Black Friday #4
0
Tauta! Vajadzīga palīdzība... Kurā gadā notika Black Friday #4???
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Pēc izdotajām izlasēm sanāk 2003, bet pēc koncertiem hmm nez... varbūt 2002, bet noeikti nē.....
0
Uz manas izlases nr4. Rakstīts, ka izdota 2000. gadā!!
0
tik traki... a nez, kautkur, kautkā ir iespējams dabūt tās izlases sākot no 1-4??? Gribētos pilnu komplektu...
0
Nevar jau saprast, vai runa ir par konci vai izlasi. Melnās Piektdienas koncis numur 4 noteikti baigi sen sanāk. Bet ja pareizi atceros, tad koncis, kurā prezentēja to izlasi numur 4, bija 2001. gada aprīlī Slepenajā Eksperimentā; tur piedalījās Skyforger, Brute Chant, Hell Patrol - šitie 3 točna, laikam vēl arī Quarks, Desperate un Angel's Tears; tāda zaļa afiša bija. Bet varbūt kaut ko putroju.
0
Nu ja izlase izdota 2000. tad tā varētu būt, ka prezentēja 2001!!

Pirmās trīs es baidos, ka vairs nekur neatradīs, pats savu ceturto aizpērn pavisam netīšām atradu mola ''Gailītī G''. Trešo izdevās iekš DC novilkt!
0
man ir no 2-6
pirmo pat dc nedod :D
0
Pirmaa LV metal izlase nemaz nesaucaas "MP" vai "BF", taa bija "With Silent Hate..."
0
Paldies tauta....
Man arī bija aizdomas, ka Black Friday #4 disks ir izdots 2000.
Ja kādu interesē kāda no Black Friday izlasēm, tad to var meklēt irkš DC++ hubā hub.hacker.lv:4012 zem nika MetalGrand. Man ir visas pieejamās izlases no 2-7. Mēģinu visiem spēkiem kaut kur izrakt arī pirmo. Ja kādam ir dod ziņu!!!!
0
man vajag CD, orģinālos, nevis kautkādus mp3 :E
0
Manuprāt pirmās četras bija piejamas tikai kasatēs! Diskus un vēl orģinālos neatradīsi!
0
nu ja, With Silent Hate bija izdots kasetē vēl 1996. gadā (varbūt pat ātrāk). Kasetes oriģināls tā arī nenonāca manā īpašumā... Pa lētām naudiņām toreiz bija veikalā. 2ls laikam..
Šo izlasi gan būtu svētīgi pārizdot cd formātā..pircēju nentrūktu nudien :)
0
Jāierosina kluba Melnā Piektdiena studijai, lai atkārtoti izdod visus iepriekšējos Black Friday ierakstus CD formātā!!!!
0
Ir viens bet - esmu 100% pārliecināts, kā pārizdot varētu būt neiespējams, viena iemsla dēļ - oriģināli jeb masteri sen ir aizgājuši nebūtībā...
0
Par šo jautājumu es domāju, ka vēl varētu pastrīdēties! Vai tiešām orģinālieraksti ir aizgājuši nebūtībā...???
0
Sakarā ar to, ka Valdis (un viss MP kantoris) labrāt vēlētos nopelnīt labu čunguru, domāju, šo domu par pārizdošanu (tieši pirmo B5day izlašu) apsvērs.
0
Tajos laikos, kad izdeva pirmas MP izlases, nebija nekādu CD-r masteru un tamlīdzīgu lietu... cik atceros Valdim masteri bija uz digitālajām kasetēm... Bet ar viņām bija kautkādi čakari...

Vispār būs intereses pēc jāpjautājas vai tie brīnumi nav saglabājušies :)
0
Man muteres kasates no 80`tajiem ar dzeltanajiem pastniekiem vēl skan, takaa ganjau būs saglabājušies tie masteri :D
0
Vesuli - te neiet runa par kvalitātes zušanu!
0
... bet par pašu ierakstu zušanu? vai?
0
Acīmredzot.

Bet man ir aizdomas, ka zinu, kam ir With Silent Hate kasete saglabājusies :P
0
Ā, un vēl: Beneath the Gravestone bija kaut kāda cita, ar MP nesaistīta izlase?
0
Man ir "With Silent Hate" kasete:D:D
0
ar melnu vecu eņģelīti uz vāka
0
Varbūt tiem, kam ir sakarai ar MP kantori un tajā darbojošajamies ļautiņiem, paspruks kāds vārds par to, ka pa tiešām vajadzētu atgriezt pie dzīvības to, kas it kā ir aizgājis nebūtībā....

Vai visādu savādāku iemeslu dēļ nav pieejams plašākai publikai...
0
Balrogh, neesi vienīgais kam tāda ir :D
0
a kas tās par tādām ekskluzīvām kasetītēm,ko?
0
Ja nepaslinkotu un lasītu no sākuma tad jau būtu lietas kursā
0
ariii ir!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
pincītis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas