traumas recenzija @ metalstorm
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
nuu nez..vispuseejs...taatad eestipankos nekas no grincora nava ja sitas ir cool..
0
starp citu,recenziju rakstiija dzeks no Mexikas - meksikaanis! metalstorm.ee itkaa skaitaas inter-ūber-nacionaals portaals, ja kas :D
0
recenzija tik tiešām tāda nekāda, un vispār šī lapa/portāls nekad nav paticis..
0
kā tā - nekāda? tāpēc, ka džekam bandas stiliņš patika? recenzija kā tāda tak ir uzrakstīta ok
0
nejau pa stiliņu te runa, man pašam ar Trauma Moralis šķiet ļoti ok
0
par ko tad?
0
par to ka albuma recenzijai/apskatam ir jābūt tādam lai mani kā potenciālo klausītāju ieinteresētu tā grupa/albums, vienlaga vai pati recenzija ir pozitīva vai negatīva, bet kaut kādā veidā tai jāaizķer mani. konkrēti šī recenzija šķita nekāda, kaut gan lielāko daļu dziesmu jau esu dzirdējis, bet tā tur nekas netika pateikts, tikai ka gaidām eksperimentāls grinds. nezinu, iespējams vienkārši autora rakstīšanas/domas stils nepatīk un vis.
es jau nesaku ka pati recenzija slikta, bet nu es tajā nekā vērtīga preikš sevis nesaskatīju. ja Traumu iepriekš nezinātu tad pēc šī apskata arī neiečekotu..
bļē, un rakstīt sakarīgus komentus no tik agra rīta nav labi, smadzenes vēl nav īsti iesilušas
0
tad parādi man kādu, kas Tevi ieinteresēja. lai var salīdzināt :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas