EMO(narkomaana) diena
0
3:00 - Sanāca piečurāt gultu, jo murgoju par globālo sasilšanu un kosmētikas cenu pieaugumu. vetonīts izsīkst!
5:49 - Piecēlos, jo smaka bija neciešama.. un ja nu mamma ierauga, ka es slapinu?! Atkal liks adīt zeķes! Man taču patīk adatas un visi tās pielietojuma veidi.
5:50 - Aizmigu atkal, jo organismā trūkst pāris vitamīnu..
7:01 - Māsa ieskrien istabā un sāk mani sist ar manis paša apčurāto palagu, jo biju izlietojis viņas tušu.
7:34 - Izdomāju, ka varu sist pretī, bet tad paskatijos uz savu bicīti.. ai! Lielāku pazoru negribu!
7:49 - Eju uz vannas istabu sakopties
7:50 - Ieraugu zileti.. tik priecīgs.. ŌO, VĒL VECMAMMAS EPILATORS.. sāku sevi graizīt!
7:52 - Salauzu epilatoru..ķeros klāt vectēva skuveklim
7:59 - Likteņa pavērsiens.. atradu pedikīra piederumus.. turpinu sevi graizīt
8:15 - Sāku raudāt
8:25 - Sagērbjos, uzkrāsojos, pārģērbjos, izģērbjos, uzkrāsojos, sakartoju matus (smuks šķēlums) .. domāju uzčinīt 2 pušapus.. neizturēju spriedzi un saļimu pie pirmā .. ej uz skolu
8:26 - Atcerējos, ka man jāēd arī.. bet tā vēl kļūšu pārāk masīvs..pohuj..

8:26 un 5 sec - Mēģinu aizslēgt mājas durvis..ņemu atslēgu no kabatas..pagraizīšu vēnu mazliet.. bāžu atslēgas caurumā.. nepietika spēka pagriezt..laikam pārkačājos..
8:27 - Saule aust.. NEĒE!!
8:28 - Skrienu krūmos, lai izmuktu no saules gaismas.. uzduros uz grābekļa.
8:29 - Paņemu grābekli līdzi... kas zin. Ja nu sagribas vēl.
8:34 - Cauri tumšiem nostūriem nonāku pie skolas durvīm
8:35 - Ieraugu tumšu stūrīti
8:36 - Paraudu
8:40 - Noraudājies eju savā klasē
8:40 un 1 sec. - Ģīmis melns, jo tuša notecejusi.. neko neredzu..acis grauž..gribu sabučot savu mīļumu.. nobučoju juri... juris mani sasita
8:41 - Juris mani turpina sist
8:42 - Raudu
8:48 - Jurim palīdz arī skolotāja.. skolotājai baigais krampis
8:49 - Klasē viens pozers nosauca mani par iznireli.. apčurājos..
8:50 - Saplēsu savus melnos dzinšus.. nekas..izskatos tagad vēl emolīgāks..ieraudzīju beidzot savu kājas celi.. izskatās veselīga āda.. būs kāda šļirce jāielaiž.
9:00 - Sēzu, klausos ko stāsta skolotāja.. nosmērēju melno kreklu ar korektoru, jo kāds sāka klasē smieties.. manas pārdomas: ' smiekli pagarina dzīves ilgumu..āāa.. fuj..gōd die young..āā..es runāju pārāk raperīgi..āāaa!!!!!!'
9:01 - Raudu
9:10 - Stundas beigas.. visi iet no klases āra.. ceļu neredzu jo 1 acs aizsegta ar matiem..mani samin... raudu
9:11 - 'kāpēc tā? pasaule būtu daudz labāka ja visi sadotos rokās.. un viens otram pagraizītu vēnu..'
9:12 - Pieceļos kājās.. nē, izdomāju, ka man labāk piestāv gulēt uz grīdas... guļu un raudu
9:15 - Aizeju uz tualeti izvemt vakardienas pusizkakātās ripas ko sarijos.. (eju turoties pie sienām) .. vemju..nesanāk... domāju izdirst..a man dibens pāarak mazs, lai uz poda malām noturētos..kakāju pisuārā.. aizkakāju garām... izkakāju ripas (baigi spiedu)... saslauku kaku... nolieku stūrītī..
9:17 - Ātri aizeju pie medmāsiņas. Prasu pēc šļircēm. Nav!
9:18 - Maucu pie veterināra. Iedod man kaut kādu suņa poti.. derēs! Patīk..prasu vēl... vēl...
9:20 - Atrubos.
13:36 - Pamostos grāvī.. laikam dabūju dubultdevu.. heh.. kaifs.. ieraugu pudeli..mēginu saplēst.. nav spēka... graužu ar zobiem..pārgraužu..sāku sevi graizīt..
14:00 - Atrubos
14:26 - Atbrauc ātrie... savāc mani.. nosperu skaupeli..izmūku..
15:02 - Skrienu kaut kur.. pohuj kur..saule acīs spīd.. vaig devu!
15:21 - Iedzilinājos sarunā ar dīleri.. devu man nedabūt.. jo smirdu pēc beigta suņa
15:22 - Prasu vēl.. man vaig..
15:22 un 3,68 sec. - Man iekrauj pa nieri
15:23 - Iekrauj pa aknu
15:24 - Raudu..dīleris prom..tad atceros ka pārdevu pirms 2 dienām gan savu nieri, gan aknu, jo gribēju nopirkt jaunu jostu.. heh.. labāk paraudāšu par ko citu. Tēmu nezinu..smadzeņu darbība traumēta..
16:21 - Guļu uz ielas.. pieskrien suns... zaudēju nevainību.. atlido balodis..iegūstu kārtīgu seksuālo pieredzi.. atklāju, ka man arī stāv..bet varbūt tās ir tikai manas iedomas
16:28 - Ejot uz mājām pirms tam paņēmu zemo startu, jo gribēju pasmaržot asins pelķi uz asvalta
16:45 - Nonāku mājas.. devu nedabūjis.. ieraugu māsu.. prātā doma: ' tā... ja jau nav viņa sava istabā..varšu pielaikot viņas jaunās apenes..'
16:47 - Ietestēju viņas apenes.. spiež pautus.. būs arī tie jāpārdod.
16:48 - Sajutos seksīgs
16:49 - Sāku onanēt.. man nestāv..
16:49 un 34 sec - Roka piekūst.. beidzu (garīgi)
17:11 - Piekusis māsas apenēs guļu uz grīdas.. māsa ierauga mani.. šī raud..pasauc mammu.. mamma arī sāk raudāt.. labi, ka nezinu vienu faktu - ka tās ir prieka asaras.. savilņots pieskrienu pie māsas un mammas.. savējās takš! Gribu apkamt viņas.. mutere iemauc man pļauku, māsa iesper pa kuli (kuras man drīz nebūs)
17:12 - Mutere piecel mani pičpaunā un aiznes uz manu istabu
17:13 - Mutere iegrūž man rokās atkal dzijas kamolu un saka, lai adu zeķes.. griezienā iesper man pa muti un paziņo, ka tas ir vienīgais ko protu.
17:14 - Sāku raudāt..saslapinu pusadīto zeķi
17:15 - Mutere izdzird manu raudāšanu un ieskrien istabā .. 'laikam kļūdijos..tu proti arī raudāt un pazemināt asins spiedienu. malacis dēlin! tālu tiksi..'
17:16 - Sajutos gandarīts
19:5​1 - Uzadiju 3 pārus un iztecināju 2 l asiņu.. būs man sarkanas zeķītes.. un adatas rulllleē!!!
19​:52 - Aizmiegu, jo iemetusies baigā mazasinība..
01:34 - Pamostos.. atkal murgoju par kosmētiku. klausos muzonu un dziedu līdzi.. domāju pakratīt galvu ritmā.. paardomaaju... vel galva noripos
01:39 - Domāju kā nākas nosist ķepā pirmo un pēdejeo reizi dzīvē.. nestāv.....
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
šitais sucks. nav pat nekaa par ko parēkt.
0
tieshi tikpat stulbs kaa tavejais par niggaam ;p
0
pilnīgs debīlisms. drīzāk uzdzen pastarpinātas vemšanas izjūtas nekā smieklus.
0
boooooooooring
0
jap, šitas galīgi garām... bet pa reperi gan iespārdīja.
0
reppers toč bi kudi lapāks
0
sviesc
0
8:28 - Skrienu krūmos, lai izmuktu no saules gaismas.. uzduros uz grābekļa.
8:29 - Paņemu grābekli līdzi... kas zin. Ja nu sagribas vēl.
8:34 - Cauri tumšiem nostūriem nonāku pie skolas durvīm
8:35 - Ieraugu tumšu stūrīti
8:36 - Paraudu
8:40 - Noraudājies eju savā klasē
8:40 un 1 sec. - Ģīmis melns, jo tuša notecejusi.. neko neredzu..acis grauž..gribu sabučot savu mīļumu.. nobučoju juri... juris mani sasita
8:41 - Juris mani turpina sist
8:42 - Raudu
8:48 - Jurim palīdz arī skolotāja.. skolotājai baigais krampis
8:49 - Klasē viens pozers nosauca mani par iznireli.. apčurājos..

Shitaa vieta patikaas. bet ja lasa liidz galam un ja esi skaidraa tad tik smiekliigi nemaz nav...
0
melodicman, moš labāk ej izdrāz savu kuci? būs vērtīgāk, nekā visādas huiņas rakstīt un cītīgi postot katrā topikā (=
0
melodicman tev ir nereaali izsmalcinaata humora izjuuta. smeejos kaa ar automaatu sashauta hieena 4 stundas. gandriiz aizgaaju bojaa.
0
Artuurs jau tiktaal degradējies, ka nezin vairs kas ir smiekliigi un kas nee :(
0
eu viesuli pastaasti kas ir smiekliigi un kas nav?
0
Par reperiem bij labāks. Šitas pilnīga huiņa.
0
eu eu, a kjiinieshi churaa biksees!!! jee

superhumors...

labaak vareetu buut vieniigi

kiiniesha dienasgramata
9.01 piechuraju gultu
9.02 ble akal gultu piechuraju
9.03 jopt atnaaca mamma un piechuraja gultu

jee visi zviedz

vo pasaki man viesuli, kur tadi mazi un iedomiigi shmurgulji rodaas ?
0
kādi šmurguļi?
0
es smējos kā ar snaipereni sašauts dingo suns.
0
es gan ne. sadruumu kaa kontuzeeta muumija.
0
0
un veel nereec pa emo....
0
Artūr, žetons! Viens, kurš skaidri māk ilustrēt sīkaļām, ka nevajag nodarboties ar visādām huiņām.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas