Blome+dauzam rukshus
0
Tad nu ta atsaucas visi muus valdibas "miiletaaji"
un tie kuriem gribas oranzho rukshu cepeti.

7.julija bus referendums. tad nu atsaucas kuri brauks uz blomi un kuriem ir 18 kuri pakers pasi un kuri bus ar mieru aizdoties man lidzi lai kolektivi varetu pateikt rukshiem fui nobalsojot referenduma.

es pat atradu ka blome bus veleshanu iecirknis :)

BLOMES PAMATSKOLA CĒSU IELA 13, BLOME, BLOMES PAGASTS, VALKAS RAJONS

tatad butu gajeji?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
balsojot nekaadu fuj nepateiksi. taa ir vinju speele ar vinju paredzeetajiem variantiem. vieniigais fuj ir massiiva nebalsoshana
0
Tieši pretēji- nobalsošana iedos pa muti pamatīgi tiem kretīniem valdībā.
0
Balrogh viedi vaardi.
starpcitu negribu jau te cilvekiem braukt augumu bet ja tu kaut nedaudz lasi rakstito vardu tad vajadzetu zinat par ko lieta grozaas.
0
ja veeleeshanas un referendumi vareetu kauko mainiit vinjus aizliegtu :)
0
nemurgo
0
a man pajāt...
0
labi naivais bobij nemurgoshu nebojaashu tavu politkorekto iluuziju. man toch pajaat
0
es neesmu naivs. bet vismaz kautkadu sabiedriskas domas triecienu mes tak varam dot. vel kas. ok tiek tereta lieka nauda lai sarikotu referendumu nu bet ir viens pluss mes vismaz redzam kur shi nauda aiziet :D
0
bā, matainie gāzīs valdību!!!
fonā skanot Manowar, mataino warioru kaujenieki dosies varoņu kaujā lietum un vējiem spītējot balsojot "NĒ reformai" un ļaunais wizards Kalvīc ar savu dēmōnu galmu tiks gāzts un nosūtīts uz elli.. HAIL! HAIL! HAIL! un gaišie spēki atkal būs uzvarējuši un dabūjuši princesi sev! un otrajā rītā pēc kaujas visi austot saulei dosies tālāk, uz nākošo kauju kas šiem jaizcīna, sekojot savam warioru liktenim..
0
cik daudzi padirsiis pases Blomee? :D
0
labak sarīkojiet Apokalipsi un miers uz pasaules...
0
Nu varat pie ieejas nodot pases mana glabashana :)
tikai es negaranteju ka nepanemsu hipotekaros kreditus un lizingus uz jusu vardiem :D
0
ha blje Manowar kaujinieki :D:D:D:D:D

tas ka nepiedaliitos juusu revoluucijas veidoshanaa ir skaidrs taikai taapeec ka luuk viens jau teic 'cik daudzi padirsiis pases blomee? :D' taa ka mana pase jau taa cietusi no izmazgaashanas veljasmashiinaa kkaa paalii negribaas arii vinju kkur padirst.... laivaikaa lai veicaas jums shajaa siivajaa ciinjaa :D
0
nu es vinju varu pieskatit :D

nu bet vai tad nebutu smuks skats parsimts mataino dodas veelet uz blomi. + vel varetu uzzimet plakatus ar tekstiem naavi oranzhajiem asincsuceejiem :P
varetu uznemt propagandas video metaals pret oranzho poziciju.
0
bobijsxxx, šodien, plkst. 15:39 [Profils] [Link]
Nu varat pie ieejas nodot pases mana glabashana :)
tikai es negaranteju ka nepanemsu hipotekaros kreditus un lizingus uz jusu vardiem :D

pilniigi izsleegts nekadas pieskatiishanas :D
0
njet reformi! njet reformi! rokas nost no muusu skolaam! :D
0
es oficiaali nokristu bobiju xxx par revoljucia xxx
0
man liekas, ka bija videospēle ar tādu nosaukumu, tur vēl Aerosmith piedaļijās.... :D
0
es veel aizvien turpinu buut sokeets par boja teemaam ... xxx
0
Karoč bobijam tas vecums kad visaads bulšits vijas kopaa ar taadaam lietaam ko citaadaak nemaz neizdomaasi tikai pubertaates maksimumaa....
Nu iisteniibaa normala domaa- jaabalso jau ir pret tiem pidariem, nu jau biki par traku aizgaaja ar taam reformaam.
0
es grib iet nobalsot bet man kauns iet ar bobiju veel arii mani saaks visi apsmiet :D
0
a ja godīgi es biki nefilmēju par ko iet runa, bet ja es domāju pareizi tad ar laprāt nobalsotu...
0
balsot itkā gribas bet,
negribās pasi ņemt līdz
man tāda tendence padirst visu svarīgo.
0
kaada vaina teemai- es domaaju, ka visai aktuaala. es noteikti ieshu balsot. varam vismaz izteikt savu viedokli.
nu jaa, skats buutu labs, vesels bars mataino dodas uz Blomi balsot.
0
hmz varetu pakert ari kaadu laapu :P
hmz bet par pases nozaudeshanu ir taa. ja tu nozaude pasi.
un to stastisi pasu dalai tev liks maksat 25ls soda naudu. bet ta vieta rikojies gudrak. pasaki ka tev to pasi nozaga. vel aizej uz menteni un uzraksti iesniegumu par to ka tev nozaga pasi.

pec tam dodies uz pasu dalu un saki ka biji mentene uzrakstiji iesniegumu jo tev pasi nospera lai gada jaunu.

prikols tads ja pase ir nozagta tad soda nauda nav jamaksaa :P

aa un vel lai menti pamegina pieradit ka tev ta pase nav nozagta. tas ir pilnigi neiespejami.

sitas prikols jau kadu laiku labi strada :)
0
Bļin bet zin cik tu daudz laika pakāsīsi lai to pasi atgūtu??? PIemēram prikols tāds, ka tas ir samērā ilgs process un ja šis cilvēks kurš pakāš pasi grib maukt uz Wackenu, tad šīs idejas vārdā pakāšot pasi un šādi viņu atjaunojot viņš var arī netikt uz WOA un tas ir galīgi garām...
0
nu un tagad atziitsmies kas pases pakaasa un kas nee :D
0
manējā vel pie manis :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Mustana (jauniņais)
Viskas