Amorphis "Silent waters&quo
0
Tikko noklausījos šitā albūma apkārtklīstošo versiju.Jāsaka,dikti tīkams.Krietni smagāks par "Eclipse",raupjāki vokāli,mazāk taustiņu,garāki solo,interesantāka atmosfēra.Sirsnīgi iesaku visiem,šitais ir labs.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
viens no labākajiem šī gada albumiem, vismaz man noteikti. Savādāks, nekā Eclipse, vairāk jaušams tas "tautiskais" Amorphis. baigi labs.
0
Man gan izklausās kā "Eclipse 2", jā ir bišk agresīvāks un smagāks, bet tomēr tas pats gan melodiski gan noskaņas ziņā, bet varbūt tas tā bija arī domāts, kā turpinājums ļoti labi atzītajam Eclipse. Personīgi man ne Eclipse, ne Silent Waters, īpaši neaizķēra, bet ja man abi albumi jāsalīdzina, tad labāk izvēlos Eclipse, likās nedaudz interesantāks un bagātāks skanējums, jaunais liekas vienveidīgāks. Un vispār nedaudz jaunais albums atsit kaut ko no Mercenary veikumiem, nez kapē!
Silent Waters - labs, bet ļoti tālu līdz gada albumam..
0
Arī ar šo albūmiņu mani AMORPHIS nav pievīluši. Vēl visu dzirdējis neesmu, kad dzirdēšu, tad pateikšu pilnīgāku viedokli.
0
Normāls, normāls.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Mustana (jauniņais)
TurboHobo (jauniņais)
Viskas