deathmetalist Q?
0
jautajums deathmetalistiem taakaa si zanra parstavjiem cuukas ka dzivnieki ir liela cienjaa(CC ka dzirdeju koncerta laika metajushies ar cukas galvam) tad jautajums kads zin cik maksa viena laba cuucinj? :)
no kuras sanaktu viens labs cepeti? :)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Atdošu par brīvu, lai apskatītos kā Tu apēd vienu.
0
jēlu
0
Neon iemet bildi.
Bet domaju nopietni.
Tikai vienigi vajadzetu kaadu brivpratigo kas butu gatavs buut par cuukja kaaveeju.

kads piesakas?

Mosh stila pec izdotos kadu ss dunciti aizlienet. ka neka padomju laikos ar tiem biezhi cuukas kaava.
0
es briivpraatiigi piesakos nokaut bobiju ja ir nepiecieshamiiba.
0
nafig tev vajag cūkas kaut? tu pats vari būt cūka, un aiziet publiskā vieta nokartoties. Tas analogi klausīties kaut ko tapēc ka patīk un redzēji ka tv ta dara vai patīk tā ka gribi solidarizēties ar lidzīgiem rozā un darīt tā pat un vel labāk; savu ideju izbīdīt ;) tikai kursh sanak patiesaka cuka, vai tas kursh nolaizh asinis dzīvniekam, vai tas kursh pats parvērshas par cuuku un ar parējām cūkām iet draudzēties. Protams ka patiesi draudzīga ir dzīvā cūka, nevis beigtā. un vajag būt patiesam pret sevi, tatad dzīvam vai ne. vai tad tā riktīgi var pacūkoties ar beigtām cūkam, priekš vardarbības kveiks izdomats.
0
lose..cuukas ira MAYHEMAM cienjaa...pasties 2000.g DVD live in mairselles...
0
cuuka - galja - galja garshiga
0
cuuka - galja - galja garshiga
0
cuuka - galja - galja garshiga
0
tu esi no riga pride, es zinu.
0
:O atmaskoji.
0
bobijs - cuuka - diezvai garshiigs - aber tas nenoziimee ka nevajadzeetu zamochiit. aiztiksi kaadu cuuku ar saviem nazi nazhiem dabuusi pizdi :D
0
Nez man domat ka parasti jau notiek otradak.
0
kaut tevi vepris izdrāztu, bobij, tiešām.
0
blje,jobanie vegaani salaiijushies! :D GAlja IR radiita ,lai vinju CEPTU/VAARIITU/EESTU!! VISS!!
††† - VEGANS MUST DIE!!!!!!!!!!! DIE!!!!!!
0
Kāpēc vegāni? Bobijs grib cepeti! :)
0
A bobij tu nopietni žīds esi?
0
Bobijam kādu laiku bija pakāpe "žīds" iekš Ankh, jo viņš 2.ankiešu saietā Monopolā bija viens no 2 "žīdiskākajiem" personāžiem. ;) Bet tā viņš necieš žīdus, ja vien nav paguvis mainīt savu attieksmi.:)
0
DH neruna ja neko nezini :)
0
Es runāju tikai to, ko zinu par Tevi no Taviem ierakstiem iekš Ankh, kur Tu vairākas reizes izteici negatīvu attieksmi pret žīdiem, sevišķi jau sākumā. Bet par pakāpi es zinu ļoti labi. ;)
0
Nu ja godigi par pakapi man sakuma nebija iebildumu tikai tapec ka lidziga pakape bij Ulmim un verojot monopola speli tas vismaz saskanigi sanaca :P

Nu par zhidiem runajot. no tautas viedokla vairak nepatik ebreji neka zhidi.
ir starpiba.

zhidus ka tautu zinama mera pat augstu noverteju. loti gudra un viltiga tauta.

no zidiem man netik cionisti un radikalie juudaisti.

parejie lai dzivojas.

neatbalstiju Libanas okupaciju. manas acis Izraeela vel vairak pasliktinajas.

vispirms jau par Herberta Cukura slepkavibu un citiem mesliem un tad vel par sim lietam.

varbut esmu defensivais antisemits es nez :D

aa bet man loti tik antisemitiskaas anekdotes :)

Runajot par ierakstiem. zinama mera negodigi ka nelava man pirms banoshanas vinjus izdzest jo ja manis nav lai nav ari ierakstu.

0
un vel pa pakapi. visu speli ja nemaldos tu nemaz neredzeji jo cik atceros spele jau bija puse kad vilkacis jau ar savu veselibas dzerienu bij paspejis apgast visu spelu galdu :D
un tad atnaci tu ar crazyangel.
0
CC , cuuku galvas? :D varbūt kāds vareni cūcīga izskata metalists mētājis ritmā savu galvu..
0
Pizģec, varbūt lai Uggas onkulis uzreiz atver www.metal-petshop.lv?

Pārdodam dzīvnieciņus metālistiem! Lielus, mazus! Dzīvus, mirušus! Jaundzimušos un embrijus! Pa daļām un kopā! Vai arī varat salikt pa atsevišķām daļām savu zvēriņu!

P.S. - bobijs ir lohs!

/šnicele aizmūk projām!/
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas