DYING FETUS arii buus LV skiet
0
CANNIBAL CORPSE buus LV ar Dying Fetus, Necrophagist, Unmerciful!!!!!!!!!

protams, ja nemainiis ko krasi uz Eiropas tuuri:)

Nu kaut arii CANNIBAL CORPSE ir gods of death metal, bet DYING FETUS, ka buus ari seit un iespeja redzeet - VIENKAARSSI NETICAS!

Corpse jaabrauc uz LV ko:)???
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ko tu saki, es nespeeju noticeet, lai tik tas piepildaas..Isteniiba es negribu,lai Dying fetus lien ieksha CC biznesaaa.Ja CC iesildiisg DF, tad ja , bet ne otraadi...:-)
Es ar ta skatos , ka jabrauc uz LV, vet UK ra tak turei jaabutt un te ta diezvai kas buus cancelled..
0
piiiisjec..

jaunais gads te vienās lustēs izskatās ., vispirms Napalmi tad šis..
0
par DF es isteniba shaubos, vini ir taadi sewi uzksata par baigajiem supreme metal kings..
0
necrophagist!!! nu jaa, kūl
0
Necropgahist jau redzeets
0
to Hellhammer13:
nevaig cilveekus lieki biedeet :)

CANNIBAL CORPSE buus Latvia ar holandieshiem DISAVOWED. info sen jau ka officiaala.
tevis mineetas bandas suppotre CC amerikas tures ietvaaros...
0
Reti jau ir viena un tā pati tūres komplektācija gan Amerikā, gan Eiropā.

Starp citu, nākampavasar Eiropas tūrē brauc arī Kreator un Celtic Frost.... Baltija vismaz šobrīd sarakstā nav.
0
Un jā, starp citu: www.disavowed.nl/
0
ja atbrauktu Celtic Frost... mmm...
0
Cik redzēju, Somija un Zviedrija ar ir Kreator listē, mož jāķer ciet..
0
paga, paga
Es to nizdomaju un neizlasiju tikai no CC majas lapas. man veel bija viens info avots, OK, varbuut kluuda, bet vel nekur nav teikts, ka DYING FETUS tiesaam nebuus.

Nu, cik esu visus iespejamos Dying Fetus video redzejis ( ne jau klipus), tad nemazaakaa meeraa nerodas iespaids, ka vini butu iedomigi.

Nu vini ir superkomnda ar navigu muzonu, bet tur veel truxt kaadi paris solli lidz Cannibal Corpse tehnikai un muzikai.
0
to Edenbeast

ja Obituary, Morbid angel, Emeth, Disgorge, Sinister, Suffocation atbrauktu....... mmmmmmm..........aaaaaaaaa...

Ja Tu panaac , ka tas basists noskujas un vini nekrasojas, varetu pameginat uztaisit konci:)
0
CC mājas lapā nemanīju, ka būtu pieminēts par Dying Fetus līdzdalību Eiropas tūrē - vispār nekas par citām grupām.
0
tas bija vien no iemesliem, kapec saku saubiities...
0
bet butu jau labi Dying Fetusus dziredet ari LV.
0
nekur neatradu confirmed info..ta jokot nav labi...Es jau taa arii domaju, jo DF nav no tiem, kuri sazin cik ilgi nav liidushi no alas aaraa, pekshi brauc tuuree vel neizdevushi jaunu albuumu, tikai promotejot kadus dazhus jaunus gabalus?jauno bungieri vispirms jadzird tad jaredz un jadzird
In fact labs, vienu video dabuju, ku vinsh One shot , one kill raava valjaa nuuu riiitigi mociija dramus, kameer kaads taisiija ruksi mikrofonaa
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas