Foruma gals...
0
Tieshaam nevar uzlikt banu dazhiem eksemplaariem, kas sajaukushi forumu ar chatu (vai varbuut shiem nepietiek naudas telefonam). Anyway forums kljuust par izgaaztuvi, tas ir fakts. Tad kad vieni naak pie sajeegas, atrodaas citi degeneraati, un tas pat vairs nav pamatskolas liimenis, divgadiigiem beerniem patiik murmuleet vienkaarshiem nepaplashinaatiem teikumiem ne par teemu.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ej dirst!!!
0
Nez kas tev lika domaat, ka runa ir par tevi?
0
Woow kaads tu pareizs un apziniigs tad varbuut paraadi to vietu ku metaljori var chatot AAAhhh!!! :p
0
respect black data!
0
veiss:
irc.apollo.lv #metal.lv
chat.delfi.lv #metal
0
OOps Sorry black DATA nebiju informeets!!!
0
Ties gan, plus veel pie visa augstaak mineetaa - regulaari paraadaas nejeedziigas teemas.
0
Vajag lietotāju reģistrāciju. Šāda, bezreģistru, sistēma darbojas labi, kamēr ir nedaudz cilvēki, kas netaisa cūcības (kā tas bija pašā truemetal iesākumā).
Vajag foruma noteikumus, moderatorus. Un jo ātrāk, jo labāk. Savādāk te mums totāls sviests ir aizgājis. Šis te ir saits par un ap metāla mūziku, nevis visādiem citādiem tematiem, kurus var aprunāt jau daudzos citos saitos.
Bigij, nevari bikiņ saspringt un ieviest šādu te sistēmu?
0
njaaaa, taa arii buus beidzot jaadara. par registreeshanos jau domaaju kaadu laiku
0
Jā! Maksas reģistrāciju! Un vēl piebāzt saitu pilnu ar autiņbiksīšu reklāmām un maksāt BigUgga'm algu!
0
Pilniigi piekriitu... forums iet uz galu.
0
es nedomaju ka regjistracija ko buutiski mainiis... un galu galaa shis nav saits tikai par un ap muuziku jo pie foruma sadaljaam skaidri redzams VISKAS. nu luuuk, tadelj arii sheit runas grozaas par visu ko
0
Jā, autiņbiksīšu reklāmas šeit tik tiešām būtu īstajā vietā, kamon, kamon, kamon, ār jū ded???
0
Mjaa, teemas arii meedz buut visai glupas, skumji nedaudz...
0
reģistrācija tomēr laba lieta. gan jau to nav īpaši grūti ieviest arī te. pie mums ir tīri paklusi, bet, kad dažreiz uzrodas kādi nemiera cēlāji, bans un viss. protams, moderatori arī palīdz uzturēt kārtību.
0
negaiss: registraacija jau praktiski ir gatava, veel bik jaapatestaa un tad....

tas buus arii pamats ieviest kaadus nebuut user profilus ar avatariem maybe, vai vnk userprofilu ar bildi. maniis ta jau.
0
āhh, labi, labi, ka tā.
Citādi - ik dienu iegriežoties, pie sevis nodomāju, ka trakāk jau vairs nevar.
Bet katra nākamā diena apgāž manu cerību ar optimistisku saucienu: "Var! var vēl trakāk!"
0
Jee labs a ko taaregistraacija mainiis??????????
0
cik noprotu tad ar tas palidzibu vares banu uzlikt...?
0
Mjaa bet banu jau var arii taaapat vien uzlikt kaa man alternative.lv tur arii nekaada registraacija nebij!!!!
0
veiss: buus vieglaak kontroleet lai forums netiktu paarveersts par chatu
0
Aaahhh nu skaidrs!!!!
0
Ehh, foruma noteikumi būtu noderīgi. Vismaz varētu izlasīt un tad secināt, vai un cik daudz esmu tos pārkāpis.

Ko vispār jūs saprotat ar vārdiem "foruma pārvēršana par čatu"? Manā uztverē tas būtu piem. gadījums, kad veiss ar dunkelheit apsprieda, cik kuram nesakārtota istaba un cikos varētu satikties, bet tēma saucās "jaunavība".

Tad vēl par tēmām. Es redzēju, ka kāds te izteicās, ka nepatīk visas tās dumās pļāpu tēmas, kuras nav par metal mūziku, bet pie nodaļas "viskas" ir rakstīts: "Pārējām sadālām neatbilstošas pļāpas". varbūt vajag citādi to definēt.

Es nesaredzu nekā slikta tajā, ka kāds cilvēks vēlas kādu vispārīgu tēmu (kura iespējams tiek plaši apspriesta citos saitos un avīzēs, un TV) apspriest tieši ar metālistiem (t.i "savējiem"). Uzzināt viņu viedokli. Bet te uzreiz pretī vesels bars, kurš viņu par to sūta dirst. Protams tās tēmas jau var būt dažādas un ir vajadzīga mēra sajūta, kuras dažreiz tiešām trūkst. Visas tās muļķības par seriāliem vai Sugababes vajag momentā likvidēt, kā jau BigUgga dara.
0
Mjā, stulbu tēmu šajā forumā pēdējā laikā netrūkst, nebūt ne... Cerams, ar reģistrācijas ieviešanu kas mainīsies.
0
Mjā, stulbu tēmu šajā forumā pēdējā laikā netrūkst, nebūt ne... Cerams, ar reģistrācijas ieviešanu kas mainīsies.
0
negribi, nelasi stulbaas teemas...
0
vai arii uztaisi iipashi gudras teemas
0
Nez, vai forumā parādīsies zemestrīces tēma?
0
nu tad taisi augshaa zemestriices teemu iisteniibaa kaut taa zemestriice buutu un taada riktiiga varbuut kaadam kapitaalistam uzkritiis kaads kjiegjelis uz galvas
0
Esmu "viilies". Biju gatavs dereet, ka taada teema paraadiisies.
0
Bet labi jau vakar notriiceeja
0
Kursh juta zemestriici? Es teiksim nee. Chakaree praatus tik tas telljuks
0
tā zemestrīce bija par godu manai dzimenei :))))
0
Bekon!! Es jutu!
0
Bija bija zemestrīce, riktīgi krēsls līgojās!
0
Deathperado - ne vella! Zemes drebeeshana naaca no manaam dusmaam paar 1996, kas sameloja man, pat nenosarkstot! A vinsh vispaar var nosarkt? Hmm...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas