trumetal antiTOPS
0
5. riebiigaakaas blices, ko klausiities nevar galiigi ne piekaadiem apstaakljiem...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Latviešu reps
0
a-eirpa
0
a-eiropa
0
utt
0
Kojans
Limp Bizkvīts
Līkais Parks

0
Tokio motelis
0
taada veida "muuzika", kas tika izpildiita Jaunajaa Vilnii..
man taa laime bi dzirdeet tik dazhas dziesmas pa tv, bet nu domaaju, ka vinjas diez ko neatshkjiras no paareejaa repertuaara.
0
sllāgeri frantz ferdinand coldplay drum n bass REM techno placebo krievu popsa Borowa MC visi DJ u.t.t... tur tak skaitīt un skaitīt bez gala
0
Šļāgers
0
tuc-tuc,popsiks,repsiks,sl... un paareejais meesls...
0
miagās love songs vīriešu izpildījumā. sist!
0
wūū kas par tēmu...
āR&Bē... godīgi sakot man nepatīk praktiski viss ko melnie dzied un nebūt nesmu nekāds rasists...
0
Six Feet Under lapā pie dalībnieku aprakstiem ir minēta mūzika, kas katram visvairāk nepatīk. Es piekrītu Greg Gall viedoklim - None, I appreciate all musicians.
0
1.noteikti shlaageri!!! es vnk saaku aardiities,ja man taadi ir jaaklausaas ciemos vai jaanjos, dazji jau to noteikti buus pamaniijushi.luuk,cik dzilja beerniibas trauma man ir uz to sviestu.
2.krievu saldaa popmuuzika
3.tranziits, pamatinstinkts,a=eiropa u.c. grupas ar saldajiem dzjekiem
0
maigas love snogs viirieshu izpildiijumaa var atrast arii rokmuuzikaa, un ir ok.

atshkjiras tik zhanrs.
0
lietotajs "norchall" meģina sintizēt vienotu kopējo uzskatu, iespējams tadēļ ka apkartēja vide viņam galīgi nedod saskaņu. Iespējams ka tādi lietotāji ka "sātans" pretojas apkārtējai videi. Ka saka jauni'ba cīnies pret pasauli, vecumdienās par. hmmmm
0
BigUgga, šodien, plkst. 11:04 [Profils] [Link]
miagās love songs vīriešu izpildījumā. sist!

Nu bet katrs jau tēme uz savu mērķa auditoriju. Ko ta tev baigi vajag pāris nēģeru atraitnes ar ar 3 kaķiem. Lai jau tiek, es to atiecība uz 70 soul tipa izpidītajiem, agrinājiem r%b. Bet tādus kā lauris reinihs arī vajag, visu vajag, ja nebūtu tādu sūdu, tad ka mēs zinātu kas ir reāli mēsli.
0
Jā elizabetei taisnība. Pie tam tāda latvieūs repā ir vairāk konceptūalas jēgas, kas skar mūs ka LV teritorijas iemītniekus, nekā tur kadā arzemju metāla dziesma. Distancei ir nozīme šinī gadījumā. Dzeltenajiem pastniekiem bi' ta dziesma "... kā man patīk jaunais vilnis...", :))) bet protams tas ir tikai mans viedoklis.
0
flai on the wingzzz of loooooooooooooov, bljejekjfk4n0t4980y09
0
vakar pa retu reizi ietesos mahimā iepirkt kauko rijamu, un var minēt vienu reizi, kas man bija jāklausās... brbbr
0
tādi kretīni...
0
krievu bumciga popmuzika, vienkarsi nevaru ciest.
Un vel visadi brinumi ar kuriem pelna naudu ka piemeram
tas stulbais snapi snapi snaps, traka varde un tokio hotelis, brrrrrr
0
Visa Latviešu deju un šlāgermūzikas un "rock/pop" epopeja,
Liela daļa Krievu bumc bumc
0
nu uz sito jautajumu var gari un plasi atbildet, manuprat skaidrs, ka popsiks reps tuc tuc utt.. nevienam se neiet pie sirds (khe nu varbut tomer kads eksemplars atradisies, kam tomeer patik)
bet runajot par metalu, man netik black (protams ir iznjemumi)
0
nezinu kas tur ko minēja, bet Gustavo un Armands + piekabinot klāt Šalle ir vienkārši lieliski latvijas hip hop pārstāvji, tā kā es tos nekādi nevaru ielikt šajā forumā.
Bet ja nopietni, uz sitiena nevaru izdomāt, kas man riktīgi nepatīk, tiem pašiem Limp Bizkit un linkin park ir lieliski remiksu albūmi.
Esmu par mūziku, jebkādu. Galvenais izjust strāvojumu un viļņojumu, kuru no tās smelt
0
bez nopietnas atieksmes vispar nekur nevar tikt.
0
o o o!!! es ar, es ar! :D
1)maija īīīī, maija ēēēē... - dzīvus dedzināt.
2)Junior Senior - dzirdot vien man žults pa porām spiežas laukā!
3)tuc tuc tuc diskžokeji
4)kā jau uggs teica - visas saldo puiku blices.
5)Parisa Hiltone XD
0
Visa tā mūzika, kur klipos, kā likums, beibes stirina pupus un rāda tuvplānus ar pakaļām un šķirbā sarautām apenēm - visi ietilpst tuc tuc, R&B, hip hop kategorijās (izcelsmei nav nozīmes); pliekanākie poproka eksemplāri, kā arī daļa šlāgeru - ne visi, citi pat ir samērā ok, bet ir viena sevišķi salkana kategorija.
0
uj jā, Intars atgādināja par to speķaino dibenu tirināšanu - jā, tas ir viens labs indikators "mūzikas" nelabumam.
0
bet Eminems takš savs čoms!!!
0
augury par kaadu vecumu runaa....?
0
totiets fifti sent ir riktīgākais spridzeklis.
0
Isteniiba Shlaageriem nav ne vainas, jo taadu muziku tev neviens nespiezh klausities..
Esmu pret visu lv pop kas tiek radits vai tika radits poh pa lnt
krievu popmuzika--to es neuzskatu par muziku..
0
paklausieties vaacu shlaagerus, super...
banda Absurd no GER, dzied vaciski, agrak nodarbojas ar slagermuuziku alus baros
0
0
sorē fiftijs baigi iesūkā EMINEMAM!!!
0
corpse - pasaki to Hendrikam vai Wolfam acīs, jo tas ir pēdējais fufelis par ABSURD!!!
Kur tu tādas muļķības izrāvi????
0
ai ka acīs griež.... āāā šlāgerēnus kalusaties.. ai ai.. re kas te atklājas... nav jau ko kaunēties...
0
kas ta vel nebuus .Absurd un kaut kadaa saistiibaa ar shlaageriem ?
nedomaaju gan .
0
Absurd ir saistīti ar šlāgeriem tāpēc, ka viņi izdeva speciālus 2 albumus - "Raubritter" un "Grimnige Volkmusic".
Bet tādas muļķības par spēlēšanu šlāgerus aluskrogos ir fufelis! ABSURD ir bijuši tikai daži koncerti vipārm un pēc tam Hendriks iesēdās par slepkavību...

Es to visu zinu pārāk labi, jo esmu personīgī pazīstams ar cilvēku, kuram ar Henriku bija kopējais leibls - Darken Than Black recs - tāpēc ja neko neziniet, labāk fufeli nelejiet.
0
Vot taa!
0
jaa tokio bordelis bija viens no peedejiem ...:D
0
hmm, 99,9 % no death metal ir vienkārši neklausāms troksnis. tas tad man arī nepatīk. :)
0
par pop, hip-hop, wannabe gothic, emo, wannabe metal (kā Avenged Sevenfold, Trivium), un citām kakām nemaz nerunājot...
0
it kā nav ne vainas, sava fiška ir, bet tomēr neiet pie sirds tādi pārstāvji (starpcitu baigi populāri pēdējos gados pie mums) kā visādi ska, punk/hc, emo, reggae, dredaini lēkātāji u.c. poppunk āksti/ķēmi. Nu varbūt, ja ļoti gribētos, tad kautkādus izņēmumus varbūt sameklētu.
p.s. letiņu šļāger/radio2, z-scarshibrīdveidīgie, tumsas/pr.vētras krusotjumi, nigeru/balto hophip, dance hits, krievu tuc tuc u.t.t. bez komentāriem.
p.s.s. pret visādiem muse, white stripes, placebo, franči ferdinandi, coldplay u.t.t. neitrāla attieksme.. un tikai tāpēc, ka draudzenei patīk... nu, sava veida solidaritāte:)))
0
viss iznjemot manowar un kaartiigu rok en rollu 1
0
boks,
p.s.s. pret visādiem muse, white stripes, placebo, franči ferdinandi, coldplay u.t.t. neitrāla attieksme.. un tikai tāpēc, ka draudzenei patīk... nu, sava veida solidaritāte:)))
Manējai arī.......... nekādas solidaritātes.
0
Boksi tu tak baigi aprobežojies...
0
ņifiga zip, ,man diezgan plaša muzikālā gaume.
slahs- vajg, vajg paiet savām draudzenēm pretī:)
0
arpraats, kaa var padraudzeeties ar tik sveshu gaumi?
0
bet tak neklausās tikai to augstāk minēto (kas gan ir prioritāte), viskautko citu ar.. tb no šejienes lauciņa.
Un vispār- gaumes dažādas, tas tiesa gan, bet tas jau nav pats primārais.
0
tiirsa death metal varbuut, bet klaiskais death nekada zinja nevar but"neklausaams"..Autopsy, Cancer,
0
viss death, ar dažiem izņēmumiem, ir neklausāms. ja tev tas ir klausāms, ok, manis pēc, klausies un priecājies. bet visos tajos tehniskajos navarotos, kur ir miljons nošu, bet nav nekā cita, es neko nodarīgu atrast nevaru. bezjēdzīga mūzika, kas sevi visu laiku atražo. es labāk kalusos grupas, kuru mūzika sastāv no 3 akordiem, bet tie ir salikti tā, ka rauj nost galvu, nevis bezjēdzīgu strinkšķināšanu, kas rada tikai apnikumu un galvassāpes... un, vēl, es ienīstu Borowa Mc :)
0
heavy metal ar gejisku vokaalu !
0
da pofigs es šovakar visu vakaru kautkādu hrenu klausījos sākot no jūrepion hit redio līdz krieviem... brīžiem pat kāju varēja padricelēt ritmā.... tā tās lietas notiek, ja nav ko tad dzīvo ar to kas ir....
0
Bla pidaru karali - praata veetrra. Veel In flames un latviesu vecenes kas nejēdz dziedāt.
0
hehee ! Kaupers bljin superstaars ahuunais ....
0
ak pareizi, power metaals...to es arii ciest nevaru... tik stulba muuzika. visaadi tizlenji ar savaam uuubersalkanajaam balaadiiteem arctic sonata, king diamond uc utml utt
es nezinu kaapeec, bet vinju muuzikas banalitaate man nenormaali atgaadina shlaagerus.
es topmodele top topmodele top
top top topmodele top
ar vīnu kõju top ar ūtru kõju top...
tacju es cienu visus cilveekus, arii tos, kuri dievina sho muuziku.kgan jau paredzu, jaa tuuliit tikshu kkaa apsaukta sonata arctic deelj..ups
0
surogaats, king diamond nav power metal!
0
UZ KINGU DAIMONDU NEDIRST!!!
0
Te neviens nedirš. Te tikai nevar vienoties par stilu...
0
power metaals tocna suuxxx tie dipada dapada ritmi........uuuuuuuuuuuuu...
0
Blind Guardian pēdējais albūms tāds neizdevies.... nekas labs...
0
Pauers - tā allaž ir zināma muzikāla klase, un, kas vienam salkanība, tas citam - prasme turēt noti... Un nez vai tādas grupas, kā , teiksim, Iced Earth vai Cotrol Denied smaguma ziņā nevarētu aizbāzt aiz jostas krietnu tiesu ekstrēmistu. Viss galu galā ir visai nosacīti...
Visāda veida popmūzika un šlāgeri mani neko daudz netraucē; protams, ja vien, teiksim, nenākas braukt vienā auto ar tasaldeņiem, kas šādus šedevrus mēdz klausīties uz to skaļāko un vēl pieblēt līdzi...
Itin nopietnu alerģiju dīvainā kārtā turpretī izraisa dažas lielas metāla grupas, - gk. bezjēdzīgo vokālistu dēļ, kururs dzirdot, allaž gribas traukties uz tuvāko tualeti - tik tamdēļ, ka tur klusāk un vispār ausij tīkamāk. Ta nu mans antitops apmēram varētu izskatīties šāds:
1. Benediction pēc Barney Greenway aiziešanas, Kataklyzm u. tml.;
2. Crematory (vokālā ziņā - marasma kalngals);
3. Novembers Doom, Saturnus un visi līdzīgie death/doom groulingotāji;
4. Edge Of Sanity;
5. Varathron;
6. visi tie krievu pagrīdnieki ar kaitinošo (uz itin klausāmas mūzikas fona) slāviski-bērnišķīgo akcentu, a la Radigost, Tales Of Darknord etc....
Cik nu var; tiešām...
0
o jaa slaavu akcents tas ir supaa:))
0
To Slash//
uz kada ir tava attieksme pret Aerosmith?//?
Neredzu nekaadu atskiribu starp REM,coldplay un Aerosmith.
Syd Barret(Pink Floyd) is dead:-(
He passed away early this month!!!
Anna&Corpse
0
es domaaju ka ne pie kaadiem apstaakljiem nevajadzeetu klausiities muuziku kas principaa nav muuzika bet veixmiigaaks vai mazaak veixmiigs klisheju atrazhoshanas un savstarpeejas kombineeshanas produkts. protams tas attiecas uz 90% rock, 90% pop, 99% hiphop utt. kaukaa var tashkjirt tachu to kas naak no "iekshaam" no taa kas ir "eeee es arii taa maaku"
0
tas ir bizness vai sports vai dajebkas bet ne muuzika.

uuun otrkaart nevajadzeetu uztureet pie dziiviibas mirushas kultuurformas klausoties muuziku kas neko nepasaka par esosho briidi un staavokli tobish ir nevien novecojusi bet mirusi. muuzikai jaatver laikmets. nepaartraukti.
0
5 no taam grupaam

manovvar

dzhjonnijs salamanders (sist)

50 cent

aerosmith/gunsnroses/etc bullshits

dainis porgants
0
corpse Aerosith un coldplay ir pretstats
0
karocha nevienam nepatīk a-eiropa un viss :) hehe
0
Ej tu nost, kādi tik muzikāli intelektuāļi neapmeklē šo forumu... Nostādīt blakus Guns 'N Roses, Salamanderu un Daini porgantu :0)
Vai tiešām mūzikai b°ūu kaut kas mums jāpastāsta par ritošo laiku? Vai tā nevar vienkārši padarīt šo laiku patīkamāku?
Gn Slešs, gan Džo Perijs, gan arī Salamanders kurš, lai gan varbūt ir pavājš kā dziesmu autors, tomēr nav nemaz tik slikts ģitārists - viņi prot spēlēt savus instrumentus, un viņi arī to dara, tā, ka klausītājam lec dzirksteles no acīm. Un nespēju saprast, kādēļ gan kādam vajadzētu izvairīties gūt no tā baudu.
0
man nepatīk Linda Līna (vēl riebīgāka nekā a - eiropa, kura ir ļoti nebaudāma), viņa izraisa kunģa satura pastiprinātu lauzšanos uz āru, brrrrrrr......
0
principā jau pofig, kas nepatīk to neklausās..
man vēmiens nāk tip no tās krievu "zelta" rokmūzikas, tur DDT, Alisa, Grebenščikovs-visi kas šinī sulā vārās, Mašina Vremeņi, Agata Kristi. ui bļeģ, kā nāk..
0
a ja par kaut ko smagāku, tad noteikti Lacrimosa u.c. tamlidzigi vācieši, kā arī visādi Hammerfall, Edgay, un kas var būt vēl briesmīgāks par Radiohead.
0
"Vai tiešām mūzikai b°ūu kaut kas mums jāpastāsta par ritošo laiku? Vai tā nevar vienkārši padarīt šo laiku patīkamāku?" - pilniigs pateereetaaja viedoklis :)neizbeegams protams hah. nu nez man kaukaa nepietiek ar to ka kaukaads mudaks atraada to cik kruts ir gjitaarists un cik labi iekalis galvaa klasiskas fishkas. piss off tas ir tikpat veertiigi kaa buut virpotaajam.
0
" es domaaju ka ne pie kaadiem apstaakljiem nevajadzeetu klausiities muuziku kas principaa nav muuzika bet veixmiigaaks vai mazaak veixmiigs klisheju atrazhoshanas un savstarpeejas kombineeshanas produkts." <- A.god. oder L.Cien. kapakrust, bet vai driikst jautaat, kas Juusupraat ir taas grupas, kas neatrazho savus vai citu veemekljus, kas ir tie ansamblji smagmuuzikaa, kas nepaartraukti nodarbojas ar virtuozu laikmeta tvershanu, peecaak to smuki sabaazhot muusu kaarajos dupshos.

" protams tas attiecas uz 90% rock, 90% pop, 99% hiphop utt. kaukaa var tashkjirt tachu to kas naak no "iekshaam" no taa kas ir "eeee es arii taa maaku" " <- es par visiem 99,999999 esmu paarliecinaats, ka mans pirdiens buus galvas tiesu muzikaalaaks laikmeta tveeriens, kaa tava "eeee" tevis pasha procentuaali nosaukto grupu atdarinaashana.

buut virpotaajam ir ne tik daudz veertiigi, cik kruti, jo tad var izvirpot dirshnamo podu, un nav nepiecieshamiibas visus savus labumus peecaak pa labi/ kreisi daaljaat ..
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas