doom
0
kad reiz letiņiem būs kāds normāls doom bends? nerunāsim par Frailty
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
tev laikam rokas ne no turienes aug. uz novembers doom nebiji ?
0
bļe no latvju rindām!!!
0
1)a kāda sķirba vai no letiņiem vai citur? patriots esi? vai arī tev liekas, ka katrā valstī jābūt spēcīgiem katra stila pārstāvjiem ?

2)kas meklē, tas atrod. moš tev palaimēsies.
0
protams, ka vajag katrā zemē kko izteikti labu. bija heaven grey....
0
"protams, ka vajag katrā zemē kko izteikti labu"

"kad reiz letiņiem būs kāds normāls doom bends?" - ko tu centies pateikt? mans jautājums bija vai tev šķiet, ka katrā valstī jābūt spēcīgiem visu stilu pārstāvjiem?? zini, ir liela šķirba starp vārdu 'kaut kas' un 'viss'

Ja tu nezini, kas mums Latvijā darās, tad es tev pateikšu vienu - ir Latvijā KAUT KAS izteikti labs.
0
Kāpēc nerunāsim par Frailty? Tev ir iebildumi? Tikai tāpēc ka tev nepatīk Frailty nenozīmē ka viņi ir slikta grupa un Latvijā nav normāla doom. Latvijā ir labs doom un Frailty rulzz m/
0
^ m/ doom on! :)
0
jep, Frailty ir elliigi laba doom grupa. Nez ko tu te iisti gribi - latvieshu Wormphlegm vai tomeer Evoken?
0
nerunāsim par Frailty tāpēc, ka visi tāpat zin ka das ist fantastisch! bet gribētos jau vēl kaut ko tik labu..

pašiem savu Neurosis..
0
Heaven Grey ?
0
Nu bet man gribētos kārtīgu Latvijas Heavy Metal, Progressive Metal un Symphonic Power Metal ar sieviešu vokālu utt. :D

A kāds Neurosis sakars ar Doom ? Ja tic www.metal-archives.com, tad tā ir kaka vārdā: Progressive Sludge/Post-Hardcore/Triba... Lai Jods pasargā no tāda brīnuma.
0
ir dahuja grupas ar nosaukumu neurosis btw. kaadas 3 toch zinu.
0
a tu tici tik vien, kurš liedz ibio, un vispār dies' pasarg kaut ko klausīties pirms neapskatījies kā visādi avtorateti ir iedalījuši - uzreiz savs viedoklis gatavs lietošanai :D

es vispār par to Neurosis kuriem ir ripa The Eye of Every Storm un kurus par absolūtu eliti uzskata ne viens vien.

vismaz es nu ļoti gribētu redzēt LV tādu līmeni tekstu dziļuma un izpildījuma ziņā, vot tikai neprasiet kā es tos mēru - neteikšu ;)

0
-The Eye of Every Storm- esmu dzirdējis. Nepatika.

Hm, kāds pat pievērš uzmanību tektiemm ! ;)
0
Thalidomine ( thalidomine.draugiem.lv/ ) dziesmiņa `Edvīn, kāpē tu vemmm`?
0
O jē:D mazliet pēc Wretched sākumā izklausijās:)
0
Thalidomine - labs nosaukums arī! :D
0
Baigi paķēra tā dziesma par Janku "Janka Slimnīcā", pilnīgi sirds notrīsēja...

Janka turies!

Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas