Street Fighter
0
atceroties tās senās bērnu dienas, kad daudziem šī spēlīte bija dikti mīļa... :) pagaidām, visforšākā un pilnīgākā versija, kādu esmu atradis netā. enjoy!

www.dragongamez.com/streetfighter.htm...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Man viņš nekad īpaši nav paticis... Mortal Kombat gan bija pa pirmo, tā rukāju, ka nelabais...
0
BĻIN ZB ES TUR NEVIENU SITIENU NEMAKU IZDARIT..........
0
LAbs
Shito spēli vel 1 klasē spēlēju uz Zhilitona nu labs , principā tajā laikā Street Fighter un Brunrupuči nindzas tas bij baigais hīts

Bet Kas attiecas uz MK tas parādijās laikam kad es gāju 4 klasē nu daudz labāks un brutālāka par Street Fighter Bet nu tomēr no visām nopietnajām spēlēm SF bij man pirmā nu ja neskaita visādus tur super mario galactic un vel kautkādus brīnumus

Eh vecie labie laiki
0
Zipij, es gan tur visus sitienus māku :P :D nospied p taustiņu spēles laikā, tur viss priekšā rakstīts.
0
Jau spiedu.. visu klavieturu izspaidiju...
0
man ari nejiet, bet tas mos tadel ka mozilu lietoju mos caur IE iet. hz
0
man ar mozilla....
0
toč mozillas.., tur virs 1 player tāda kņope ar uzrakstu keys konfiguration ..
0
ou jee, zhiletons, man no saakuma bija tikai viens kaartridzs ar 1000 speeleem, kursh sastaaveeja no 8 speeleem, kas visu laiku atkaartojaas (nu cik atceros, kaut kaads Super Mario, Space shaudaamie kugjiishi un piiles, kuras es ar taadu riktiigo mashiinganu shaavu >:) )

ou, paldies Super Mario, deelj vinja ir arii pasaulee labaakaa filma - Super Mario brothers. mmm. nee, ko es muldu, pasaulee labaakaa filma ir Spaidermens.
0
nez, caur mozillu man street fighter iet labi. bet, runājot par citām bērnu dienu spēlītēm derētu atcerēties tādus labumus kā Contra, Turtles, Battle Toads... it īpaši pēdējie, kas bija 3 treknas vardes, kurām patika kauties. es pat atminos viņu vārdus - Rush, Ziz, Pimple. :D
0
Contra, Turtles, Battle Toads bij labas

vel interesanta bij los advetures vai kā tā tāda bērnišķīga bet interesanta.

ā un vel bij Čips un Deils kur 2 burunduki ar kastēm mētājās
Melnais plašķī ar bij tā neko vispār daudz interesantu spēļu bija

Ew RunciRenār a man bij kartrigs ar 9999 spēlēm kurā bij 9 rupas spēles kuras atkārtojās
tur bij tevis pieminētās un vel papays tip šaudīšanās ar kovbojiem un vel kautkas

0
bija man zilitos, ari rukaju kontru, mario, u.t.t
tad naca sega, speleju supersonic, Dune 2 ja ar sarkanam acim es tur nemos pie ta teluka. bet nu ja tagad ir pc, kur tas speles klust ar vien krutakas, tikai vairs nav ta interese kas bija pirms 2 gadiem..
0
man tas pats sākumā zhilitons tad Sega mega drive 2, ta vel bišķ lietotu playstation parukāju un tad pilnībā uz PC laigan tagad maz sanāk spēlēt
0
Pa pirmo!@!!! kā ķēros klāt tā visus apdauziju, kā odus,tai streetfighterā. Jā, battle toads bija zajebis spēle it sevišķi otrā daļa, kur viņi ar diviem čuvakiem kopā tur kāvās, bija labi izdomāti prikoli visādi, kā pretiniekus zemē dzīt un pēc tam ar lielo zābaku prom spert, kā ļaunās skuķenes ar pātagām aiz matiem plēst un aiz matiem pār plecu pret zemi dauzīt, un ar gaisa močiem braukt....
Un vispār tās nebija vardes bet krupji :D
0
Man bija vesali trīs parastie kompīši, maitas ātri plīsa [Žiletoni] tad sagrabināju Segai... un vēl vēlāk PlayStation un tad jau nāca PC.. Sanāk vesalai ērai esmu izgājis cauri... :D
Žiletons man jau bija 1klasītē, sanāk es kautkāds atkarīgais no bērnu kājas tik spēlītes rukāt... bet tagat jau vairāk kā gadu nespēlēju... bet baigi gribētos kautko uzraut, pašaudīties.. warcraftu... mmm... bet nav ne laika ne vietas uz PC... visu cieto aizņem mūzika/filmas/klipi... un tik kačāju un rakstu diskos... :D
0
"Contra, Turtles, Battle Toads bij labas

vel interesanta bij los advetures vai kā tā tāda bērnišķīga bet interesanta.

ā un vel bij Čips un Deils kur 2 burunduki ar kastēm mētājās
Melnais plašķī ar bij tā neko vispār daudz interesantu spēļu bija

Ew RunciRenār a man bij kartrigs ar 9999 spēlēm kurā bij 9 rupas spēles kuras atkārtojās
tur bij tevis pieminētās un vel papays tip šaudīšanās ar kovbojiem un vel kautkas
"

haha, jaa, laikam taa bija taa pati ar 9999 speeleem.

un Chips un Deils bija pirmaa speele, kuru es izgaaju. Pat tagad veel atceros, kaa ciiniijos ar bosikiem un meetaaju kastes >:)) Labais. Veel bija kaut kaadas divas lapsas, tikai neatceros kaa sauc. Mosh jaapameegjina atrast zhiletons un kaadas kasetes >:D
0
Labums es agrāk pierakstīju visas spēles kuras izgāju, tik laikam esmu izmetis to blociņu....
bet toties man ir saglabājies blociņš kur pierakstīju SEGAS spēlēm visādus kodus...

man bija pilns ar dzeltanajiem un segas kartridžiem bet esmu kautkur nosējis visus... :/ bet baigi gribētos zin uzraut kautkādu žiletonu segu.. paņemt pulti rokās jopcik tas tik būtu... un tas grafiks...
0
"Street Fighter" bija labs. "Battle Toads" arī. Es viņu pat izgāju. Čipu un Deilu un Melno plašķi arī. :D
Bet visvairāk man patika otrā un trešā "Turtles", tad vēl "Gun-Dec", "Zen Ninja" un "Kick Master". Āaa, vēl superīgas bija arī visas kontras īpaši trešā (tā kur otrais līmenis bija uz lidmašīnas spārna) un vēl arī "Island Adventure".
Un tad vēl dikti saistošas bija visas tās spēles no sērijas ar mazajiem japāņu čuvakiem. Tur bija gan olimpiāde, gan basketbols, gan ielu cīņas. Tikai daudz ko nevarēja saprast, jo visur tie hieroglifi.
Vispār tiešām gribētos atkal pamēģināt. :D
0
jāsadabū kaut kur konsolīte ar dzeltenajiem kārtridžiem, vai arī SEGA un varam sarīkot čempionātu... :D
0
Es atkal biju aizrāvies ar hoķīti. Bija tāds NHL'97, tur tad arī taisīju sev komandu, mainījos ar spēlētājiem, cīnījos par kausu. No dzelteno kārtridžu spēlītēm mīļākā bija tanciņi.
0
sporta spēles uz žilitona bija jautra padarīšana, teniss man viskrutāk patika :D
vēl tika kapāts Islander, nu tanciņi, mario un klopes spēlītes jau pats par sevi saprotams
tad nāca sega ar nhl 98, mortal combat, batman un tom & jerry(šitā bij baigi laba)
0
nu dā! to visu uz datora var rubāt. man visi jūsu nosauktās spēlītes ir.
0
uz datora vairs nav tas spelet caur emuloatoru.
0
taisam Truumetal turiniiru
0
vispār jau tā ir. Spēlēt caur emulatoru ur tas pats pats kas pīpēt caur gāzmsku.
žilitoniņs tagad mahā ap Ls8 ja ne visi 5
0
kkur 10-12ls,sega 18 XDDD
0
traks esi? Klasika nemirst, bet tāda cena jau ir par traku. Segas cena agrāk bija tāda bet tagad, jau pat agrāk pielūgtā Playstation cena ir 2x zemāka kā bija tikko parādoties tirgū.
0
fū,ka izsitu visus tos mačo... labs adrenalīns,pāripa 200000.p.
0
Parasts pēcē,emulators, 2 džoistiki un tā var vālēt vecos geimus, kaut vai to pašu Street Fighter,ka maz neliekas
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
skru (9 gadi)
M (jauniņais)
Viskas