Type O Negative-Dead Again-
0
Yes, the track listing for the new Type O Negative disc Dead Again is as follows:

1. Dead Again
2. Tripping a Blind Man
3. The Profits of Doom
4. September Sun
5. Halloween in Heaven (with Lycia's Tara VanFlower)
6. These Three Things
7. She Burned Me Down
8. Some Stupid Tomorrow
9. An Ode to Locksmiths
10. Hail and Farewell to Britain

SPV has issued dates for the new Type O Negative release "Dead Again". The dates announced are as follows:

MARCH 13 - USA/CANADA
MARCH 16 - GERMANY
MARCH 19 - EUROPE

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Lūk kapēc viņus nevarētu Rīgā, tas būtu SUPER!!!!
0
nu man jau ļoti patīk, un gribētu lai viņi koncertē Latvijā, bet diezin vai organizatori uz viņiem spētu ko nopelnīt, jo manuprāt ir visia maz TON cienītāju Latvij;a.
0
nja, es laikam pie tiem, kam neiet pie sirds >:)
0
Agrāk jau cienītāju, kā man šķiet, bija pietiekami. Es pats gan nē.
0
ja šie atbrauktu pie mums, tad toč būtu vienkārši ideāli!!!
0
Tie riebeklīši bija Rīgā, vienā no saviem DVD ir kadri, ka viņi pastaigājas, pa Rīgas centru, aber nosēlēt koncertu nevarēja :E

Vajadzētu vieņiem par to uzrakstīt "mīlestības vēstulīti" :(
0
kurā dvd ir šis kadrs??
0
aizvilkošos līdz mājām paskatīšos - no galvas neatceros
0
Laikam jau bijuši Rīgā salīdzinoši nesen, vismaz kadri no Rīgas pastaigas ir iekļauti viņu pēdējā garadarbā Symphony for the Devil :/
0
man no tāa ir tik pats koncerts a dvd extru nava. bet man liekas ka tu dirs:D
0
un pirzhu un gadaas, ka vemju arii...
0
taa kaa dereetu kaads konciits Riigaa ar, jaa.
0
abet viņi tak krievi, apsties uz vāciņu.. :D

Ja nopietni, štrunts par pašiem ķipo negative, ir šis tas kas patīk, bet vispār diez kā neimponē; abet šitā mode ākstīties ar kirilicu makten besī. Un raspūķina bilde nav nekāds attaisnojums.
0
nav nav.
Rasputins nav un nekad nav bijis nekāds attaisnojums.
0
bet konci vajag johaidii

aaaa, vajag jaa vajag go go type o go go go go go
0
nekaa seviskja vakar dzirdeeju pa BBC radio rock show vienu dziesmu..nepatika, tapat kas jaunais The Blackening no Machine head
0
ar Machine head tieshaam nekaada sakara.
jauniibas dienu muuzika ;)
0
vakar dabūju TON, nav vēl bijis laika paklausīties, bet gribās..oi kā gribās. un par Machine Head nemaz nezināju ka šamiem jauns albums, vajadzēs arī iegūt, pēdējais Through The Ashes.... bija velnišķīgi labs.
0
bļeģ tagad klausos to TON un tā sūda balss pa virsu johaidī
0
Attiecībā uz mašīnhed - vakar novilku to jauno. Vispār mani pārsteidza, daudz labāks, nekā gaidīju, jo pēc Burn My Eyes lielākoties neko0 citu kā nepatiku, maigi izsakoties, šie man neradīja. Protams, no manieres izčakarēt normālas dziesmas viņi laikam netaisās tikt vaļā, bet atsevišķos brīžos diezgan iespārda.
0
Bet ja arī Burn My Eyes likās kā secondrate Pantera clone? :)

jaunais ToN nepārsteidz. Moš biš dzīvīgāks, man liekas.
0
WrongTale
tev tas jaunais TON arī ar balsi pa virsu? jāgaida ka varēs dabur normālu versiju, šito drusku paklausijos un izdzēsu, tas voice over nojauc visu atmosfēru.

a no Machine Head man patīk protams Burn My Eyes, tad The Burning Red, kas ar bij ļoti labs albums un tad iepriekšējais Through The Ashes of Empires. nu redzēs kāds būs jaunais, manā skatījumā viņiem sanāk uztaisī6t vienu foršu albumu, nākamo sūdu..un tā visu laiku. pēc manas idejas jaunajam vajadzētu būt sūdam:)
0
spriezhot peec viens kompozcijas neka laba tur nvar buut, ar tik planam gitaram
0
Nepatīk man vāka noformējums. Bet dzirdējis vēl neesmu.
0
nu neskati vīru no cepures:)
0
ievērtēju MH, nekas revolucionārs, bet ir OK =)

vismaz ir atpakaļ pareizajās sliedēs pēc Supercharger...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas