festu un koncertu grafiks.
0
mosh sastadam festu grafiku junijam julijam un augustam. tb uz kuriem domajat ka jabrauc.
pierakstiet klat ja var ari cik bilete maksa un to vai iepriekshpardoshana vai uz vietas :)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Kafijas vakars Pilskalnos - 8. un 9. jūnijā Sabiles novada "Pilskalnos", Ieeja: 4Ls.

Sutas Balss 2007 - 29. un 30. jūnijā, Alūksnes raj., Jaunalūksnes pagasta „Sprīdīšos”, Ieeja: 10Ls

METALSHOW.LV - 6. un 7. jūlijā Blomes estrādē, Ieeja: 15Ls

BLACK MASQUERADE - IV - "A Midsummer Night`s Dream " - Vasaras festivāls - 13. un 15. jūlījā VECMOKU pils DRUPU teritorijā, Ieeja: ?

High Times 2007 - 14. un 14. jūlijā Tirzas pag. Tirzas estrāde, Ieeja: ?

Zvērā 007 - 27. jūlijs - 28. jūlijs Saldus raj., Zirņu pagasta „Dzilnas", Ieeja: ?

ZAĻUMBALLE 2007 - 17.-19.AUGUSTS Dzelzāmurs, Baldone, Ieeja: ?

Nu jā, zinu jau ka nevienam te neintresē tie Rok-Festi, bet man intresē. Un vēl jāizlemj uz kuru maukt High Times vai BLACK MASQUERADE. Kā arī vēl jau būs pāris festiņi.

0
sutas balss 10 ls? kas ellē notiek?
0
Sutas balss. Čista. Tas ir kaut kas sasodīti labs.
0
jaa es ari nedaudz pabrinijos ! laikam nekomercialie klust komerciali :D
0
ba 10Ls Sutai tas ir tā vērts un jo īpaši šogad grupas ir pa pirmo, bet pagāšgad tik kādas 5 ja labi dzirdēju... hmmm
0
Piekaast kafijas vakaru pilskalnos ( kas tas taac vispaar ir??) sheit ir jaabuut:
/article/401/
0
ba es tak teicu man pofigs vai jums intresē vai nē un ganaju uz pasaules vēl tajos datumos notiek krietni labāks fests par to Kilkim žaibu... so **** **
0
lol... kafijas vakars... un kaut ko tādu vēl reklamē?
0
es cik dzirdeju taja kafijas avota bus nevis cigorinju kafijas dzershanas bet ugunsudena plumpeshanas tuure.
nu labi vienam interese piemaushanas citam folk pasakumi. velmju dazhadiba.
0
Varbūt kādas ir kāda informācija par Viduslaiku festivālu? Pēdējos divus gadus biju, patika, bet par šogadu neko vēl neesmu dzirdējis.
0
Jakas tai kafijas vakarā spēlēs ZX Spectrum...
0
Bl@, nu, kāpēc tu to ierakstīji? Tagad mans jautājums vairs nav pēdējais iepostotais, līdz ar to zaudē aktualitāti un palielinās risks uz to nesaņemt atbildi. Neviens tāpat nebrauks uz kaut kādu Sabili tikai dēļ ZX Spectrum.
0
UN?
0
Kudar zipaks aizbrauks :D

Bet par to viduslaiku festu pag es pamekleshu info.
0
SEPTĪTAIS BALTIJAS VIDUSLAIKU FESTIVĀLS norisināsies Valmierā, jau par tradicionālu kļuvušajā meža ielokā Valmieras pilsdrupu pakājē, 2007. gada devītajā un desmitajā jūnijā.

Festivāla dalībnieku iebraukšana un iekārtošanās – astotajā jūnijā (08.06.2007.)

SEPTĪTAIS BALTIJAS VIDUSLAIKU FESTIVĀLS šogad veltīts kara vēstures rekonstrukcijas desmitgadei Latvijā.

1997. gadā, nodibinoties klubam „Livonieši”, Latvijā pirmo reizi sevi pieteica XX gadsimtā dzimusī vēstures empīriskās izziņas kustība. Šie pirmie desmit gadi ir bijuši skaisti, smagi, aktīvi un interesanti, un par šo neatkārtojamo, individuālo izziņas formu ieinteresējas arvien lielāks skaits aktīvi domājošu un darboties gribošu cilvēku.
Šī gada festivāls būs Latvijas rekonstrukcijas kustības pirmās nopietnās gadskārtas publisks vainagojums.

SEPTĪTAJĀ BALTIJAS VIDUSLAIKU FESTIVĀLĀ piedalīties aicināti vēstures rekonstrukcijas klubi un organizācijas no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Baltkrievijas, Polijas, Čehijas, Ungārijas, Zviedrijas un Itālijas.

SEPTĪTĀ BALTIJAS VIDUSLAIKU FESTIVĀLA divu dienu ietvaros muzicēs viduslaiku mūziķi, savu amatu prasmes demonstrēs eksperimentālās arheoloģijas kopas, divkauju un turnīru laukumos cīnīsies drosmīgākie, skarbās lauka kaujās tiksies karaspēki, strēlnieki sacentīsies šaušanas meistarībā. Lokšaušanas sacensības, veiklības un spēka spēles, viduslaiku tirgotāju un amatnieku gadatirgus, rotaļas bērniem un protams – patiesi viduslaicīga gaisotne padarīs šos svētkus par neaizmirstamu vasaras ieskaņas pasākumu arīdzan visiem festivāla apmeklētājiem.

PIEVIENOJIES – UN ESI VIDUSLAICĪGS!
0
HIGH TIMES ir 5 lati, iepriekšpārdošanā Biļešu servisā.
0
0
Nolāpīts! Tieši KŽ laikā!
0
2 DAYS OF FOOD BEER & ROCK'ROLL

Opā par šito nezināju, būs jāpadomā.
0
KŽ > Viduslaiku fests
0
Man arī tā liekas.
0
"PIEVIENOJIES – UN ESI VIDUSLAICĪGS!"

es ceru, ka shito teikumu tu Bobij izdomaaji pats.
0
atceros, kā pagājušovasar Sutas Balsī vnk pa brīvu iegājām. Neviens pat maksu neprasīja. Tagad 10 ls jopcik.. šitā cena vēl liek padomāt.
0
man jau ar sākumā žoklis atkārās par ieejas maksu, bet tomēr tas būs tā vērts [ceru]
0
Runci nezinu kas to izdomaja.
0
par kafijas vakaru -
www.kafijasvakars.lv/

0
BLOODHOUND GANG!!!!!!!! :D laps
0
BLACK MASQUERADE - IV - "A Midsummer Night`s Dream " - pārcelts uz 3.-5.augustu
0
kophs kura laika vidusvasara ir augusta sakumaa? :D
sinisteram laikam metot pa lampu nojuka viss :D
0
Jakas tad visi festi kas iekš LV redzami te: festi.lv/
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
krabathor
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas