kaķene
0
Es pazīstu vienu kaķeni, viņa parasti nomedī kaut kādas peles vai putnus un pat neapēd, vienkārši nogalina. Es viņu lieku sev klēpī, glāstu un saucu par savu meiteni. Man viņa patīk! Man patīk tādas sievietes.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Precību sludinājums?
0
:D
0
:)
0
,,I,,
0
eee..... un ?
0
Nu ir tādas sievietes, kas tiek ar visu galā dzīvē un viņām patīk emo zēni. Bet tā kaķene baigi labā, viņa visu laiku skraida un skatās uz visām pusēm. Viņa ir draudzīga. Vienreiz redzēju, kā viņa kārto dabiskās vajadzības, kašņāja zemi un skatījās uz mani. Tad es sapratu, ka esmu laikam iemīlējies.
0
Nu psc tādu sviestu kult
0
kaa nu nemiileesi kaadu, kas var bez visaadiem fucking kompleksiem mieriigi dirst tavaa acu priekshaa .., vo taa ir atklaatiiba !!
0
prieks par tevi... varbūt beidzot viņa tevi vedīs pie prāta... :D
0
laikam shim forumam jaamaina specializaacija
0
Drīzāk jāievieš sadaļa, kur cilvēkiem izbrēkt savas sirdssāpes vai dalīties savos mazos personiskos prieciņos ar citiem - pēdējā laikā tāda tipa tēmas aizvien vairāk sarodas.
0
man ar sakrāsies, un tad es gāzīšu ārā, cerams, ka kaut kur būs Artūrs, nu zini, Manowar kills
0
Lasīju "Manowar kills", izlasīju "Manowar kids". Nu zini, tāpat kā ir emo kidi, varbūt ir arī Manowar kidi. Baigi forši.
0
viņi tumsā taustās un priecīgi kādam uzdurās
0
Un atraugājās.
0
bet varbuut vnk ir stulbi?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas