Napalm Death Riigaa
0
22.01. Riga (Latvia)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
old news
0
dzirdeeeju, ka martaa buus kanibāļi.
0
Tu saki?
0
es rakstu..
0
Vienam 22 gadigam dzekam redzeju uz somas uzraxtiits bija Cannibal Horse, vinsh apgalvoja ka klausas death metal jau vairak ka 5 gadus un ka tipa obligati ies uz cannibal horse konci?
Kad buus, pateiksiet man ar?
0
iisti jau nezin vai vinni veel atbrauks tajaa noziimeetajaa datumaa!....
0
Cannibal Horse... :D
0
Ir savulaik manīts arī uzraksts uz kasetes "Canibal Cops" :D
0
Sis vairak izklausas peec shausmu filmas nosaukumu..Cannibal Hunters, Cops, etc.
0
Paturpinot domu par shim kluudamm, atceros uzraxtiti Obituary- old a mouse (World demise vietaa:-)DD
0
tātad šo "old news" topiku pārtaisam par smieklīgiem grupu nosaukumu pārveidojumiem , aiziet :
0
jūs vēl dīč metal klausāties?

es gan dikti mīlu to Nāvi. Es nemāku izrunāt to, bet mīlu.

0
viens keksis labi izrunāja Deceased - di`saisid
he, un Megadeth lamāja par Megadoom :D
0
A es ļoti ilgu laiku ar pilnīgu pārliecību Arch Enemy saucu par Ārč enemy, līdz atklāju vārda Arch līdzību ar vārdu Stomach.

Par CC jāpiezīmē, ka tikai retais zin ka vārdā Cannibal ir divi "n".
0
+Enemy+ bet Arch Enemy tā arī izrunā Āč, nevis ar k taka stomak
0
No visiem maniem paziniem tikai neliela dallja Obituary izrunaa pareizi.Vairums saka 'Obitueri'.it ipashi krievu tautiibas parstavji.
0
es tāpatās obituary izrunāju tāpat kā uzrakstīts, lai gan zinu ka tas ir nepareizi, bet kaut kā tā ir iegājies. nu tāpat kā Entombed es saucu par Entombed, lai gan pareizi ir Entūmbd. bet tās jau manas problēmas:)
0
universum:
Arch Enemy izrunā "ārk enemī" - kā vārdu salikumā "arch angel" (kuru izrunā "ārk endžel"). Arch šeit nozīmē nevis "arka" (ko patiešaām izrunā "āč"), bet gan "galvenais".

Megadeth vajag izrunāt "megadeš" ;)))

Enemy: nav jākaunas :) Kļūda samērā izplatīta un visai loģiska.

ņemot vērā manu darba specifiku, man vienkārši IR jāzina pareizā izruna ;)
Protams, ne vienmēr grupu nosaukumu zināšanas noder. Tā reiz kontroldarbā ierakstīju "mercyful", būdams pilnā pārliecībā, ka tie dāņi tak zinās, kā ir pareizi. Bet ne sūda - nav vis zinājuši, ka pareizi ir "merciful" ;)
0
Ja wrongTale, pieredze liecina, ka mums ir novirze visus labot un korigeet.man ta ir lv, ger un eng..tad shie saka:nepeikasies pie vardiem,,bet es nevaru nepateikt ka kautkas nav ta ka vajag.
Megade6=megadef megakurls:-)
0
Napalm Death-pa krieviski-smert na palme
0
Es labāk izvēlos teikt Ārš enemĪ (Arsch Enemy) :DD

Entombed - Left Hend Pīč ir baisi labs albums.
0
Wrong Tale
Ja ticam tam ko saka Tilde, tad ir šitā

archenemy [¢®:t¦'en³m³]



Angļu - latviešu vārdnīca
n
1) niknākais ienaidnieks
2) sātans



Latviešu - angļu vārdnīca

0
viena no liela cilvēka pazīmēm ir spēja atzīt savus maldus.
Tildi neņemot vērā (tur gļuku dafiga), izpētīju dažas online vārdnīcas un uzliku jautājumu balsošanai (lielākoties amerikāņu apdzīvotā) mūzikas forumā.

Patiesi es jums saku, pareizi ir 'Ārč enemī'

Atvainojos Enemy un universum.

@ Intars: Left Hand Pīč nav labākais Enzombed (!) albūms. Labākais ir Klen'destin. Vai 'Klendestain.
(abi varianti ir pareizi, btw, viens ir britu, otrs - amurikāņu). Bet kopš viņi sāk spēlē dīčenrol, man viņi nimaz nepatīk. Es labāk klausos Unleašed, Obitūriju vai Blek Sabaš. Vai arī, ja pavisam roku gribas, uzlieku Aci/Daci.

@ corpse: sevī cītīgi ravēju to profesionālo kretīnismu un pūlos neaizrādīt, ja nu vienīgi galīgas aplamības gvelž.
0
Universum, vai tad peec noziimes niknaakais ienaidnieks nav tas pats kas galvenais ienaidnieks, konotacijas ir vienadas..
Un Tilde ir pedejais suuuds..gribeetu tiesa iesuudzet par to, ka daziem jauniem praatiem mulkiibas iemaaca.ja katru jaunu maacibuu graamatu apstiprina Ingliitibibas ministrija, tad ko ar Tildi to nedara..
0
Man personīgi arī Klendestain labāk patīk par Left Hend Pīč :)

Ace/Dace = īsais dirsiens :D
0
tik smalki to tildi neesmu studējis, lai spriestu vai tur ir gļuki vai nav(iespējams jau ka ir) bet to Arch Enemy tulkojumu un izrunu lasīju arī vienā vecā 1985. gadā izdotā vārnīcā.
0
Gadījumā nav tā, ka gandrīz visos vārdos, izņemot ercenģeli, "arch" tiek izrunāts kā "ārč"? Vismaz erchercogi un arhibīskapi taču ir ar "ārč"...
0
Un tagad pēc visiem šiem daudzajiem... kkāda laika, kad es saucu Arch enemy par ārk tomēr izrādījās ka bij pareizs alfa variants. Lūk dzīve pavisam izmainījās atkal.
0
Un Arheologs ir a:kiolog nevis a:chiolog
Labak izmantojiet online vaardniicu
www.letonika.lv
A jums taa Tilde 2005?
0
Nu vispār jau nav jēgas meklēt izrunas līdzību vārdiem, jo angļu valodā ir ļoti daudz izņēmumu.
0
ENemy,to vajadzeeja noskaidrot jau pashaa saaknmaa:) droshi varu teikt,ka no visaam man saprotamaam valodaam anglju shajaa zinjaa ir advancetaaka par piem vaacu vai itaalju,kas taadaa zinjaa ir fufels, spaanju,krievu un pat francju.ja nu vieniigi zviedru ne.
0
Kas ir fufels? Kas ir 'pat franču'?
0
Surogaats/Tu tikko pateici visu pilnigi nepareizi..anglju valoda ir ta, kura savakta no vissam paareejam valodaam un uztaisiita par domineejosho val.pasaulee.Kas advanceets? Franchu, italju, vaacu vislabakaas languages.
Tiesham tas vaards ''fufels''..es nezinu kas ar to vaardu ir domaats?Pamato luudzu!
0
uztaisiita par domineejosho val.pasaulee
=====

neteiksim vis "uztaisīta", jo - ne jau mākslīgi tā kādam uzspiesta (ja nesk. uztiepšanu padomju skolniekiem, kam tā nahren nebija vbajadzīga). Šeit ir jāatceras gan par plašo Britu impēriju aizpagājušajā un pagājušajā gadsimtā, gan par ASV dominējošo lomu Rietumeiropā pēckara gados.
0
Un Viljamu Šekspīru.
0
par ko juus te runaajat? es biju domaajusi to,ka anglju valodaa ir mazaak universaalu likumsakariibu starp vaardu raxtiibu un izrunu,nekaa pat francju valodaa.a vispaar vai nav stulbi teikt,ka taada vai taada valoda ir labaaka vai sliktaaka?pati valoda kaa taada nevar buut ljauna.taa var buut gruutaaka vai vieglaaka. starp citu,fufels manaa un daudzu citu leksikaa noziime kko vienkaarshu, prastu.visas indoeiropieshu valodas ir fufels,skatoties uz izrunu un gramatiku,bet ne pareizraxtiibu,jo to izdomaa konkreeti cilveeki.vot pameegjiniet iemaaciities japaanju,araabu vai ungaaru valodu...
0
Napalm Death topiks ir kā reiz vieta, kur padiskutēt par pareizu izrunu. Pareiza angļu valodas izruna no ND ierakstiem vislabāk bija dzirdama Lee Dorian laikos :D
0
Topiks, kurā tika runāts par Napalm Death konci Rīgā, ir pāris nedēļas vecāks par šo un jau sen nogrimis aizmirstībā. Tā nu te var vienkārši tāpat patrīt mēles :D
0
"vot pameegjiniet iemaaciities japaanju,araabu vai ungaaru valodu..."

vai somu valodu, jautriiba garanteeta:)
0
Igaunju tas pats kas somu moreorless
0
un vispār tās visas (somu, igauņu, ungāru) ir somugru valodas.bet tās labāk tiešām nemēģināt iemācīties..
0
ar somu valodu ir gruutaak, jo somiem ir 2 valodas -spoken language un written language, atshkiriiba ir milziiga, tobish, ja cilveeks ir maaciijies tikai written language, tad diez vai sapratiis daudz no taa, ko somi runaa ikdienaa, tas ir tas, kas padara sho valodu gruuti apguustaamu, bet principaa taa logjiska valoda, saakumaa liekas baigais murgs, bet kad mazliet "iebrauc", tad jau taas lietas aiziet.
0
To pashu var teikt par franchu val, runaa pilngi atshkirigi no written language
0
Bet frančiem izrunai tomēr ir diezgan stingri likumi, nav tā ka baigi daudz izņēmumu - ja reiz izrunas principus apgūst, tad jau tik traki nemaz neliekas. Vismaz cik nu atceros - tas bija pirms kādiem 8-9 gadiem, kad franču valodu mācījos...
0
apstiprinu Intara sacīto - lai gan fr. val. apgūstu tik trešo mēnesi.
(un nākamnedēļ lielie egzāmeni! vaahh! vakars man tur būs, izšūpos pie vella vecāsmātes.)
0
Franchu valodu es maacijos 11 klasee 2 nedeelas, tagad jau gadu patstaviigi apguustu...
It ka bija profilakse, kad biju Maltaa, tur bija dariishana ar fancais
Intar,ka ir tagad kautko vari sarunaat franciski?
0
je voudres akushet une pair de geot
0
J'etudais francais huit ans et je ne me souveni rien!

[mācījos 8 gadus un neko neatceros]
0
Voulez vous coucher avec moi? :)
0
Izskatās, ka Enemy atceras vairāk par mani :) Es gan mācījos tikai divus gadus videnē. Es varu saprast atsevišķas frāzes, pateikt laikam gan vairs neko prātīgu nevaru. It kā jau ik pa brīdim uznāk doma atsvaidzināt un papildināt fr. val. zināšanas, bet nav jau īsti jēgas, ja nelieto. tb to valodu.
0
kas iesildīs šos?! kāpēc neviens vēl par to nav lepns? :)
0
Surogaat, qu'est-ce-que t'a dit? Qu'est ce-que ca veut dire - 'akushet'?
0
Ko bļa bļa var tā dirst? Ko bļa bļa vot dirsā - ahujeķ?

Tāds francis, ka pašam prieks
0
Negribēju Tevi aizvainot, Ugga.
0
aizvainot? WTF?
0
hehe, es vnk pārfrazēju sev saprotamāk Tavu teikumu, thats all :))
0
Ā.
0
Es padomāju, ka Tevi iebesīja šī plātīšanās ar valodām, kas arī būtu saprotami.
0
nu man ir dziļi pofig, kas ko runā. ja komunicē, značit ir vajadzība :))
0
lai arī kā būtu, es esmu Bigija pusē, viņš apstiprinās. Bigij ?
0
protams! tik nevis pusē, bet blakus pie sāniem :)
0
Peteņu?
0
Tieši tā Big-master, vienmēr pie sāna, vai kaut kur pa rokas stiepienam. Bigij ?
0
21.gs. rokas 21.g.s. nestiepj. Peteņuk? :)~
0
un kurš tagad no mums ir slaucams ? Bgij ? :p@
0
tev cīgas i?
0
žē pedrē a kušē un pēr de gõ. es gribētu nopirkt pāri cimdu... no questions
0
Je voudrais acheter un paire de gants?
0
nu laikam taa tas bija :)
0
:)
0
es jau vec onkulis ta gribetos aizrapot uz koncertu bet gimene gimene !
0
nu tad sēdi mājās... >:)
0
"poo on a stick" bija labakais nosaukums ar albumu "greatest shits" un tiesham nebija melots, tas toch bija lielakais su*s...
0
šitie ir forši... izlašu un koncertnieku nosaukumi.

pagaidām mans top 1 ir Type O Negative izlase ar nosaukumu "The Least Worst Of Type O Negative" :)
0
nus visslabak pameigjiniet iemacities prushu valodu, vot tas butu ko verc;) izmirusi valoda kaa latinju, bet tomer veel itkaa ir dziva uz papira;)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas