Baltijas ceļš 2
0
Dabuju sitaadu info par pasakumu.
Taaka pats nesmu neviena nacionalistu organizacija tad cenzeshu gan rikotaju nosaukumus gan teksta autoru :)

"Lai parādītu, ka mēs esam kopā brīvi un neatkarīgi" un paustu atbalstu igauņiem sakarā ar pēdējo laiku notikumiem mūsu kaimiņvalstī, trīs Baltijas valstīs tiek organizēta simboliska sadošanās rokās galvaspilsētās un pie robežām.

Nemieri Igaunijā parādīja, ka drošības problēmas joprojām nav atrisinātas, tikai pieņēmušas citu formu. šis notikums apliecina, ka Krievija joprojām iejaucas valstu iekšējās lietās. Nemieri bija nopietns brīdinājums nākotnei visām trim Baltijas valstīm. Atceroties "Baltijas ceļu" Latvijas, Lietuvas un Igaunijas pilsoņi parādīs, ka grūtos brīžos vienmēr ir kopā.

Pēc lietuviešu studentu organizācijas "*kautkas*" aicinājuma organizācija "siikpartija!" organizē cilvēku sadošanos rokās Rīgā, Doma laukumā. Sadošanās rokās notiks 8. maijā 11.45 līdz 12:15.

"siikpartija!" aicina ikvienu Latvijas pilsoni atbalstīt jauno Baltijas vienotības akciju, piedaloties pašiem un aicinot līdzi domubiedrus. Aicinām būt atsaucīgus arī žurnālistus un ikvienu, kam ir iespējas sniegt palīdzību ieceres īstenošanā.

Baltijas valstu vienotību jāapliecina arī sarkanbalti sarkanajam karogam!

Sīkpartijas fiirers
"siikpartijas!" priekšsēdētājs

Tad nu taa ja nu kadam ir velme un vala apmeklet tad ludzu es gan saubos vai tiksu. jo stradaju netalu no traumu punkta un labakaja gadijuma ja pusdienas partraukuma laika brauktu varetu 20 min tam pasakumam atlicinat. un liekas ta nepieklajigi pec 20 min doties prom.

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
bļē..... :D :D

uzcep vēl 5 tēmas
0
būs ,mazais,būs;D
0
naziic tu proti lasit domas. to es gan nezinaju :D
0
jā man strauji attīstās trešā acs lasot šitādu apgarotu cilvēku postus:)
0
nu bet vismaz kas notiek,
šajā dieva pamestajā nostūrī..
0
??

prieks ka vismaz kādam patīk spamu plūdus lasīt, ja jau nav jāstrādā/jāmācas vai jādzīvo tad jau tiešām patīkami laikam
0
hmm, bobij, vecīt, tu strādā traumu punktā vai arī esi tur ievietots profilakses nolūkos??
0
Nee es stradaju gabalinju talak. "debesīs"
Esmu lucifera paligs lemju likteni.
0
major - uzcep tēmu!
0
par interneta atkarību, piemēram?

man vienkārši it nemaz neinteresē neviena šī foruma dalībnieka viedoklis par dajebko kas nav saistīts ar mūziku. Tieksmes komunicēties man pilnībā un vēl apmierina 3D cilvēki. Žēl/pohui par tiem kam tā nav.

mani vienkārši nogurdina lasīt huiņu, kur te problēma?

0
nu ja neinterese nelasi :)
0
vovo :D
un parasti, ja kautkas neinteresē, tad pat acsss netiek mesta virsuuu... hmm!
0
Iespeejams, ka lietuvieshiem un igaunjiem tieshaam idosies shis pasaakums, bet Latvija savaa hipijveida aarpolitikaa ir paaraak aiznemta ar poletkorektumu (dirsaaliishanu) attieciibaaas ar krieviju.
0
gan jau nacionaalisti arii no Latvijas meeginaas kaut ko taadu izveidot...!
0
vispaar bija ljoti jauki.domaaju ka buus mazaak cilveeki...
0
nu un te atkal kam ir slinkums ko citu darīt per;as par huiņām(piedod bigij par lamuv;ardu_)

a ziniet??var;etu jūs kautkur izs;edin;at un varētu tur kasīties...kam ir taisnība kam nava
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas