i cum jāņi @ george
0
bildes no jāņiem salacgrīvā pie hellhammer atrodas šeit fotki.lv/?x=OS5RKFxDRy06RDxI...
komentus droši :D
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
oibanaaaaaa....tas bi labs kodiens...
0
sorry, likās ka tur var komentēt arii bez regjistraacijas. varat tepat vai arii veelaak buus draugos arii mosh.
0
pietrūkst bildes ar kopējo izdzerto alus pudeļu daudzumu.
0
labas bildes
0
gore ogre pie georga
0
Bija labi. Tik nevajadzēja tādā ātrumā bliezt iekšā to tosolu. Sekas bija graujošas.
0
A pa kuru laiku Dzelzs mēģināja apgraizīt fallisko tripodu (vienas no pēdējām bildēm)?
0
Labs pasaakums. Bet alu tomeer no riita vajadzeeja vairaak hehe
0
man ar divām kastēm bi gana :]
0
Aha - gana gandrīz trijām dienām!

Par alus trūkumu - Džordžs tač' atstāja vienu Bocmani!
0
mhm, bet tas bija domāts ugunskura dzēšanai! tiesa gan, tikpat labi varēja dzēst arī ar bencīīīīīn
0
Bencīna metodi, šķiet, izmēģināja jau 1. dienā. Tas rezultējās ar miniatūru sēni virs ugunskura.
0
īstenībā tur arī bi bočman :]
0
Es jāņos izdzēru labi ja 0,5 alu. :)
0
ko tik svaki maigoni?
0
Kaut kā man reibonis netīk. Es esmu pietiekami dumjš arī bez alkohola lietošanas.
0
:D
0
Es protams saprot, ka alus ir "uber alles", bet sievišķi tādi apsprāguši bildēs izskatās.
0
Sievišķi pieturējās pie tosola. Tāpēc arī apsprāguši uzskatās.
0
O.O
0
galvenais tak ka visi dziivi un veseli...:DDD bocmanis bij sameraa labs...
0
Vo, vo!
0
Tu ar alu tīri logus vasarā...? XD
0
...un kad tosōls bi cauri, ta ķērās pie logu tīrāmā sķidruma vasarai
0
a klases nuugji, kursh kaartiigs metaljora ar peldeneem peldaas, pa senlatvieshu modej vajag pa pliko

nee nekas nekas, jautri izskataas ir pat kaujas bildes... vai romantikas hehe, xa ze
0
nēnu, vispār kurš kārtīgs metālļorba peldās bez kerziem?!? O_o
0
->artuurs
namamāte man neļāva publicēt tās labākās bildes, kurās šams kā senlatvietis redzams...
0
izskatās,pēc kartējā tusa ar nodzershanos :P
0
Man tieš izskatījās pēc ļoti pozitīva tusa ar fiziskām aktivitātēm.
0
Tie faiti jau tādi puiciskuma irādīšanās... aceros šitā pamatskolā mēdzām cīkstēties... feini jau...

Kapēc šnabi nedzērāt???
0
Zipaks, tev vispār nav 18, tu vēl nedrīksti runāt par šņabi.
0
A kurš teica, ka šņabi neviens nedzēra?
0
bija jav tas niknais samogons vai kas taads..par tiem fiziskajiem izleecieniem...es tik peedeejaas dienas riitaa uzzinaaju ka dzheks kuru vislaik meegginaaju nolikt uz lapstinjaam(nefiga nesanaaca,man gandriiz ribas ielauza...)3 gadus trenneejaas griekku/romiessu ciinjaas...diesteesstaavkl...
0
Maigoni kur tu rāvi ka man nav 18 gadu?! Man jau 33, vo tā...
0
dzelzsgriezeejs (: lūk tas ir īsts piedzīvojums :)
0
hehehe,man jaw patika,bezmaz orgasms...vienreiz gaazzoties zemee elkonis bezmaz man mugurkaulaa,un veelrez elkonis man uz kakla...viii :)))
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas