Open air Festivals
0
Vai kaads netaisaas uz Obscene Extreme fest un Brutal Assault??
ja , ja laizam kopaaaa...
www.obscene.cz/ENG/index_e.html...
www.brutalassault.cz/
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
www.brutalassault.cz/
shitie ar te speles!!
0
es domaju Skyforger&Neglected fields!
0
Uz vienu no tiem droši vien, visdrīzāk uz otro.
0
nu ja, joi puse no obscene blicee ir no kaukaadam asv dzerevnaam izvilkta ka piem. Pretty little flower..
0
ir doma aizlaist, bet laikam uz to pirmo..
0
Obscene liekas incants pasāciens jebkurā gadījumā, tikai nav vēl īsti skaidrs, kā ar to laiku vasraā būs; stipri jau izskatās, ka Obscene laiks nebūs brīvs, tālab vairāk uz otro orientējos.
0
Meegjinaashu uz obscene ietraapiit
0
jautājums braucējiem uz obscene extreme - ar kādu transportu taisaties laist uz čehiju!? ar autiņu 24h? vai pa gaisu!? vai moš ar savu privāto auto?
jā, kopā braukt būtu zajebis.
0
Kurš mani grib aizvest un pamasēt kājas?
0
Ar stopu protams:-)lol
0
ar stopu jāuzmanās, skaties ka nesanāk baudīt festu ar platām kājām :D
psc, nez kā varēs izturēt veselu sutku ceļā tādā karstumā
0
nav ko tur uzmaniities..jastopee pa naktiim, mans favorite time,tieshi tad bracu visi pohuisti&psycho, kuri visus nem, kas pagadaas celjaa,stopeeshanas praksee jau pieraadijjies.pagajusho gad divata braucam uz Brutal assault.Obituary mazliet nokaveejam, bija shizii
Riit vakaraa lienu uz celja vingrinaat roku:-)
0
nu ja, un daudz lētāk arī. eu moš es varu kkā piemesties jums klāt!?
0
Es taa kaa 1ns taisos, nav sabiedroto pagaidaam.var divataa.tu gribi paspeet arii uz intro tatoo show 13-jata vai tikai uz konci 14,15?
0
uz 13 vēl nezinu vai tikšu, bet gribu, jā. a Tu uz visām dienām taisies!?
0
nee, uz tikai 14 un 15 peec tam es no Pragas uz Londonu lidoju uz darbu!!
0
Gig is gone!!Labakais bij Sinister un Fleshless, Septical Gorge, hmmmvarbuut ar Ibnternal Suffering(Aizsita ausis rittigi).Samzgiju kaaju uzstahsnaas laikaa.Kaads no Jums bija jeb neee??Paziistamu sejas redzeeju pazistamus Chehus un Leishus tikai
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas