Kā domājat svinēt 6.6.6.?
0
Nākamotrdien 6. datums 6. mēnesī 6. gadā. Mūsu dzīvēs tas otrreiz diez vai gadīsies. Jānosvin būtu?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
mja
0
upurēšu savu kaķi un izdzeršu viņa asinis
0
Tad jau vajadzēs iet uz kapiem un krustus lauzt!!
0
Es nez.. doma aiziet uz baznīcu.. kautkā tā.. zin nopirkt Kagoriņu ar to jēzu virsū...
0
ar 666 gramiem vodkas :D
0
Labāk nopērciet Dark Domination disku - Rebellion 666!!!!!
0
Jaaa, ble, tochna, 06.06.06 klausiishos rebellion 666!
0
visu dienu!!
0
kirpuss tev tā smuki tie DD ar Rebellion ieper, vai tev kāda cita interese no šamējiem, ja tu tos tik aktīvi reklamē ..?
0
DD ir Kirpusa dzīves jēga uz doto momentu - mācies lasīt starp rindām!
0
lol, driiz buus jaunaa filma Omen tieshi par sho teemu >:)
0
6x pabeigt vecenei acii, domaju buus O.K.
0
o_O
0
Korķis laikam nav pamanījis, ka kirpuss ir viens no minētā albuma izdevējiem :D
0
Bet vispār - kāpēc gan tas datums būtu kā īpaši jāsvin? Visi pārējie datumi arī ir tikai vienreiz mūžā.

Kaut kādas versijas jau ir par šito konkrēto datumu - līdz šim esmu sastapies ar aīcinājumiem nākamotrdien visu dienu pinā grifelē Slayer močīt, otra alternatīva Worldwide Emo kid beat down day :D
0
Tu EMO bērnus gribi sist?!
0
es gribu
0
un tu nē? :D
0
NĒ!!! Viņi taks ir forši. Un vispār es nevienu netaisos sist, pat tevi...
0
jūtos pagodināts
:)
tādu labsirdīgu cilvēku kā tu ir maz... :D
0
un vipār beidz rēkt!!!! Tas atiecas uz visiem!!!!
0
vispār rēkšana ir neatņemama manas dzīves sastāvdaļa :D
0
man tevis žēl...
0
šaubos
0
labi nav.. vienkārši Tu nesi ritīgs... tāds kā mans kaimiņ puika, jebšu mēs viņu saucam par reperi...
0
nu ritīgs es neemu jā...
bet vai tad jāapsaukājas uzreiz? :(
0
laikam jau....
0
protams, ka kapos svinēsim. svētku programma:

21:00 sāk pulcēties pirmie seitāna vergi, katram līdzi gumijas vai ādas tērps, ar atverēm noteiktās vietās, kas tiks izmantotas vēlāk, sātaniskā transa laikā.

22:00 sākas melnā mesa, kaķu un bezpajumtienku upurēšana. rituālā asiņu un alkohola dzeršana.

23:00 orģijas un dzimumtieksmes apmierināšana grupveidā.

24:00 pēdējie zaimi un kolektīvs atrubons.

~ 9:00 pirmie seitānisti atmostas policijas iecirknī.
0
to korķis:
jaa tas muzons man veel pagaidaam ieper "po chornomu":))
0
6ajaa buus jaaatkopjaas no peedeejaas darba dienas... vai arii jaasvin peedeejaa darba diena...
0
mani fascinē cilvēki kas 06.06. shogad taisās radit pirmizrādi filmai omens, vienmēr atradīsies kāds kas ziemasvētkos staigās ar salaveča cepuri. pz, ideja nemirst.
0
bet vaitad nav kruta?!
0
Uz kapiem iet jau ir vecmodīgi,labāk uz baznīcu sātanista veiolā un izārīties :))
0
varbuut tomeer esam nokaveejushi? :D

fizmati.lv/zinas/zinatne/satan...
0
Nu es domāju aiziet uz mežu nocirst eglīti...Pēc tam saspraudīšu 666 svecītes un būs svētku sajūta :)
0
a Tev nebūs žēl??? Man jau tagat ir....
0
Nuuuuu nezinu...laikam jau nē. Var jau arī 22.00 iet upurēt kaķus un bezpajumtniekus, bet man jau tos vairāk žēl ;)
0
Mūsdienās dzīvo tik nežēlīgi cilvēki... pilnīgi sirds sāp... jāiziet margrietiņas palasīt...
0
Nu jā, tuvojas Jāņi. Ta jau laikam vainagu taisīsi. Palasi vien, šķēres neaizmirsti paņemt. Nu tāpat jau ar var noplēst, varbūt mierīgāk ap sirdi paliks par to nežēlīgo pasauli.
0
Tas tik bija feini.... redzēju stirnu ar veselu buku baru... cik tas bij jauki...
0
Staigājošās Tūristu brokastis :D
0
Tikai nevajg... slepkava!!
0
Veģetārietis vai?
0
Šodien ārā slikts laiks, bet tas man netraucē sēdēt pie kompja...
0
bet čurāt ta gribas
0
priekštam ir visādi trauki.... bļin kautkāda pretīga desa...
0
www.nra.lv/index.php?rid=22601...

Rakstiņš nelielai izklaidei par trīs sešinieku tēmu. Augsta līmeņa žurnālistika un inteliģenti intervējamie :D
0
nabaga norvēģi :D
0
"Kristus ir uzvarētājs pār visu," saka J. Šmits. Tātad kam bail pievēršas kristum un viss būs labi... tikai bez panikas...
0
PANIKA!!!!!!
0
Sanāk, ka tie, kas iestāsies draudzē būs pasargāti. Tā var saprast no viedā Šmitiņa. Kaut gan sākumā viņš apgalvo, ka nevienam nav ko baiļoties.
0
TAS IR SĀCIES!!!!!!!!!
0
ja? pisvinjuzirgs.
0
Es to jūtu!!! Man iekoda ods kura seitans bija iemiesojies... pa mana tepika rpoja melns zuks, kreslam skruve izkrita un viss beidzo es eju gulet...
0
bļe tik agri?
>_<
un ko es tagad darīšu?
bļe
*iet lasīt seitānisko literūru
0
Gultai vēl pa nakti izkritīs visas skrūves un naglas. Uzmanies!
0
a man vēl nekas.... tāda apdalītības sajūta...

bonuss to Tribian! es ar' fizmats labākajos gados, bet nepamanīju :(
0
Nu re...vēl neēsmu nosprāgusi :))
0
God damn it! Man izlija tēja. Tas nozīmē, ka neviens no mums nav pasargāts. XD
0
ko nu?
0
Pakārties.
0
o, man arī sākas :D durvis aizcirtās un rokturis nopisās
bija jākāpj pa logu iekšā un jālauž vaļā :D
0
a mani visu rītu seitāniskas atraugas moka :D
0
nū, man šodien exāmens bija, kurā neko nerubīju, bet noliku un vēl piedevām baigi labi (no citiem noraxtot):) tā kā šodiena neatšķiras ne ar ko!:)
0
Es tagad klausos Dark Funeral - 666 Voices un izvalbītām acīm un krampjaini savilktiem pirkstiem gaidu Viņa atnākšanu.... Tasss tuvojasss.... essss to jūtu.... dibena labajā daivāaaaa....
0
aizstaaveeju bakaulaura darbu un tagad klausos Bolt Thrower, bet taa nekas iipash, nu dzershanu toch neatmetiishu shodien :))
0
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas