War of attrition...
0
jaunais dying fetus ir klaat, noklausiijos vairakas reizes ir labi, ljoti labii vaaaa ku labi, sho blici neviena cita neizmetiis no mana death/grind lista virsotnes..
ritmisks, pat saklausiju meoldiju shurp tur
9/10 mazak nedriikst dot
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
un vokaals ir pietiekami twisted and complex vaira ka vinju ieprieksejos albuumos.
0
eu kur var nokacat?
0
Uzreiz nokačāt, nopērc! :D

Ir okay, kādas trīs reiz noklausījos, ganaju ka vēl iegribēsies.
0
itka pats pirki :D:D
0
baigi labais albums, mmm.
9/10
0
Klausos šo albūmu pašlaik, nē nu man jau patīk šis kopā ar Killing on Adrenaline ir mani divi mīļākie fetusu albūmi.
0
manī skepse mīt, bet nu... jāpaklausās.

un ņirgator - "nopērc" - tak tas alboms opicjāli vēl kādu brīsniņu nekur nerādīsies.
0
Abet tu zin, ka tiešām labs. Nez vai deviņnieks, bet par Stop at Nothing labāks stabili.
0
man vairs nepatīk... pārāk garas dziesmas, saprastu kādas 2min tad bumbās. kā arī albōmā tik 8 gabali... varēja būt ātrākas tās dziesmas. Tīk tā griezīgā skaņa un vokālam ar ne vainas tik tas ātrums...
0
nu lab ja tā vēl paklausas tad ātrumam ar ne vainas.
0
dazreiz shiet ka double bass drum parak biezhi non stop , dazreiz ausis nogurdina..drrrrrrr drrrrr
tomer ir 9 no 10
0
baigi labs!! nu un bungas ļoti labi skan. neesu dzirdējis neko iepriekš, bet šis albums labi spārda..
0
galvenais ka bungiera mainja neko nav mainijusi, itka tas pats Eric pie dramiem sedeetu
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Sonnenmensch
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas