19.08 Testament, Tallinn
0
19.08 Testament @ Rock Cafe
www.bem.ee/

Presale starts at 02.07 www.bilesuserviss.lv/
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
afigeķ..... GRIBU!
0
das schmekt gut!
0
Bļa, labs!!
0
mmm... a reāli,cik izmaksā tāda koncerta apmeklējums,bez biļetes cenas?
0
Zajebiss!!Uz sito gan vareetu aizlaist. Tikai vai prieks Testament Tas krogs nav par mazu,liekas ka tur jau uz vienas kaajas vajadzees staavet.
0
Nu tad Chuck Billy, tiksimies 19.augustaa!
Tikai bilesu price gan taada pabeediga 24.50 muusu naudinju,bet poh!
0
slinkums googlet luudzu iiso kursu kas tad ir sis testament ? ko spele? par ko sie prasa 25 naudinas.
0
kā vēl šito idiotu neviens nav izbanojis?
p.s. 25ls nav,nebraukšu.Maitas...
0
ja tolx kapec tu neesi izbanots?
0
Varbūt tāpēc, ka tolx mēdz arī ko sakarīgu pateikt.

Bet ja tev ir slinkums googlēt, bet nav slinkums prasīt, lai visu pasaka priekšā, tad nebrīnies, ka citi tevi par idiotu sauc.

P.S. ja neko nejaucu, tad šitais klubs ir diezgan plašs iestādījums, apmēram tā kā "sakņu fabrika". Izskatās arī pēc kaut kādas bijušās fabrikas.
0
hmm, labs jautājums, kas ir Testament un ko tā spēlē!? nu viena daļa trešmetāl sabiedrības šo grupu uzskata un sauc par pussy metal.. bet nu vispār tas ir trešmetāls!! tas tā skaidrības ieviešanai!! tapē bobij vecīt klausies labāk pats, ja patiks būsi pusī, dažu labu acīs, nepatiks, tad neko!!
bet nu tie 25ls nu gan pa sālītu šai grupai, ņemot vērā ka manuprāt tā popularitāte šai grupai ir strauji kritusies un arī neko izcilu paveikuši jau nav pēdējā laikā, lai nu ar kāda tā mūzika ar tur nebūtu, treš vai ne-treš..
ak jā un vispār jau te runā ka šie laidīšot jaunu ripu ārā, laikam gan nākošgad, tad nez labāk varēja koncertēt pēc jaunā albuma izlaišanas!!
0
ēst ta gribās
0
fatduude paldies par info taadu pussy metalu gan ja godigi ka jedzienu pirmoreizi dzirdu.
bet pec kopejas info izdaru secinajumus ka nav laikam verts pat meginat. bet nu paldies.
0
būtu ar mieru maksāt par testament tās naudiņas, ja man būtu iespēja pašam sastādīt spēlējamo dziemsu listi, bet šaflā (ņemot vērā, ak būs arī dziesmas, kas ne pārāk ieper) šo iespēju redzēt Testament neizmantošu...
0
blje, tas ka testament ir paaris balaades vinjus uzreiz padara par pussy metal?
man testament patiik labaak par megadeth, taatad megadeth ir lielaaks meesls?
0
Aarpraac laudis attopieties! Cik cilveeku tik viedoklu,Testament ir manas jauniibas music un man pie kaajas kam kas pa daargu un kuram kas nepatiik.
Pussy metal:) nu pizdec.
Taas paaris vinu Ballades ir vnk fenomenaalas!
Nekas jauns sen nav iznaacis?Cik man zinaams tad Billy gandriiz satikaas ar savu vaarda braali no Death.taada pati proba bij dzekam.
Jaunsalbums tiek soliits sogad.
0
un kāds to par pussy metal uztver arī nopietni?? bet nu tas ka šāds viedoklis valda trū-treš sabiedrībā man liekas jau nekāds jaunums vai noslēpums.. un ne jau par balādēmšeit runa iet!
0
Tu jau pārspīlē. Pirmos 2 albumus trešmetālsabiedrības vairākums tur lielā cieņā. Spļaudās par The Ritual un Practice What You Preach parasti. /ja nu vien UltraBorisu tu neuzskati par lielāko thrash guru pasaulē :D/
0
es esmu totāli untrue, Practice What You Preach un The Ritual man atkal tieši vislabāk patīk no viņiem. New Order cik atceros ar nebij slikts, īpaši trial by fire. vienīgi neesmu dzirdējis pašu pirmo albumu un Souls Of Black neatceros īsti patika vai nepatika
0
Man PWYP arī tīri labi patīk, The Ritual un Souls of Black gan tādi pašvakāki, bet pieņemami. Tomēr pirmo gan iesaku noklausīties, man tas patīk vislabāk no viņiem.
0
varbūt būs pa kād brīd jānoklausās tas pirmais. tā klipa dziesma Over The Wall jau laba, īpaši tas melodiskais solo
0
Varbuut Te visi briiniisies bet man pimaa Testament ripa The Legacy nekad nav patikusi,uz labo pusi saaka iet no The New Order,nubet Practice What Your preach ir labaakais ari Ritual un Souls of Black ir pa pirmo.
Auzaas tika iebraukts ar Demonic.
Nu taa nu apmeeram ir manas domas.
0
imho,man patīk visi viņu albūmi līdz Low,īpaši izceļot pirmo un The Ritual,jo nu Electric Crown un So many lies ir vnk super dziesmas.
0
tsk tsk tsk, albuma izdošana atlikta līdz nālamā gada martam :D Ķīniešu demokrātija nah.

Melš arī, ka Barkers izraidīts no ASV, un pagaidām viņa vietā spēlē Paul Bostaph.
0
nu, tad jau ka nebraukšu... par tādu cenu tomēr man kā bezdarbniekam...
0
nu, tad jau ka nebraukšu... par tādu cenu tomēr man kā bezdarbniekam...
0
vai varējā vēlēties labāku dāvanu 18 gadu dzimenē? nē!
prieks līst pāri malām :D i ar testament uz skatuves dziesma nolēkāta, i autogrāfi un mediatoriņš piemiņai.
esmu priecīgs, yep!
0
Koncis bij super!!! Sounds vnk ahujett!!! Billy vokaals zveerigs un pats puika ar papirmo ,saaicinaat uz skatuves headbengotaajus tas vispaar bij pizdec!
Setlisti jau apmeeram vareja paredzeet un taa ar bij,tikai zeel ka nenospeeleja Trial by fire:(
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
pincītis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas