jaka
0
nu es gribu sev nopirk ādas vai kā tur saucās tas otrs materials.Skraidiju pa lieliem veikaliem bet nekas labs no tā nesanāca.kāds mōs varētu ieteikt kādu vietu kur dabūt?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Var jau paveikties atras arī veikalā, bet vislabāk pasūtīt šuvējiem, kas ar to nodarbojas. Pats tagad nepateikšu, bet te noteikti ir ļauži, kas šādus pakalpojumus ir izmantojuši.
0
labāk jau ādas nekā dermantīna, kas salā citreiz mēdz sasalt un ieplaisāt. lai gan ir nācies redzēt arī izturīgu māksligo ādu.
0
ādas ta maksātu kādus 60 latus?Vismaz tā man teica dzeks
0
pa 60 sanāktu kādas apenes vai šorti, vai jacinen bērnam
0
Ha, normāla ādas jaka izmaksās vismaz divtik. Ja nu vienīgi varen maza jaciņa no varen švakas ādas...
0
pa 60 tad tev jāmeklē pa second handiem.
0
Jakas var nopirkt moču veikalos,piem.suzuki.
0
Melna Nakts.
Skan jau baisi. :O
0
tel. 6113503
nez vai joprojām pa šo kādas ar atbild, bet vari mēģināt, ja vēlies, lai tev pašuj, bet tā summa toč vismaz divtik sanāks.
0
cartini ... pa ~100 var dabuut labu labo ...
0
saki? būs jāaiziet,jāpasktās...
0
es gan taisiitu no kvalitatiivas maaksliigaas. bet paaraak daudziem taadas jakas.. tad veel kkaadas melnas/haki/kamuflaazjas bikses, galos sabaaztas kirzakos, kaada baika vai krekls ar kaadas grupas frontu un tad jau esi piederiigs varenai armijai :)) :DD
0
Black Night,
labs ādas jakas veikals ir Grēcinieku ielā. nopirksi tur, uzreiz jutīsies kā īsts metālists, to es tev garantēju un visas gotes būs tavas!

bikses arī tur ir kā bija kādreiz.
0
Greecinieku iela ir ljoti iisa un uz taas ir tikai 2 veikali. Mozh tomeer vareetu nosaukumu iistajam uzzinaat?
0
Cartini nevajag pirkt ādas drēbes, vienreiz biju bikses pirkt ar vienu ādas tra lala cilvēku, teica, ka tur kaut kas nav un īsāk sakot mani tas iepaidoja tāpat kā korāns
0
nu nez man gan visas aadas shmotkas ir no cartini ...

nav abzaluut nekaadu pretenziju ...
0
iva, a kule nesviist?
0
a kad kule nav svīdusi?!
0
Nu jā...
0
kule no blekja....
0
reiz(sen-senos laikos) gribeeju arii "kosuhu" nekur nebija... nu i naacaas shuut pashrociigi ;)
valkaaju, valkaaju, apnika - un tagad skapii karaajas, nav kur likt :(
0
nu bija ta ka vienu reizi aizbraucu uz laukiem pec tupeņiem, bet gadījas, ta ka uz to brīdi lielveikalā lētas palika zupiņas, tās pa 10 sant. nu un gadījas ta ka tie tupeņi tur palika, nezinu vai sapuva vai ne. ai man taču nav jakas, ko es te mūldu.
0
jā tas ko tu tagad muldi ir galīgi garām
0
tu varētu pastāstīt par savu jaku, tas mani ļoti uzbudinātu. vai ta ir ādas ?
0
kuram te tagad sviests jaalej???
0
man vispaar nav jakas, man ir kurtka.
0
Pufaika. :D
0
Rozā?
0
:D rozaa ar spalvinjaam
0
Idioti! :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas