The Gathering Rigaa
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
...hmmm, vareeji jau kaut ko klaat arii pierakstiit...
0
mēģinu atcerēties, ko šamējie spēlē....
0
skaitaas laikam holandieshu slavenaakaa metaalblice. speelee tipa simfometaalu. kaut kaadas paaris reizes varbuut esmu klausiijies kaut ko, bet iipashi nekas atminjaa nava palicis.
0
Tagad, cik esmu dzirdējis, viņi spēlē kārtīgu simfopopsu. Patiešām *popsu*. :( Nebija no tām sliktākajām holandiešu grupām.
0
par to popsu - tie laikam bija peedeejie albumi. pashi pirmie savukaart bija desnjiks pat bez simfo ;)
0
Jaa, es redzeeju trolejbusaa vienam platbikshainam siicim taadu uzrakstu uz cepures, taa ka laikam patieshaam shie ir Riigaa...:DDDD
0
The Gathering Riga ... hmmm varbut 1.Aprili!!!

january 2004
8 Huize Maas (Eurosonic), Groningen (nl) - first show with Marjolein (550 capacity, show @ 20.45-21.30)
30 De Groene Engel, Oss (nl) - seated show
february 2004
11 tba, Chicago, IL (usa)
12 Agora, Cleveland, OH (usa)
13 Club Rockit, Toronto (can)
14 L'Amour, Brooklyn, NY (usa)
15 The Middle East, Cambridge, MA (usa)
16 9:30 Club, Washington, DC (usa)
21 Circo Volador, Mexico City (mex)
22 Bar Iguana, Monterrey (mex)
25 Teatro Providencia, Santiago (chi)
march 2004
Sleepy Buildings tour
2 Paradiso, Amsterdam (nl) - seated show
4 Bosuil, Weert (nl) - seated show
5 Lux, Nijmegen (nl) - seated show
6 Lux, Nijmegen (nl) - seated show
7 Oosterpoort, Groningen (nl) - seated show
8 Zeche Carl, Essen (ger) - seated show
9 Markthalle, Hamburg (ger) - seated show
10 Passionskirche, Berlin (ger) - seated show
11 Erfurt, Gewerkschaftshaus (ger) - seated show
12 Palac Akropolis, Praha (cz)
13 Rockhouse, Salzburg (aut)
14 Wigwam, Budapest (hun)
16 New Age, Treviso (ita)
17 Transilvania Live, Milan (ita)
19 Bikini, Barcelona (esp)
20 Sala Jam, Bergara (esp)
21 Caracol, Madrid (esp)
23 Rockstore, Montpellier (fra)
24 Elysée Montmartre, Paris (fra)
25 La Laiterie, Strasbourg (fra)
26 Le Splendid, Lille (fra)
0
nu ko varu pateikt es pat neinu,bet taisniiba ir gan ka palikshu nedaudz posigi taa es tektu.jaa un pirmie albuumi tie jau bija pa visam savaadaaki.visevishki Always un liidz Nighttime Birds tas ir 1990 liidz kautkaadam 1998 gadam vinji speeleeja labi,bet nju tad mainija stilu jo gitaarists vien aizgaaja prom no sastaava.un nu konci jau lotigribeetos redzeet kautgan neesmu nekad cereejis uz to ka vinji buus,bet viss kautkas var jau buut.
0
un par taam platbikseem tas bija taakaa uzbrauciens dazi pat iisit nezin kas ir vispaar taas The Gathering.un ja jau buutu vinji riigaa tad es butu pats pirmais kursh bileti nopirktu un ietu uz vinju.
0
Protams, es ljoti shaubos, ka tas siicis zin, kas ir The Gathering :)
0
Gathering - viegls progresivs metals, ko vienlidz labi ciena gan "blackmetalisti", gan prog-muzikas fani.
0
Nebuutu jau slikti ka vini butu 1 apriilii riigaa.ustatos veel ar taam dziesmaam no Sleepy Buildings koncera albuuma 2004.tur pat 3 dziemas no pirmajiem pashiem Gatering.jaa jaunajaa stilaa pa visam savaadaak skan,bet arii labi.un es tev''dark_ceremonymaster'' es tev piekriitu.
0
nudien!
0
Haizzzz wisiem un it iipashi RUMPIM!Wareetu sadereet, ka Rumpy ieraugot zinju par The Gathering konci ievilka dzilji elpu un bez liekas domaashanas weera waljaa! Lai nu kas, bet Rumpy toch ir Gatheringa fans!Nevienu citu taadu neesmu maniijis un diezwai arii sanaaks!Turiez Rumpy gan jau kaut kad saskriesimies....Es buutu laimiigaaks par ko citu:pienjemsim Korn,Sepultura,Slipknot,In Extremo,veelreiz pazudushos Rammstein,Soulfly,Marilyn Manson.....un man buutu labi ap sirsninju!
0
man gan liekas, ka šitas ir TRUE METAL saits, nevis nu metal
0
HEISAAA ANDRON.He heee paaldies par labu labo komentaaru.Kaa tev iet vispaar un ti nav pazudushie kurus tu nosauci.Lasiiju par Rammstein.Vinji ir izlaidushi 17 dziesmas jaunas.un jaunaajaa albumaa buus tikai 11.dziesmas buus par miilestiibu.un viena no vijaam sauksies kanibaali,bet kuraa datumaa vinsh naaks klajaa to es nezinu.un par to konci es cru ka vini buus 1 apriiilii.un es b3eeizot visu dabuujo no The Gathering man ir pilniibaa viss.Tu ar vecais turies jaa un par he Gathering nekas nav labaaks tie ir labaakie.zinams ka saskreisamies.tu buusi Melnajaa Piektdienaa?es buushu.ja kas atnaac ciemsos kaadu dienu sarunaasim visu.
0
A che tocna buus? :) /me taac pedeeja laikaa pavisaam one contact...
nu, shiem visa cienja, kaut gan atminja paliek dziesmas no pirmiem diskiem... ak cik jaunie mes kadreiz bijam ;)
0
Jaa Estragons tur gan cepuri nost par pirmajiem cd un un labaaka par to nekaa nav tikai atminjas
0
Cilveeki kuri zin The Gathering ko juust teiktu par vinju ustashanos Riigaa kaadas ir juusu atsauksmes par to.
0
ZumZum Doods
0
no pedejo laiku darbiem stange machines ir tīkams ausij, brīnišķiga sievietes balss. tā kā ne tikai pirmie albūmi ar always priekšgalā ir tie vienīgie. uz koncertu droši, ka ietu.
0
Strange mashines es ar dotu priekshoruku nu vispaar visam tam albuumam Madalyon,bet nu naakamais ir kuru tiikami dveeselei dzirdeet Nighttimes Birds
0
Andron kas tas bija ZUZAM DOOTS.man liekas ka tu piedzeries esi.
0
Vai jums pret sho konci nav nekaadu komentaaru vai viedolku?
0
Man buutu vienalga vai vinni buutu Riigaa vai nee! Taa vietaa vienkaarssi vareetu labaak uzaicinaat patiessaam ko veertiigu.
Kaut vai to passu veco death leggendu OBITUARY, kas ir ssobriid pazinnojussi par atkalapvienossanos.
0
Kas kuram tuvaaks..Un pret Obituary ar nav nekas pretim vai arii Cannibal Corpse,bet nu The gathering gribeetu viss vairaak lai vinji atbrauktu.
0
the Gathering nava ne vainas, Deathperado, velti bļausties, nava nekāds NU,beibe smuka un dzied ar smuki, un muzonam nav ne vainas. Tikai kas tev dos viņus iekš LV.:(
Viena no mīļākajām metal blicēm ar siev. vokālu:)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas