TH in riga
0
Jaunā mācību gada pirmajā dienā, 3. septembrī Rīgā notiks nebijis vienas dienas mūzikas un izklaides festivāls Don’t Tell Mama!, kura lielākās zvaigznes būs populārā vācu grupa Tokio Hotel, informē festivāla rīkotāji MicRec PM.

Sīkāka informācija sekos, bet jau zināms, ka festivāls notiks Arēnā Rīga un tajā piedalīsies populāras latviešu grupas – Tumsa, h2o un Detlef Zoo, kam tā būs iesildīšanās pirms rudenī gaidāmā un nupat pabeigtā albuma iznākšanas. Līdzās pašmāju māksliniekiem uzstāsies pats slavenākais igauņu rokmūziķis, arī Latvijā popularitāti strauji gūstošais Tanels Padars ar grupu S.U.N. Taču festivālā Don’t Tell Mama! lielākās zvaigznes būs pēdējo gadu Eiropas mūzikas tirgus fenomens vācu jauniešu grupa Tokio Hotel.

Tokio Hotel ir šobrīd pati veiksmīgākā vācu grupa, kas savā dzimtenē vien pārdevusi gandrīz trīs miljonus ierakstu. 2005. gadā, noslēdzot kontraktu ar Universal Records, TH līderiem – identiskiem dvīņubrāļiem Bilam (balss, viņš arī autors vairumam grupas dziesmu) un Tomam (ģitāra) Koliciem bija tikai 15 gadu, abiem pārējiem grupas dalībniekiem – Georgam Listingam (bass) un Gustavam Šaferam (bungas) par pāris gadiem vairāk. Taču jau viņu debijas albums Schrei (2005) piedzīvoja apstulbinošus panākumus, padarot viņus par jaunāko grupu, kas jebkad sasniegusi nacionālā topa pirmo pozīciju. Kopš tā laika Tokio Hotel ir izdevuši vēl vienu Nr 1 albumu vācu valodā (Zimmer 483, 2007), piedzīvojuši četrus Nr. 1 singlus un nospēlējuši neskaitāmus koncertus sajūsminātai vienaudžu publikai daudzās valstīs. Francijas nacionālā radiostacija NRJ tiešā ētera pārraidē ar Tokio Hotel saņēma vairāk klausītāju e-pastu un telefonzvanu, nekā intervējot Madonnu!

Jau pāris gadus būdami vadošā grupa vienā no pasaules lielākajiem mūzikas tirgiem, šobrīd TH instensīvi gatavojas paplašināt savu ietekmes zonu. Jau 4. jūnijā daudzās Eiropas valstīs (ieskaitot Latviju) klajā nāks albums Scream, kurā grupas populārākās dziesmas pirmo reizi iedziedātas angļu valodā.

TH dalībnieku mīļākie mūziķi ir Green Day, AC/DC, vācu hiphopa zvaigzne Samy Deluxe, Deivids Bovijs, Nena, Oasis, Metallica un Foo Fighters. Savukārt viņu pašu dziesmām raksturīgs dinamisks skanējums, popmūzikas jutekliskums un roka dumpīgums, kas kombinācijā ar puišu muzikalitātei, atraktīvo izskatu un aizrautīgo skatuves šovu TH ļāvis kļūt par savas paaudzes mīluļiem visur, kur vien viņi ierodas. Nu pienākusi arī Latvijas kārta. Tikai nesaki mammai!

Biļetes uz festivālu Don’t Tell Mama! būs nopērkamas no 31. maija Biļešu Paradīzes kasēs.

iesit? :)_
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
prieks, kur tu rodies.
0
Bobij, šķiet, ka Tev ar pašapmierināšanās lietām nav viss kārtībā, ka tik daudz laika atliek šā saita apmeklējumiem :D
0
wat evaa ....
un beidz Bobij kakaat tik daudz ...
0
forši. varētu aiziet. :D
0
Bobij, tev neirālā darbība saskan ar anālo domāšanu.
0
mazais2 tava daiļrunība mani beidz nost ^_^
0
jē vācu īmopunk leģndas!!!!!!!
0
eu nu bobij ... cik tar var shito drazu!
0
jēēēēēeeeeee
0
nē mamma mani nelaidīs

0
forsi visi pokemoni savaksies vienuviet un tad mes vinus varesim noslakteet jaa
0
Nu liekas pat pokemoniem šitais ir par traku
tas vairāk kautkādām mazām rozā meitenītēm un emo-poperiem līdz 15 gadu vecumam
0
vispar laba doma :)
janoskaidro kad th brauks no lidostas un jasariko incidents.
jadabu tikai dazhi miskastes vedeji :)
0
mhm, aizstiep dažus bluķus, kad lidmašīna nosēdīsies, aizbarikadē visas izejas, aizdedzini ļoteni un ceri, ka neviens nepamanīs.
0
bet ja nopietni, bobij, tad man liekas, ka tu esi sīks pizdriks, kas daudz gudri dirš par visādām utopiskām huiņām, kas nāk no tavas neattīstīti izvirtulīgās anālās domāšanas. tu kādreiz arī kaut ko dari vai tikai anāli sapņo par smagi noziedzīgām rīcībām?
0
kko ari daru.
lidosta parak apsargata, bet braucot no lidostas gan ir visas iespejas :)
0
Un janu šie ar autobusu atbrauks
0
uzliec uz ceļa banāna mizu un turi īkšķi.
0
varetu jau salikt "ezhus" uz celja tikai nezinu cik vienjiem advancets transports.
0
ko čakarējies, paķer no sava advancētā pieliekamā pāris zeme-gaiss tipa raķetes un lieta darīta
0
ai labak izstureshu no garazhas heliti kas var uzcept 7km2 teritorijas :)
0
esi īsts pigmejs! šautriņas uber alles!
0
pofigs, ja nu nekādi met ar akmeņiem vai arī sāc rupji lamāties aizvainojot viņu mātes...
0
Bļē,Bibijxxx Tu pat sāc man likt lamāties,kur tik nožēlojams inflantīls padebīliķis var rasties?
Nu ko var cepties,lai tak tie TH brauc,ar varu tevi neviens uz turieni nevelk (vai arī es maldos,un tava māte kura tā gribēja dēlu Tevi tomēr spiež uz turieni iet?).Un vispār,tā ir gaumes lieta,bet to laikam tādam anālā seksa misēklim kā tev neizprast.
0
Ir ko pateikt pretī?
Tad paturi pie sevis.
0
es jau neko nesaku bet tu mani no smiekliem beidz nost.
:D
0
Vo bobijs ir kadrs. I ģeniāls noziedzīgais prāts, i true folkeris, i asprātīgs. Latvju meitenes, kur jums acis, ja neredzat viņu!
0
Paldies paldies :)
0
bobij, apsveicu ar to, ka Tu te vēl esi!

Tev vairs nevajag palīdzēt uztaisīt to Tokio Hotel forumu? Toreiz taču Tu man prasīji, lai palīdzu. :)
0
Nu doma bij druscin savadaka.
tb ar propagandas palidzibu izsviest meslus no emo un tamlidzigam lietam un savest to kaartiba lai nakotne neraditu liekas problemas..

Ok bet saprotu ka truu goth tas jau nav pienemami. tas nav pietiekoshi ceeli un makslinieciski.

Bet ankhaa jau ir pierasts nolikt savadaakos :D
Tb gan emo gan ari gothic lolitas uz kuram cik atceros tu ka true goth pats bij baigi uzeedies.

Dodiet Armandam gothic lolitu ko nolikt un parlaimigu vinju pataisisit :P

Nu bet vispar paldies par apsveikumiem :)

Starpcitu armand kaaa tad palika ar gothic.lv projektu kuru tak baigi nemies taisit?
kur vins i?

Vajag tak popularizet dizho latvju gotu subkulturu :)
jaaiet taalaak par maajas viesa lappusem :)

0
bobij, tu te esi lielākā problēma.
0
da lab, mosh kad siikie izaugs nemaz tik slikti nebuus.
0
bobij, bobij, neņem tak pie sirds - tusē ar emo-iķiem, TH faniem, lolitām vai vienalga ar ko, tikai netaisi tādas dīvainas pretrunas, jo tad īsti nevar saprast, vai Tev attiecīgais uzmanības objekts patīk vai taisni otrādi - dziļi riebjas. ;)

Ēhmmm, kur es esmu teicis, ka esmu true gots? Tas, ka Tu tā domā, neskaitās! :DDD

Nē, nē, bobij, es lolitiņas netaisos nolikt. Tikai taujāju viņām, kas īsti ir tas gotiskais viņām. Noskaidroju, ka tikai ģērbšanās stils. Tā kā viss skaidrs, tad nav man vairs iemesla kasīties. :)

bobucīt, puisīt, kāpēc par gothic.lv projektu satraucies, ko? Nē, nu ja jau Tev tas tik ļoti rūp, varu pačukstēt, ka es neesmu domēna īpašnieks. Es pieteicos uztaisīt lapu, administrēt to u.tml., bet idejisko pusi regulē īpašnieks, kuram, kā izskatās, nav laika. Kad man atsūtīs lapas stilu, es ķeršos labprāt klāt pie darbiem. Ja labi uzvedīsies, pačukstēšu, kā iet! ;)
0
Bobijam vajadzētu savu forumu.
0
Jā, bet viņam tur būtu garlaicīgi, jo neviens tur nereģistrētos, bet nu vispār, ko var zināt - varbūt kaut kur ir kāds līdzīgi domājošs.
0
Bobij, pamēģini varbūt šo:
www.freeforums.org/
Tur laikam pat latviešu valodu varēja izvēlēties. Adrese būtu, piemēram, www.bobijsxxx.freeforums.o...
0
nja...

Tikko noskatījos filmu, kur dzīvie izrādījās miruši un mirušie dzīvi, man patika.

Jaks es noteikti neiešu uz TH koncertu, varētu būt, ka ap to laiku sēņošu, a varbūt makšķerēšu. kautgan nemakšķerēšu, jo tas ir pārāk evil, tātad sēņošu vietējā mežiņā un dungošu Menueta dziesmu Alvas Zaldātiņi.
0
Vai tad Rotting Christ tai dienā nebūs arī? Nu, ne kā TH, iesildītāji, bet atsevišķi iekš MP. :D
0
Jaa DH ko var zinaat..
0
jaa lipm bizkit Outro rulz ha ha -pokemonoisk rulzblee
0
Rotting Christ un kas tur vēl, Kriasun, vai, būs 1. septembrī ;)
0
menuets labākais...
0
menuets labākais...
0
viņi dejoja vienu vasaru
umpampā umpampā
0
Bobijs laikam rakstot katru komentāru un foruma postu, tur rokā savu locekli un apmierina sevi....
0
Ba nepisiet te iekšā Menuetu!!!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Sonnenmensch
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas