Wacken Open air 2008
0
Because of the announcement of IRON MAIDEN for the W:O:A 2008 and the great interest the W:O:A Server collapsed! It should go back online tomorrow morning!

heh, tas bija gaidiits jau vairaakus gadus...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
lol.... pilnīgs...
0
Update: 10.08.2008

Avantasia
Children Of Bodom
Iron Maiden
Kreator
Sonata Arctica
0
Nu nē, es te vairs kāju savu nesperšu! Ja gribās kāu grupu no tuva attāluma apskatīt, tad WOA vairs tam neder.
0
Nabadziņš, dabūjis traumu uz mūžu. Jāpiedzen no organizātoriem kompensācija ;)

Bet no šīm blicēm no tuvuma laikam nevienu nespīd redzēt ...
0
Divas jau ar tik incē.
0
^^^^ Avantasia un Sonata Arctica? :)
0
Mani noteikti. Intaru laikam Kreator un IM. Šogad skatoties Sodomu tieši prātoju. ka pilnai veca trešera laimei jāredz vēl Kreator, un lūdzu. Megadeth un Venom arī derētu ievērtēt ...
0
Nu kapec nespid?
jasadraudzejas ar kadu miljonaru un japielauzh sim noireet kadu no taam grupam uz vinja es nez dzimsanas dienas balliti.
0
mmm... Avantasia dzīvajā? Kā gan viņi to taisās noorganizēt...
0
BoD, uzminēji :) Abi jau gan redzēti, vienā koncī pat, bet vēlreiz jau neskādētu. Bet nu nez, nez, stipri šaubos par WOA apmeklēšanu nākamgad.
0
Sonata Arctica es labprāt ar apskatītu, bet nu - kādā citā festā, kur nav saviesušies pogo lēkātāji (WOA forumā vācieši izsaka savu šoku par pogo pie Immortal un Dimmu Borgir, kaut kas tik sviestains vēl neesot vēl noticis).
WOA problēma - pārv'er'san'as par pilnīgu mainstrīma pasākumu, kā Rock am Ring vai ko tamlīdzīgu, ar milzīgām masām un baigo naudas pelnīšanu....
0
labrīt :)
0
labvakar. 2004-2005 gads bija baigi ok. 2006 jau bija pilns. 2007 - hell on earth.
0
naudains tas pasākums jau ir bijis krietni senāk
0
naudains vēl ir ok, bet pārblīvēts naudains pasākums - tas jau ir par traku.
0
Saciija kaada tante...
0
mošeru paradīze :)
0
Nekā, "moshpit paradise" oficiāli skaitās Hard Rock Laager. Laikam tāpēc, ka tur neviens nemošo.
0
Tāpēc jau ir paradīze - savā nodabā vari netraucēts mošoties ;) Bet Metalmānijā mošings gan ir topā - poļi to bliež pie VISĀM blicēm.

WOA ir sērferu paradīze :) Kaut gan šogad to sērferu bija 2x, ja ne 3x mazāk kā pērn ...
0
nu nezinu, man patika! es nemaz nebiju sacerējusies, ka tur būs pieci cilvēki pie skatuves, ka nevarēšu izvēlēties, kuram lai blakus nostājos:D tā kā pirmajās rindās jebkurā gadījumā es nemēdzu līst, tad visu ko gribēju es dzirdēju.
p.s.un par to naudas pelnīšanu pasākumā- paši jau vien mēs to veicinam, pirkdami visādus krāmus:)(bāc, deathper, vienīgi bikini es tā arī nenopirku:( tā, ka jabrauc būs vien arī nākošgad:D)
0
Kādu no šiem ? content1-foto.inbox.lv/albums42683474/blad... Nebūtu slikti :D
0
Peldēties gan riskanti ar tādiem - baig vilks uz grunti...
0
Gan jau kad arii kaartiigu niezi var dabuut, kad saaks suubeet tas ne visai ceelais metaals:)
0
:D:D es jau meitene konservatīva, kautrīga...
0
aha aha, tās kautrīgākās tās nerātnākās beigās izrādās. still waters run deep:)
0
eū kur tās xmas pakas var pasūtīt?
0
Pie Salaveča jopcik. Un mēnesi atpakaļ.
0
un Intaram par lielu prieku:

International W:O:A Metal Battle Winner 2007 "Torture Squad" from Brazil

The Battle of 2007 is done.

“Torture Squad” from Brazil won the international W:O:A Metal Battle final at this years
Wacken Open Air.

Interesanti, kas viņiem par to būs ?
0
Citus metal battle pārstāvjus gan neredzēju, bet Torture Squad tiešām bija nenoliedzams spēks, kā jau arī gaidīju, tādēļ ticu, ka uzvara ir pelnīta.

Cik var noprast, viņiem par to būs šis:

www.metal-battle.com/index.php?id=35...

Bet 2005. gadā galvenā balva bija dīls ar Armageddon Music...
0
+ Carcass
+ At The Gates
+ Excrementory Grindfuckers
0
Festivaala biljeshu suutiishana notiks novembra beigas. seekojet informaacijai te pat truemetal.lv
0
You are my grind, you are my core, yeh baby !!!
0
+ Crematory - Special Best of Show in Wacken 2008 (mjaaa nuka savaadaak :)
+ Lord Belial
0
eu eu eu ! Ja es pareizi saprotu, tad Wacken'aa shogad(naakamgad) speelees AT THE GATES ? Vai es kaut ko jaucu?

www.wacken.com/en/woa2008/main-ban...

Bet vinjiem peedeejais albuums taksh ir 1996 gadaa... vai ta vinji tur nepajuka?
0
Ja tic oficiālajam info, jābūt. Un Immortal taču arī uz W:O:A atgrieza dzīvē.
0
At The Gates ir pierunāti apvienoties uz koncerttūri , kurā ietilpst arī Wacken. Tāpat kā Carcass ;)

P.S. Immortal gan jau koncertēja labu laiku pirms W:O:A.
0
+ Axxis
+ balsojums par Bolt Thrower
0
Ja būs Bolt Thrower, tad manis tur būs pa 100%! Redezot Bolt Thrower, varēšu mirt laimīgs..
0
baigi gribētos lai Carcass ieraksta arī jaunu albumu. tas būtu zvērā. a kas viņiem tur par sastāvu būs, nu Walkers un Steer, a kas diezin otro ģitārau, Amotts vai tas Regadas kas bija Swansongā? buņģieris tas pats Owen? viņam cik minos bija kaut kāda drūmā kaite.
0
WOW!!! AT THE GATES!!! Es ceru, ka tas nebuus tikai grupas atceres pasaakums!...
0
par Carcass izrādās jau metāla arhīvos uzrakstīts, šībrīža sastāvs ir Amott, Walker, Steer un pie bungām kekss no Arch enemy. par bunģieri Owen tā īsti nevar saprast kāpēc viņš nav re-union sastāvā, jo it kā nedaudz esot atkopies un jau spēlējot bungas.

"At the age of 28, Ken Owen had a brain hemorrhage, and was in a coma for almost a year. He was confined to a wheelchair for a time, but has since recovered and is playing drums again."

varbūt nevar vairs pavilkt Carcass ritma sekciju:(
0
fatduude- ilgi domāsi, nemirsi laimīgs. Mums ar Oblivion ir 7091 biļešu nummurs t.i. maz palicis viņu, tā kā nav ko čammāties. Paliek dārgākas ar katru dienu un drīz būs izķertas.
0
Nu nu. 7091 biljetes kaartas numurs noziimee, ka veel vismaz 40 000 ir palikushi. Nav ko celt paniku.
0
nē, Intar, galvenais ir saglabāt paniku un histēriju:D
0
nē, galvenais čakarēties līdz pēdējai minūtei, lai dabūtu pārmaksāt.
0
o, tūlīt vēl virtuālās dubļu cīņas sāksies, par to, kura biļete labāka - pirmā vai pēdējā:D:D
0
A kurš ir aizgājis nobalsojis par to, lai Bolt Thrower būtu, dēļ manis!?
0
eh- nav te krāniņstaipītāju gotu laba. Mieriņš. A es tik nervozēju, ka dūda nebūs. Laps cilvēx.
0
nu jā, daži jau krāniņus nevar pastaipīt...ha ha (atvainojos)
0
Nē, toties es krūtis varu izriest un tas daudz smukāk izskatās.

260 dienas tik palikušas līdz W:O:A - jīhā.

0
Ooo, izriestas krūtis skan labi! >)
0
Toties krāniņu var izriest tālāk un garāku, vairums gadījumos, nekā krūtis.
0
Njā, sapņu meitenes kritērijs - lai viņa savas krūtis var izriest tālāk kā es savu krānu ...
0
par ko nu kurš sapņo:p
0
a būs uz šito tāpat kā citus gadus autobuss no Rīgas? Un kā ar tām biļetēm, kā jūs domājat vai vēlāk teiksim uz martu biļetes vēl būs?
0
15 000 jau nopārdots, tā ka rēķini pats ...
0
tā parasti ir, ka visas biļetes izpārdo un teiksim festivāla dienā neviena biļete nav pieejama?
0
spekulanti jau ir visur pasaulē pat vācijā:D
0
Varb'tu kāds, kurš jau pasūtījis biļeti caur netu var palīdzēt? i need help. Mēģinu tagad pasūtīt biļeti caur www.metaltix.com, tākā man nav Visa, tad izvēlējos Advanced Payment. tas sanāk tipa taka priekšapmaksas rēķins?
0
Būtu caur Estriku pasūtījus un galva nesāpētu ...

Starp citu, tagad jau piejams vibrators at WOA simboliku ... Drīz laikam līdz piepūšamajai Wacken beibei nonāks. Lai ir ko pa rokām palaist :D
0
kas tas par estriku?
0
Pacel acis pret debesīm (= pres "Home").

Bradā te pa cilvēka postu un pat nezini kā viņu sauc. Kad mēs augām, tā nebija ...
0
nu vajadzēja tā uzreiz teikt, citādi es te gūglēju "estriks" :D
0
He, he :) Njā, bet tas meklētājs gan iesako. Tiešām, labāk ar Google meklēt.
0
Viss,šogad ar tiek braukts!Pie kājas to komerciju un dzeršanu, Carcass, At The Gates, Lord Belial,KREATOR!,jopcik ir jābrauc!
žēl tik,ka tās biļetes Iron Maden sagādāto probl.dēļ ātrāk jāķer.:D
0
Estragona iepriekš neminētās bandas:
+ Saltatio Mortis
+ Hatebreed
+ The Bones
+ Krypteria
+ Dream of an Opium Eater

Pēdējie jaunumi:
+ Killswitch Engage
+ Obituary
+ Sabaton
+ As I Lay Dying

Sabatons nevāji spārda, gan dzīvajā, gan ierakstos. Krypteria 2006 laika trūkuma dēl nesanāca redzēt, visiem Within Temptation faniem iesaku. Saltatio Mortis savukārt var ieteikt Schandmaul, Tanzwut utt. faniem. Sevišķi dzīvā veidā.

Dream of an Opium Eater - They play intense metal to a number of horror short films projected on a screen above them. In this way, they will bathe all ears and eyes in icy horror and fright.
The musicians are Ben Calvert from Killing Joke, Ivar S. Peersen from Enslaved, Reuben Gotto from Twin Zero / Johnny Truant and Julia Ruzicka from Million Dead.

varētu būt interesants.
0
As I Lay Dying
At the Gates
Avantasia
Axxis
Carcass
Children Of Bodom
Crematory
Dream of an Opium Eater
Excrementory Grindfuckers
Hatebreed
Iron Maiden
Killswitch Engage
Kreator
Krypteria
Lord Belial
Obituary
Sabaton
Saltatio Mortis
Sonata Arctica
The Bones
0
Schandmaul sako bet Saltatio Mortis ir tīri ok un brīžiem iespārda
nez vai viņus var tā salīdzināt
0
Schandmaul arī spārda. Tas gan vairāk ir folk roks, bet Saltatio Mortis medieval folk (pārsvarā instrumentāls). Varētu vēl ~ ar In Extremo salīdzināt...
0
Blade - te nu tev nebūs gan taisnība :)
Abi pamatā spēlē vienu un to pašu, ja esi dzirdējis abu grupu visu daiļradi :)
0
Nu Iron Maiden un Gorefest ar pamatā vienu un to pašu spēlē, ar tiem pašiem instrumentiem :)

Agrīnais Šandmūlis protams ir ļoti līdzīgs Saltatio Mortis, uz pēdējiem albumiem gan viņi ir roķīgāki. Vokāla ar vairāk.
0
dīvaini kāpēc Gorefest nav uzaicināti. un kas pie vella ir noticis ar to deviņdesmitajos diezgan populāro Dynamo Open Air, kas notika Holandē?
0
Blade, to jau pašu var pateikt par In Extremo - no sākuma autentisks medieval/folks, pēctam "dūdu roks" - un tagad... bez maz jau tikai roks :)
0
Subway to Sully vēl atceries, sākumā folk roks, tad folk metāls, tad modern metal, tagad laikam modern folk metal :)
0
Njā, Gorefest būtu loģiski uzaicināt, bet pašlaik jau tikai kāda 1/3 bandu ir paziņotas, tā ka viss vēl priekšā ...
0
Tātad rezumē - visi viņi tagad vienā maisā bāžami :)
0
Vobšem, ja ir vijoles, stabules un dūdas (vai viens / divi no šiem instrumentiem), tad folka figņa vien ir. Ieskaitot tādus Folka monstrus kā My Dying Bride un The Sins of Thy beloved :D
0
nu ir jau tā ir, taču QNTAL man vienmēr būs "uber alles" :)
0
Hm, būs jāievērtē, diskogrāfiju atradu (albumu nosaukumi gan oriģināli, a la Led Zeppelin - 1, 2, 3, 4, 5 :) Jāpakačā ...

No Folka un Folkroka (bez metāla piejaukumiem) baigi ieliek Gjallarhorn un Antichrisis"Perfume".
0
Pag, ta jau pirmie At The Gates albumi arī ir folks :D
0
Par In Flames nemaz nerunājot ...
0
Blade - fufelis, bija tikai 1, 2, - tālāk jau ar nosaukumiem:

Qntal III - Tristan Und Isolde
Qntal IV - Ozymandias
Qntal V - Silver Swan

Ja pavilksi, tad iesaku turpināt ar HELIUM VOLA.

PS - ja zini, kas ir DEINE LAKAIEN un kas ir ESTAMPIE - tad no šim abām bandām esošie mūziķi arī radīja Qntal.

0
PPS - ieinteresēs šāda veida mūzika - labprāt palīdzēšu tev izglītoties šādā lauciņā.
0
DEINE LAKAIEN dzirdēts / redzēts. Pārāk mierīgs priekš manis. Vispār Darkwave veidīgie nevisai, šo to no neo-classic un neo-folka vēl varu paklausīties, bet nedaudz.

Bet no nemetāliskiem folkiem pašam kādi 180 ieraksti ...
0
Bazara net!
0
?wtf,kautkads paavajsh palicis wacken?kautkada huinja ka as i ly krajing,tad čildreni off bottomi(es teiktu brutaals power metals),tur jau manu prat deelj iron maiden,Carcass,Crematory,
Kreator
,un praktiski tas ir viss,ja nu joka pec gribas redzet Grindeksramentu fakerus..ta es neredzu jegu uz turieni braukt un teret naudu..diemzheel:(
bet nu tas jau gaumes lieta
0
Kā jau teikts, tā ir labi ja trešā daļa no bandām. Parasti ir ap 70.
0
nu jebkuraa gadiijumaa..nu papilnam tur buus kautkadi tupi metalkori jau un citas huinjas...pagaajusho gad bija ok,bet sitas nava daudzsolosh..vismaz iesakums neistaas daudzsoloshss
a vot vells vinj zin kad bus info par brutal assault...
0
Hm, šogad bija 6 metalkori un ~ tikpat huiņu (a la Turbonegro).

2008 pagaidām ir 3 metalkori (As I Lay Dying, Hatebreed un Killswitch Engage). Huiņas neredzu.
0
Turbonegro(emo pedinji)
nepatiik tas metalkkōrs,driizumā jagaida doom kōru vaj folk cōru...weee nu netiik tas sūudc:p and what you gonna doo??
0
Turbonegro(emo pedinji)
nepatiik tas metalkkōrs,driizumā jagaida doom kōru vaj folk cōru...weee nu netiik tas sūudc:p and what you gonna doo??
0
Brutal assaultā jau arī ir metalkōri un hārdkōri. Vismaz 2 iepriekšējos gados pat vieni no galvenajiem headlineriem bija hc - attiecīgi Sick Of It All un Madball.
0
Ņūmetālistus Soulfly piemirsi, to kakulāču dēļ BA krekliņu nenopirku :( Visādi graindkori ar tur pa pilno.
0
Bet bez visādām šaizēm visu ko gribēju nespēju noskatīties, tā ka neredzu iemeslu gausties.
0
GRAINDKORAM nava ne vainas smekjee labi
0
+ GORGOROTH (THE FORCE GORGOROTH) :D
0
Tas tipa ar Gālu un Kingu? Vai tomēr otra puse? :D
0
aha, šitā puse
0
Jau otro dienu nevaru WOA mājaslapu atvērt ! Kas par figņām, mļin !

He, manu ierosinājumu par nosaukuma maiņu neņēma vērā nelieši (King Gaahl Gorgoroth) :)
0
Bolt Thrower nebūs, bļē. Sūkā!
0
Pag, vai ta kāds solīja, ka būs? A to es arī varu pateikt, piemēram, oi psc, The Chasm nebūs, sūds.
0
Tapē, ka šie rīkoja savu fanu aptauju par to vai šiem būt vai nebūt, bet fani nolēma, ka Bolt Thrower nav piemērots šim pasācienam. Nu es jau protams balsoja par to, lai būtu.
0
Nav liels zaudējums. 1998 un 2001 bija OK, bet pēdējais gan kaka.
0
The IVth Crusade un ...for Victory - šie ir labu labie, pārējie tāds muļļajiens vien ir. Bet dzīvajā redzēt viņus neatteiktos
0
Nu ko nu muld, Blade. Those Once Loyal ir viens no labākajiem Botlt Thrower un 2005. gada albumiem, savukārt tevis pieminētie man vismazāk tīk. :P
0
Vienmuļākais 2005.gada albums drīzāk ;) Cik atceros, pat līdz galam nenoklausījos un realizēju shift+delete. Chaosa pieminētie arī labi. Dzīvajā jau būtu interesanti paskatīties, ja atbrauktu pie mums aizietu, bet WOA jau ir čupa labāku bandu ..
0
He, Intar, tev tik ļoti patika, ka gandrīz par Botle Thrower nosauci :D Labs nosaukums, ja kas.
0
Nū, protams gaumes jautājums, bet esu starā par visu Bolt Thrower diskogrāfiju. Turklāt jā, Those Once Loyal bij ļoti spēcīgs materiāls, turklāt Willetts balss manuprāt tieši šai albumā bij agresīvāka par iepriekšejos dzirdēto. Pat daudzu kritizētais Honour-Valour-Pride ar Ingram pie mikrofona, bij ļoti labs, kaut gan iekš Benediction man viš labāk tīk, it īpaši Grind Bastard, kas ir vienkārši šedevrs manām iekšām.
0
+ Autumn (Hol)
+ Gorerotted
+ Powerwolf
+ Primordial

Yeh baby, Primordial! Powerwolf labs heavy-poverītis, grimmējas gan baigi. Autumn braukā tūrēs ar Within Temptation, jauka grupa (ar beibi protams).
0
Un Gorerotted arī labs angļu brutālnieks :)
0
kruta.
0
Iespējams ka PRIMORDIAL būs tepat tuvumā - Kilkim Žaibu festā :)
0
2x kruta. Tad jau WOA ko citu varēs ievērtēt tajā laikā.
0
Kad varēs pasūtīt caur šejieni biļetes,ja tas ir iespējams. Ir pievienojušās tik daudz labas grupas un Iron Maiden un Nightwish ir jūtami populāras. Neraža;(
0
jā. ja te notiks kaut kāda daudz maz masīvā, kopistiskā biļešu pasūtīšana, tad es ar' varētu piemesties.
0
eatliver.com/i.php?n=2546...

shitaa deelj vareetu aizshaut...
0
Tā iet, ja ielejā telti uzbliež :D

A kas, Nigtwish arī būs ?! Nevaru atkal mājaslapu atvērt :(

Bet biļetes jau vislaik var pasūtīt, tas jau entās reizes teikts.
0
Blade, būsi iekļuvis šiem melnajā sarakstā ;)
0
Yo, kaarteeja biljeshu suutiishana notiks liidz gada beigam! ieintereseetie luudzu meilojet uz profilaa noradiito e-mail adresi.
0
+ CORVUS CORAX
0
+ Axel Rudi Pell
+ Before the Dawn
+ Corvus Corax
+ Destructor
+ Enemy of the Sun
+ Evocation
+ girugamesh
+ Gorgoroth
+ Headhunter
+ Lordi
+ Nifelheim
+ Van Canto
+ Warbringer
0
Vecais Axels rullē. Arī Lordi. Van Canto spēlē "a capella metal" (bungas un čupa vokālistu) :)
0
Axels no tiesas rullē. Lordi - ne visai. Van Canto - interesants projekts bez jebkādas paliekošas vērtības. :p :P :P
0
Rīgā dzīvajā baigi labi iekapāja. Albumi gan viņiem neviens vairāk par 8.5 nevelk ...

Hm, a kam tad vispār ir paliekoša vērtība. Uz pirkstiem var saskaitīt.
0
Van Canto=Cosmos
0
Wtf? Corvus Corax ? Tā taču ir tā pati vācu folk apvienība, kas spēlē visādus dīvainus štrumus???!

Nu ķipa, šitie onkas:
www.youtube.com/watch?v=3QWS1xUkUaA...
0
Jap, tie paši :)
0
+ Ensiferum
+ Grave
+ Psycho Punch
0
Ensiferum Brutaļņikā baigi labi noblieza, un Grave arī baigais zvērs.
0
+ Watain
0
kā reiz aizvakar skatījos Grave-Enraptured- DVD. nu monstrozi bliež, tāda enerģija, ka prieks!

šodien jāievērtē Vital Remains-Evil Death Live- dvd
0
+ Exodus
0
Šis gads sāk izskatīties pēc īstas THRASH METAL leiputrijas. Interesanti, ko BA būs sarūpējuši ? Heathen reunion ? Annihilator + Razor + Voivod ?
0
Nu es tak teicu jau kaukur, ka thrash atkal nāk modē. WOA billings jau ngan neko tādu sevišķu šai jomā pagaidām neuzrāda, ar Kreator un Exodus līdzdalību vēl drusku par īsu, lai tādus apgalvojumus izteiktu, vismaz tēmā par WOA :D

Heathen reunion... mmmmm. Nu teorētiski jau reunions sen ir noticis, tikai tālāk par 2005. gada demo (sasodīti labo) nekur nav tikuši. Vairāk gan aktuāls jautājums ir par Dark Angel reunion - būs vai nebūs, baumas jau vairākus gadus cirkulē :)
0
Intar, kā Tu to domā - "thrash atkal nāk modē"?
Daudzi saka tāpat, ka rokmūzika vispār pašlaik ir "uz viļņa", jeb "modē". Vai tas nozīmētu, ka tā pašlaik ir modē plašās tautas masās tāpat kā, teiksim, "kļoša" bikses? Man liekas, ka ņefiga.
Paprasi vidusmēra garāmgājejam, cik viņš zin par tādu thrash.
Drīzāk, patlaban ir vienkārši sasnieguši brieduma gadus tie pusaudži, kas 90-to sākumā pavilkās uz grandžu vai, teiksim, ap black un death sacelto troksni; vienkārši kāddien mūzikas veikalā paņēmuši kādu Megadeth disku tīri intereses pēc, sak, vajag reiz arī ko no klasikas iečekot, esmu jau pieaudzis cilvēks, tās saknes jāapzin.
Nav jau tā, ka ar to modi uz thrash smagmūzikas cienītāju rindas augušas plašumā - drīzāk, tās vienkārši gaumes un viedokļu ziņā kļuvušas mazāk sadrumstalotas, jo tie, kas agrāk 24 stundas diennaktī nēsāja flaneļa kreklus, vai mežā ar flomasteriem un guaša krasām mālēja viens otram fizionomijas, pārstājuši uzskatīt savu iemīļoto mūzikas novirzienu par vienīgo pareizo.
0
To modē nākšanu es domāju tikai smagās mūzikas aprindās. Ja kopš 90-to sākuma par thrash tikpat kā nekas nebija dzirdams, tad pēdējos dažos gados reunioni notiek viens pēc otra, arī tie veterāni, kas nebija pajukuši, atgriežas vairāk pie vecā stila, jaunas thrash bandas dīgst kā sēnes pēc lietus, un dabū līgumus uz lieliem leibliem... Ja ir runa par metāla scēnu, tad es uzskatu, ka var teikt, ka thrash ir "uz viļņa".

Bet protams, vismaz pēdējai rindkopai no tevis teiktā var piekrist.
0
Nez, personīgi nekādu treša vilni neizjūtu. Jā ir atkalapvienošanās, jā ir jaunas bandas, bet vairāk vai mazāk tas notiek arī citos novirzienos. Kaut gan atzīstu, ka trešmetāls nav gluži mans iecienītākais, kam sekotu ar pastiprinātu interesi.
Turklāt jaunās oldskūlīgā skanējuma bandas, manās ausīs nemaz tik bieži nav nokļuvušas, turklāt tās kas ir, neko jaunu/interesantu nav piedāvājušas. Vienīgais labais, kas nāk prātā ir Evile. Drīzāk metalkōres, kas vairāk mēdz iebrist treša lauciņā nekā hardkōres, ir gan biežākas, un dažādi citādi treša atvasinājumi un sajaukumi.
Vienīgais kam gribu piekrist - modē tagad ir atkalapvienošanās, nez, tas tik tiešām pēdējā laikā kaut kā uzkrītošāk nekā agrāk. Vecajiem penšiem, laikam tomēr vēl ir ko teikt un gribas uzraut, vai arī vecumdienās darīt nav ko. Turklāt manis pēc dažs labs reunjons varēj labāk ar nenotikt.
0
Evile man savukārt ir starp tām jaunajām bandām, kas neko jaunu/interesantu nepiedāvā. Tādas gan ir lielais vairākums retro thrash bandu, jo nu neko jaunu tur vairs arī neizdomāsi - kā jau minēji, dažādi atvasinājumi un sajaukumi jā, bet tīrā thrash tak viss ir izdomāts jau pirms 20 gadiem.
Problēma daudzu jauno thrash bandu skanējumā laikam ir tā, ka spēlēt jau ta māk un zina ko, tikai pietrūkst tā balls to the wall attitude. "te ieliksim šito rifu, pēc tam šo te, tad tu šite nobļausies šitā, te neliela Slayer reference..." utt. - bez dzīvības tas viss bieži liekas, es neticu, ka tie čaļi ir patiešām tik agresijas pilni, kā viņi gribētu izlikties. Evile es nopirku albumu, ticēdams labajām atsauksmēm, bet pa īstam patīk man tur tikai viena dziesma. Meltdown pagaidām no jaunajiem vislabākie šķiet. Municipal Waste arī labs savā lauciņā, bet tas jau tāds crossover, vairāk party muzons.

Par vilni runājot, nu piemēram, paskat, ko Earache, kas pamatā uz death orientējas, pēdējā laikā savilkuši - tie paši Evile, Municipal Waste, Bonded By Blood, Gama Bomb, SSS - visas jaunas thrash bandas. Un ieejot Earache mājas lapā, pirmais, ko izdzirdi ir jaunā thrash izlases Thrashing Like a Maniac (kur šie paši iekšā :D) reklāma :)

Protams, nav jau tik ļoti izteikts vilnis, tomēr salīdzinoši jūtams.
0
+ Opeth
0
Būs jāmēģina noskatīties visu konci, jo 2006.gadā pēc 30min gāju Soilwork klausīties.
0
+ 3 Inches of Blood
0
Kārtīgs True Power, yeah !
0
baaaa, Excrementory Grindfuckers... mjaaa... nez caur kaadiem galiem jamie wackenaa tikushi.. bet nu gribeetos redzeet jau nu dikti
0
BoD, tas bija sarkasms?
0
It nemaz. Viena no pēdējo gadu labākajām Powera bandām. Turklāt Kanādieši ! Ja patīk Sabaton, Cage un Brainstorm, tad šitie ir īstā izvēle. Pēdējā albumā bezmaz Death Metal panesas :)
0
Gribētos palūgt šeit iztirzāt vēl vienu jautājumu, kas man ilgi licis lauzīt galvu, un lielā mērā pat līdz šim atturējis no šī festivāla apmeklēšanas.
Cik saprotu, brauciens aizņem ap diennakti vienā virzienā, plus vēl festivāla norises laiks. No kā īsti jūs tur pārtiekat? :)
Saprotu, ka var jau protams, nedzērājs būdams, apostīt pudeles korķi, un tad bezfilmā gulēt visu ceļu; taču šādu variantu īsti pielietot negribētos.
?
0
Ja nedzer, tad visu naudu var noeest.
pat leetaak sanaaks.
0
Sapņos redzu Vakenas kebabu, yo ... (4-5 EUR).

Var pārtikt no līdzpaņemtā.

Var rīt kebabus un cīsiņmaizes ... No kebaba pus dienu vairs negribas ēst :)

Var doties kulta gājienā uz kulta bodi pēc kulta kartupeļu salātiem un raviolli (tā kā Despers šoreiz nebrauks, būs tev pašam viņi arī jāapēd :D) Cenas no mūsējā nākamgad laikam vispār neatšķirsies ...

Tā ka dienā tiek kāda kaste alus izdzerta, ēst īpaši negribās :D

P.S. Brauciens aizņem pusotru diennakti.
0
Svolačs, sāki par ēšanu runāt, un atkal prātā nāk Brutaļņika svaigi ceptā 18cm pica (Ls2.50) un Čehu alus (Ls0.18) ...
0
VISKIIIIIIIIIIIIIIIJS!!!!!... Aizliegs braukt uz Wackenu bez viskija!!! Vai vismaz ruma...
0
Vēl ekonomiskāks dzēriens ir absints ...
0
tad iznāktu ļoti īss brauciens, ja vislaik absintu dzertu
0
Nevajag jau kā alu tempt ! Bet padomā cik viegla soma būtu. Ar piecām pudžām pietiektu (nu ja viens pats dzer), visam braucienam un koncim ...
0
Paldies, nomierinājāt; ja jau uz veikalu staigāt ir iespēja, tik traki nebūs. Ņemot vērā, ka britos jau tagad pārtika 2x lētāka, nekā pie mums, varbūt varēs iztikt.
Bet - pusotras diennaktis, žēlīgsdiestēs... Gara acīm redzu, kā knapi iztuntuļojat no autobusa ar 2x resnākiem uztūkušiem kātiem, kam vajadzīgs tikpat ilgs laiks, lai atgrieztos normālā stāvoklī...
0
Nu, starpā jau ir viena nakšņošana / dzeršana Polijas ārēs (ap Ščecinu). Daudzi kadri no autobusa knapi iztuntuļo, bet tam ir pavisam cits iemesls :D

Nemīz bundžā vecīt, ja jau es ar lauztu atslēgas kaulu varēju pa WOA izvandīties, tad tev gan jau dirsa nesaplaks no pasēdešanas busā ...
0
pusotra diennakts jaabrauc? man visu laiku liekaas ka izbraucam no LV un peec 3h esam jau tur.
bez tam es saprotu, ka dzert var visu laiku, bet kaa var eest visu laiku?
0
Ar ļoteni pat 3h nesanāk. Kādas 6h vajag droši vien.
0
Ja kārtīgi sadzeras, var iznākt 3 apzinātas stundas ceļojuma :D Pārējās vienkārši netiks piefiksētas...
0
Manuprāt, ja izdodas dabūt aviobiļetes e-desertā, ceļš ar busu pat sanāk salīdzinoši dārgāks.

Lai arī man jau stāstija leģendas par to, kā rodas sirsnīgās draudzības wacken braucēju busiņā. Laikam jau tas ilgais turp un atpakaļ ceļš ir papildus tusiņš.

Ja mēs nebūtu 4 cilvēki, kas kopā dosies turp ar lidmašīnu un tālāk vilcienu, arī izvēlētos busu- līdz galapunktam jau izveidojas bariņš, ar ko tusēt nonākot galā. Interesantu paziņu nekad nav par daudz.
0
'Wrong' CYNIC Booked For Germany's WACKEN OPEN AIR Festival - Feb. 5, 2008

Drummer Tim Batkin of the reactivated NWOBHM (New Wave of British Heavy Metal) outfit CYNIC (not to be confused with the reunited progressive metallers CYNIC, whose 1993 album "Focus" is regarded as a landmark release in the field of technical/progressive metal) has released the following statement via the HellrideMusic.com forum:

"The German people have an enviable and just reputation for thoroughness and attention to detail, so it is very disappointing to report that during negotiations for CYNIC (UK) to play at Wacken [Open Air festival in Wacken, Germany] (including telephone conversations to and from England), that whilst they booked and promoted a British heavy metal band from Worcester, England, they (Thomas from Wacken Open Air) believed he had entered into contract with a thrash metal band from the U.S. Dear Thomas (ever the promoter professional), when he realised his error (well, in fact, he sent our team a link to Wikipedia of CYNIC U.S. and asked if that was us), and when receiving the negative response, binned us from the show.

"So, sorry, guys, we won't be playing. If anyone could suggest another venue, we would be all ears to come and play. In the meantime, and putting this distraction behind us, we will crack on with the album and get it out to you."

MUAHAHAHAHAHAHAHA! :D :D :D
0
tiem angļu Cynic noteikti bikšeles notrīcēja, izlaiduši vienu demo un vienu singlu 1983.gadā(pēc metāla arhīviem) un beidzot pēc vairāk nekā 20 gadiem viņi beidzot ir atzīti un uzaicināti uzreiz uz Vakenu :D
0
bet galu galā tiem angļiem šie ir vislielākā publici'tāte kāda bijusi. tagad daudzi zinās, ka ir vēlvieni Cynic
0
Deathperado :D nju kaa tad, ka viskijs :)
atkal otrajā dienā no rīta būs jāiet jūs lāpīt :D

nju ja kemps atkal būs tajā pašā vietā tad shmigu var nepirkt :) iekasēs polšu par čurupes tiltiņa šķērsošanu :D :D :D
tik jāuztaisa plakāts ar tiem kas iekritušī tur :) lai šamiem bail lekt pāri! tādā vaidā piespiedīsim dod kukuļus (alu vai wiskiju) :D
0
PS: Par bagāžu būs jāmaksā/jāielej atsevišķi...
0
Hm, man ir jauka bilde, ar dubļainām kājām lidz kulei :D
0
+ Machine Men
+ Mercenary
+ Sturm und Drang
0
Tīri labs pienesums ! Machine Man ir jauks Somu hevītis, labākajās Bruce Dickinson tradīcijās, Mercenary - Dāņu Melodic Death un ne no tiem sliktākajiem, bet Sturm und Drang (vēl vieni Somi) 2007.gada albums ir satbili tā gada TOP10 - baigi pavelkošs Hard'n'Heavy, var salīdzināt ar Gun Barrel !
0
Atbrīvo man vietu autobusā, vai vismaz bagāžniekā... aprīlī tikšu pie biļetes
0
Liidz februaara beigam notiks karteeja biljeshu suutiishana
ieintereseetiem rakstiit uz mailu: estragons@inbox.lv
0
+ Job for a Cowboy
+ Leaves Eyes
+ Torture Squad
+ Unearth
0
Būs jāievērtē Intara mīluļi :)
0
Izskatās, ka Torture Squad pērn iekarojuši organizatoru simpātijas. Tas ir tikai pozitīvi, vienīgi vēl vairāk apgrūtina izvēli - kuru festu izvēlēties.
0
Abus :D
0
Nespīd. Tā jau varētu visu vasaru pa festiem dot uguņus vaļā :D
0
Luuk shadu vestuli sanjemu no vacieshiem shodien...

"unbelievable but true …until today we already sold 60.000 tickets for W:O:A 2008!

We think that we´re sold out latest at the end of march / beginning of april!"
0
+ CYNIC iistais :)
+ Negura Bunget
+ Alestorm
+ Nashville Pussy :)
0
60,000 Tickets Sold For This Year's WACKEN OPEN AIR Festival - Mar. 4, 2008
According to the Wacken Open Air festival organizers, 60,000 tickets have already been sold for this year's event, which is scheduled to take place July 31 - August 2, 2008 in Wacken, Germany. The organizers write in a press release, "We think that [we'll be] sold out latest at the end of March/beginning of April! Those who haven't already bought their tickets should act promptly. We will definitely not sell any tickets at the festival. Also one-day tickets will not be offered. Furthermore we'd like to warn you [not] to buy your tickets at eBay or any other high-priced online ticket shops!"

Wacken Open Air festival billing is shaping up as follows:

3 INCHES OF BLOOD
ALESTORM
AS I LAY DYING
AT THE GATES
AUTUMN
AVANTASIA
AXEL RUDI PELL
AXXIS
BEFORE THE DAWN
CARCASS
CHILDREN OF BODOM
CORVUS CORAX
CREMATORY
CYNIC
DESTRUCTOR
DREAM OF AN OPIUM EATER
ENEMY OF THE SUN
ENSIFERUM
EVOCATION
EXCREMENTORY GRINDFUCKERS
EXODUS
GIRUGÄMESH
GOREROTTED
GORGOROTH
GRAVE
HATEBREED
HEADHUNTER
IRON MAIDEN
JOB FOR A COWBOY
KAMELOT
KILLSWITCH ENGAGE
KREATOR
KRYPTERIA
LEAVES' EYES
LORD BELIAL
LORDI
MACHINE MEN
MERCENARY
NEGURA BUNGET
NIFELHEIM
NIGHTWISH
OBITUARY
OPETH
POWERWOLF
PRIMORDIAL
PSYCHOPUNCH
SABATON
SALTATIO MORTIS
SOILWORK
SONATA ARCTICA
STURM UND DRANG
THE BONES
TORTURE SQUAD
UNEARTH
VAN CANTO
WARBRINGER
WATAIN
0
+ The Haunted
0
+ Massacre
+ Kamelot
0
Massacre??? O_o
0
:( Kamelot... ceru, ka parādīsies šie kādā citā pasākumā arīdzan, dikti man patīk...
0
Super !
0
Dear Metalheads,

as announced a few weeks ago, we had an incredible pre-sale und now its happened:

! The 19. Wacken Open Air 2008 is SOLD OUT!

We thank you all for your loality and support.
0
Iron Maiden - tas ir spēks, bļeģ !
0
haha, tikai tagad pamanīju - "loality" :D Tas laikam bij domāts kā "lolity"?
0
Tu vēl nepamanīji "und"; tas arī laikam tāpat bij domāts.
Labi vien ir, ka tā arī neiztusos nopirkt to biļeti. Baigā note stāvēt aiz 60000 mugurām, skatuves, uz kuras spēlē Iron Maiden, priekšā.
0
nu būs 59000 vai mazāk, jo īpaši prāts nenesās šamos ilgi skatīt...
0
+ Airbourne
+ Avenged Sevenfold
+ Mustasch
0
есть 1-2 места в машине, выезд на фест 23.07 обращаться juser@inbox.lv
0
+ Stam1na
0
Viens no retajiem Modern Thrash ansambļiem, kas man patīk. Bet man jau vājība pret Somu valodu ...
0
+ Holy Moses
+ Lauren Harris (Steve Harris no Iron Maiden meita)
+ Metakilla
+ Mortal Sin

Ir arī running order sākotnējā versija. Iron Maiden nez kāpēc piektdienā iebāzti.

Un kas tad, nez, būs Metal Battle Lithuania?
0
Vot Holy Moses, tā ir viena laba manta, kas noteikti būs jāredz!
0
Mortal Sin !!!

WTF ir Metakilla ?
0
Skaidrs, koverbanda. IM gan ceturtdienā iebāzts, kā jau parasti galvenajam hedlainerim. Pirms tam normāli Mustach, Sturm & Drang un varbūt Leaves Eyes varēšu redzēt.

Piektdiena ar baigi OK izskatās, vienīgi Grave ar Primordial kopā un Autumn neredzēšu.

Arī Sestdiena normāla, Powerwolf pat varētu redzēt, bet 3 inches nespīd. Vienīgi Krypteria neredzēšu un Axxis ar Kreator kopā :(

Man pat labāk par iepriekšējiem gadiem patīk tas Running Order. Opeth šoreiz kārtīgi varēšu ielūrēt.
0
Balde, tas running order jau vēl n-tās reizes nomainīsies ;)
0
Kas tās par grupām vispār??
0
Tfu, pārteicos par Iron Maiden, nu ja, ceturtdien. Galvenie hedlaineri hgan parasti spēlē sestdienas pievakarē ;)

hmm, man tur šis tas nepatika, bet nekad jau nav tā, ka visu var paspēt. Tātad šobrīd nepatīkamās sakritības man būtu:

Grave/Primordial (bet Primordial būs jāpiecieš, un gan jau HRL apstīsies)
Axel Rudi Pell/Gorerotted
Opeth/Massacre (bet Opeth iet dirst, Massacre ir jāredz!)
Gorgoroth/Crematory/Excrem... Grindfuckers
Holy Moses/Mercenary
At The Gates/Nifelheim (bet te jau nu arī skaidrs, kuram priekšroka)
0
Parasti jau pirmajā dienā bija "A Night to Remember" ar galvenajiem stāriem (Saxon, Sodom, Scorpions).
0
Bet tie parasti neskaitās galvenie hedlaineri. "A Night to Remember" parasti ir vnk visādi veterāni un/vai hevisti. Nezin kāpēc gan šogad tur tādi truleņi kā Avenged Sevenfold iebāzti.
0
Hm, a kas tad ir IM, ja ne hevists veterāns ? ;)
0
Hevists, kas turpina spārdīt :)
0
Plāniņi parādījušies - www.wacken.com/uploads/media/WOA20...

Ja tiksim B sektorā, būs ZB - vēl viena ieeja blakus. Pa lielām bumbām vis kā 2007.g. tikai Wet Stage aizbīdīts prom no lielajiem steidžiem.
0
Galvenais, ka nav vairs Party Stage atdlīts atsevišķi. Un papildus ieeja arī ir zaibis.
0
Kaut kāda skaidrība sāk rasties arī par Metal Battle finālistiem.

Šveice - Soulline www.myspace.com/soulline
Nīderlande - Ripsaw www.myspace.com/ripsawmetal...
Lietuva - Mandragora www.myspace.com/mandragoralt...
Brazīlija - Threat www.myspace.com/threatbrazil...
Vācija - Bloodwork www.myspace.com/bloodworked...
Norvēģija - Pica Fierce www.myspace.com/picafierce...
Polija - Chainsaw www.myspace.com/chainsawpl...
0
Nīderlande - Ripsaw un Polija - Chainsaw.
Gateris gatavais...
0
Pica Fierce vērtīgs nosaukums.

Pica (disorder) - abnormal appetite for earth and other non-foods --> "Nežēlīgi nenormāla apetīte uz zemi un citām neēdamām lietām" :D
0
Kakām ?
0
+ Stone Gods
+ Sweet Savage

Personal Running Order ar jau kādu brīdi ir: sommernachtstrauma.com/woa2008/index.pl...
0
+ Concept Insomnia
0
Tā kā pailikušas tikai 10 dienas, tad diezvai kāda banda nāks klāt:

3 Inches Of Blood
Airbourne
Alestorm
As I Lay Dying
At The Gates
Autumn
Avantasia
Avenged Sevenfold
Axxis
Before The Dawn
Carcass
Children Of Bodom
Concept Insomnia
Corvus Corax
Crematory
Cynic
Destructor
Dream Of An Opium Eater
Enemy Of The Sun
Ensiferum
Evocation
Excrementory Grindfuckers
Exodus
Forum Band
Girlschool
Girugämesh
Gorgoroth
Grave
Hatebreed
Headhunter
Holy Moses
Iron Maiden
Job For A Cowboy
Kamelot
Killswitch Engage
Kreator
Krypteria
Lauren Harris
Leaves Eyes
Lord Belial
Lordi
Machine Men
Massacre
Mercenary
Metakilla
Mortal Sin
Mustasch
Nashville Pussy
Negura Bunget
Nifelheim
Nightwish
Obituary
Opeth
Powerwolf
Primordial
Psychopunch
Sabaton
Saltatio Mortis
Soilwork
Sonata Arctica
Stam1na
Stone Gods
Sturm & Drang
Sweet Savage
The Bones
The Haunted
The Rotted
Torture Squad
Unearth
Van Canto
Warbringer
Watain

Metal Battle Austria
Metal Battle Belgium
Metal Battle Brazil
Metal Battle China
Metal Battle Finland
Metal Battle France
Metal Battle Germany
Metal Battle Greece
Metal Battle Israel
Metal Battle Italy
Metal Battle Lithuania
Metal Battle Luxembourg
Metal Battle Netherlands
Metal Battle Norway
Metal Battle Poland
Metal Battle Switzerland

Mambo Kurt
W:O:A Firefighters

Kas jau zināms par busu un izbraukšanu ? 28.jūlijā ?
0
Starp citu, trešdienas vakarā tur notikšot Global Metal pirmizrāde.

www.globalmetalfilm.com/03/GM_03.html...

0
Nu ko, kārtējais trīsdiennieks iekš „the holy Wacken land” veiksmīgi noslēdzies. Šogad organizētais busiņš ieradās Vakenā jau agri trešdienas rītā, tā kā atkal varējām šturmēt B sektoru un mitināties rokas stiepiena attālumā no skatuvēm. Patīkami, ka organizatori bija ņēmuši vērā pagājušā gada nebūšanas un padomājuši, kā festu padarīt baudāmāku lielajiem pūļiem – papildus ieeja, papildus ekrāns tiem, kam negribās pūļos spiesties, un Party steidžs bez piekļūšanas/izkļūšan... grūtībām. Bija, protams, arī daži mīnusi, kas iepriekš WOA nebija īpaši manīti – sākuši uzdarboties garnadži, no kuriem cieta arī vairāki latvieši, un kāds asprātis bija izdomājis pielaist uguni mazmājiņām, kas pulciņam vāciešu rezultējās ar viesošanos slimnīcā un sadegušām mašīnām/ mantām.

Kā jau tas bija gaidāms, pamatīgi iespārdīja Iron Maiden – lielisks, enerģisks šovs divu stundu garumā ar pārdomātu scenogrāfiju un arī pašu Ediju uz skatuves. Spēcīgi imho bija arī Gorgoroth, Carcass, Torture Squad, Nifelheim, Primordial.
0
kāds cilvēku skaits? vēl lielāks kā pagāšgad?
0
65 000 cilvēku
0
Mjā... es nupat izlasīju šo te:
forum.wacken.com/showthread.php?t=14...

Es tik priecājos, ka letiņi ir visi atvesti veseli atpakaļ...
0
"Children Of Bodom
Iron Maiden
Sonata Arctica"

rofl
0
daudz cilveeku, kakjis tur uz vietas buutu nospiests :(
0
Īsumā Latviešu valodā varētu pārtulkot ?
0
Kārtējā pornodeva: foto.inbox.lv/bod-woa2008/WOA-200...
0
Deathperado- a ka es teicu pārējiem, ka man ar savu draudzeni un vīrišķim stāvot 10 m no barjeras bija neomulīgi, man sāka pārmest, ka es no metāla koncerta gaidot attieksmi kā simfoniskās mūzikas koncertā...

Runci- vienīgā patiesi bīstamā lieta varētu būt karstā saule un ugunsgrēks, kas gan nenotika mūsu telšu sektorā.

Dainīt, paldies par bilžām :*
0
Galvenā problēma, kāpēc pašā priekšā clvēkiem var gadīties "near death experience" ir tā, ka nav "viļņlaužu", tb barjeru, kas neļauj visam pūlim no aizmugures spiesties uz priekšu, kā rezultātā pirmās rindas tiek pārvērstas kotlešu masā...
0
"Der Negermann von dem benachbarten Klo hat mir ersteinmal hochgeholfen..." - oh nein, Rasismus! Raus aus W:O:A! :D :D :D

Par viļņlaužiem bija arī tai avīzē pieminēts, kur tas pats raksts bija; jādomā, ka organizatori kārtējo reizi mācīsies no kļūdām.

Pasākums kopumā atkal slānīja mugurpusi, kakls ir drusku stīvs vēl aizvien (daļēji arī no praktiski nonstop atpakaļceļojuma autobusā). Laiks bija mainīgs, kad bija karsts, tad sutoņa, kad lija, tad kārtīgi, bet tie tādi dzīves sīkumi, kopumā bija ok. Organizācijas ziņā - gan plusi, gan mīnusi: plusi - satiksmes organizācija (sastrēgumi bija novērsti), trīs ekrāni pie lielajiem steidžiem + viens ar labu apskaņojumu turpat pie B sektora, tā kā varēja skatīties turpat, iekšā nemaz neejot; ieeju skaits, un Party Stage atrašanās atkal vienā laukumā ar pārējiem. Mīnuss - nez, kur bija aizvāktas visas atejas un ūdeņi, bet Bsektorā un tuvākajā apkārtnē tādu nebija, nācās paieties tālāk. Uz maksas atejām/dušām bija jāpērk taloni, bet tas savā ziņā varbūt paātrināja rindas virzīšanos. Skaņa - kā kurai bandai, kā kurā steidžā, kā kuros laika apstākļos; Party Stage visumā bija klusāka, bet ne obligāti sliktāka; WET steidžā lielākoties bija ļoti laba, uz lielajiem - kā nu kuram.

Bija daži starpgadījumi jau pirmajā dienā, saistīti ar basiena apmeklējumu: 1)BoD ar manu fočiku rokā iegrūda baseinā, kamēr jams grasījās manu lēcienu fotografēt. Laikam nabags čuķ ne sirdstrieku dabūja, peldētnepratējs būdams... 2) autobusa šoferīši, kas visu trešdienu bija pavadījuši dīkdieņodamies pa busu stāvvietā pie veikala, pamanījās nozaudēt autobusa atslēgu :D Bet tā veiksmīgi pēc brīža atradās pašā autobusā. Tālāk jau kopumā veicās labāk :)

Labākās bandas manā skatījumā:

Iron Maiden - tur nav ko piebilst, vienkārši izcils šovs;
Kreator - ārkārtīgi nikns koncerts, brīžiem likās, ka Millem acis no pieres aiz dusmām izsprāgs;
Carcass - nevainojami un sirsnīgi;
Nifelheim - trū oldskūlbleķis bez liekiem vijeboniem lieliskā izpildījumā;
Exodus - vēl labāk nekā Rīgā, pūlis tika iekustināts ne pa jokam;
Massacre - dzīva klasika lieliskā izpildījumā; Kam Lee nepārstāja vārīties par pežām un pišanos :D
Obituary - tas pats kas Massacre, varbūt vēl labāk, tikai bez muldēšanas.

Principā visi, ko redzēju, vilties nelika.
0
foto.inbox.lv/bod-woa2008/WOA-200...
Kad pirmoreiz šito ērmu ieraudzīju, nesapratu, kas tas par spoku, atgādināja šo to no tās slavenās Kasparova runas... :D
0
Pilnīgs kik ēss pasākums, kā arī pirmais Wacken fests uz kura pabūts.

Ieradāmies ap 3 naktī trešdien, pēc visai nogurdinoša tomēr jautra brauciena, braucām ar savu transportu. Tauta gan jau bij saradusies visai pieklājīgā daudzumā.
Neapšaubāmi, kā jau pirmais fests, bij fantastisks piedzīvojums, dēļ kā arī nolēmu doties, jo muzikāli gluži nolasītās grupas nebija man pa gaumei, bet ar visu to daudz kas pārsteidza, arī no iepriekš dzirdētām, bet aizmirstām grupām, kas tagad liks tās vairāk klausīt.

No organizācijas puses vis likās ļoti ok, vismaz pie mūsus apmešanās vietas H sektorā - bij gan iegādājama paikas tuvu, gan atejas, gan arī ūdens, dušas ar itkā bij tuvu. Apkārtējie cilvēki ar bij visai draudzīgi un dzīvi nemaitāja, izņemot vienu nakti. Nezinu gan salīdzināt ar citiem festiem, bet arī cenu līmenis likās visai pieņemams gan paikai gan suvenīriem un tamlīdzīgam stafam. Alus gan tur lēts, un pēc mīzala garšoja, vismaz tā viena, kaste ko veikalā iepirkām, toties Jagermeister gan bij sasodīti labs, to tempām visai lielos daudzumos, līdz nauda aptrūkās. Cilvēku masas gan vismaz priekš manis bij pa daudz, it sevišķi, kad nācās brist cauri sekjuritī un uz steidžiem, baigā mīcīsānas. Karstums gan bij neizturams.
Turklāt būtu visai interesanti uzzināt kā viņi tīra to teritoriju pēc festa, jo skats bij visai iespaidīgs, pamesto telšu vietās.

No muzikālās puses, +/- ko gribēju, arī redzēju, pamatā vairāk staigāju pa lielajiem steidžiem un klausījos tur esošo stafu, mazāk iznāca apmeklēt WET steidžu. Attiecībā uz skaņu, kā vienīgo mīnusu var minēt tikai dažām grupām visai kluso vokālu attiecībā pret instrumentiem, bet tā vis bij bumbās!

Labāko dzirdēto grupu piecnieks varētu būt aptuveni tāds:
1. Cynic
2. Primordial
3. At The Gates
4. Opeth
5. Carcass

Un pie velna, kad spēlēja Exodus, vismaz pēc manis drukātā plāna pirms festa, viņu vietā spēlēja kaut kādi pensionāri kaut kādu hārdroku. Tā gribēju šamos redzēt, bļē!

Par nākamo gadu WOA'09 gan vēl nāksies apdomāt, kaut gan kolēģi biļetes jau paspējuši sev uzsūtīt.
0
^^^ nu gan jūs dodat ;) !

Exodus spēlēja Stone Gods vietā, bet šo vietā spēlēja iesildīšnas dienā plānotie Sweet Savage. Šitā gļuka dēļ pēc Exodus aizstaigājos pa Metalmārketu un piemirsu, ka tagad starp Exodus un Mercenary nav tik liela starpa un šos nogulēja, kas laikam ir lielākā festa cemme :(.

Jāiazmauc pēc alus un ar kāds apcerējums jāuzraksta, a to pašam žēl, ka par iepriekšējo WOA neko neuzrakstīju; nianses jau pašam piemirstas ...
0
Johaidī, dūda, kā mēs Tevi nesatikām! Nelietīgi...
0
Man Wackens ļoti patika!
Pirmais, kas mani ļoti satrauca, bija fakts, ka būs jābrauc mikriņā (atceroties 2005. gada braucienu uz Iron Maiden, jau apsvēru kādas neērtības būs jāizbauda), taču bija, manuprāt, ideāli, jo bija viena no superīgākajām kompānijām.

Uz Wackenu atbraucām dienu pirms pasākuma 4 no rīta. Mūs sagaidīja draņķīgs laiks ar lietu un dubļiem. Ok, dabūjām savas aproces un Full Metal bags, gājām meklēt vietu teltīm. Nedaudz nierasti bija, ka B sektorā nebij' ne tualetes, ne ūdens (liels mīnuss). Cits liels mīnuss ir tas, ka cilvēki Wakenā palikuši zaglīgāki, kas, īstenībā, šim pasākumam ir ļoti neraksturīgi.

No bandām, daļēji, ko gribēju, to redzēju.... Nedaudz varu piekasīties skaņai.

1. Corvus Corax (tik iespaidīgu šovu redzēju pirmo reizi mūžā, priekšnesums bija tik skaists)
2. Massacre (dabūju nofocēties ar vokālu!)
3. Kreator (zvērīgi, bija arī iespaidīgi klipi dziesmu laikā)
4. Excrementory Grindfuckers (uzstājās labāk nekā Čehija, lieliski prot aizraut publiku)
5. Carcass (nav ko teikt:))

Visdraņķīgāk, manuprāt, uzstājās Nightwish! Jau braucu ar domu, ka šie būs totāls mēsls, un nekļūdījos, taču šāds viedoklis laikam būs tikai man. Tāpat neliela vilšanās ir par Childen Of Bodom. It kā dzēki uzstājās labi, taču vairs ne tik labi, kā 2006. gadā.

Kopumā pasākums ir izdevies, kaut arī nedaudz nepaveicās ar laika apstākļiem.

0
fatduude, šodien, plkst. 11:08

"Un pie velna, kad spēlēja Exodus, vismaz pēc manis drukātā plāna pirms festa, viņu vietā spēlēja kaut kādi pensionāri kaut kādu hārdroku. Tā gribēju šamos redzēt, bļē!"

Acīmredzot laiki tika izmainīti jau festa gaitā; vēl sestdien no rīta dzirdēju baumas, ka esot it kā pārcelti par 2 h vēlāk, un veicītī iegādātajā jaunākajā WOA avīzes izlaidumā nodrukātā dienas programma šīs runas apstiprināja. Bet redzēt bija tiešām vērts.
0
Nu, Henčai jau labi - Krišjānis kalpoja par spilvenu, bet Estriks par kāju balstu ... :D

P.S. Alus krājumi līdz nedēļas nogalei sagādāti, jāsāk dzejot ...
0
Estriks nekalpoja par kājbalstu, drīzāk Riharda kreisais sāns...
0
Pasākums sanāca ļoti labs neskatoties uz dažiem mīnusiem. Pie tiem var pieskaitīt arī braukšnu lielajā mikriņā. Mantas nācās likt ejā un pie kājām, krēslus arī nevarēja atgāzt kā autobusā, bet ar alkoekspreša palīdzību fiksi tikām līdz pagājšgad iepazītai stāvvietai pirms Ščecinas pie serbu saimnieka un zivju krodziņa. Vāciju praktiski neatceros, jo palaimējās aizmigt. Iebraucām bez jebkādām rindām. (Cik nopratu no W:O:A 2007 DVD, galvenais rindu iemesls bija nevis mašīnu skaits, bet gan pirms tam 3 nedēļas ilgušais lietus, kas pat lika apsvērt festa atcelšanu. Organizētājiem pēdējā dienā nācās susināt gan pievedceļus, gan telšu vietas. Ūdens tika gaiņāts pat ar helikopteru radīto vēju !) Izkāpām pie galvenās ieejas un pa lietu maucām uz B-sektoru, kur gan sanāca minstināšnās, jo sākumā nospriedām, ka tur vēl nevienu nelaiž, jo dažus izdzina ārā. Beigās izrādījās, ka nelaiž celt teltis un nojumes tikai tur kur bijām pagājšgad (līdz 8:00), bet otrpus ceļam drīkt. Ttur arī uztaisījām pagaidu nometni, kura beigās kļuva par pamata. Labi vien ka tā, jo jau nākamajā dienā kāds lecot pār grāvi salauza kāju :( Sikspārnis savukārt saskrējās gaisā ar kādu vieglāku vācieti, kurš atjēdzās līdz ausīm dubļos :)

Pēc kulta gājiena uz veikalu un baseina apmeklējuma (slīkt ir ļoti nepatīkami, dīvainā kārtā gan pamanījos vienā rokā noķert brilles, bet otrā noturēt fočiku) devos klejot pa mārketu un dzēru, bet citi biedri apmeklēja iesildošos končus. Matakilla bija baigi labā, pēc Riharda nostāstiem. Labi ka bija karsts un saulains laiks – varēja izžāvēt somas un drēbes.

Nākamā dienā bija tas pats, tikai pēcpusdienā apmeklēju somu metalurgus Sturm und Drang, kas nomauca enerģiski un atraktīvi labākajās Gun-Barell tradīcijās. Vienīgais mīnus bija nepārliecinošā skaņa. Leaves Eyes bija ļoti labi, bet Rīgas koncis bija galvastiesu pārāks emocionālajā ziņā un arī kontakts ar publiku bija daudz tiešāks un intīmāks. Skatuves fonā bija uzstādīts drakara modelis. Pirmajās dziesmās jūtami kliboja skaņa, bet pie trešās dziesmas to novērsa un pārējām Party Stage bandām ar skaņu viss bija čikiniekā. Vakarā bija pasākuma nagla – Iron Maiden koncerts. Nokļūdījāmies ar ieeju (gājām pa galveno) un netikām pat līdz skaņotāja teltij. Nācās līkumot atpakaļ un uz labo pusi, no kurienes vismaz skatuvi varēja redzēt. Nav ko īpaši piebilst, gan jau ir novelkama pa MTV Germany translētā IM uzstāšanās. Par to kurš ir īstais ‘’Kings of Metal’’ man nekad nav bijušas šaubas.

Rīts sākās kā parasti – ap 8-9 Saule izdzen no telts, veikalā nopirkta kaste alus un var sākties muzikālais maratons. Kā pirmos (pēc diviem neveiksmīgiem piegājieniem Metalmānijā un HRL) pilnībā varēju noskatīties Primordial, kas bija ļoti labi. 10min dziesmas nemaz nelikās garas. Nākamie bija Thrash metal pionieri no Austrālijas – Mortal Sin. Priekšnesums bija ļoti spēcīgs, bet albumi man tomēr vairāk patika (silti iesaku pirmo un pēdējo). Tad sekoja 3h pauzīte, kuras laikā sākās īsta vētra ar pamatīgu lietusgāzi. Kaimiņiem austriešiem tiki aizrauta nojume, bet mūsējā laida cauri :(. Neapskaužu tos, kas tolaik skatījās grupas. Par laimi, lietus pēc stundas beidzās un vairs nebija 30 grādu svelmes. Vēlāk ar nedaudz paliju, bet kopumā bija sauss laiks visas dienas. Nākamos ievērtēju Kamelot, kas nospēlēja ļoti labi un atraktīvi. Tika uzaicināti vairāki viesi – Simone Simons (Epica), kurai gan sākumā skaņotāji sūdīgi mikrofonu noregulēja un Alex Krull (Atrocity, Leaves Eyes). Nākamā banda bija pilnīgs jumtrāvis no kuru uzstāšanās sagaidīju tieši to uz ko cerēju – jumts pamāj ar roku un aizbrauc :) Pirms trim gadiem jau redzēju Sabaton dzīvajā un bija lieliski, bet čaļi ir vēl kāpuši uz augšu un mauc vienkārši pirmklasīgu War Metal (True Power/Heavy). Vokālists ir viens no atraktīvākajiem kāds redzēts. Pēc tam sekoja Sonata Arctica, kas neskatoties uz lielisko spēli, skaņu, publikas atbalstu un labajām dziesmām (pāris kārotās gan nedzirdēju) neatstāja gaidīto iespaidu. Bija labi, bet tikai labi ... Blakus stāvošais tipāžs sita sērferiem pa ribām un meta tālāk :( Sūkātājs bļa nahuj. Pēc pāris studu atpūtas (kā dēl jau otriez tika atstāts novārtā COB) gāju ievērtēt Corvus Corax. Pašam ir kādi pāris albumi, kas īpašu sajūsmu neizraisa (kautgan ir tīri OK), bet cerēju, ka dzīvajā kārtīgi iekapās. Šovs bija ļoti krāšņš un specefektiem bagāts – uz skatuves ņēmās vesels kolhozs: koris, orķestris un folkloristu bars ar no Tanzwut pazīstamo Teufel (Velns) priekšgalā. Kāpa ārā visādi pavļini utt. Pēc kādām četrām dziesmām, kuras bija viena otrai līdzīgas tinos prom. Pārāk garlaicīga mūzika (turklāt man ļoti patīk gan Subway to Sally, In Extremo, Blackmore’s Night un tas pats Tanzwut dzīvā ir pa pirmo). Kā kompenmsācija bija Avantasia uzstāšanās. Viņu (būtībā Tobias Sammet no EdGuy) albumi ir vienkārši labi, bet dzīvajā viss skanēja lieliski. Bez Tobiasa, pārmaiņus dziedāja vēl trīs vokālisti, kā viens no viesiem ģitāru spēlēja Uli Jhon Roth. Šovs bija pa pirmo ! Dienu noslēdzu ar Crematory, uz kuriem bija samnērā maz tautas (turklāt puse dziesmu bija vāciski). Grupa nospēlēja ļoti labi. Tika norukāti visi lielākie hīti. Reiz pa reizei uz skatuves parādījās pāris gadus vecā taustiņnieces meita ar milzīgām ausīm uz galvas :)

Pēc kārtējā veikala apmeklējuma devos un 3 Inches of Blood. Pāris minūtes ātrāk sākās Bruce Dickinson somu fanu Machine Man uzstāšanās, kuru kādas 15min paskatījos. Čaļi spēlēja klasisku Heavy Metal ierastajā Somu kvalitātē – enerģiski un no sirds. Uz kanādiešu niknajiem poveristiem tautas bija daudz vairāk un to viņi bija godam nopelnījuši, jo pilnīgi nonesa jumtu ar savu nikno Power Metal, kas balansē uz Speed un Thrash robrežas, reizēm iebrienot Melodic Death lauciņā. Viena no kanuku labākajām bandām ! Tā kā Exodus uzstāšanos pārcēla, devos veikt beidzamos pirkumus un piemirsu, ka tagad pirms Exodus spēlē Mercenary :( To piefiksēju tik pie teltīm, kad līdz viņu uzstāšanās beigām atlika kādas 20-15min. Toties ar pilnu sparu varēju fanot par Exodus, kas noblieza lieliski, bet ne labāk kā Rīgā, jo pārāk lielu uzsvaru lika uz pirmo albumu, atstājot novārtā, manuprāt labāko savu ripuli, ‘’Fabulous Disaster’’. Pēc vēl vienas pauzes, gāju ievērtēt iepriekšējā Vakenā nogulēto Sympho Gothic bandu no Vācijas Krypteria (citi biedri gāja uz Carcass, bet tos es nākamnedēļ redzēšu Čehijā). Grupas vokāliste ir korejiete ar lielisku balsi (arī viss cits ir savās vietās) un labām frontmenes :) spējām. Patīkami pārsteidza, ka dzīvajā grupa skan daudz dabīgāk un smagāk nekā ierakstos. Vairāk velk uz klasisku Heavy Metal Doro / Vainglory tradīcijās. Dziesmas un priekšnesums bija pārsteidzoši labs. Par nākamo pārsteigumu parūpējās ВИА "У Колитки", no kuriem man tikai pēdējie divi MCD garuma albumi patika, tāpēc šaubījos, vai šie maz sagrabinās jēdzīgu materiāli 75min garumā. Biju gandrīz uz pakaļas, jo dzīvajā skanēja vienkārši zvērīgi labi dziesmas no visiem albumiem demo ieskaitot. Būs laikam vecais meteriāls arī jāievērtē. Tā kā stāvēju skatuves labajā malā kādā 5 rindā, tiku arī labā vietā pie Nightwish, bet pēc pirmajiem akordiem vairs tā nelikās, jo biju tieši pretim tumbām, kādā septītajā rindā un skaņas blieziens bija nežēlīgs. Stāvēju ar atvērtu muti lai bungādiņas nepārplīst. Ausu korķi reāli noderētu ... Arī Anetes balss izklausījās štruntīgi - smalka kā skolniecei. Par laimi, trešājā dziemā tā sāka skanēt daudz dabīgāk un arī skaņas spiediens mazinājās. Grupa spēlēja lieliski un gaismu / pirotehnikas šovs bija labākais kādu redzēju festā. Vienīgās pretencijas pret dziesmu izvēli – no Amaranth bija kādas 7, bet tas bija gaidāms un albums man ļoti patīk, kaugan tika spēlētas arī mazāk mīļas kompozīcijas. Škrobe, ka nebija nevienas dziesmas no ‘’Oceanbourne’’ un nospēlēja par kādām 10 min mazāk :( Runājot par Aneti – kā grupas seja / frontmene viņa ir ļoti laba, dažas Tarjas dziesmas pat nodziedāja labāk kā savējās bet balss varēja būt nedaudz zemāka / dziļāka. Bet man baigi patika. Kā pasākuma nagla kalpoja Kreator uzstāšanās. Pēc Nightwish varēju uzreiz ieņemt labu vietu, bet pēdas sāpēja un bija kādas 15-20 min vēl jāgaida, tāpēc skumīgs bridu uz teltīm atpūsties un ierauk aliņu. Tomēr skumjas neattaisnojās. Otrās dziesmas laikā no sāna brīvi (ekojot jau ierastajai tradīcijai forsēt no sāna) ierausos no piektajā rindā pie ekrāna sākuma. Pēc pāris dziemšas konstatēju, ka, lai gan pačku var brīvi kratīt, bet ne sūda nevar redzēt, jo pus skatuvi aizsedz teleoperators. Iebridu tuvāk centram, bet tā kā pie žoga ir neliels uzkalniņš, tas kādā piektā rindā stāvot liedz redzēt skatuvi. Cirtu pa diogonāli uz atpakaļu centra virzienā, kur kādus 20m no skatuves priecīgs nostabilizējōs. Visu redzēju perfekti, līdz Mille pateica, ka poļi nesliktu mošpitu iepriekšējā koncī sarīkoja, bet jūs tak varētu labāku uzbliezt ... Lieki teikt, ka izrādījos gandrīz pašā moša vidū. Par laimi vai nelaimi, pēc pāris minūtēm uzkrita uz galvas sērfers, kuru četratā aizstibījām kādus 15m līdz priekšējām 5-4 rindām. Bija visai jautri :) Tur arī paliku, bet pēc 30min grūstīšanās slapjš un nosvīdis ar mokām izlauzos uz kreiso malu, kur varēja uzvilkt nedaudz elpu, līdz pie pēdējām dziemsām (‘’Flag of Hate’’ un ‘’Tormentor’’) panesās sērferu armādas. Pa trīs uz reiz kā sēnes pēc lietus. Vairāk sanāca skatīties uz atpakaļu, nevis uz skatuvi :) Skatīties Lordus vairs nebija spēku, bet 2/3 nolūrēju uz ekrāna – nekas labāks kā Rīgā nebija – dziesmas tās pašas 60min garumā un pirotehnika ar ~ tā pati. Biju gaidījis ko iespaidīgāki Vakenas noslēgumam. Divas iepriekšējās reizes Subway to Sally nomauca daudz spēcīgāk un krāšņāk.

Pilnai laimei, vācot mantas prombraukšanai, atkal sākās lietus un nācās slapjiem kāpt busā. Mājās braucām ļoti mierīgi un miegaini, man gan tāds pusmiegs sanāca, tik Lietuvā atrubījos. Kopumā noskatījos 17 bandas un praktiski visas redzēju no labām vietām. Ls10 par grupu sanāk :)

P.S. Paspēju noskatīties iepriekšējā W:O:A DVD pirmo disku un jāsaka, ka dokumentālā daļa ir galvastiesu pārāka nekā 2006.gadā. Pastāsts ir nepiespiests un dabīgs, daudz interesantu lietu, kuras mijas ar saistītām dziesmām no koncertdaļas. Patīkami, ka daļā, kur apmeklētāji saka no kādām dažādām valstīm šie ir atbraukuši, var redzēt Linardu saucam Latvijas vārdu \m/. ...
0
Reiz pa reizei uz skatuves parādījās pāris gadus vecā taustiņnieces meita ar milzīgām ausīm uz galvas :)

Pēc kārtējā veikala apmeklējuma devos un 3 Inches of Blood. Pāris minūtes ātrāk sākās Bruce Dickinson somu fanu Machine Man uzstāšanās, kuru kādas 15min paskatījos. Čaļi spēlēja klasisku Heavy Metal ierastajā Somu kvalitātē – enerģiski un no sirds. Uz kanādiešu niknajiem poveristiem tautas bija daudz vairāk un to viņi bija godam nopelnījuši, jo pilnīgi nonesa jumtu ar savu nikno Power Metal, kas balansē uz Speed un Thrash robrežas, reizēm iebrienot Melodic Death lauciņā. Viena no kanuku labākajām bandām ! Tā kā Exodus uzstāšanos pārcēla, devos veikt beidzamos pirkumus un piemirsu, ka tagad pirms Exodus spēlē Mercenary :( To piefiksēju tik pie teltīm, kad līdz viņu uzstāšanās beigām atlika kādas 20-15min. Toties ar pilnu sparu varēju fanot par Exodus, kas noblieza lieliski, bet ne labāk kā Rīgā, jo pārāk lielu uzsvaru lika uz pirmo albumu, atstājot novārtā, manuprāt labāko savu ripuli, ‘’Fabulous Disaster’’. Pēc vēl vienas pauzes, gāju ievērtēt iepriekšējā Vakenā nogulēto Sympho Gothic bandu no Vācijas Krypteria (citi biedri gāja uz Carcass, bet tos es nākamnedēļ redzēšu Čehijā). Grupas vokāliste ir korejiete ar lielisku balsi (arī viss cits ir savās vietās) un labām frontmenes :) spējām. Patīkami pārsteidza, ka dzīvajā grupa skan daudz dabīgāk un smagāk nekā ierakstos. Vairāk velk uz klasisku Heavy Metal Doro / Vainglory tradīcijās. Dziesmas un priekšnesums bija pārsteidzoši labs. Par nākamo pārsteigumu parūpējās ВИА "У Колитки", no kuriem man tikai pēdējie divi MCD garuma albumi patika, tāpēc šaubījos, vai šie maz sagrabinās jēdzīgu materiāli 75min garumā. Biju gandrīz uz pakaļas, jo dzīvajā skanēja vienkārši zvērīgi labi dziesmas no visiem albumiem demo ieskaitot. Būs laikam vecais meteriāls arī jāievērtē. Tā kā stāvēju skatuves labajā malā kādā 5 rindā, tiku arī labā vietā pie Nightwish, bet pēc pirmajiem akordiem vairs tā nelikās, jo biju tieši pretim tumbām, kādā septītajā rindā un skaņas blieziens bija nežēlīgs. Stāvēju ar atvērtu muti lai bungādiņas nepārplīst. Ausu korķi reāli noderētu ... Arī Anetes balss izklausījās štruntīgi - smalka kā skolniecei. Par laimi, trešājā dziemā tā sāka skanēt daudz dabīgāk un arī skaņas spiediens mazinājās. Grupa spēlēja lieliski un gaismu / pirotehnikas šovs bija labākais kādu redzēju festā. Vienīgās pretencijas pret dziesmu izvēli – no Amaranth bija kādas 7, bet tas bija gaidāms un albums man ļoti patīk, kaugan tika spēlētas arī mazāk mīļas kompozīcijas. Škrobe, ka nebija nevienas dziesmas no ‘’Oceanbourne’’ un nospēlēja par kādām 10 min mazāk :( Runājot par Aneti – kā grupas seja / frontmene viņa ir ļoti laba, dažas Tarjas dziesmas pat nodziedāja labāk kā savējās bet balss varēja būt nedaudz zemāka / dziļāka. Bet man baigi patika. Kā pasākuma nagla kalpoja Kreator uzstāšanās. Pēc Nightwish varēju uzreiz ieņemt labu vietu, bet pēdas sāpēja un bija kādas 15-20 min vēl jāgaida, tāpēc skumīgs bridu uz teltīm atpūsties un ierauk aliņu. Tomēr skumjas neattaisnojās. Otrās dziesmas laikā no sāna brīvi (ekojot jau ierastajai tradīcijai forsēt no sāna) ierausos no piektajā rindā pie ekrāna sākuma. Pēc pāris dziemšas konstatēju, ka, lai gan pačku var brīvi kratīt, bet ne sūda nevar redzēt, jo pus skatuvi aizsedz teleoperators. Iebridu tuvāk centram, bet tā kā pie žoga ir neliels uzkalniņš, tas kādā piektā rindā stāvot liedz redzēt skatuvi. Cirtu pa diogonāli uz atpakaļu centra virzienā, kur kādus 20m no skatuves priecīgs nostabilizējōs. Visu redzēju perfekti, līdz Mille pateica, ka poļi nesliktu mošpitu iepriekšējā koncī sarīkoja, bet jūs tak varētu labāku uzbliezt ... Lieki teikt, ka izrādījos gandrīz pašā moša vidū. Par laimi vai nelaimi, pēc pāris minūtēm uzkrita uz galvas sērfers, kuru četratā aizstibījām kādus 15m līdz priekšējām 5-4 rindām. Bija visai jautri :) Tur arī paliku, bet pēc 30min grūstīšanās slapjš un nosvīdis ar mokām izlauzos uz kreiso malu, kur varēja uzvilkt nedaudz elpu, līdz pie pēdējām dziemsām (‘’Flag of Hate’’ un ‘’Tormentor’’) panesās sērferu armādas. Pa trīs uz reiz kā sēnes pēc lietus. Vairāk sanāca skatīties uz atpakaļu, nevis uz skatuvi :) Skatīties Lordus vairs nebija spēku, bet 2/3 nolūrēju uz ekrāna – nekas labāks kā Rīgā nebija – dziesmas tās pašas 60min garumā un pirotehnika ar ~ tā pati. Biju gaidījis ko iespaidīgāki Vakenas noslēgumam. Divas iepriekšējās reizes Subway to Sally nomauca daudz spēcīgāk un krāšņāk.

Pilnai laimei, vācot mantas prombraukšanai, atkal sākās lietus un nācās slapjiem kāpt busā. Mājās braucām ļoti mierīgi un miegaini, man gan tāds pusmiegs sanāca, tik Lietuvā atrubījos. Kopumā noskatījos 17 bandas un praktiski visas redzēju no labām vietām. Ls10 par grupu sanāk :)

P.S. Paspēju noskatīties iepriekšējā W:O:A DVD pirmo disku un jāsaka, ka dokumentālā daļa ir galvastiesu pārāka nekā 2006.gadā. Pastāsts ir nepiespiests un dabīgs, daudz interesantu lietu, kuras mijas ar saistītām dziesmām no koncertdaļas. Patīkami, ka daļā, kur apmeklētāji saka no kādām dažādām valstīm šie ir atbraukuši, var redzēt Linardu saucam Latvijas vārdu \m/.

TOP:

1. Iron Maiden
2. Kreator
3. Nightwish / Sabaton / 3 Inches of Blood / Krypteria
4. At the Gates / Kamelot / Avantasia / Crematory
5. Exodus / Mortal Sin...
0
var redzēt Linardu saucam Latvijas vārdu \m/.

TOP:

1. Iron Maiden
2. Kreator
3. Nightwish / Sabaton / 3 Inches of Blood / Krypteria
4. At the Gates / Kamelot / Avantasia / Crematory
5. Exodus / Mortal Sin
0
Paklausījos -From Beyond- - nekā īpaša, standarda Death ar Thrash piešprici ...
0
nu ko var te gvelzt un cepties - vakena vakena bļe, fakena fakana jums
Runcis šo pasākumu neapmeklēja = pasākums ir neizdevies = nafig kaut kas vēl jārunā?
TOTIES RUNCIS BIJA ZAĻUMBALLE MADONĀ, HAHA, NAXXX, vot kā ir jādzīvo. vobļa, piemēru ņemiet, un dzimto zemi kopā ar runci mīliet, vakenas fakenas jums.
es redzēju eksodusu, a es bļe peksodusu, es kreaatoru, es gejaatooru, a es karkasu, a es nax parketu
HAHAHAHA, SMIEKLI NĀK
ES TOTIES REDZĒJU RAIMONDU BĻE PAULU DZĪVAJĀ, SAŅEMIET, SŪKĀTĀJI!
0
SMAGAIS METĀLS SŪKĀ
LAZANJA FOR TEH WIN
0
Vienīgais, kas gvelž un cepjas esi tu ...
0
Runci, neņaudi- nopērc biļeti, atrodi transporta iespējas un vēl sakasi kādu simtiņu paikai un šmigai četru dienu tusiņa laikā... Ir vērts braukt.

Mūzika tur bija visdažādākā- smagāka, popsīgāka, senāka un progresīvāka. No 90 grupām ir ko izvēlēties. Cilvēki- vienkārši fantastiski. Mēs ar draugu ar vienu zviedru jauniešu grupiņu diskutējām pār politisko situāciju Baltijā un neatkarības atgūšanu, viens jaunzēlandiešu čalis stāstija par vietējo cilšu attiecībām viņa dzimtenē, ar nīderlandiešu čaļiem sadzērām alu spontāni sadraudzējušies pie skatuves barjeras un ar vienu vācu metālistu trijotni pie Iron Maiden uzdejojām hedbanging un polkas sajaukumu (tā spontāni- ar pilnīgi svešiem cilvēkiem).
0
Teiksim tā - RR, neaizmirsti, ka te tomēr ir forums par un pa metālmūziku, ja kaut kas nepatīk - dirst vari iet kaut kur citur.

heh... 20ajā augustā apritēs 5 gadi, kopš redās truemetāls...
0
Jātaisa deathkotēka :)
0
Par Kreator runājot, zviedzu, kad šis tos poļus pieminēja. "Yesterday we played a festival in Poland, called "Woodstock Love & Peace Festival", and I asked the audience to make the biggest mosh pit in the world for me. You know, the Poles were quite good at that, but I'm sure you can do better! This is "EXTREEEM AAGGRRREEESSSIOOOOOONN!"

Love & Peace Festival -> Extreme Aggression -> mosh pit = LOL

Abet TM dzimumdienu atzīmēt derātu gan :)
0
"ja kaut kas nepatīk - dirst vari iet kaut kur citur."

jā. nepatīk. man totāli nepatīk zemesrieksti. un draudzene grib, lai es šamos ēdu. es domāju, ka man vajadzīgs ģimenes psihologs. kamon, TIE RIEKSTI IR TK NEGARŠĪGI. tāda pretīga pēcgarša. ko man darīt, kā man būt?

vēl man kā normālam runcim nepatīk peles. bet es toties viņas bļe ēdu haha. so problēma atkrīt. hahaha.

vispār šis ir vienīgais forums, kurā esmu reģistrēccccz. kā man būt? :((((

"Runci, neņaudi"

NESOLĪŠU. Ņaud tomēr +/- visi kaķi.

labāk tad jau lasiet klab.lv/users/veidenbaums...
0
A tas WOA 2006 DVD tāds gļukains - trešās dienas atskatam 5.1 skaņas celiņā ir iemaukts otrās dienas skaņas celiņš ... ?! ākumā neizcirtu, kas par fīču - skan koristi Sonic Cyndicate, bet beztēmā aizmugurē skan neslikta poverdesa. Tad piečohnīju, ka Suidakra skan ... Brīžiem pat baigi precīzi saskanēja :)
0
^ jap, arī šito pamanīju
0
sorī, man nav laika visu lasīt, redzēji Opeth, kā patika?
0
Neskatījos. Pirms pāris gadien pusi nolūrēju. Bija OK, bet nekas īopašs.
0
Un tagad pievēršam uzmanību manam paziņojumam!

Dārgie braucēji (tie, kas brauca Estragona rīkotajā busā):
Jūs jau atceraties, ka busā turpceļā tika lasīti un šķirstīti 3 Terrorizer žurnāli. Tie ir pazuduši. Ja kāds varbūt zin, kur tie atrodas, liels lūgums zvanīt Estragonam!!!
0
Hm, pie manis toč nav ...
0
Man a nau. Bet ja kāds ir manījis manu balsi, lūdzams fiksi atdot.
0
Jā, balss tā īstā man ar vel īsti nav atradusies.
0
Tas jau labi :D
0
Nostaļģijai tiem, kas bija, bet nav DVD: rockvideo.blogiem.lv/2009/08/15/49722.ht...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas