cik bobijamXxx ira gadu?
0
jusu versijas?
un otrs jautajums
vai nesaskatam liidziibu ar labi paziistamo AIATOLLAH??(LAI vieglas smiltis xDD)
;))))
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
16. Viennozīmīgi 16. Un pinnes.
0
Es dažreiz sev jautāju - kur pazuda Iatollah? Kur pazuda Hellhammer? Cerams, nekas slikts nav noticis.
0
viņām savi 18 vai 19...
0
ja ne visi 20
0
Fiziski vai garīgi?
0
nu ko, graužam atkal vienu kaulu? :D
0
A ko darīt ja kauls pats lien mutē?
-1
aij beerni berni. vajag tak lielaku analizi veikt. pameklejiet googlite. varbut uzdursities kadam manam
profilam kas nav fake :D

zini kaulam reizem gadas asakas.

Zipak neatceros ka mes butu tikushies :D

0
Zivs?
0
eem paceļam rokas un balsojam /?
Bobijs BAN > ?
0
Kāda vella pēc mums vajadzētu tikties...

Enīvej tev 19, dodu 666 punktus! Vispār kāda jēga visam šitam... tas ka man nav ko darīt fakts...
0
bibim truukst uzmaniibas... atziisties ? ;)
0
peec bildes jau var pateikt ka ir 20 and up. :)
0
nezinu gan zipak tiesham nezinu vienkarshi smiekligi ka izdari secinajumus kaut ari nekad mani dzive neesi saticis :D

AA starpcitu ankhaa tauta ilgu laiku domaja ka man 15 :D

murgoni pec kuras? bildes? :D
0
peec taas kas tev ir shitajaa profilaa
0
apaac es tik vecs ? :O
0
nu kaa es varu zinaat???
0
Ba es teicu tev ir 19, tātad arī ir, viss, lieta slēgta!!!
0
te jau lietu nevar slēgt, vēl jau nozieguma vietu un objektu nav aplūkojis pataloganatoms..
0
Domā viņam tur būs ko skatīt??
0
mazak csi vajag skatities.
0
bobuci, es saku, ka tev ir 15 ne vairaak. Bet ja nu gadiijumaa ir vairaak, tad tas noziimee tikai to, ka tu esi stipri iepalicis savaa gariigajaa attiistiibaa.

Zini, pēc kā es to spriežu? Pēc tā, ka ar tev nav par ko parunāt, kā vien, par nikiem un to izcelsmi, saīsisnājumiem un vēl reti svarīgām huiņām.
0
stulbi ir uzdot stulbu jautājumu stulbam cilvēkam.
0
njaa vispar 15gadi ir viens no jaukakajiem dzives posmiem.

mazais2 tu taa ari isti neesi definejis kas tad ir taas lietas par kuram normali varetu parunat ar tevi?

ja tu parmerigos apjomos nelieto alkoholu domaju es varetu atrast kopigu valodu.

vienkarshi man loti derdzaas runat ar cilvekiem kad vinji ir pamatigas buraas.

0
es nelietoju alkoholu.

padomā ar smadzenēm, kur tu atrodies? helloū, šis ir trūmetāl forums, ja jau es te esmu, tad varbūt vēlos runāt par kaut ko saistošu metāl mūzikai, nevis politiku un vēl visādām huiņām.
0
surogāts, modes bizness tevi agri vai vēlu pataisīs par preci.
0
Tas labi taa turpinat.
atrodies vietne kur cilveki naak paareekt un atskatities uz aizvaditajiem pasakumiem un gaidit nakamos. taa es vismaz so vietu uztveru.

ja nepamaniji manas temas vairums ir pie plapam. nesaredzu problemu.
cik seit esmu pamanijis par offtopicu ko esat piekopushi visaas ieprieksejaas temas piem teemaa par spermu neviens par to nav sodits.

0
taču tu bobij cilvēkiem apnīc. topiks par spermu bija tikai viens, turpretīm tavi neuzskaitāmie topiki par visādām muļķībām ir daudz vairāk. un ''pļāpas'' var būt arī par tādām tēmām kurām šis forums ir domāts. trūmetāl pļāpas
0
''par spermu neviens par to nav sodits.''

arī tu bobij neesi sodīts, tikai apdirsts
0
°loti cien monroe

define ludzu kas tad ir pienakoshas default plapas. esmu saja foruma jau loti sen tomer neesmu neko tadu redzejis :D
0
pareizi ka nesi neko tadu redzejis ... jo mans spalvainais dibens ir paarak smuks prieks tavaam aceleem sikaa neiikuliiga emo spermas atlieka... kura tik raksta un raksta vajag Tevi ar iatollahu saparot ... lai juus varat abi graapstiities viens gar otra olinnam un simuleet... viens otram apmierinajumu un gandarijumu tad kas zin kas notiks varbuut arii adoptesiet kaadu puiku ...?! :D
0
jā bobij es tevi arī cienu :)
0
Bobij, csi mazāk TEV vajag skatīties. Savādāk pigmeji vēl novāks.

A ko darīt? Stulbumu mūsdienās mazpamazām cenšas izskaust, un tā kā mums te nav komunisms un visi nav vienlīdzīgi, tad diemžēl tev, bobij, pienākas tā svētā mocekļa loma.
0
Bobij Tu vēl nav izbanots??? Malacis, puis - tā tik turēt! :)

Izskatās, ka truemetal.lv pamazām pārvēršas par truebobijsxxx.lv
0
truebobijsxxx.lv :D
-1
ninja tad default plapu tema ir par tavam dibena spalvam? :O
0
anālā seksa kļūda-bobijsxxx
0
xxx jau vien visu izsaka
0
varenais pigmeju šāvējs
0
Bobijs Poters un XXX gūsteknis
0
:D
0
trulais pinkods xxx shortijs bobijs
0
mutilating boby in da anal fucking by chainsaw DRUŽBA in valdemarpils...vith guest fucker xXx...

hell yeah...
0
14
0
a hellhammer pateica ka sim zaebal sitas klaunu bars kas par huinjaam peraas tip no seerijas..esiet dzirdeejushi jauno..eee nu pohuj grupas X albuumu Y...un tad saakaa tas nava truuu
otrs dirsh pretii nee ir truu...treshai atdirsh ka visi suukaa dursas un par Manovaru nekas labaaks nava...
0
tā ir truemetal "defaultā uzvedība" duuuuuuh!
0
Tipa ir sūdīga, ka šajā forumā par muzonu runā?
0
nea...par huiņām...
0
nea...par huiņām...
0
Es domāju ka viņam 35
0
Nē- 50 :D

Un viņš ir nevainīgs. Tā lūk.
0
heresy, uzmanies - ļaunais bibijs domā ĻAUNU postu! :D
0
sorry, bobij, ka netīšām Tevi par bibiju nosaucu, "o" un "i" atrodas blakus un es ir noguris. :)
0
O jā- man ir bail... Trīcu. Un smejos. Bet tomēr trīcu.
0
mmm paldies par labiem vardiem :)
0
bobij, ir tāds ļoti foršs cilvēks vārdā Iatollah. Man ir nojausma, ka viņš labprāt ar tevi iepazītos un jums sanāktu laba draudzība un ne tikai.
0
netikai bobijs vareetu iepaziities ar Iatollah bet pat kopaa uzmociit kaadu heavy metal gabalinu, kipa par bobija sasaapeejusajaam probleemaam, kas vinam skiet aktuaalas un mees visi piemeeram blomee vai kaadaa citaa pasaakumaa vareetu paklausiities shamos..! pilniigi nopietni! he he..! tiesaam..>!
0
"heresy, vakar, plkst. 00:46
Nē- 50 :D

Un viņš ir nevainīgs. Tā lūk."

kā tad tu to zini?? un pēc kā tad var noteikt ka džeks nevainīgs, zinu kā tā štelle tur skuķiem bet džekiem!?!? laikam kaut kā pēc sejas un krāniņa izliekuma.. vai kā!?
0
graver man nav muzikalas izglitibas un es neprotu spelet nevienu muzikas instrumentu :(

Fatduude nu nezin ka vinja to var.
Bet preti varu likt ka heresy nav nevainiga.
0
"graver man nav muzikalas izglitibas un es neprotu spelet nevienu muzikas instrumentu :("

paldies dievam, ka nemāki. pasarg dies, ja būtu būtu tāds soniskais terors kā sociālais gotiskais bobijmetāls.
0
Deth, drīzāk jau Social Boby Emo/Rock.
0
bobijsxxx, aizvakar, plkst. 23:29
Bet preti varu likt ka heresy nav nevainiga.

Zini es ar to lepojos.
0
bobijsxxx, aizvakar, plkst. 23:29
Bet preti varu likt ka heresy nav nevainiga.

Es savukaart esmu gandriiz 100% parliecinaats ka bobijsxxx gan ir hehe
0
TDH nja vispar ja ta padoma varbut jega macities ir.
LV paslaik nav nevienas ipashi normalas propagandas grupas.
jaienem laucinu.

heresy jauki ka ar to lepojies. es jau varetu iegrimt detalas bet laikam nav jegas jo par tavu sexualo dzivi jau laikam tapatas lielaka dala te zin :P

roof domaa ko un ka gribi :D
0
Vai un es šobrīd eju nokaunēties... Tu tiešām sev šķieti asprātīgs?
0
Nezinu neaizdomajos par to vai skietu sev vai kadam citam aspratigs tads nebija si vestijuma merkjis.
0
tavam vēstījumam bija mērķis??!
0
apslēpta doma
0
šaubas mani par to māc...
0
vienkārši skaistums!! viens nevainīgs, otrs vainīgs, trešais vēl tur kaut kāds pajāts. tad vēl tur dažam labam seksdzīva vienkārši ierullē, a dažam atkal tikai divas māsas-draudzenes Labā un Kreisā Roka. vēl te kāds nāk ar vēstījumu kā tāds pasaules priesteris par latvijas sieviešu seksdzīvi un vēstīt mums visas detaļas kas, ar ko kur un kā.. pizģec!! ejiet tač uz Sīrupu(vai kā to lapeli sauc) vai zvaniet sekspertiem uz semu..
0
nu beidz. dziļa, nevienam nesaprotama, ir viņa apslēptā doma
0
mazais, kādā sakarā tu man kko tādu uzrakstīji? :D
0
Doma tāda ka bobijs palika gribot un jau gadu nevar pārciest. Nāāābadziņš.
0
heresy kas par bulshitiem?
uz ko es gadu paliku gribot un nevaru pardzivot. gadu jau es uz tevi nepaliku gribot. nevajag sev slavas dziesmas dziedat

atvainojos par rupjibam bet ja pret mani rupji tad es ar taa.
0
visi tev piedotu, ja tu no shejienes aizvaaktos. ir arii citi tumshaas kultuuras forumi, kuros gan jau pret tevi iztureetos labaak.

un heresy es ieteiktu no bobija uzmaniities.
"gadu jau es uz tevi nepaliku gribot."
shis teksts ir uuber divdomiigs. heresy izskataas peec profila taada diezgan smuka meitene, bobijs var neiztureet un aiziet pie heresy kjirurga vai maajas saimnieka un paprasiit adresi un personas kodu >:)
0
"roof domaa ko un ka gribi :D"

ti - jaa, es esmu nevainiigs un man tevi piekaast"

"heresy jauki ka ar to lepojies. es jau varetu iegrimt detalas bet laikam nav jegas jo par tavu sexualo dzivi jau laikam tapatas lielaka dala te zin :P"

es nekaa nezinu, pienemu ka lielaakaa dala arii neko nezin.

"raver man nav muzikalas izglitibas un es neprotu spelet nevienu muzikas instrumentu :("

Dievs nav mazais beerns.

"Fatduude nu nezin ka vinja to var."

To var daljeeji izspriest peec tekstiem. Vai arii varbuut nee, bet tas buutu diivaini.

"Bet preti varu likt ka heresy nav nevainiga.""

Shitais uzbrauciens gan tev sanaaca. O kaada slampa, nav nevainiiga. Bet tomeer, Bobij, nokaunies. Es taam meiteneem, kas nav nevainiigas
virsuu neskatos, kur nu veel kaut ko saku / rakstu injternetaa.
0
Es te nerunashu kaut ari varetu par Santu aka heresy

Nu te Runcirenaar viedokli atskiras tu esi TU. ka redzu tu skiro meitenes pec taa vai vinjas ir jaunavas vai nav jaunavas.

es gan tik loti neskiroju.

es vairak pec ieksejam ipashibam. bet nu jaa es jau neesmu tu :D
0
ar ieksheejaam iipashiibaam tu domaa kungja darbiibu? nu gan kriteerijs...

bet ja nopietni, tad tu jau nu buuutu tas, kuram labas ieksheejaas iipashiibas :) shaubu nav.
0
hahahh, tu veel bobij vareetu paraadiit preciizi no kuras mana teksta dalas tu to izvelc, tad man buutu veel lielaaks atsmeejiens.

Bobijs, tu tiesaam esi kjirurgs.
Nja, kaa teica Shlesers - skaistums naak no iekshaam.
0
Vecīt, tiešām- ej izaudz un tikmēr beidz ar saviem emo gājieniem piesiekalot truemetal. Tavu aizstāvību man nu vismazāk vajag- "slampa" bija mājiens uz to, ka esi naivs zīdainis uzskatot, ka pastāv arī 20 gadus vecas nevainīgas metālistes.

Apnikusi Tava tizlošanās- tauta te grib par mūziku runāt un bīdīt rupjus jociņus, nevis klausīties kaut kādu mācītāju bobiju.
0
Pati uzsākusi to sūdu un tagad viņai apnik :) Jā, ko šeit teiksi.
0
Es gan domāju viņa postu 99% līdz šim, nevis šo jauko izrādi :D
0
pilnīgs seksodroms!!

"bobijsxxx, vakar, plkst. 08:44
heresy kas par bulshitiem?
uz ko es gadu paliku gribot un nevaru pardzivot. gadu jau es uz tevi nepaliku gribot."

hmm, pēc šā teksta var spriest ka augsti godājamā bobija problēmas slēpjas tajā faktā, ka cienītā heresy šamam nav atdevusies.. izsktās pēc kādas seksuāla rakstura traumas, kas gūta bērnībā, nerealizējot savas seksuālās tieksmes un fantāzijas!! ak, heresy, ko ta tu tā, esi nabaga bobiju atšuvusi, redz cik viņš tagad nelaimīgs un kā viņš mocās?? būtu iedevusi, kaut vai vismaz cičus pamīcīt, varbūt būtu izaudzis par normālu cilvēku, a tā esi sabeigusi nabaga jaunekļa dzīvi, truklāt neatgriezeniski..
tapē jau laikam bobija nikam galā ir tas XXX, ķipa bobijsxxx lasās kā bobijs-nogribējies vai bobijs-seksuālais..

bet nu protams viens no pēdējā laika iespaidīgākajiem citātiem:

"heresy, šodien, plkst. 01:31
.. "slampa" bija mājiens uz to, ka esi naivs zīdainis uzskatot, ka pastāv arī 20 gadus vecas nevainīgas metālistes."

njā, tagad ja skuķis tāds glītāks no vaiga padevies, tad līdz 20g nevainīgai novilkt ir kaut kas no fantastikas.. pilnīgs absurds!! vai nu arī esu naivs zīdainis ar stulbiem uzskatiem par dzīvi..
0
''uzskatot, ka pastāv arī 20 gadus vecas nevainīgas metālistes."

Dažas ir gan!! :)
0
mjā.... kā es noprotu, nevainība te tiek uzskatita par kaut ko līdzīgu leprai...
0
Blomes galvenaa sporta aktivitaate "Nokert bobiju" :D
0
Šeit ir parak daudz pervertu.
0
Jūs domājiet, ka bobijs būs tik drosmīgs, lai ierastos Blomē. Ja nu vienīgi pilnā ekipējumā ar indīgajām šautriņām. Padomājiet labi par to ķeršanu - tas var beigties letāli mums visiem!
0
Labi, ka blomē nav durvis ko aizmūrēt.
0
bet kā ar no gaisa uzmetamu milzīgu palielināmā stikla kupolu, kam seko likumsakarīga izcepšanās saulē? :P
phe, kas ta tur, pārdesmit milzīgi transporthelikopteri un pāris tūkstoši tonnu stikla
0
un noķērējam balvā kaste alus
0
Izskatās, ka trūmetāls palaida garām 1 gadu bobija jubilejas. Kad viņš parādījās?

Šitais gan ir labs:
"bobijsxxx, 2007. gada 15. jūnijā, plkst. 10:45 [Profils] [Link]
LV paslaik nav nevienas ipashi normalas propagandas grupas." - zini, urļikus var noskūt un tad viņi būs skini.
0
tad ar nokavēšanos, sveicu tevi Bobijxxx, novēlu tev nebūt nogribējušamies un tā tālāk..>! tikai man lūdzu nemet savasšautriņas..>!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas