Behemoth - The Apostasy
0
...ir tapis nozogams internetā.

1x esmu noklausījies - baisi labs, par Demigod stiprāks. Varētu būt tuvu Zos Kia Cultus. Salīdzinot ar Demigod, ir vairāk dažādības, ēģiptiskais motīvs vairāk pavilcis uz - hvz, ko īsti, bet vairāk simfonisma piegaršas.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Vot bļin. Kur? Ūķ!
0
a kuru tu ņēmi? pirmo vai pašremāsterēto versiju?
0
Ha, kā lai es to zinu? :D Bet skan labi, šajā ziņā sūdzību nav.
0
āāā... biju domājis, ka jūzējam vienu un to pašu torrentu saitu...
0
nesen vel mekleju nebija, jau ir..tad buus ko dzirdett, it ka p[ats albuums lenaks esot kluvis
0
Es torrentus nejūzēju :P

Lēnāks? Nu nez vai lēnāks, ir vairāk tempa maiņu un ir bišķi melodiskāks.
0
Novilku nepilnā minūtē... drīz arī ievērtēšu...
0
Ja kas, tad arī jaunais ABIGOR ir dabonams ievērtēt...
0
labāks par Demigod ir toč, vismaz interesantāks un daudzveidīgāks, labs desinieks. kaut gan ēģiptes motīvus manīju tikai iekš pirmās dziesmas Rome 64 CE, un tas pats par romu nevis ēģipti.. runājot par skaņu, teikšu ka skan pat pārāk labi un tīri, nu ļoti nopulēts un smuks, kā tāds silikona cicis..
un jā, Abigor jau ar klīst pa netu..
0
Labāks par Demigod... nu nez... interesantāks gan.
0
kādas frāzes tik nesprēgā... reku šis te mans jaunais kažoks nav siltāks, bet labāks gan.
0
epic.
0
jaunais Abigor diezgan liela kaka ir...
0
Nekas īpašs...
0
Ilgi ljoti patika behemoth bet tagad ljoti mainijushies.. Kaa tik vareeju taa noklausijos jauno un protams cepuri nost bet man tomeer nepatiik kaads tagad palicis vokals.. Dziivajaa vispaar nergals kautkaa jociigi uzvedas..

Kopumaa man patiik bet ir sajuuta ka shiis grupas dveesele pajukusi - vairs nevaru iebraukt taapat kaa nevareeju demigod.. Un tomeer dievinu bungas..
Censhas liidzinaaties nile..
0
njā... vakar beidzot novilku šito albūmu, superīgs bez gala!!! štrunts par vokālu, mani ieper tie pārējie štrumi :) Vai nav po, kam viņi tur līdzinās? Galvenais, ka ieper un viss, vairs neko nevajag:)
0
Nu ieper kārtīgi!!! Gan jau atkal varēs viņus dzīvajā drīzumā ievērtēt..
0
man gan galiigi neievilka jaunais begemots, sviests, kaut gan mosh peec gada aizies, dazhreiz gadaas arii taa.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
graver
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas