IMMORTAL ARE BACK!!!
0
www.wacken.com/en/woa2006/main-new...

Jauki... šogad Emperor, nākamgad Immortal!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
āksti, bļ
0
melnie nemirst
0
un kas būs diez 2008? Burzum? viņš jau nabags tā arī īsti nedabūja uz skatuves paspēlēt...nu vismaz zvaigznes statusā:)
0
Es gan esmu visai skeptisks uz šito Emperor un Immortal izdarību... nu nez...
0
Nu redzēs uz ko Immortal vēl ir spējīgi.
0
Maz ticams, ka šāda atkalapvienošanās nesīs kādas jaunas vēsmas mūzikālā lauciņā, kurā šamie diezgan veiksmīgi apgrozījās deviņdesmito gadu sākumā. Uz sitienu prātā nenāk neviena grupa, kuras atkalapvienošanās rezultātā rastos, kas patiesi ievērības cienīgs. Bet turpināt spēlēt pa vecam, ai ku neapskaužu, nu nav, manuprāt, mūsdienās vairs populārs black, bez visādiem tur piemaisījumiem.
0
nu maideniem ka dikinsons atvbiklaas atpakalj viss bij kruti bet taa jau cita opera
0
Stulbais Burzums lai mirst, lai viņu nigeri uz ielas nomušī.
0
tevi nomushiis nigeri ! ko saki par taadu variantu ?
0
Es ta vismaz nebūšu pelnījis, bet viņš ir pelnījis. Pirmkārt slepkavību jāsoda ar nāvi, otrkārt neonacisma sludināšana ir ne labāka par slepkavību, jo pamudina daudzus sīkus skinus izdarīt noziegumus pret nevainīgiem cilvēkiem.
0
lol @ Maigonis
0
FUCK YEAH! Es zinu, kur es nākošvasar braukšu! \m/
0
domā baigais stils likt immortal bildi profilā :D :D :D:DD: :D: D::D:: :D:D:D: :D:D::D :D
0
Jā, jā... :D Riktīgs Immortal, ne? :DDD
0
man liekas visas tās atgrišanās, vienkārši ir pakaļa un vis...komercijas triks
0
Immortal gadījumā jau tas bija skaidrs pašā sākumā.
0
"kaščeji bezsmertnie" tā vienkārši nenobeidzas, tie parasti dzīvo kādus simt tūkstoš gadus ..
0
Nu nevajag jau uzreiz tā izpelt. Domāju, ka būs ok. Šamie teicās jau, ka būšot jauns materiāls Blizzard Beasts stilā.
0
death metaalu pakaljaa,lai dziivo black!!!
0
Dooh es esu fanats Immortal un necereju ka peec 3 gadiem vinji akal nax uz skatuves... a kaads buus sastaavs ??? Vocal - abbath a kas bass un drums ?? Un kur raxtits ka buus Immortal ?? es taja linka neko neredzeju par Immortal ustashanos wackenaa 2007 :)
0
aa viss skaidrs atradu :P:P

P.S zb jasak jau kraat skanoshais ^_^
0
Pēteri, kāds te sakars ar death metālu? Immortal ir bleka leģendas.
0
nu vinjsh laikam bija domaajis ta ka black metal labax par death.. kautko taadu ^_^ piedraazt death..jaklausas black..kautko tadu ... :D
0
Hmmm... Viņi pat ir atjaunojuši savu veco saitu - www.immortal.no/
0
leģendas vai neleģendas, bet man tas sons of southern parkness vairāk uz desu velk.
0
Dammit in blakk jau ar tādā pašā stilā iraid.
0
Immortal Hujjortal, kas tur tik leģendārs kas tur tik ahūns, pirmie kas izmantoja true burvju cepures?
0
Satirikons no 9. stāva čurā virsū
0
"Maigonis, 13. jūlijā, plkst. 17:07 [Profils] [Link]
Stulbais Burzums lai mirst, lai viņu nigeri uz ielas nomušī."

ha ha, lielākā daļa viņa uzskati ir kā cilvēkam ar pilnīgi norautu jumtu, bet saistībā ar baznīcu dedzināšanu es viņam paspiežu roku
0
koroče jābeidz dzert un jāiet gulēt
0
immortalam jaabeidz censties sevi atrazhot un jaaiet guleet.
0
un nahuj bazniicas dedzinaat ir labi a? tak parasta maajinja ko tur piepisties veel - dieva jau tur nav. burzums ar to tikai paraadiija ka vinja apzinja ir taadas parastas maajinjas liimenii un viss. losis. muuzika gan briizhiem diezgan izteixmiiga vinjam sanaaca bet tas jau protams attieciibaa pret vinja arhetipisko teelu ir sekundaari hehe.
0
da ko var dirst, ņemiet un dariet
0
pričom tur dievs, ehh...
0
a prichom tad rokas jaaspiezh? es jau neko tikai iebraukt gribu
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [3]
atmoda
Intars
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas