Rahowa
0
vakar atklaju ka si grupa makten iet pie sirds.
Kurs no jums veel kautko klausas no sis grupas?
varbut iesakiet jusuprat labakos albumus?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
RAcial HOly WAr? Cik tu esi mīļš, bobij.. :)
0
Bobijs ar poļu skiniem draudzējas :)

STURMWEHR uber alles!
0
Faun tu gan visu izproti tik tieshi? :)
Un ko pats saki par vinju garadarbiem?
man vismaz patika cik jauki var saprast liriku :)

Sonnenmensch

Ja godigi tad pagaidam ir tikai ar latvieshu bijusi darishana. polija esmu bijis tikai caurbraucot :)
+1
Gan jau iekš Kilkim Žibu sanāks arī ar leišu skiniem darīšana :D
+1
Bobij - Latvijā skini nafff, ir tikai panki, kas sevi par tādiem iedomājušies :)
0
Sonnenmensch

veelies par so teemu caur skype vai aci pret aci parunat?
0
pizģec, tie tač kaut kādi joli-pali rasisti un turklāt tas nav metāls, bet gan kaut kāds tur panks!? ta būtu vismaz klausījies kādu NSBM, kā SS Man, Gestapo SS, BlackSStorm, Gassturm, Der Stürmer, ja dvēsele prasa pēc rasisma un nacisma!!
0
jā vai vismaz KiSS:D
0
jep, Rahowa ir varen forsha, beztam gjitaarists - letinsh, tiesa gan viniji amerikaa njemaas

iipashi piedur dziesmas hall of the heroes & the rain will come again

to pirmo, panciigo eeru esmu mazaak klausiijies vairaak doomiigo ;]

ja patiik ideologiski liidziigas dziesmas paklausies Skrewdriver`u, tiiraakie oi! skini, muzons forshs, jestrs un vokaals vienkarshi izcils (nu prieksh stila protams),
0
fatduude NSBM ari ir klausits :)
tomer tajos laikos ta isti neatradu tadu kas piedur. starpcitu mosh vari kautko uz gothic rock ritma virzitu ar nazi vai racewar idealismu saistitu muziku ieteikt :)
0
Pashi gan vini pec izcelsmes skatijos celushies un radushies ja nemaldos kanada :)
0
Landser ar ieper, tāds forš, kačīgi jestrs skinu roks, bet ir arī dažas foršas balādes (par to pašu Skrewdriver'a Stuartu teiksim).

Bet labāk paklausies Satan's PenguinS :D
0
kas ir Satan's PenguinS ?
0
bobijsxxx, šodien, plkst. 19:34 [Profils] [Link]
Sonnenmensch

veelies par so teemu caur skype vai aci pret aci parunat?
^^^
Ja jau šāda tēma publiski tiek aizskārta, tad runājam publiski.

Kādi ir tavi argumenti manis teiktajam?
0
Sātana Pingvīni. Bleks, kurš ļoti smuki ierēc par dažādām klišejām. Bet teksti ieper - tumšie Antarktikas līdzenumi, Sātana pingvīni, tumsas putni utt. ;D
0
Sonnenmensch

teema bija publiska un par rahowa nevis par skinu stavokli LV
Pie tam nepazistot tevi sita liekas pec vienkarshas provokacijas.
tapec ja ir kas sakams sarunasim ka sakontakteties un caur skype parunasim jo sonedel man nebus ipashi daudz laika.
tapec nevareshu tikties dzivee.

0
izskatās gan, ka ar laiku tev problēmu nav :D
0
Paldies par piedāvajumu - bet man galīgi nav ne laika ne gribēšanas par "to" tikties un runāt dzīvajā.
Jo tie kas mani zin, zina arī to, ko es domāju šajā sakarā un to, ka tie cilvēki, kurus es cienu "šajā" lauciņā ir vai nu par to jau atsēdējuši vai ir ieslodzījumā Vācijā.

0
Quorthon sodien, man ir dikdieniba tapec ka cilveks piesnaca. nekas cits nebija ieplanots un ta dikdienigi vadu dienu sezhot kresla un rakstoties visados forumos un citas vietas un trennejoties labi rakstit.
vismaz sitas viss man ir laavis pieshauties raktit neskatoties uz klavieri.
tikai dammed es rakstu atri bet ar videjiem pirkstiem dammed :(
vienigais ar zeltnesi no katras rokas reizem piepalidzu :(

Sonnenmensch

es tev piedavaju nevis dzivaja bet pa skype. gribu paklausities tavu viedokli. gribas zinat ko tu zini un ko esi gatavs atklat lai zinu vai tu esi tik kartejais filozofiskais muldetajs vai tomer lietaskoks.

Ok es par tevi vel nedaudz papetishu. apjautashos.
Tomer nav jalepojas ar to ka tavi pazinjas ir iekritushi.
0
:D
0
ak tad tu trennējies :D

dies pas, kas notiks, kad tu sāksi pa īstam...
0
Mani paziņas nav iekrituši, viņi ir darījuši apzonāti to, ko ir darījuši un aizstāvējuši savus uzskatus līdz pēdējam.
0
Sonnenmensch

nja bet kapec vinji ir sedejushi?
zini tiklidz tu esi Droshibas speku uzskaita tu esi zem kontroles un lidz ar to praktiski nekadu pagrides darbibu nevari veikt.

0
A kas teica, ka jāveic pagrīdes darbība?
Tur jau ir tā starpība!!!!

Vai nu tu savus uzskatus paud atklāti un publiski - vai turi muti un nesaki vispār neko.
3 varijanta nav.
0
"Sonnenmensch

veelies par so teemu caur skype vai aci pret aci parunat?"

izklausās draudīgi...

XDDD
0
Tev taisnība^^^ jo es esmu pēc dabas kautrīgs un bailīgs... :(
0
Sonnenmensch

neesmu skins :)
0
Tas ko es teicu iepriekšējā postā nebija domāts tev personiski, bet gan kā mans vispārināts atzinums.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BladeOfDarkness
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas