SCORPIONS Rīgā!!!
0
German hard rock veterans SCORPIONS have announced the following dates:

Apr. 06 - Riga, Latvia @ TBA
Apr. 07 - Vilnius, Lithuania @ TBA
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ha... uz shoto 100% jaadodas....!
0
he he, nu forši!
0
paldies nee
0
zašebis
0
Kārtējie vectētiņi :D
0
mmm izklausas interesanti, laigan man tik viena plate no viņiem ir [1996] - Pure Instinct, bet šiten visas dziesmas uz urrā, tik cik esmu skatījies tieši tās kas man patīk vairāk viņi parasti nespēlē koncertos... :/
0
Pameklē labāk 'Blackout'1982 un 'Love at first sting'1984.Tie ir tie labākie.Skaitās heavy klasika,it īpaši 'Blackout'.
0
Blackout jau ir SFU dziesma :DDD
0
mhm, tāpat kā visas pārējās no kapu klassikas.

liekas, man i savākta lielākā daļa jamo albomu, 1993 - Face The Heat \m/

būs jāaizkāto beidzot aplūrēt
0
BigUgga, tu gadījumā nebiji tas, kas kaut kādā recenzijā pateica, ka kaut kāda grupa spēlēja Six Feet Under dziesmu "War Machine"? :D
0
War Machine nebija kiss dziesma??
0
War Machine ir Kiss no 'Creatures of the night'1982,kuru savukārt koverējuši Six Feet Under savā 'Maximum Violence'1999.
0
Vai tad es ko citu saku? :D
0
wuij sorri kauka nepiefikseju :)
0
chaZZZrock, ļoti iespējams. vēl pirms gada par šito štukkojām, kam tad īsti tā dziesma i.
0
super!

varēs atkal uz piemāvušos Šenkeru apskatīties, kā toreiz Mežaparkā.

BTW, īstie Skorpji ir 70ajos gados, vēl arī Uli Roth. ar 1982. sākās amerikāņu matumetāla sūdiņš :)
0
Nu nez ... vispaar jau hard patiik ,bet sitie nu taa ne paaraak.Normaals tiem bij 1984 g.
Ja buus pa leeto varbuut iesu.
0
Love at first sting un Savage Amusement bija labi, tālāk jau tikai pa kādai atsevišķai dziesmai.

p.s. War Machine ir Kiss dziesma, ir dzirdēta arī Entombed un Resurrection izpildījumā
0
ļiviņg dead
0
to WrongTale

šo esmu daudz dzirdējis no tādiem vecākiem vīriem kuriem tag ap 40-50, ka patiesais Scorpions bij ar ģitāristu uli roth, tālāk jau vairs nav true.
pats gan neesmu dzirdējis, a kas tur baigi savādāks muzons?
0
Viņu pirmais albums 'Lonesome Crow' 1972 likās visai labs (vakar tik pirmo reizi noklausījos),normāls 70-to sākuma smagais,vietām jūtama Bl.Sabbath ietekme. Klausa vokāls galīgi nepazīstams,kas patīkami pārsteidza.
0
ja cilveeki daudz klausiisies taadu muuziku tad laix saaks iet atpakalj un taa mums pasaules galu nesagaidiit takaa apdomaajaties tachu!
0
Starp citu, tieši Šenkers bij tas zellis, kas lika jauniņamjam Kirkam Hammetam paņemt ķepās Flying V un uzsākt to, kas vairumam rokmūzikas cienītāju neliek miera vēl jorpojām... Bet vai, ku' tālu tas aprīlis - kas zin, kur vells manējo tad var nēsāt.
0
Jā, tas nudien bijis BigUgga, kas tā izteicies, aprakstā par High Times Gulbenē 2004. gadā. Bet! (kā teiktu Godmanis) teksts ir mazliet nekonkrēts, tā kā tīri piešūt nekompetenci nevar vis :) "Six Feet Under koveri" tikpat labi var būt domāts SFU izpildītie koveri :)

"Nākamie, kas kaut nedaudz piedūra bija grupa, kas močīja deathuhu (nosaukumu nu nekādīgi nesanāca izzīlēt), žēl, ka ierados tikai uz pēdējām songām, kad tika laisti Six Feet Under koveri, piemēram, War Machine, pie kuras uz laiku pazaudēju balss spējas."
0
Man te atkal baumas nāca ausīs,ka Black Sabbath ar Dio pie mikrofona pie mums varētu atbraukt vēl pat šogad.Es gan neticu,bet viss var notiks.
0
Nu tas projekts nesaucas Black Sabbath, bet gan Heaven&Hell!
0
Tas pats jau vien ir.
0
Nosaukums vienalga. Svarīgi tas, vai būs. Kāds zin kaut ko vairāk par to?
0
No Black Sabbath mājas lapas:

Once tour dates have been OFFICIALLY announced, I will post them here.

FOR THE LOVE OF GOD, DO NOT ASK ME IN EMAIL WHAT THEY ARE!

If I knew, I'd post them. Thank you.

Tour starts in March 2007.

RUMOURS:
11-12 shows in Canada, some on East Coast of US.
Japan, South America, possibly Russia, Europe...
www.black-sabbath.com/tourdates/2007.html...
0
Rīgā??? Bet kā tad ar Ogres estrādi???
0
Ogres estrādē varētu atbraukt Ozijs pēc kādiem gadiem 10. mož, kad jau kādus gadus 7 viņš uz skatuves vairs nebūs kāpis...:D:D:D:D
0
@universum:
Man platīk tālaika Skorpji tāpēc, ka viņiem bija skaists smeķis ;) Tieši Uli spēlēšanas dēļ, bet viss kopā skanēja itin glīti - paklausies gabalu Sails OF Charon, kaut vai. Pēc tam sākās tāds bezsejains hārdroks. OK, bija viens otrs ciešamas gabals arī starp tiem, bet man man kaut kā nesaista tas laiks.
(man nav vēl 40 ;))

===========
Starp citu, tieši Šenkers bij tas zellis, kas lika jauniņamjam Kirkam Hammetam paņemt ķepās Flying V
===========
Ir vēl arī tāds Mihaels Šenkers, Rūdīša brālis, kura firmas zīme bija Flying V, un kurš spēlēja x reizes labāk par bračku...
0
un kurš no tās bandas notinās,lai taisītu pats savu grupu.
0
notinās gan Uli (jo nepatika Skorpju nolemtā virzība uz viegliņo amerihārdu), gan Šenkers, kuru pievāca UFO - un pareizi darīja.
0
6.aprīlī Rīgā koncertēs “Scorpions”
Biļetes tirdzniecībā no 15.janvāra visos BIĻEŠU SERVISA tirdzniecības punktos, sākumcena 15LVL.
0
Nu re; kā parasti, WrongTale ļauj papildināt zināsanas un precizēt pavirši sagrābstīto informāciju. Jā, Skorpionu biogrāfiju attīstībai itin nemaz neesmu sekojis; lai gan, atšķirībā no grupas, Mišas Šenkera daiļrade ir visai labi pazīstama.
0
Nu uz skorpi par velti varētu aiziet.. nu maksimums 5ls maksātu, vairāk ne. It kā jau jā- roka klasika u.t.t.., tā sacīt obligātā literatūra, kas būtu jāizlasa. (es tur biju, es redzēju).Bet nu..nafig. Pietiek ar šiem večiem (protams, ar izņēmumiem)Man jau pietika ar Deep Purple 2002. gadā ķīpenē (kautgan nebija ne vainas)..par Nazareth vai Def Lepard nemaz nerunājot. Pagaidām no veterāniem, kas spilgti palicis atmiņā (runa par tiešām veterāniem vēl no vecajiem labajiem 60-to beigas, 70-tajiem), ir Roberts Plānts, kas viesojies Rīgā ar savu pavadošo grupu 2x. 2001 un šķiet 2002. gadā. Abas reizes biju un bija vnk super.
p.s. a par tām baumām par Black Sabbath sastāvu + Dio... nu kruta. Redzēt jau reāli gribētos. Varētu jau pats Ozijs piedalīties, bet nu, domājams, viņš knapi pakustēt var, tad kur nu vēl padziedāt.
Tiešām pēc 5-10 gadiem Ogres estrādē...kā nekā tur taču viesojušies paši Pink Floyd :D Nē tā estrāde vnk rullē...
0
njā, Plānts bija neganti lielisks, gan pats, gan repertuārs (skaņa gan ne).... es gan biju tikai otrajā reizē.
BTW, no veterāniem necerēti labs bija Whitesnake - Kaverdeils noauroja ļoti, ļoti atzīstami, daudz labāk par praktiski jebkuru ex-megazvaigzni šeit notikušajos končos.
UDO nebija slikts, visumā. Jethro Tull bija nudien labs (tiesa, redzēju Talinnā)
0
Biju uz Nazareth,jāatzīst,man piemēram ļoti patika.Robertu Plantu neredzēju,par ko man ir dikti žēl.
0
Jū, Whitesnake ar Kaverdeilu mazbudžeta turku apģērnu tirdziņā bija necerēti labs. "I really must stop fucking swearing, as there are fucking five year old kids here right in the front of the fucking audience!" :D
0
Kam jau ir biļete? Esot pa 15 Ls, bet tikai šodien, es braucu pirkt!
0
tikai, shodien??? es ceru ka tu kautko putro, taa nav godiigi es jau uz lordiem nopirku
0
Nē, lasīju, ka tikai 15. janvārī pa 15 Ls būs, rīt jau dārgāk...
0
Tipa, kāds datums, tik arī maksā? Jāgaida februāris :D
0
nu nez mosh ka tad jau labaak uz ozziju iet, nekaa uz shiem, personiigi man ozzijs vairaak patiktu.!
0
Labāk uz abiem neiet, bet gan sagaidīt kaut ko daudz maz aktuālāku Melnajā piektdienā
0
Jā, piem., Bullet for my Vanentine vai Avenged Sevenfold. Nu vai vismaz Trivium, nu lūdzu, lūdzu :DDDDDD
0
Nezinu par tiem pārējiem, bet Trivium dzīvajā ir baigi OK!
+2
atgādinājums - ja nu kāds aizmirsis, ka šovakar koncis ;) Lai nesanāk kā dažam biedram :D
+1
ōjā, šodien tak ir 2007. gada 04. aprīlis!
+1
Dainītis vnk saka, ka nav ko cept jaunu tēmu ikreiz, kad Scorpions (pēdējoreiz) pie mums viesojas :)
0
galvenais uz Wind of Change pamosties un stiept gaisā iedegtu mobiļņika displeju :)
0
nu ? pie wind of change sākās mošpits vai nē ?
+2
Tā kā man iepriekš nebija radusies iespēja šo grupu redzēt live, gāju uz konci ar palielu ziņkāri. Teikšu godīgi, man nepavilka..... man radās iespaids par numura atspēlēšanu. Hello, Riga... Wind of change.... Hurricane... Bye! Man te viens kolēģis bija šamējos redzējis kaut kad iepriekš, esot bijis kā nakts pret dienu.
Bet kā saka- labāk aiziet un nožēlot, nekā neaiziet un nožēlot.
+1
Nekas, gan jau būs vēl viena atvadu tūre - ja nu kāds tomēr viņus tagad neapskatījās :D
+1
2006.gadā jau sanāca redzēt šo ''pēdējo konci Vācijā'' :D Īsti nezinu, vai šitā arī skaitījās atvadu tūre - tāda jau bija pagājšgad ;)

Stāvietas pilnas (t.i. izpārdotas, rūmes jau bija, salīdzinot ar Rammstein, dafiga), brīvas sēdvietas tik tālajos sektoros. Pilns ar lohiem un pozeriem, kuri pēc ''Winds of Changes'' bizoja prom. Skaņa visai viduvēja stāvvietu galā - plikas augšas un vidi, baz apjoma un apakšām, bet koncis bija labs. 100min norukāja, dziesmu izvēle visai interesanta.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas