Kā jūs atklājāt metālu???
0
Pa ilgam laiku pārbracuot pāri metāla arhīvu forumam, atklāju interesantu topiku, ko nolēmu "nospert" un pārnest uz šejieni.
Būtu ļoti interesanti kā latvju metālgalvas atklāja metālu priekš sevis. Pirmās grupas, kur, kad...

Es pats metāla nokļuvu caur nu-metal(kāds kauns...).
Kad 11-12 gadu vecumā sāku klausīties mūziku, ta riņķī bija baigi labās grupas - Limp Bizkit, Korn, Slipknot... Tās arī man patika. Domāju, ka baigi smagās :D Bet pēc tam nāca vispār kaut kas super zajibis - System Of A Down... Šitā grupa man likās metāla kliņķis. Tik smagi, tik ātri...
Bet mana pirmā īstā(nevis kaut kāds nu-metal) metāla grupa bija... Within Temptation. :) Uzzināju par tās eksistenci no vienas meitenes. Vot šitās dziesmiņas ar galīgi citu atmosfēru, arī man pastiprināja interesi par šādām grupām. Nu ko, meklēju pa netu kaut ko par šiem... un atradu Metal-archives.com. Šitā grupu liste un dēcē kopā veidoja manu izglītojošo kombeni... No Cradle Of Filth līdz Emperor...Sāku ģērbties bik melnāk, iepazinu pirmos metālistus un voilā te nu es esmu...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
cik ta Tev tagad gadu ? 15 ?
0
ja kas, tad šitādā tēma jau bija :)
0
vovo.. slinkums atkal rakstiit
0
"Pa ilgam laiku pārbracuot pāri metāla arhīvu forumam, atklāju interesantu topiku, ko nolēmu "nospert" un pārnest uz šejieni."

1) Shaadu topiku pilns ir arii truumetaals.
2) Visi taapat zina, ka no saakuma visi klausiijaas Eminemu un Limp Bizkit. Pat arii ja Mumij Trolj (un arii tagad veel pa reizei uzlaizj kaadu albumu, nemaz tik slikts tak nav), pat susrinjam Edijam ir pilniigi vienalga.
3) Korn, peec manaam domaam, ir sakariigaaka grupa par Within temptation un Cardle of filth.

Es astonju gadu vecumaa saaku klausiities grind un popu nekad nesmu klausiijies :(
0
Mans pirmais disks ko dabūju no jaunās mūzikas bija Metallica. Līdz tam laikam tiku audzināts ar šlāgeriem, tik reizēm mamma uzlika kādu Deep Purple vai Doors...Popu neesmu klausījies, bet atceros, ka Bomfunk MC`s - Freestyler patika.
0
Es sāku ar Backstreet Boys, Spise Girls, Ace Of Bace, 2Unlimited. Pēc tam Depesh Mode. Un tad jau beidzot tiku līdz Korn.
0
metālu atklāju ar metāldetektoru...
0
es jau esmu visu to stāstījis 3 reizes...
bet kā jaum 100 reižu esmu minējis tad System Of A Down bija tas atspēriens un tad jau CoF, bla bla bla...
un tie fāzerainie Korni nekad nav patikuši.. ba tik pretīga mūzika viņiem...
volā tā nu tagat esmu te...
p.s. nesmu iepazinis nevienu metālistu...
0
bla, Get A Life ideāls gabals...
0
pupu mizas...garlaicīgi...
0
bljed nu kur tu raavi ka es metaalu klausos ?!
0
pareizi arturs klausas Manowar ne metālu.... dāaa...
0
Uz ielas satiku dzeku Cannibal Corpse t-krekla "Butchered at Birth"(man bildiite iepatiikas, tikai pec tam vinju muuzika).
0
Es piedzimu skanot death
0
:LOL
0
pateikshu kko smagi origjinaalu-es neatceros. varu izdomaat pasaku kas iisteniibaa tieshaam taa arii notika-kkaa mistiski iegaaju mistiskaa veikalaa, mistiski piegaaju klaat kastei ar mistiskaam, pats galvenais-leetajaam "smagaas rokmuuzikas" kaseteem un izvilku dimmu borgir stormblast.apm kaadus 5 daus atpakalj
0
a man teetis iemaacija...(nopietni)...

Zipaks - tev kautkas pret Manowar un to cik ljoti "metal" vinji ir ?
0
neķer kreņķi! vis ir bumbās!
0
tas bija sen un neatceros, bet atmiņā palikusi pirmā kasete kuru klausījos Wasp-the last command- un Scorpions-love at first sting-
0
ta nenopietni saku ar RATM, kad vel negaju skola, tad MM, tad kadu laiku neko vispar muziku neklausijos, tad kadu laiku(3 gadus mos vairak) ne patemai klausijos The prodigy. Pec tam kad bija gadi 12-13 limp bizskit patika, Un ta nopietni saku klausities, ar System of a down gadus 3gadus, vel tagad dazreiz uzlieku, Korn atri izslimoju, mos 1 gadu, tagad pargaju galigi uz death metal, brutal death, bet patik ari blacks, dooms, un vel sadi tadi subzandri. Necrotorture, Necrocest, Dying Fetus...
Un agrak cienitaaa Nu metalaa, cienu tikai 2 bandas, tas pasas soad un korn. Parejais kauka smagi kretinee.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Lācis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas