Tabestic Enteron
0
Kāpēc agrāk mājas lapā varēja pa brīvu klausīties dziesmas par kakām, bet vairs tur nav tādas opcijas?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
bļa... smaga tēma...
0
Tur vairs nekā nav. Beigtas kakas.
0
ak jel!! ko nu tagad darīs!?!? kaku opcija novākta!! laikam jau ka baigi sācis smirdēt..
0
es domāju, nav liela skāde jo tāpat jau var nokačāt iekš dc ;)
0
Skāde ir tā, ka internetkomunikācija izdirsta. Starp citu, arī šī lapa pelē. Kāpēc jautājums ("Labākais, ko uztetovēt.. ") stāv nemainīgs jau gadu, bet agrāk mainījās burvīgs pret burvīgāku?
0
Tāpēc, ka jautājumu izgudrotājam radošā krīze ;)
0
Droši vien visas mūzas pametušas...
0
njā vispār sūds par kaku dziesmām, bet tas jautājums jau toč mūžību te stāv. vai ta visiem jau nav skaidrs ka pie dirsas ko tetovēt..
0
man jau patikots katru dienu nospiest kadu variantu atiecigai temai...
0
Gaidām k-kas jauns?
0
nu laikam nāksies tevi mazliet apbēdināt - grupa ir izjukusi
0
:( žēl gan
0
bļ..
0
kāpēc tā? bija tak perspektīvi..
0
Kā jau viss Latvijā ir "perspektīvs"...
+4
Mja, nevaru vien sagaidīt, kad izjuks Lauris Reiniks
0
mosh cilveeki vienk speeleeja kaameer patika to dariit un tad vairs nee.
0
Ko dirs, šeit neviens neprasa vai tev kas patīk!!!
0
Zipak, esi piedzēries?
0
Dzirdēju ka Zipaks vairs nedzer... Katrā ziņā es kā labs draugs viņam neatļauju un katru reizi kad viņš ķer alu rokās dodu pa seju, bet sanāk ka viņš dod pretīm un tad jau viss kļūst nekontrolējams...
Bet lai arī kā tur būtu tai dienā viņš bij skaidrs kā stikliņš.
0
oi Zipaks jau alu nekad nav dzēris
nu par TE žēl, man jau ar sirsniņa sāka straujāk pukstēt, kad uzzināju, ka vairāk pat dzīvajā nesanākt šitos pūkainos smukulīšus redzēt (čau, Malēj :* )

es jau domāju, ka vienu albumu vajadzēja uzmaukt, dziesmas jau bija pietiekami daudz saražotas
0
Zipaks bērnībā pārskatījies Donnie Darko
0
= emo kulta filma
(bet par to jau bija runa)
+1
Viņš ir Brutal Emo, tāds džedajs kā tie emo par kuriem te k-kur runāja, tie brutālie. Tik bez apspīlētām bikšelēm, foršiem mateļiem un sirsniņām. Just SadBoyEmo.

Un vispār wtf, Donnie Darko!?
+4
BRUTAL EMO
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas