Demonical
0
Tiem , kas dikti sabēdājās, uzzinot par zviedru detņiku Centinex pajukšanu dažus mēnešus atpakaļ (vai tiem, kas sabēdājas, to tagad uzzinot) ir pamats atkal sapriecāties. Proti, no Centinex pīšļiem ir dzimusi jauna grupa, vārdā Demonical, kas, pēc mājas lapā, kuras adrese redzama zemāk, ievietotā viena gabala no promīša, atkal kapā zviedru oldskūldesu.

www.demonical.net/indexx.htm...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Nafig nosaukums būtu jāmainama, ja jau par pamatu ir vecā grupa, nomaina kādu dalībnieku un vālē tālāk
0
jop..., jāmaina nekādu tur jāmainama
0
A varbūt tiesības uz grupas vārdu pieder šīs operācijas rezultātā no sastāva izmestajam tipam. Līdzīgi kā ar Dying Fetus un Misery Index. At the Gates un The Haunted variants arī līdzīgs.
0
eu kas ir ar Dying Fetus?
samiem itka 2007 bus jauns albums, bet tagad nav drumers viniem, kaukur lasiju neta :)
0
eh, detinieki man nav tie miļākie, bet par CENTINEX man asara noritēja....
0
Paldies ,Intar, palika tā lieta skaidrāka
0
Es jau tikai izteicu pieņēmumu. Bet ja tiešām dikti interesē, varu uzzināt :)

Par to Dying Fetus būšanu nezinu; cik atceros, viņu buņģieris tik angažēts no Hate Eternal aizgājušā Derek Roddy pienākumu pildīšanai. Kas tur tālāk pajuka, nezinu.
0
Nav tas tik svarīgi, vispirms jau jānoklausās šis tas no Centinex, tad jau manīs vai man viņi vēl interesēs
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas