Akustiskaa defloraacija
0
paklau, dzeki, man baigaa probleema - jaaspeelee salateetim daudz daudz dziesmu uz akustiskaas gjitaaras. Varbuut kaads zin kaadas jestras dziesmas, kas salateetim vareetu iet pie sirds un iemest kaadu guiar pro vai tabulas linku sheit!? Tieshaam ljoooti svariigi! MAN VAJAG DAAVANAS!

Tencinaatu es nu ljoti ljoti! VAr jau, protams, arii kaut ko skumjaaku, galvenais, ka ir noskanjas... >:)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
gitaristiem.lv/viewtopic.php?t=704...
Uz veselību! GP gan te nav, bet ir gan akordi, gan daži tabi. Ja vajag tabus, jāiet uz mysongbook.com vai gprotab.net :)
0
RR :D
Man tā pati probza ;) Tiesa, esmu nogatavojies spēlēt tādus maigākus, lēnākus hītus, tur, Queen, Beatles, Blind Guardian, utt.
0
galvenais, lai sirds top liiksma!
tajaa gjitaaristu forumaa neko sakariigu neatradu! (paldies, protams, chazzam par centiibu un pirmo ierakstu)...

kamon, Ziemassveetki nav aiz kalniem!!! nu a ko tad to Wrongy, Yesterdayu Veciitim speeleesi? kaut gan, varbuut jau, ka shim arii tiik... es nez, man galvenais, ka daavanas dod. njaa, divdomiiga situaacija...
0
var arī yesterday. Bīteļiem labu dziesmu netrūkst. Nevajag jau uzreiz Mayhem kasīt :)

Es nez, es vienkārši ievadu gūglē "I want to break free Queen chords" un man izmet linkus dahrena.
0
da nu johaidy, to es arii maaku, bet salateeta sirdi jau ar biitliem tik viegli neatkauseesi...

I mean I need presnets like OMFG PESENTS!!!!

OMG OMG OMG!!!

pie taadaam orgjijaam jau ar biitliem ne tuvu netiksi!
0
paldies... jau nu neteikshu
0
ieteiktu pameklēt iekš www.911tabs.com - tur var daudzko dabūt
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas