Sigh
+1
Rekomendeeju iechekot japaanju Sigh - Hangman's Hymn. Lai cik skeptiski attiektos pret austrumu black estraadi, shitie man pat tiiri neko iepatikaas.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Gallows Gallery
Imaginary Sonicscape

Abi līdz nelabumam labi.
+1
Sigh nav īpaši Black, bet Avant-garde metal. Un ļoti labs un interesānts metal.
0
varbūt ne pa tēmu, bet pašalaik klausos Empylver(ķīnīzeru folk metālu) un baigi labs!!
bet runājot par austrumu metālscēnu kopumā, diezgan švaki un neinteresanti cik dzirdēts, tai skaitā Sigh
0
vecais Sigh ir diezgan black, imo. bet no tā austrumu bleka man ieper tikai izskats - džeks ar korpsu un katanu izskatās diezgan labi.
-1
ak drausmas aziaatu black ... ideja jau taada pati par sevi ir absurda ...
vel nu vareetu kko no vidusazijas / musulmanju valstiim ... piem Darkestrah no kirkiztaanas ...
pie tam sjameejio bungjieris ir Nargaroth live members :)
0
a kaapeec juus visi neesat blomee?
0
a pats ? :D
0
negribu par to runaat. :D
0
afgāņiem jau ar ir tas blekeris - Taarma. pēc skaņas jau nepateiksi, ka nav kārtējais norvēģis kautkāds.
-1
kaa var saprast kinizeru folkmetalu :D
0
nee nu folk var buut jebkam vispaar :)
nu bet kinizeru bleks .......
0
nu ja neptīk bleks vai folks no autrumiem tad var ieņemt vienu devu hevī ar japāņu Metalucifer..
0
iva -

'būs man tevi jāaplauž, jo ķīnizeru bleks ir un ne tikai undergraundā, ar nezināmām grupām... jo viens no pēdējiem brīnumiem - BE PERSECUTED ir izdots uz No Colours Recs... a šamais leibls neizdod visu pēc kārtas.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas