WHITESNAKE - Ogrē ?
0
Nu bļin,vai tiešām ochevidnoje-neverojatnoje?
www.ogresestrade.lv/?m=20060811...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ogrē arī būs East 17
0
He he! Nedēļu pēc tam, kad viņi hedlainos Wackenu. :)
0
East 17 hedlainos Wackenu? O_o
0
Driiz buus Deep Purple Balvu kultuuras namaa.
0
87 gada albums tik labs oi ku labs. un tik žēl ka tagad jāspēlē kautr kādos sūda Durbes estrādēs
0
"Driiz buus Deep Purple Balvu kultuuras namaa."

ha, un Koverdeils vadīs siera degustāciju RIMI
0
pag pag... kādā sastāvā?
0
laikam atkal buus kaukaadi onkulji zem jamo vaarda kuri kaadreiz pirms gadiem 50 bija savaa starpaa paziistami ar iistajiem onkuljiem...>:( bljed, east17 vispaar totaals pizdec, paaris albumus ieraksttija da i nospraaga, a pa teljuku galotnee "kulta pop grupa" jobans bobans... es huhjeju... naakamaaz "zvaigznes" ogres estraadee laikam buus 90to gadu superkaralji "New kids on the block"... vot tas buus grandiozs aizgalds... nu i vpizdu >:(
0
nedzen uz east 17, ja?!
0
Tu nav forumus sajaucis? katrs normaals pumpainais tiinis shajaa forumaa Tevi nolinchos ja meegjinaasi East 17 dziedaat slavas dziesmas >:)
0
Jebkurā gadījumā es tur būšu! Kāds zina vai biļetes joprojām maksā Ls 3 ?
0
Vēl ir visas cenu grupas - 3,6,20 ls.
0
moš būs jāaiziet uz balto čūsku :D
0
Vispār pagaidām izskatās ka tas pasākums ir FAKE.
0
Kāpēc fake? Pa to radio, kas man darbā skan, ik pēc pusstundas reklamē.
0
Reklamēt jau reklamē bet ja nedēļu pirms koncerta
vienīgā informācija par to ir tikai no norises vietas,liekas aizdomīgi.Jebkura grupa par saviem koncertiem laicīgi paziņo savā mājas lapā.Whitesnake Eiropas tūre beidzas beidzas 9.augustā Birmingemā.Kas būs pēc tam,nav pilnīgi nekas.Viņu forumā pat viens posts kas noliedz šī koncerta esamību. Un vēl no tās Ogres estrādes lapas dzēš komentārus ārā.
Koncerts jau notiks,tikai interesanti KAS tur spēlēs.
Gribētos jau kļūdīties...
0
Bet kā tad paliek ar to Deep Purple Balvos?
0
Osvaldā ar nē, tad es i šokā
0
Jā,tagad viss skaidrs.Būs tie M3-daži biedri kas kaut kad spēlējuši Whitesnake un tagad vēl ar dažiem pieaicinātiem biedriem trinkšķinās klasiskos Whitesnake gabalus.Nu i nafig.
0
tikko par radio teica,ka pasākums ir atcelts un grupas menedžements pieprasa pārtraukt viltus reklāmu.
0
Grupa 'Whitesnake' nav informēta par savu koncertu Ogrē

www.DELFI.lv
4. augusts 2006 12:03

Sazinoties ar grupas "Whitesnake" menedžmentu ir noskaidrojies, ka grupas Eiropas turneja noslēgsies 9. augustā, un grupa nav plānojusi sniegt koncertu Latvijā, kā to šobrīd publiski izziņojuši Ogres estrādes koncertu organizētāji, portālu "Delfi" informēja "Mikrofona Ieraksti", kas ir grupas "Whitesnake" ierakstu kompānijas "EMI" pārstāvji Latvijā.

Grupas menedžments, sazinoties ar "MicRec" ir izteicis prasību apturēt maldinošās reklāmas turpmāku pārraidīšanu un nepieļaut turpmāku grupas vārda izmantošanu, kā arī precizēt to mākslinieku nosaukumu, kuri sniegs koncertu Ogres estrādē.

To, ka 11.augustā "Whitesnake" neuzstāsies Ogrē, apstiprināja "Whitesnake" turnejas menedžeris maikls Makintairs (Michael McIntyre) un publicitātes menedžeris Pīters Noubls (Peter Noble).
0
Nu forši es sataisijos uz konci un- skuju, tfu!!!!
0
Neapskaužu organizatorus...

Nja, stāsts ir par to - pirms mēneša, meklējot, kā aizpildīt zviedru grupas Waterdog (atceramies Paradise Lost Ķīpenē) tūres 11to datumu, pa tel. uzdūros šitik vilinošam variantam. Protams, ka viss tika sarunāts, un tas cilvēks ar ko sarunāju, ir ņi pri čom...
Pirmās aizdomas man jau pirms 2 nedēļām radās, ka kautkas nav tā, un ne organizatori, ne preses sekretāre man nevarēja pateikt - kas par Whitesnake īsti spēlēs...

Nu jau www.ogresestrade ir infa par M3 - Classic Whitesnake (laikam ar kautkad Ķīpenē bija)... singers ar tetovētu galvu, vai tik nebij no Bad Company, sorry, ja kļūdos...
0
tas ir Tony Martin,Bad Company nav bijis,toties ir ierakstījis pāris nesliktus albūmus ar Black Sabbath. Nē,nu ja tiešām ir M3,tad arī ir vērts aiziet,viņi nespēlē slikti,galvenā atšķirība ir vokālā.
0
Nu jā, es jau domāju, ka kļūdījos... savādāk saucās tā viņā vecā grupa... kautkāds company bija...
Tie pārējie - 3 no vecā Whitesnake sastāva, un viens ni Iana Gilana grupas...
Saprotu, ka sviests... Waterdog ģitārists pat bij maiku sagatavojis - "I have bigger penis than David Coverdale" Tagad jāmet miskastē...
0
pisiens.... :D
0
Rekā izgāzās pasākums. Cerams ka vismaz par Deep Purple nesadirsa un ka Balvu kultūras namā viņi tomēr būs.
0
Deep Purple Balvos vienmēr gatavi spēlēt! Ja labi sarunā, tad Cempos var Led Zeppelin dabūt!!!
0
tony martin stabili bija black sabbath headless cross albumā. ha, ar whitesnke iznāca tā kā bija ar to pink floyd show, kad vecāki vīri bija pārliecin;ati ka tur bus īstais pink floyd nevis kaut kāda padjobka
0
Pink Floyd gan līdz Latvijai tālāk nekā līdz Mēnesim... Whitesnake (gan neīstie gan īstie) ir bijuši, tāpēc vieglāk piečakarēt...
0
suki latiši
0
ta buus vai nebuus?bracka saka veel vakar pa radio reklaamu dzirdejis
0
kaut kāds stulbs hard rock, kā man besī šis stils. no stulbeņiem hard rock radās stulbeņi heavy metal un tikai pēc tam jau kaut kas normālāks sāka veidoties. Tāda ir tā rokmūzikas vēsture.
0
Ja besī tad neklausies,klausies gaļu un priecājies.
0
Tā neko versija par "rokmūzikas vēsturi". Man jau patīk ka cilvēki prot labi noformulēt savus secinājumus.
0
Varēja jau tas punx atslābt, nav jau viņa stila daiļrade...
0
Nu bet vēl vakar bij pa TV reklāma. TV saprotiet? Tas ir fantastiski...

Tas tikai nozīmē, ka viņi atbrauks!...

...vai arī ir reāli sadirsts pa televīziju.

Un kā mani tas nepiš - es no tā vienkārši hujeju.
0
LNT vēl šodien raida reklāmu, kāda bija, TV5 pašās beigās ielikts mazs atvainošanās tekstiņš... nu tik smalks, ka nevar paspēt izlasīt... :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas