Kas iesildīs Lordi?
0
Vai kādam ir info, kas iesildīs Lordi Rīgā 25.02?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
cosmos
0
I call your name....
0
You will cry MY name!
0
Lordi jau sagandēja savu tēlu, piedaloties popmūzikas pasākumā..
0
Lordi organizatori neplāno iesildošo grupu... Ja arī kautko izdomās , tas būs ļoti neilgi pirms koncerta sākuma.
0
Tu gribēji pieteikties?
0
protams...es gribu pieteikties jebkam , ņemot vērā ka augstākais ko Latvijas roka skatuvē var sasniegt ir : iesildīt krutu grupu no ārzemēm. Bet nu - man pateica lai es iegriežos pēc pāris nedēļām , un man pateiks vai būs tie sildītāji vispār vai nē...
0
ja Lazarusus paņems iesildīt Lordi, tad es sev uztetovēšu Lielu Ābeces Gaili uz Krūtīm.
0
"Bet nu - man pateica lai es iegriežos pēc pāris nedēļām , un man pateiks vai būs tie sildītāji vispār vai nē..."

Tas saucās "pieklājīgi pasūtīja nahuj" :D

Latvijā diez vai būtu, kas lordiem, em, 'atbilstošs', lai varētu iesildīt šos.
0
Nu, jā, vienīgā Latvijas grupa, kas spēlē maskās, cik man zināms, ir Fimoz... :D
0
A tie konchi bez iesildiitaajiem nav intresanti, piemeeram kaa dio, un parasti jau nekaa atbilstosha neliek klaat, ljoti jau sanctimony atbilda priestiem ta jau driizaak vareeja tos pashus distantus tajaa laikaa iekraameet
0
man personīgi liekās ka konči bez iesildītājiem ir labāki... Ja es eju uz Priestu , man galīgi prāts nenesās uz Sanctimony...
Es gribu redzēt kas sildīs Skorpionus :DD
Man tāds čujs , ka varētu būt pārākā popsa - kārtējais atsojnijs iesildītājs...
0
a kur ir biljetes?
0
paardodas?
0
uz ko ? :DDD
0
Uz skorpjiem Crowd kā uz Paradise Lost :DDD
0
Wrong Side arī spēlē maskās. Bet te drīzāk jāvelk paralēles ar Slipknot.
0
ai, nu ievelc vienu paralēli arī no manis :)
0
Man labāk patīk apotēmas :)
0
Bet kā ar bisektrisēm?
0
Es par Hipotenūzām, vienkāršāk...
0
ak tad apotēmas? bet kā būtu ar kādu pieskari? ;)
0
te tikai LB var sasildīt tiktāl ka sāk tie Lordi iekšā līst..
0
iesildītāja mierīgi varētu būt Ladybird vai Dons, nu kaut kas no tā plaukta.
0
ieprieksheejaa gada eiroviizijas uzvareetaajs.
0
taaks..
biju uz koncertu,tiesa gan,par brīvu,pa maksu toch nebūtu gājis.
Vispār,bija labāk kā gaidīju.Skaņa pārsteidzoši laba,vismaz varēja dzirdēt visus instrumentus un pat vokālu arī.Pēc mūzikas... Nu tā,izklaidei noder,ja nekā cita nav,bet man kaut kā līdz galam nepavilka.Šovs tīri ok,ja neņem vērā zināmu naivuma pieskaņu.
Vērtējums 7/10
0
pastasti ludzu kada tauta bija novakusies, un cik daudz cilveki aptuveni bija ? :)
0
publika visdažādākā bija,sākot no cilvēkiem galīgi ne pa tēmu,līdz pat Urbix :D Bet pārlieku daudz nebija,principā nemanīju,ka baigā spiešanās būtu un tā.Normāli apmeklēts koncis,bet ne vairāk.
0
Un kas ta bija iesildītāji?
0
Tāds topiks, bet pats galvenais jautājums pat "post factum" nav atbildēts.
0
Nebija iesildītāju. ;)
0
soundarcade
0
NU un kaa vispār bija? normaals koncis?
0
Hell yeah!
Mūziku gan neklausījos, jo diezgan bezjēdzīgi sakārtoti rifi un melodijas un vispār diezgan dīvaini skan, bet bļaut līdzi un par šovu fanot gan bija tiešām jautri!

Noteikti aizietu vēlreiz un arī pa lielāku cenu! :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas