e-mail
0
Ir kaada iespeeja dabuut e-mailu truemetal.lv??? vai tas ir tikai izredzeetajiem metaalistiem??
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
metālists pats pa sevi jau ir izredzētais!!
0
A nafig, pat BigUggam nav e-pasts trūmetālā ...
0
tā tev tik liekās... :D
0
Un kam gan tev tādu kasti vajag, ja nu pavisam sūdīgi tajās lietās, var jau slimnīcā to krāniņu bišķi garāku izstiept.
0
ēm, kā ē-pasta konts sapas ar krāniņa pagarināšanu?? cik nu atceros tad ē-pastu izmanto vēstuļu sūtīšanai bet krāniņa palielināšanai izmanto vakuumpumpi. vakuumpumpis nav ekvivalents ē-pastam. vai ar es kļūdos??
0
Kļūdies, skat, ja tev true e-pasts tev visas līp klāt, ja baigais gans arī visas lien virsū...
0
tā baumo ja?
0
bļē, tad man ar vajag trūmetāla pastakasti.. tagad un tūlīt, varbūt pat 2 gabalus. gribu būt kruts un lai dūdiņas liptu riņķī!!!!
0
Cik atceros, idejiski to truemetal epastu varēja dabūt tie cilvēki, kas sākotnēji piedalījās lapas izveidē.
0
PAldies tiem kuri normaali atbildeeja.
Tie kuri nevareeja iztikt bez dirshanas, tiem laikam tas pokemona gars iekshaa sleepjas. es jau saprotu ka tuseejot pie origo aaraa vinju neizdziisi. laikam jau jaanoveel aatraaku praata attiistiibu.
0
es, laikam, sataisīšu kādas 20 adreses, lai 20 dūdas lipinās apkārt >:]
0
Eu Ugga ar 20 paskastēm tu vēl visas savāksi, it sevišķi origo gotītes. Tā nejokojies!

MelodicMan neķer kreņķi, gan tiksi pār.
0
MelodicMan, starp diršanu un izsmalcinātu ironiju ir BAIGĀ atšķirība..
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas