Type O Negative
0
Pühapäeval, 10. juunil jõuab Eestisse maailma gootilegend TYPE O NEGATIVE.

tas nozimee, ka Igaunijaa bus Type O Negative. un ja jau Igaunija bus, tad visticamak, ka pie mums ari bus... :)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Vo blje, super.
0
nu psc, ceresim, ceresim :O
0
Tas gan būtu lieliski, TON ir viena no tām grupām, ko visvairāk vēlētos redzēt. Cerēsim, ka atbrauks.
0
diezgan POHUJ
0
nu tās ir tavas problēmas, draudziņ :) es gan būtu priecīgs, ja viņi atbrauktu...
0
11. jūnijā 4 pimpji būs klāt, ja kas... ;) (ja var ticēt tam, kas šiem tūres sarakstā rakstīts)
0
vau vau vīīī vau, uj kā gribu, ņerr ;D
0
mja uz to es ari labraat aizietu.
0
"June 11, 2007
Mad Mix Factory - Riga, LATVIA"
typeonegative.net/tour.html

Droši vien, ka Melnā Piektdiena.
0
Žēl, ka nebūs kopā ar Celtic Frost kā ASV.
0
viens no tiem uz kuriem bez domāšanas jāiet
0
nepatiik man shis jaunais albuums Dead again...agrakie bija labaaki
0
tas gan...
0
Atkal jādomā kur naudu sakasīt.
0
jā, man arī Dead Again tā so-so, klausāms jau ir, bet nepaķer īsti
0
Pārs viņu dziesmiņām nav ne vainas, varbūt pat aiziešu
0
par Dead again pofig, vai tad nu Christian Woman un Unsuccesfully Coping... nenospeelees.
0
ai nou jōr faking somvane ēls, bez tās jau nu nekādi:)
0
Kad saakas biljeshu tirdznieciiba?
0
vēl jau jāpagaida oficiāla infa no LV rīkotāju puses
0
psc iepriekš ka klausījos to jauno plati ar tām ūdenszīmēm likās tīri klausāms, a tagat dabūju pilno un neko labu tur nesaklausīju... kā arī "Life is Killing Me" īpaši neiet pie sirds, laikam jāsāk būs domāt vai maz vērts būs iet... hm, am, um, zummm...
0
life is killing me ir ok.
it seviskji gjitaaras vietaam taada 80's stilaa nedaudz
0
origin of feces un world coming down man topa albumi
0
pag origin of teh feces bija tas fake dziivais, ja? >:)
nja, to ir veerts klausiities.
0
October Rust un World Coming Down man patīk vislabāk.
0
Bloody Kisses mans favorīts numur viens, bet arī pārējie man patīk ellīgi.
0
nu visšvakākais manā skatījumā ir Life Is Killing Me, lai gan pati tituldziesma ir vienkārši perfekto, gāž no kātiem
0
Katrā TON albūmā ir dziesmas, kuras iet vairāk pie sirds un tas ir normāli. Nesaprotu, kāda vaina jaunajam "Dead Again"?
Mans viedoklis, ka labākais albūms ir "October Rust".
0
pēc Bloody Kisses nekas nav tā īsti paticis... 1-2 labas dziesmas 70 minūšu garā albumā, tas ir par maz.
0
Dead Again pēc fragmentāras noklausīšanās šķiet tāds ļoti garlaikots. Pēdējais CD no viņiem, kas patika no pirmās līdz pēdējais dziesmai bija "October Rust"...
0
Depresija - tas ir ļoti gotiski. Un vispār visiem īstajiem true gotiem ir depresijas. Tas ir tad, kad negribas iet uz kapiem un pat ēst pelmeņus īsti nevelk. Es jau vienreiz teicu, ka gribēju pakārties, bet īstenībā jau ne pietiekami stipri gribēju. Es mīlu absintu - tas ir ļoti drūms un depresīvs dzēriens. Absints ir stiprs, to vajag atjaukt. Absintam var uzdzert alu - tas ir baigi gotiski. Man patīk filma "Krauklis", es to jau miljons reižu esmu skatījies.
0
nez nez, Life is killing me patiesiibaa bija ok albuminsh.
Man visulabaak laikam patiik World coming down, bet nu October rust jau ar klasika.

Jaunais tieshaam ne seviskji.
0
Un man veel visu laiku pa virsu ir balss, kas atgaadina ka albums pieder type o negative.
0
Jua 22.martā biļetes sāk tirgot un sākumcena 15Ls... tagat jādomā maz vai iet, jo ar to naudi ir kā ir un arī nesmu nekāds viņu fans...

a viņiem koncerti labi??
0
Ja tu neesi gots, bet kaut kāds hc pokemonists, tad labāk pataupi naudiņu ceļojuam uz Depo vai Saksofonu
0
ķipa tāds kā tu? nē nesmu hc maigonis...
0
Kāda vaina Depo vai Saksofonam? Nav TrOO? ;D
0
da nē, tieši pārāk tr00 ;D
0
Biļetes no 22. marta iepriekšpārdošanā Biļešu paradīzes kasēs.
Biļešu cena sākot no Ls 15
0
mad mix factory
0
15 Ls, pašol nahuj
0
Par divdienu festu ar dahuja cik grupām, to skaitā Impaled Nazarene un tml., piecpadsmit latu ir par daudz? Tevi, Sanitār, kāda cena pasaulē apmierina? Tu nezini, ka nauda ir pīšļi?
0
Ble, laikam nupat murdziņu atlaidu. Aizmirstiet. Šodien viss iet kaut kā otrādi.
0
Nu Sanitār aizgāji ar, kā tad bija uz tā :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
2econd_Skin
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas