MetalShow Open Air 2007.
0
6. un 7. jūlijā Blomes estrādē (~ 10 km no Smiltenes) kārtējais, trešais Metalshow.lv Open Air 2-dienu metal festivāls!

Kā jau pierasts, pasākums noritēs divas diennaktis un tā gaitā uzstāsies gan labākās pašmāju grupas, gan viesi.

Dalību festivālā jau apstiprinājušas sekojošas grupas:

DARK TRANQUILLITY (Zviedrija),
TIAMAT (Zviedrija),
IMPALED NAZARENE (Somija),
RAVENCULT (Grieķija),

kā arī:
SANCTIMONY,
HEAVEN GREY,
PRETERNATURAL,
HUSKVARN,
RŪSA,
TRENDKILL METHOD,
DISTANT LIGHT,
INFECTED,
DISEASE,
FRAILTY,
GATLING,
ARGHARUS (black metal, LT),
OCULARIS INFERNUM,
TRAUMA MORALIS,
ABORT OF SUCUBUS,
BLOODSTONE,
un citi...

Biļetes (no Ls 15) jau pārdošanā "Biļešu paradīzes kasēs": www.bilesuparadize.lv/halls/blome/blomes_...

Nenokavē, cenas kāps!

Vairāk informācijas oficiālajā festivāla mājas lapā: metalshow.lv/fest/
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
kurā dienā spēlēs Tiamat un cik maksās biļete uz šo konkrēto dienu?
0
Tiamat lapā teikts ka 6.jūlijā, 7.šie jau uzstāsies Pēterburgā.
0
Vai barošana tā pati būs?

tb, šašliks ar kartupeļiem - pāri 3 ls?
vai varbūt tomēr kas nedaudz demokrātiskāks būs šoreiz?
0
var paņemt līdzi lētās makaronu zupeles par 10 sant un par to 3 ls noēsties lika. bet 3 ls par šasļiku nav dārgi
0
Kāpēc makaronu zupeles?
Var jau paņemt desas, maizi, sieru utt - un taisīt pašrocīgi ēdamo pasākumu.
Liekas, ka tā arī būs jādara.
0
15ls par biļeti ir ok, bet 3 ls par paiku - tas nav tā ka baigi forši...
0
Vispār prieškam ēst...
0
A TE?
0
ui, šīt, Tiamat.
0
ēm nebij pat 3 ls
es nez, bet man atmina saka ka pliks šašlika iesmiņš bez nekādiem kartupeļiem bija 4 ls
īsāk sakot - es par šašliku, kartupelīšiem un salātiem un dzeramo samaksāju pie 6 ls
:D
nez, jāņem laikam šašliks spainī un grils līdz :D
0
nu varbūt arī :o
es vairs neatceros; tik to - ka robs makā no tās nieka porcijas bija diezgan liels.
0
A cik tur tālu veikals?
0
xD
0
Kāc gabals jau bi jāpabraucāāāā
0
kautkur 3km??
0
vairāk
0
galvenais, lai no štovēti kāposti ir bez gaļas :D
0
nu tas jau gaumes jautājumsāāāāā :]
man akal gaļa garšo baigi..
0
he, atceros kā no Elzas šķīvja štopēju kartupeļus:) ņam ņam:)
0
taja blomes veikals bija makten leeti prjaniki un diezgan garshigi. tikai zhel ka vinju agri ver ciet.
nja kadi 3 vai 4km no tas vietas tas veikals. ir

Kautgan nieks vien ir pienemot ka 2.diena man nobesija pasakums izlemu doties maajas. 14.00 izgaju. un ejot pa soseju pec 2.5 h biju aizgajis lidz smiltenei, njaa gaajiens +30 graados bija taa neko :D
Labs bij ari tas ka pateicoties izkaptij izlemu ka jaatgriezhas. vismaz smiltene satiku sakarigus dzekus kas pa 10min atvizinaja atpakal :D

nja 3ls par partikas porciju tas gan nav labi. tas jau saak izklausities pec lido :D

AA izsaku ceribu ka sogad bus kaut nedaudz iecietigagi apsargi neka pagashgad.

Tomer apmeklejot festu velos tomer sanemt zinamu cienu no apsardzes pienemot ka taakaa nedzeru es nesagadaju raizes apsardzei.

Tomer laikam dazhiem bija slikta oma un tapec pec gadijuma kad ar vienu daamu sedejam pie koka. pienaca apsargs riidija savu suni virsu un dzina prom ar tekstu : "kas jus te drazties gribat" ?

Administracija jau atvainojas pec manas vestules saprotu jau vinjus ari ne jau vienmer var izkontrolet kursh apsargs ir ar galvu domajoshs kurs ne tomer vienalga nepatikami.

Naacu uz festu baudit atmosferu un muziku nevis nodzerties vai no apsargiem sanemt suna ridisanu un pazemojoshas piezimes.

ok sry par manu garo tekstu.

0
Lido par šādu cenu baro daudz daudz daudz daudz daudz gardāk!!!!!!!!!
tas ir nesalīdzināmi!

Agnes :D :D :D
Bet nu šoreiz jāņem līdzi būs kautkāc savējais stūķis :o
0
bobij, ba pats vispār saprati ko pateici!!!

WTF!? "atvainojas pec manas vestules"
Lasot šito tavu murgu liekas ka to būtu rakstijusi kautkādā jaunava Marija. ba fak vecīt ja nēsi pamanījis nedzīvo rōzā pasaulē un neviens tev netaisas izpatikt...

bļ@
0
"Administracija jau atvainojas pec manas vestules" ahahahahahahhahahahah ;DDDDDDDD
0
Pēc tādiem briesmu rakstiem bail pat braukt. A kā ar alu - viena veida Aldaris par Ls 1.50 ?
0
Jocīga tā mājaslapa - virsraksti un uzraksti Angliski: history, read more, comming soon utt. - pārējais teksts Latviski ... Running order ar laikiem jau arī varēja ievietot.

Cik saprotu iepriekšpārdošanā biļetes par atsevišķām dienām nebūs ?
0
Mieru. Būs labi.
0
Elz..
nezinu vai šogad braukšu, jo nu tomēr cena biļetei "laba" & tās grupas man arī tā ne pārāk interesē, un atceroties kā mēs pagājušo gad sprāgām nost no karstuma, tad tur bez ventilatora neiztikt:)))
0
nemam kondicionieri uztaisam nelegalu pieslegumu metalshow vadam :P
0
nemam kondicionieri uztaisam nelegalu pieslegumu metalshow vadam :P
0
shodien tiehsi par to runaajaam. Nu bljin, un alus takaa normaalaa baaraa maksaa.
Jaa, panem desu, sieru un tad paskatiisiemies cik ilgi tur saglabaasies kaut kas. kaash jau baigi to naudu un neparko iisteniibaa. Labi ka pa telshu vietaam nav jaamaksaa. Tajaa baaraa jau nu paiku toch nepirkshu. Un sarunaashu lai ar ipletni naktii shmigu nomet :D
0
shodien tiehsi par to runaajaam. Nu bljin, un alus takaa normaalaa baaraa maksaa.
Jaa, panem desu, sieru un tad paskatiisiemies cik ilgi tur saglabaasies kaut kas. kaash jau baigi to naudu un neparko iisteniibaa. Labi ka pa telshu vietaam nav jaamaksaa. Tajaa baaraa jau nu paiku toch nepirkshu. Un sarunaashu lai ar ipletni naktii shmigu nomet :D
0
Es domāju, par spīti šīm žēlabām skaidrā tur tāpat maz ļaužu staigās.
0
Braucam, braucam visi.
0
Nu kā - var paņemt žāvētu desu, un kausēto Dzintara sieru - divas dienas izturēs ka nemetas :o

Agnes, bet mēs jau varam staigāt slapjos dvieļos (protams, apakšā neko nevelkot) :o
vajadzētu būt ok!
0
un tagad iedom'ajaties to pašu vietu un pasākumu, bet... GĀŽ LIETUS!!!! ABAS DIENAS!!!
0
Elizabeth te jau vajag turku skolu iet un daudz dvielus un lai headbang nebutu hemzz showtime.

Deathperado tapec teltis ar parklajumu kas nelaizh udeni. bet lietu vispar butu interesanti :)
0
emo jau buutu paradiize ja gaaztu lietus... :) vinjiem nepatiik saule jo nevar normaali skumt... :D
0
vismaz labi ka vadiiba taada laadziiga un atvainojas par savu padoto izgaajieniem... :)
0
man liekas, ka probleema buutu nevis tas, ka būtu slapjš no gaisa, bet gan tas, ka nav ūdensdroša seguma zem kājām - so vajadzētu pa dubļiem kulstīties :o
man jau tā, sausumā - visas kedas un bikses bi līdz ceļiem netīras...

0
bet dublu fight :)
varetu slegt deribas :)

nemam lidzi gumijnieku vai galoshas :D
0
bobij - uzadi man galošas :D
0
A tu man sagada materialus :P
0
BOBIJA PASAKI kaa tu izskatiese..lai zinam ko var pa briivu nokjert un uzcept..(protams ja tu neesi vegetaarietis,vegetaariesh... siiksta galja :D_)
0
Viņam tak bilde te ir...
0
jaa man ir bilde te. veselus 2.5gadus veca :D
0
varbut lietus mēteļus uzvilkt, un apakšā neko nevilkt? lietus mēteļi, protams, būtu caursīdīgi!:)
0
but now Bobijs looks like Jeezez!
0
Njaa deathperado ka jau tu teici man jaaiemacas parverst udens viina un tad bus baigi labi :D
0
ir jau arī necaurspīdīgi :o
bet obligāti vajag caurspīdīgus, ne? :]
0
o jā, es piekrītu - Metalshow Open Air un apmeklētājas caurspīdīgos lietusmēteļos (un apaksā nekas nav pavilkts, protams). Es domāju, ka pasākums butu izdevies...
0
ko tik tauta neizdomaa.
mosh vel caurspidigo metelu entrance = 90% atlaide biletei?
0
Aber kāpēc ne??
0
Ok ta varbut pie reizes sarikojam labak blomes open air metal-nudist fest?
0
šitas draud pārvērsties no metāla koncerta par svingeru pasākumu....
0
a kāpēc uzreiz svingošana? :o
0
jaa ta tak varbut miermiliga meetelu/pidzamu ballite :D
0
protams protams, miermīlīga...
0
nu nevajag jau tā tempt, ka gribas mesties virsū visam, kas plikāks...
0
idejas kaa majas :)
0
vo bobij, tu esi īstais, kurš šito varēja pateikt ;D
0
man liekas, ka staigāt tur drēbēs tiešām ir neprāta darbs.atceros, ka abas dienas defilēju apkārt peldkostīmā un tā jau bija neizturami kartsti. un veldzējošās nakts peldes vietā silts sasmacis dīķis.
0
pēc tam, kad lielāka daļa apmeklētaju ir pabijuši tai ezeriņā, tas ūdens vairāk izskatās pēc dubļu vannas...
0
+ Tabestic Enteron
0
Nu var jau iet uz talaku dikji.
Labak ieteicamak gazties ar visam drebem udeni.
0
+ Tabestic Enteron

ōō labums.
0
Jā. Cik labi palika.
0
kkā īpaši neizprotu tos indivīdus, kuri blomē vazājās ādas biksēs un jakā apkārt dienas vidū +30 grādos, bļa ;D
0
tas tak ir kruti un moderni :)
0
ādas bikses kicks ass :D
0
kicks=svīst?
0
arī :D
0
Valdi..par tiem tabestikiem...MEDALJU!!!!!...
A tiem kam ādenes,ir pavisam vienkārš izskaidrojums...Dzelzs pauti...pohuj ir adene..vajn nava...
0
tie toč ir izdzīvotāji
man ādās tādā laikā būtu plus mīnus pāris minūtes līdz es nosprāgtu :D
0
paagajuso gadu bija taadi indiviidi kas staigaaja adas biksees un meteeli tie ir nu pizgets vnk stuulbi cilveeki nesaprotu vai ta nava ko citu uzvilkt ko aa pareizi tad pazaudee savu stiluuu :D
0
Māksla prasa upurus
0
ja jau pašiem labi, tad lai tak velk
Daži skatās uz mani šķībi , jo es ar šitādā laikā zābakos staigāju, bet nez kautkā nav nevainas.
Neizjūtu diskomfortu.
0
es pagaajusho gad spridzinaaju pa blomi ar aadeneem..nu un??!!!man arii nebija diskomforts..
un kerzaas man labaak patika staigaat nekaa kautkaados citos apavos...
0
lai nu kur, bet te dirsienus par ģerbšanos negaidīju :D
0
:D dadzīvojām
0
roof, 6. jūnijā, plkst. 12:25
shodien tiehsi par to runaajaam. Nu bljin, un alus takaa normaalaa baaraa maksaa.
Jaa, panem desu, sieru un tad paskatiisiemies cik ilgi tur saglabaasies kaut kas. kaash jau baigi to naudu un neparko iisteniibaa. Labi ka pa telshu vietaam nav jaamaksaa. Tajaa baaraa jau nu paiku toch nepirkshu. Un sarunaashu lai ar ipletni naktii shmigu nomet :D

Nu- mēs pagājušogad ienesām tā, ka guļammaisos alus pudeles acu apmānam, bet īstā manta mūsu krievu armijas teltī- šie aliņus atrada, domāja, ka viss, un telti necaurskatija un no maisa neizņēma.

Es uzreiz brīdinu- Blomei nopirku jaunu peldkostīmu, un ja laiks būs kā pagājušogad, skraidīšu pusplika. Lai jums tiek.
0
Tur pat teltis pārkrata ? Tad jau līdz praktoloģijai viens solis palicis ...

Man jau ar liekas pārāk true, ka +30 staigā kerzās un ādas apģērbām, bet Kaukāza čabaņi jau cauru gadu aitādās bliež pa kalniem - termosa efekts - siltums iekšā netiek.
0
Nu- visu, kur var sabāzt aizliegtas lietas. Pat limonādi tev pagaršos, vai nav skrūve salieta pudelē.
0
Nu, mums gan pagāšgad lika tikai izkrāmēt somas, bet teltis un guļammaisus neviens nekratīja. Laikam baigi uzticamie izskatījāmies. Tiesa līdz tādām viltībām, ka tur varētu ievietot šķidro draugu mēs arī nebijām aizdomājušies.
0
toties aizpagājušo gadu tiešām tikai "cavity search" pietrūka...
0
nu šogad jau cītīgāk skatīsies , man vismaz tā liekas un pagjušā gada triki vairs neies cauri
LAIGAN....
0
nja, šie rāva vaļā arī neatvērtās limonādes pudeles ;D zin' - kāds moš ar šļircīti atsūcis pusīti un ielaidis grādīgo :D
0
Jārealizē vecais vidusāzijas triks ar arbūzu - uz armiju karavīriņiem sūtīja pareizos arbūzus, kuriem ar šprici iekšā spirtu samauca ;) - ieēd tādu, un kļūsti vitamīniem bagāts ... Ar gurķiem un apelsīniem ar var nostrādāt, bet baidos ka securitas ar šo forumu lasa un smeļas idejas ...
0
Tagad drošvien no katra gurķīša, tomāta , ābola
nokodīs gabalu un pārliecināsies ka nav ar alkoholu pielādēts :D
traki traki
0
Priekškam iekšā kas jānes, var jau ārpusē pie kāra iemalkot šo to garšīgu .

0
Pēc šitādiem trikiem uz dienas beigām apsardze pati kritīs no kātiem. :D
0
un tad sāksies atklāta masveida alkohola kontrobandas ofensīva :D
0
Ne jau visiem ir kaari no kuru bagaznikiem malkot.
nez es vasara ar ar kerziem staigaju. man ir vasaras kerzi :)
par jakam un meteljiem nu ja sanak extremals gadijums un tiek nozaudets gulammais tad ir vismaz ar ko nakti gulot piesegties.
0
psc, biļetes jau 17Ls...
0
nopietni? tad jāpērk nost, citādi beigās būs visi 20
0
gan jau buusss
0
Pagājušogad uzkāpa līdz 25 Ls...
0
kaatad pagaishgad 25lvl :D:D:D

pagaishgad pie ieejas pirku biljeti bija kur ap 10 lvl nevar tak visu atcereeties ... nezinu kur tu dabuuji taadu skaitli...

bljin nez jataisa gopstops vairs nestraadaaju naudas nav bet nu biljete laikam jaadabuu peec iespeejas operatiivaak...
0
sāc vergot sabiedriskajai iekārtai un kautkā jau sagrabināsi ieejai, bet vairāk gan nē... :D
0
Tas skaitlis bija uz divu dienu biļetēm, ko pirkām dienu pirms pasākuma- sākumcena bija, ja nemaldos, 8 Ls, hm- nu gan Tev kāds laikam izmisis gribēja atdot biļeti par pusvelti :D
0
tad Tiamat būs 6.jūlijā? un kad būs Tabestic enteron?
0
lidz 25 heresy?
ka to saprast kad es ar sturmeru braucam uz blomi tad bija taa ka es stacija taja pasha diena tb 5dien 2dienu bileti pa 15ls nopirku.

interesanti kur jus tas biletes pirktat.
taa neko jums paveicas parmaksat.
jutu lidzi.
0
jap, sākumā bij 13, pēc tam 15 :)
0
tagad jau, mīlīši, ir 17!!!
0
Vai vērts atkārtoties, tak vienreiz jau teicu 13. jūnijā, plkst. 19:44
0
heresy! tu biji vai nu smagi iedzeeris vai arii neatceries iistos skaitljus?? Jo es aizvakar tieshi shiis diskusijas vadiits pajautaaju vienam citam pagajushaa gada blomes pasaakuma apmekleetaajam un vish teica ka pie ieejas biljete uz 2-aam dienaam maxaaja 15lvl =]
0
Alkoholu lietojusi nebiju vispār- drīzāk jāpiekrīt bobim, ka izdevās mums kolosāli pārmaksāt :D
0
Fuckrematory tu sajauci galotnes.
heresy ir daiļā dzimuma pārstāve :P

Heresy nemaz nedzeri?
nu labi lai butu.
njaa atceros to dzervenju uzlejuma pudeli garsha bij tiesham ipatneja.

taa iepatikas ka pec kada laika joka pec ar to uzlejumu pameginajam uzpipet udenspipi ar kaiminju :D

nekad ta vairs nedarishu :D
0
No Rīgas un Daugavpils uz festivālu (un atpakaļ) tiek organizēti autobusi.
Lūdzam pieteikties savlaicīgi!

Rīga: mob: +371 26330259 (Jan) e-mail: ian.jansons@gmail.com

Daugavpils: mob: +371 29990203 (Andrejs) e-mail: corpse@apollo.lv, corpse@latinsoft.lv
0
Cikos no Rīgas atiet??
0
jā, es arī gribētu zināt cikos no rīgas. m?
0
Varbūt vienkārši piezvaniet, ko?
0
Nu pienemu ka zipakam ir problemas ar telefonu vinjam kaa cilvekam no laukiem si problema ir piedodama ^_^
0
bobij, ko Tu visu laiku vari dirsties? Domā lauku cilvēki mazāk advancēti par Tevi? Man liekas, ja šeit ieliktu laiku, cikos autobuss atiet, būtu mazāk zvanu organizētājam un lielāka skaidrība braukt gribētājiem. Tu man nepatīc!
0
oi mēn...
bobijXxX baigais pilsētas vecis, ne? Nē nu prieks par tevi, pašapziņu vajag jau kautkā celt.

Runājot par to atiešanas laiku. Tieši tā, ja pateiktu cikos mazāk klapatu pēcāk būtu. A tā piesakos, pasaka laiku, man tas laiks neder un nākas atteikt. Kam tāds čakars vajadzīgs? Ķip baigais valsts noslēpums cikos aties?
0
to jopciks

Es nedirshos es izsaku savu viedokli. es nebut nedomaju ka visi lauku cilveki ir neaptesti jo pats zinu daudz patiesi truu kam izcelsme no laukiem.

vienkarshi man derdzas zipaks ar visiem vinja izgajieniem tamdel viss sis fleims.
taapec ja aizvainoju kadu lauku iedzivotaju tad pazemigi atvainojos.

un vispar nav ko te kerkstet foruma labak vai nu piezvanat Valdim vai kam un rezultata noskaidrojat vai brauciet ar stopiem :)
0
lol

"un vispar nav ko te kerkstet foruma"
Kas to būtu teicis...

atkal lol
"derdzas zipaks ar visiem vinja izgajieniem"
njā, labi ka tu mums tāds korekts un nekad neflūdo
0
Bobij, uztaisi visiem ziemassvētku dāvanu un nosprāgsti :)
0
Bobij, nebrauc uz Blomi, Tev jau gatavo maisu, kurā slīcināt :D
0
galvenais, lai maiss ir gana advancēts, citādi viņš izmuks :|
0
heresy nee es brauksu. parak daudz cilvekus ir iespeja satikt tapec nevar nebraukt :D

starpcitu esmu kakjis un man ir 7 dzivibas :)
0
Ne Tu esi auns un skrien ar pieri siena :p
0
būtu tev smadzenes - sāpētu. a tā, neko darīt, jāskrien sienā :)
0
Ai nu berni nevajag parspilet
0
nevar kāds palīdzēt atrast vienu vidio, te pirms kāda laika bija ielikts. ķip tur vācietis ar krievu dzer, beidzas krievam alus un viņš vācieti sūta pēc alus un tad to pārdevēju nolamā. baigi vajag to klipu!
0
atradu :E
0
mosh ar citiem a padaliisies
0
0
Paardodu divas biletes uz Blomi,Metalshow open air festival,uz abaam dienaam,pa 19ls..pagaidaam bileshu servissaa taas arii maksaa 19ls,bet cena jebkuru mirkli var mainiities,un uz vietas buus veel daargaak...6.,7.,juuliijaa...

moshkjis@inbox.lv
0
kaa tu to tik droshi zini?
njaa es ar 6dien pa 19ls nopirku.
0
PIEKTDIEN, 6. JŪLIJĀ

17.00 – BLOODSTONE
17.40 – ABORT OF SUCCUBUS
18.20 – OCULARIS INFERNUM
19.00 – DISTANT LIGHT
20.00 – INFECTED
21.00 – HUSKVARN
22.00 – SANCTIMONY
23.00 – TIAMAT
00.30 – RAVENCULT
01.30 – DISEASE

SESTDIEN, 7. JŪLIJĀ

15.20 - TRAUMA MORALIS
16.00 - GATLING
17.00 - ARGHARUS
18.00 - TABESTIC ENTERON
19.00 - TRENDKILL METHOD
20.00 - FRAILTY
21.00 - PRETERNATURAL
22.00 - IMPALED NAZARENE
23.30 - DARK TRANQUILITY
01.00 - RŪSA
02.00 - HEAVEN GREY

* grupu uzstāšanās secība un laiki var mainīties.
0
es domaaju,ka uz vietas toch nebuus tie 19ls
...a to,ka cena vareetu paaugstinaaties bileshu servisaa ,uz20ls,vai 21ls (aktuaals pasaakums )
0
nu pagashgad sakuma maksaja 11ls cik atceros pasakuma diena nopirku pa 15.
0
Uz vietas biļete vienai dienai - Ls 15,
abām dienām - Ls 22
0
eu .. a ko tur var stiept iekšā tai teritorijā ?
0
ble! par ko tur 22 ls? pizdu!
0
15ls par bileti vienai dienai? lol
te kads druscin neparforsee?
ja jau vienas dienas biletes nevareja pirms tam pirkt.
nu bac vajag tak padomat par cilvekiem kuri brauc tikai uz vienu dienu.
vareja tak demokratiskak. tb ceneri prasit. :(
0
uz pirmo dienu netiku,biju kad speeleeja PRETERNATURAL domaaju ka bij ok, IMPALED NAZARENE
ilgi njeemaas , bet man likaas vienveidiigi.
Tad klusums liidz kaadiem 2viem ,briidim kad jaadodas prom.
DARK TRANQUILITY,RŪSA,HEAVEN GREY taa arii nesagaidiju.
biju ieplaanojis noskatiit 5 grupas diemzeel dzirdeeju tikai 2.
baig gribeeju redzeet saveejos Ruusu, bet nekaa:(

par labu skanju un gaismu cepur nost.
bet par to ko dzirdeeju 15ls baig daargi likaas:(

0
njaa vispar ne viens vien cilveks bij soka par tiem 15ls par bileti.
vispar dazhu apstaklu delj es vakar aizdevos prom no turienes.
par to ka kavacky mani aizveda ar masinju lidz smiltenei atstaju vinjam savu aprociti un bileti.

cerams ka vinjam izdevas tikt iekshaa.

savu pilsona pienakumu ari izpildiju ap 4iem nobalsoju blomes pamatskolaa.
0
A tur tai balsošanas iecirknī bez festivāla apmeklētājiem maz citas publikas bija :D Laikam jau nevarētu teikt, ka mūsu smagmūzikas klausītāji būtu pie tiem politiski vienaldzīgākiem ļaudīm pieskaitāmi :)
0
nu vispar bija ta ka uz centru izgaju ar kajam kados 15.00 centra biju 15.40 iegaju veikala so to nopirku iestiprinajos.
bija kadi 16.10 skatos atbrauc mazs sarkans kravas busins (veikals jau 10 min slegts) izlec aaraa 10 matainie dodas kaujas uzbrukuma uz veikalu.
njaa soks vinjiem bija :D

es jau nez ka ar tiem citiem posmiem un laikiem bija 16.30 iespieda man pase zimogu. pec tam bija funktieris sagaidit mirkli kad garam brauc blomes buss tb 17.10 un nostopet.

bet kaa nu ne kur gadijies brauca garam kavacky. taa nu tiku atpakal.

vel pec 10 min ar vinja palidzibu apmainja pret to ka vinjam atdevu savu aproci vins mani aizveda uz smilteni.

taa luuk manas darbibas se beidzas.

kaa saka reizem tejkarote darvas izboja visu virumu un taa ari notika man soreiz. nu nekas ceriba ka nakoshgad bus labak.

njaa loti zhel ka nesatiku cilvekus kurus nebiju redzejis vairak ka 9 meneshus :(
0
0
smukas gan bildes, vismaz dažas smukas vecenes pamanīju..
bet skatoties cauri radās viens jautājums! cik liela publika vispār ir šim pasākumam?? es biju domājis ka šis ir top pasākums LV un pulcē daudz cilvēces, vēl pie tam tur koncertēja arī agrāk slavenie DARK TRANQUILLITY, TIAMAT, IMPALED NAZARENE, un es domāju ka šo pasākumu gāzīs kopā, nu pāris tūkstoši cilvēku!! bet no bildēm izskatījās ka to metaļoru un cita veida tautas nemz tik daudz tur nebija gan.. vai ir pieejami kaut kādi dati vai kādam infa par to apmeklētāju skaitu?? vismaz aptuveno..
0
njā bildes diezgan labas un pat es pārs bildēs paspīdēju
0
Cik dzirdēju no viena organizatora, uz abām dienām iepriekšpārdošanā bija ap 700 biļešu pārdotas. Pieskaiti vēl pāris simtus... Kopumā jau tā bija pilna teritorija- 2000 diez vai varētu sabāzt tajā Jeberlejā.
0
bildes labas ;D piedūra riktīgi mazais censonis uz soliņa ar "rrr" sejas izteiksmi un metal horns gaisā :D
0
oah, heresy, tu esi Santa?
0
baac, no shiis bildes galiigi nevar atpaziit :)
0
Terzens pa radio atreferēja Sergeja teikto, ka esot 1100 biļetes pārdotas.
0
Vel es vakar dzirdeju ka pa beztabu esot radijushi blomes festu un intervejushi. pats gan neredzeju jo stradaju. mosh kads var iemest linku no ta raidijuma ja ir saglabats?
0
iekš www.tv.lv var redzēt visus (?) TV3 raidījumus, bet vakardienas bez tabu vēl laikam nav ielikts tur.
0
Ir ielikts,tikko noskatījos
javascript:pop=window.open...www.tv.lv/director.asp?id={A6...','TVMConsole','width=637,...
0
Ja slinkums šķirstīt visu raidījumu tad laiks apmēram no 25:20 līdz 29:38.
0
paldies. jauks video. pie tam cepuri nost tas blomes kulturas nama darbiniecei.
prieks ka parmainju pec tika nointerveti un paraditi sakarigakie kadri lidz ar to izsledzot iespeju radit greizu priekshstatu.
reeku parava peksis in first line :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas