Metalshowa kārtība
0
Varbūt kāds varētu pateikt kāda ir grupu secība otrajā dienā. Man jau 8. jābūt agri no rīta darbā autobusu jau esmu noskatījis 4.30 tagad tikai jāskatās vai grupas jau beidz spēlēt ap trijiem... nu tad lūdzu biedri izpalīdziet ar savām zināšanām.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
diez vai beigs ap trijiem spēlēt
0
shvaks pulveris deelj shitaa briivdienu jau vajadzeeja sarunaat pusgadu atpakalj
0
shvaks gan.
0
nu kas ir ar tiem darbie??? ta kaa neeģeri!!! nevar pateikt ble! es esmu metaļuga man luudzu pusi dienas briivu lai var uz festiņu tikt. o taa.
karoč austrijaa un beļģijaa vispaar nekas darba dienaas nestraadaa ilgaak par 19.00 un 7d vispaar tur pilniigi nekas nestraadaa, jo neviens negrib straadaat tik ilgas stundas.
0
un neviens arī negrib strādāt par +/- 1,5 ls stundā.. to īstenībā arī LV neviens īsti negrib, taču tādēļ nākas vien reizi pa reizei sev un metaļugam sevī samierināties ar nevērtības sajūtu, rukājot virs un nemaz ne arī ne virsstundas. :(
0
ja ir saprotoshi darba deveeji, plus veel truukst straadnieki, tad var mieriigi sarunaat briivu, piemeeram, pasakot, ka jau taa raujies kaa neegjeris, lai kaut vienu dienu iedod briivu, vai arii draudot aiziet no darba, ja piemeeram, nedos 2as nedeeljas atvaljinaajumu. :)
0
ļaunākajā gadījumā - saslimsti!
0
Ja trūkst strādnieku, tad kāreiz varētu būt grūtāk sarunāt brīvu.
0
ja trukst strādnieku, pasaki, pasūtīsu darbadevēju nah, tad trūks vēl vairāk.
0
despers uztveera manu ideju. :D
0
ja kas, tad jautaajums bija par grupu seciibu, ko arii es veeleetos zinaat, nevis par darba tirgu Latvijaa.
0
METALSHOW.LV OPEN IR FESTIVAL 2007
6.julijs
17.00 BLOODSTONE
17.40 ABORT OF SUCUBUS
18.20 OCULARIS INFERNUM
19.00 DISTANT LIGHT
20.00 INFECTED
21.00 HUSKVARN
22.00 SANCTIMONY
23.00 TIAMAT
00.30 RAVENCULT
01.30 DISEASE

7.julijs

14.20 TRAUMA MORALIS
15.00 GATLIG
16.00 ARGHARUS
17.00 TABESTIC ENTERON
18.00 RŪSA
19.00 TRENDKILL METHOD
20.00 PRETERNATURAL
21.00 HEAVEN GREY
22.00 IMPALED NAZARENE
23.30 DARK TRANQUILITY
01.00 FRAILTY
0
Lieliski.
0
priecajos ka OCULARIS INFERNUM atri izskanes, zb man jau vini
gaidu:
17.40 ABORT OF SUCUBUS
0.00 INFECTED
21.00 HUSKVARN
22.00 SANCTIMONY
23.00 TIAMAT
00.30 RAVENCULT
01.30 DISEASE
7.julijs
20.00 PRETERNATURAL
21.00 HEAVEN GREY
22.00 IMPALED NAZARENE
23.30 DARK TRANQUILITY
01.00 FRAILTY
par parejiem pohuij, taia laika vares sist pa lamp jaaaaaaaaaaa

14.20 TRAUMA MORALIS
15.00 GATLIG
16.00 ARGHARUS
17.00 TABESTIC ENTERON
18.00 RŪSA
0
ble sitiem jabut pirms smagas smigas
14.20 TRAUMA MORALIS
15.00 GATLIG
16.00 ARGHARUS
17.00 TABESTIC ENTERON
18.00 RŪSA
0
shitaadas mokas uz pohaam
14.20 TRAUMA MORALIS
15.00 GATLIG
16.00 ARGHARUS
17.00 TABESTIC ENTERON
18.00 RŪSA
19.00 TRENDKILL METHOD
???
laikam draud smagaakas pagjiras manaa muuzzaa, mana powerista dveesele to var neiztureet
0
jaacer,ka daudzi pagjirainie "patiesie" aadbixshi sestdienas peecpusdienaa puudees savus aanusus piebezddeetaas teltiis un veemeklju kaudzees :)
0
a man vēl tāds iestīdzējis jautājums, paiku ar nevarēs varbūt ienest????

enīvej.
Pirmā dienā, kas mani tā patiesi intresē ir
OCULARIS INFERNUM
un ja sanāks tad neateiktos arī no
DISTANT LIGHT un TIAMAT

Otrā diena gan būs varen smaga, jāsāk meklēt kociņi uz kā galvu stutēt... principiāli, gandrīz no skatuves nevarēs atiet...
0
Ļoti NElieliski ir tas, ka Bloodstone ir ielikti paši pirmie :(
0
man jau dikten patīk šitā kombinācija: Tabestic enteron un Rūsa :D, bet pie Tiamat čucēt diemžēl nespīd... Ravencult gribas redzēt. un tad vēl... no ta Frailty tādu sadarījuši, ka šie kē pēdējie ielikti?
0
a tie Frailty jau arii pirmajaa blomee speeleet beidz liidz ar riiitausmu :D
0
Viņiem jau tieši tauta būs jo pēc IMPALED NAZARENE un DARK TRANQUILITY, tik vai kāds būs spējīgs pakustēties.
0
tur taapat nebuus traki jaaardaas ;)
0
diezi vai es pats būs spējīgs tai vakarā kustēties :D
0
a kapē ocularis vai ko tamlīdzīgu nevar iebāzt kā pēdīgos?
0
to es nāz
0
citeju deathperado : "ja trukst strādnieku, pasaki, pasūtīsu darbadevēju nah, tad trūks vēl vairāk."

ok no vienas puses jau deretu bet no citas. kaa var to darit ja stradaju uznemuma kura esam filiale ar 6 cilvekiem un prieksniecibu kura jasatiek diendiena. sitadas izdaribas jau nemaz nebojas savstarpejas ikdienas atiecibas ko?

Pie tam diemzhel LV piekopj politiku ka ja nav stradnieku un ir jadara vairak darba tad nemaksa vairak.
bet ja ir vairak stradnieku tad darbs ir mazaks.
respektivi ja maksa par stundam tad neatskiras atalgojums par to cik tu izdari.

taakaa man nemaksa procentus ari no pardoshanas apjoma tad man taisnibu sakot ir pie vienas vietas cik es gramatas pa dienu pardodu.

Vispar valsti vajadzetu mainit politiku piem sakara uz to ka maksimalo virstundu apjomu no 144 stundam uz 4 meneshiem samazinat kautvai uz 120 stundam. tas krietni atvieglotu dzivi.

tad man menesi nevajadzetu videji stradat 198 stundas.

jo ja mes nevaram izrisinat algu variantu tad vismaz varetu dot vairak brivdienu vai ari samazinat darbadienas garumu. vienk 10os no rita atnaaku uz darbu un 22.00 aizeju. vienk reizem besigi ka taja diena neko nevar izdarit.

0
starpcitu tagad bilete jau 19 ls pikjo :D
0
varētu mēģināt kaut kur no kāda pazīstamā dabūt. baigi negribas tik daudz maksāt.
0
jē,bal, humars...
0
PIEKTDIEN, 6. JŪLIJĀ

17.00 – BLOODSTONE
17.40 – ABORT OF SUCCUBUS
18.20 – OCULARIS INFERNUM
19.00 – DISTANT LIGHT
20.00 – INFECTED
21.00 – HUSKVARN
22.00 – SANCTIMONY
23.00 – TIAMAT
00.30 – RAVENCULT
01.30 – DISEASE

SESTDIEN, 7. JŪLIJĀ

15.20 - TRAUMA MORALIS
16.00 - GATLING
17.00 - ARGHARUS
18.00 - TABESTIC ENTERON
19.00 - TRENDKILL METHOD
20.00 - FRAILTY
21.00 - PRETERNATURAL
22.00 - IMPALED NAZARENE
23.30 - DARK TRANQUILITY
01.00 - RŪSA
02.00 - HEAVEN GREY

* grupu uzstāšanās secība un laiki var mainīties.
0
baigi pa tēmu : vai kāds neizbrauc ārā no rīgas uz blomi kkur appus7iem?? vai arī ir kāds, kuram arī ir noriebies vienam stopot? :)
0
nav tā kā bišku pa vēlu?
0
jeb tas bija domāts no rīta pus7..
0
Monroe nu te paliek jautajums kaadu savu skillu tu spej izkopt. vai telot kadai grupai menedzeri vai fotgrafet vai sazin ko vel ne :P
0
interasanti kad speles DJ DR. SCARONS ? :P
0
nu vispār es tikai apjautājos, jo bija doma arī stopēt, taču tad man piedāvāja citu variantu. nu bet, anyway, bobij, es neiebraucu tavā teikumā, kāpēc man jātēlo kaut kādai grupai menedžeris? vai tik tu kaut ko nejauc?
0
nu tie kas ir ar grupam parasti dabu vip ticketus. tb tos kakla karamos ar kuriem ieeja pasakuma bezmaksas.
0
he he tas jau forši, bet man tāds kaklā karamais šoreiz nekārojas.
0
nezinu cik vēlu vai nevēlu, bet no darba ātrāk es tikt nevaru vaļā.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas