November's doom
0
Pāris dienas atpakaļ tiku pie jaunā November's doom albūma.Agrāk šamos nebiju dzirdējis,bet šitais nu reiz man uz ilgāku laiku būs topā.Garšīgi ritmi,jauks vokāls un kopējā noskaņa.iesaku.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Kādreiz klausījos. Likās tik pareizs, ka neinteresants.
0
pēdējie divi diski pacēluši šamo krietni augstā līmenī. Viena no retajām grupām, kas prot labā līmenī savienot vecskolas doom/death ar šo to modīgāku.
0
kātad.. tieši ar tiem pēdējie var just, ka zēniem pietiek. sevišķi šogadējais. ne smakas vairs no tās atmosfēras un smagnējuma, blīkš blākš močī tik gaļu :(

pa vidu tas `The Knowing` ar tāds pašvaks, bet pārējie riktīgie urā!kļi, jau sākot ar pašu pirmo!!
0
bļa,Mārtiņ,saintriģēj...
nāksies vien man apgādāties ar šamo diskogrāfiju.
0
Nepiedur...
0
ir, ir labs
0
Cik nācies šos dzirdēt, nav kur piesieties, feins dūmiņš
0
iepriekš biju dzirdējis tikai The Pale Haunt Departure, un nekas īpašš nelikās, atsevišķas dziesmas piemēram In absence of grace bij labas, bet kopumā tāda garlaicības piegarša un neinteresants vokāls. Jaunais gan mani ļoti patikami pārsteidza-perfekts albums es pat teiktu.
0
Jā, man arī ļoti patika jauns albums. Nebiju iepriekš dizrdējis ND, bet ir ļoti labs albums.
0
Nu Chaos, nu tu dod. PHD garlaicības piegarša, toties Novella rezervuārs perfekts albums? nu ja drusku uzsildīta 2 dien veca kartfeļu biezputra ir pavārmākslas šedevrs, nu tad jā....

Ne jau ka es šo jauno par sliktu sauktu, bet PHD atgremojums ir gan, tur nu jāpiekrīt Bigijam.

Un, neinteresants vokāls??? Varbūt neinteresants kādam, bet viens no labākajiem vokāliem metālā vispār, imo. Tik sulīgu growlu ar tik skaidru dikciju ar uguni nesameklēsi.
0
pirmais albums Amid Its Hallowed Mirth
1995 , laikam tomēr tas labākais. nepārspēts.
0
jaunajā albumā man patīk ka viņš bieži dzied clean vocals, kas sanāk ļoti feini melodiski, parūc, paķērc un tā, jaunais albums daudz melodiskās, ne saldi melodisks, bet kā nākas doom`am skumīgs. PHD man tādu atmosfēru neraddīja, tas protams mans subjektīvais viedoklis.PHD galīggi nepaķer, un ja neskrien tirpas, tad kaut kas nav. nu bet domāju cilvēkiem, kas šo grupu klausās jau sen kopš pirmā albuma iznākšanas varētu būt cits viedoklis.
0
re kā aplauzos. šodien paskatījos Novembers Doom diskogrāfiju un secināju ka mans PHD ir kaut kāda izlase ar dziesmām no dažādiem albumiem. atcros no dc viņu vilku, laikam džeks bij uztiasījis sev izlasīti un nosaucis PHD. he he
0
Ja jau izlase no dažādiem albumiem, tad nav jābrīnās, ka nerada atmosfēru :)
0
evil >:]
0
ierakstos Amid Its Hallowed Mirth ne-fanu pulkā. TIkko noklausījos - neesmu sajūsmā.
0
es esmu
0
tad tev būs vientuļi taj nefanu pulkā... tu tur esi vienīgais:(
0
Man ar nepavelk Amid Its Hallowed. Tas ir, neesmu sen klausījies, bet, kad albums iznāca, likās tāds pārāk perfekts, bez novirzēm. Tagad, kā saprotu, kļuvis vēl perfektāks, paliek bail.
0
perfekts? bez novirzēm? tas ir kā?

ā, un kā albūmam kļūt perfektākam? vai tik klausītājs tur nebūs pie vainas, nevis klausāmais?
0
Kā tad klausītājs var būt pie vainas, ko Tu.
0
nu a kā albūms kļūst perfektāks 10gadu laikā?
0
tiek klausīts uz cd nevis lp:D
0
Neprecīzi izteicos. Grupa kļuvusi perfektāka, nevis albūms (ja neņemam vērā, ka perfekts nevar kļūt perfektāks).
0
vispaar perfekts ir pilniiba.
taa kaa nevar buut perfektaaks :P
0
Bļe, to jau es arī saku, kaķīt.
0
Viena no tām grupām, kuras dziesmas nevienu nivaru līdz galam izturēt... Vienīgais death/doom(/rock?) albums, uz kuru esmu ar mieru, ir un paliek "Shades Of God".
0
"Shades of God" bija mans otrais, nē, trešais, doom. Likās, ka neko citu vairs nevajag, bet kļūdījos. Un izrādījās, ka Shades of God pat nav labākais Paradise Lost albums. Bet par Novembers Doom tāpat kudiš labāks.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
krabathor
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas