skinhedu darbi krievija
0
Krievijā skinheds atzīstas 37 cilvēku noslepkavošanā

- taa vesta tvnet
sikaka info te :

Krievijas varas iestāžu aizturēts 18 gadus vecs skinheds negaidīti atzinies, ka rasistisku motīvu vadīts noslepkavojis 37 cilvēkus, pirmdien vēsta laikraksts "Vremja Novostei".

Pēc avīzes rīcībā esošajiem datiem, aprīļa vidū par armēņa noslepkavošanu aizturētais 18 gadus vecais ikonu glezniecības skolas students Artūrs Rino atzinies, ka kopā ar savu draugu, 18 gadus veco Krievijas Valsts fizkultūras universitātes studentu Pāvelu Skačevski zvēriski nogalinājuši vairākus desmitus cilvēku.

Jaunietis tik sīki stāstījis izmeklētājiem par to, kā "izpildījis nāvessodus" un "attīrījis pilsētu", ka milicijā viņam sākumā nav noticējuši. Taču pārbaudes laikā apstiprinājušās jau vairākas viņa sniegtās liecības.

Rino un Skačevskis tika aizturēti uz karstām pēdām pēc tam, kad Maskavā 17.aprīļa naktī abi uzbruka armēņu uzņēmējam Karenam Abramjanam pie viņa mājas. Skinhedi biznesmenim aptuveni 20 reizes iedūruši ar nazi un mēģinājuši aizbēgt. Slepkavības aculiecinieks redzējis, ka noziedznieki iesēžas tramvajā un tā numuru nosaucis atbraukušajiem miličiem, kuri tūlīt sākuši dzīties pakaļ tramvajam, to apturējuši un notvēruši abus jauniešus. Miliči informēja, ka visas studentu drēbes bijušas asiņainas, tāpat kā pie viņiem atrastais nazis.

Pēc izmeklētāju teiktā, Rino detalizēti apraksta katru uzbrukumu: kā uzvedies upuris, kur tika durts, ko darīja līdzdalībnieks. Taču viņa biedrs Skačevskis, ar kuru, pēc Rino teiktā, viņi pastrādājuši aptuveni 20 slepkavības, vainu noliedz un apgalvo, ka nekad nevienam nav uzbrucis.

Rino atzinies, ka "kopš skolas ienīst kaukāziešus, kuri atbrauc uz Maskavu, apvienojas un apspiež krievus" un sapratis, ka "nepieciešams attīrīt pilsētu".

Savu pirmo "nāvessodu" jaunieši pastrādājuši pagājušā gada 21.augustā - tajā pat dienā, kad citi skinhedi sarīkoja sprādzienu Maskavas Čerkizovas tirgū, kurā tika nogalināti 11 cilvēki un vēl aptuveni 45 ievainoti.

paliek atklats jautajums ko mes no taa varam macities?
aicinu uz diskusiju :)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Vai tad Tu savulaik nesapņoji ko līdzīgi nostrādāt?
0
Bet man tādas lietas nepatīk.
0
krievija ir cits stavoklis. isti gan mana uztvere kaukazieshi nav tas lielakais drauds bet nu situacija visticamak dazhados regionos atskjiras,
vislielakais drauds krievijai ir kjiina un mongolija kas censas uz krievijas rekjina izplesties. tapec es saprastu ja agresija butu pret kinieshiem versta.

rezume pat nezinu ko teikt. pagaidam ir par maz informacijas jo masu sazinas lidzeklu zinotajam neticu.
0
dirsaa buus es saku ar ritumu civilizaaciju un civilizaaciju vispaar- izteerees visus enerģijas resursus un tad saaksies kari par naftu(ir jau saakušies) un tad par tiiru uudeni un tad jau čau! nu un tad jau cilveeki paliks mazaak un tad buus mieriigaak- tad ķiinieši vairs neliidiis krieviem virsuuu un nebuus tamliidziigi rasu komflikti...
0
Kas Tu filmas neskaties, nākotnē pēc ātomkara ar pišķikiem pa tuksnesi skraidīs visādi dīvaiņi :D
0
lielākais drauds ir bobijs.
0
dīvainis bobijs skraidīs pa tuksnesi un apšaudīs visus
0
vaui tad nezinat ka 2066. gadaa visam buus kaput .. it iipashi amerikai .. :D
0
njaa mad max cienitaju te netrukst :D
0
Krievijas skini ir atsaldeti uz visu galvu. he, ielikt bumbu kautkaadaa ska koncii... uh kas pa blowjob buutu
0
Nu piekrītu tur skini totāl atsaldēti
turklāt tādas stūlbības dzen, nez vai paši aizdomājas ko runā.
0
roof un slayerman?
cik reizes krievija esat bijushi?
ar cik skinheadu organizacijam esat runajushi?
0
kopā esmu bijis liekas 3 reizes Krievijā

Pēdējo reizi Krievijā biju 2 gadus atpakaļ
blandījos pa Maskavu pa sarkano laukumu, un pa metro un tur tās skinu attejas ir diezgan padaudz.
bīju arī tālākos Krievijas nostūros kur vispār slāvi ir okupanti, un pat tur šie atļaujas dirsties un dzīt savus sūdus

Ar tiem lohiem nemaz nav ko runāt, pilnīg pietiek paklausīties kādus neloģiskus sūdus viņi dzen un viss kļūst skaidrs.

Turklāt šie lielākoties tur dirš ka šie tur par slāviem utt laigan tas ir parasts radikālais WP, turklāt paši savējos slāvus kas ar viņiem nav uz vienu roku dauza uz nebēdu, Urlas zābakos
0
kas tur ko runaat tu man pasaki? cilvekus galina nost. mazums viniem nepatiktu arii tavs purns, parautu liidz un uzpistu gaisaa.
0
Davaj, bobij, ķeries arī tu kādam ņēģerim pie rīkles. Moš kādu brīdi būs klusums.
0
"cik reizes krievija esat bijushi?
ar cik skinheadu organizacijam esat runajushi?"

hehe un tu pats bobiit?

pāris reizes sadzēri, pāris dabūji pizdi un tagad experts - skinolōgs, ja?
0
major dargais tavai zinashanai es nelietoju alkoholu.
un par to otro nekada tada action gan nebija.
neesmu eksperts bet so to tomer zinu. sopavasar ar bij doma aizlaist uz STburgu tb tapec ka bija iespeja pa halavu viizu dabut bet nu nocakarejas visa taa padarishana tapec neaizbraucu.
0
pastāsti vēl kaut ko par sevi, tas ir tik interesanti
0
ko tieshi cukurdupsit ? :)*~~
0
tev jautā, no kurienes pazīsti skinus, tu atbildi, stāstot kā gandrīz aizbrauci uz S-pēterburgu :D tad jau tu tiešām šo to par viņiem zini
0
0
mazais2 jaa so to tiesham par vinjiem zinu :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas