latvian metal webzine
0
jautajums ko sitas jedziens nozime?
atradu to taja divainaja lapele metalmusic.lv

vispar a kapec tur nav latvieshu valoda info?
ja title kautko vesta par latvieshu metalu.
nevis par Latvijas metalu? :P
vai tas maajiens ka latvieshi tikai krievu valodu saprot vai kaa? :)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
bobij,es padomāšu
0
title neko nevēsta par LV metālu, title vēsta ka tā ir Lv lapa... ba. un ja gribi kautko mainīt dirs viņiem nevis TE!!!
0
ej dirst bobij. (tagad esmu iists matainais)
0
es zinaaju , es zinaaju to ! ienaakshu vakaraa te un ieraudziishu ka bobijs atkal ir uzcepis kaadas paars jaunas teemas ..... bezjeedziigas atkal
0
Kur problēma, atkal? Latviešu metāla internet portāls, nevis portāls latviešu valodā.. Tie latvieši, kas nesaprot krievu valodu, var vienkārši iet dēt un vis.. Skarbi, be tā nu ir ka šai gadījumā aktīvitāti izrādījuši krievvalodīgie izveidojot šo vietni un droši vien neviens nav ieinteresēts lapu veidot arī latviešu valodā.. Nevajag jau aizmirst ka liela daļa šo vietņu/forumu ir tikai entuziastu veidotas un uzturētas vismaz no sākuma par pašu naudiņām un zināšanām. Tapē vari pieteikties, ka tu pa velti lapu tulkosi, domāju viņiem nebūs nekas pretīm.. Izpelnīsies vismaz godu metālistu vidū!
0
fatduude nu bet nedaudz pasmiekligi sanak ka vesta ka tas ir latvieshu metala lapa bet tur info ir krieviski.
es saprastu ja vinji rakstitu Latvia metal webzine tad es to pienemtu un viss ok.
par tulkosanu nav tik labas krievu val zinasanas ari nezinu cilvekus kam tadas butu. saprastu ja tur butu angliski tad vel par tulkoshanu varetu padomat.
taakaa izpaliks helpings.

drizak kauns par izveidotajiem ka vinji nav izveidojushi latviski. jo cienot latvieshu metalu tak vajag izveidot ari tas tautas valoda kuras kulturu ciena atiecigi lapu.

kas ir shis Lintra starpcitu?
0
Bobijs ir šausmīgi neapmierināts, ka ir kāds, kura vārdu viņš nezina un personīgi nepazīst. Ai ai ai.

(un izlasi, ko Zipaks tev uzrakstīja.)
0
"fatduude nu bet nedaudz pasmiekligi sanak ka vesta ka tas ir latvieshu metala lapa bet tur info ir krieviski."

tev jau vairaaki cilveeki ir pateikushi, ka ta nav nekaada latvieshu metaala lapa, tas ir vienkaarshi LV portaals.

ja veelies, tad faking iztulko un pieliec klaat latviskoto versiju. ja nee, tad aizej un nogalini shis lapas veidotaaju un ar asiniim uz muguras uzraksti "Iemaacies pa latviski, suka blje"
0
njā, izskatās, ka Bobijs pat Intaru ir piebesījis... tas ir rets talants...
0
bobij, lintra ir sieviete, kas to lapu pastaaviigi up-deito:)

'drizak kauns par izveidotajiem ka vinji nav izveidojushi latviski. jo cienot latvieshu metalu tak vajag izveidot ari tas tautas valoda kuras kulturu ciena atiecigi lapu.' - lielaakaa dalja latvijas metal grupu sastaav no krieviem. KO TU GRIBI >?? :D Kauna NAV. IR arii cilveeki, kas nefano par skyforgeriem...
0
Intar tu man iztulko ludzu ko nozime latvian metal -
man domat ka tas nav LV metals bet latvieshu metals jo taa tas ari tulkojas.
cik tev bija anglene viduskolu beidzot?
latvian apzime tautu nevis valsti.
un ir atskiriba.

tas ir tapat kaa latvietis latviaanis.

pirmais ir tautas piederigais otrais ir vienk valsts iedzivotajs. starpiba ir. krieviem krievija ar ir shads jedziens uz doto bridi gan esmu piemirsis kaa tas rakstijas.
0
mazais2 vai tad es par skajiem fanoju.
patik bet nekas vairak. vinji zinaamaa mera veicina pseidopatriotisma vilni tas nav pozitivi.

0
"Zipaks, 20. jūlijā, plkst. 22:39
[...] un ja gribi kautko mainīt dirs viņiem nevis TE!!!"

Un, starp citu, "Latvian" var apzīmēt gan "latviešu", gan "Latvijas".

- of or relating to or characteristic of Latvia or its people or language
- a native or inhabitant of Latvia
0
tēmas autor, tu esi stulbs
0
ieprikšējais uberspameris - Nefolks vismaz bija kaut cik prikolīgs...
0
saki godīgi bobij,vai tev par to maksā?
0
skumji paliek par šo cilvēku .. SKUMJI
0
bobijsxxx, 20. jūlijā, plkst. 21:52 [Profils] [Link]
jautajums ko sitas jedziens nozime?
atradu to taja divainaja lapele metalmusic.lv

vispar a kapec tur nav latvieshu valoda info?
ja title kautko vesta par latvieshu metalu.
nevis par Latvijas metalu? :P
vai tas maajiens ka latvieshi tikai krievu valodu saprot vai kaa? :)

Bibi, zini ko- metāls lielākoties ir mūzika ar tekstu angļu valodā, kas cilvēkus vieno pāri tautībām un robežām. Kad es tusēju ar krieviem, man par valodu ir vienalga- mums ir, par ko runāt. Metālistu bilinguālisms Latvijā ir ārkārtīgi pozitīva parādība- protams lūk angliski, latviski, krieviski un galvenais, ka mūziku saprotam visi.
0
heresy vai tu metalmusic.lv redzi bilingualismu?
es berzeju berzeju acis un kautka nevaru saskatit.
ok ja visi cienijamie cilveki nevar iemacities latvieshu valodu tad nu vismaz vareja tak izradot cienju uzlikt 2 valodas. vareja tak vismaz meginat. ta nopelnot cienju cilveku acis. piem es loti cienu krievus kas varbut nemak latviski bet vinji censas runat. ok varbut vinjiem tas neparak izdodas bet es cienu del vinju centibas.
0
"ieprikšējais uberspameris - Nefolks vismaz bija kaut cik prikolīgs..."

Nefolks bija superīgs! Man viņa pietrūkst... :((
0
un ja es uztaisīšu .lv zonā saitu, kas ir angļu valodā un principā nav domāta latviski runājošai publikai? arī siesies klāt "kāpēc nav latviski"?
Internetā tu nevari par šitādām lietām vispār piesieties! Es nekur neesmu redzejis noteikumu, ka obligāti attiecīgās valsts domēna zonā drīkst būt lapas tikai attiecīgās valsts valodā!
Es esmu nacionālists, bet pat man ir nospļauties, kāda valodā ir metalmusic.lv

Tā ka - STFU BOBIJ!!!!!
0
"ja visi cienijamie cilveki nevar iemacities latvieshu valodu tad nu vismaz vareja tak izradot cienju uzlikt 2 valodas. vareja tak vismaz meginat. ta nopelnot cienju cilveku acis."

Bobsi nevienam tā cieņa no Tavas puses nahuj nav vajadzīga.
0
es arī gribu atapkaļ nefolku.
Balodi! Balodi?
ŪBELE!!!!1
0
"vareja tak vismaz meginat. ta nopelnot cienju cilveku acis."

bļa, nerunā, lūdzu, par visiem cilvēkiem.
arī par visiem metālistiem nē, arī par latviešu metālistiem nē, arī par patriotiem vai nacionālistiem nē.

atceries, ka dziļi sirdī tu tomēr esi un paliec Bobijs.
0
Deathperado tu nacionalists muahahahahahahaha :D
nu nedaudz pasmiekligi.
bet nu tas taaa.
nu jaa likuma jau protams ka nav. valdiba parak liberala.
bet vajadzetu.

ok vienk gribetos tad varbut vienk cienju un tas ari viss.
starpcitu es gan neesmu nacionalists.

vispar par piemeriem. reizem sanak "interesanti" projekti. piemeram. www.latforums.lv tur kadu laiku es Crash , Kavacky , LV-kanczler , morgs un vel dazhi uzturejamies. tagad gan letinju fronte tur praktiski izmirusi, tur ari pirmoreiz satiku Elizabethi.
tur piem ir tadi kadri kas piem macijusies vesturi padomju laika un uzskata ka nekas jauns nav jamacas dzivo pec padomjlaiku parliecibas jo uzskata ka nav jegas vesturi 2reiz macities.

sry par atkapi no teemas.
0
un kas tāds "pasmieklīgu" tev te liekas? tjipa tu mani jau gadu gadiem esi zinājis, vai ne?
0
nee nu gadiem neesmu tevi zinajis tomer taa kaa tu valka so jedzienu neliekas ticami. ok man jau nav saraksta ar taviem varondarbiem. ko es zinu mosh tu 17 gadu vecuma palidzeji gatavot spragstvielas staba
spridinasanai :)
nu taa bija? :)
vai man taisniba?

ko nacionalistisku esi dariijis latvieshu tautas labaa?
laipni luugts uzskaitit savus varondarbus :))
(piederiba NSS vl vai kadai citai nac. partijai/organizacijai neskaitas)
0
Tātad katram nacionalistam tavuprāt ir jāuzlaiž gaisā viens PSRS laika piemineklis un janolaiž no kātiem viens PSRS laika iebraukušais?
Jeb arī man jātaisa augšā bezjēgā nacionāla rakstura tēmas saitā, kas veltīts mūzikai?

Kā būtu ar to, ka esmu kaut vai gājis uz visām vēlēšanām/referendumie... vākšanām, atšķirībā no daudziem īdētājiem, kas sūdzas, ka viss ir slikti, bet pat neapkustina savu dirsu, lai aizietu nobalsot?

Un ko tu pats labu būtu sastrādājis?
0
vins popularizee terminu nacionaalists (pateicoties savi labajai forum-slavai)
nacionalizm? watafukk?
oh oh. bobyxxx. i remember. i know.
0
once again
BREAKING NEWS!
BOBYXXX IS NOT A NACIONALIZTIC BOBY!!!
0
Bobijs latviešu tautas labā nepaguris dara nenovērtējamu darbu. Muguru neatliekdams, viņš gādā, lai katram vispēdīgākajam idiotam Latvijā taptu skaidrs, ka tomēr pasaulē ir kāds vēl dumjāks.
0
nu es nesaku ka tev janolaizh tornis bet tev atskiriba no manis gadu zina bija sada iespeja ka ari bija iespeja izveidot sakarus.

nu es taisu teemas ne muzikas sadala.
kad tas beidzot kadam aizies?
nepatik nelasi. to jau ari teicu.
es ari esmu gajis uz visam veleshanam un referendumiem.
tu uz pedejo referendumu biji? es pat speciali ar kajam aizgaju no blomes estrades uz blomes centru lai nobalsotu.

bet vai tas ka mes abi esam aktivi balsotaji padara mus par nacionalistiem?

mana asociacija ar nacionalismu ir bijusi salidzinoshi neilga.
pienemu ka tas bija laikaposma no 2004.gada rudens lidz 2005. gada vasarai/rudenim
peec tam sakas interese par NS kas tagad ir noslugusies ar interesi un vertibam par rasi un rase tiek tureta augstak neka nacionalisms. laikam varu teikt ka kadus 2 gadus neesmu nacionalists.

ko es pa to gadu izdariju?
veidoju kontaktus diskuteju domaju. uzgenereju paris idejas. piedalijos nacionalos pasakumos. neko daudz un dizhu ne.
tomer nacionalists esmu bijis labi ja gadu atskiriba no dazhiem labiem ka te dazhi izsakas :)
0
ahahahaha

tu esi rasists, ja? :DD
0
blja bobij zini kaa tas saucaas? tu audz nah. neesi ieveerojis ka maziem beerniem arii viss pa nedeeljaam mainaas. tad esmu reiveris naakamnedeelj reperis un tad metaalists un peec tam rasists un peec tam konduktors. vienvaardsakot uz visu ko tu tagad domaa tu peecaak atskatiisies kaa uz pilniigu bullshitu nenoveershami. takaa mazaak mosh peries par katru ideju jo vinjas ir paarejoshas un veelaak buus mazaak jaakaunaas. pagaidi kad psihe nostabilizeesies un tad saac karinaat ziimiites tipa 'nacionaalists' 'matainais' 'gejs' ...sev un citiem

nujaa fakts ka tu neko nesaprati no visa raxtiitaa.
0
nu es to saucu par pilnveidoshanos.
nu pateicoties manam nacionalismam ir satikti un iepaziti daudzi noderigi cilveki. kas bijis bijis. kapec man to parak nolikt?

par ko man kauneties vai par to ka esmu idealists?
praatinj naac maajas.

njaa zinu tadus cilvekus ka tevi . liek diagnozes pirms izpeta lietas butibu - VĀJAIS
0
"

njaa zinu tadus cilvekus ka tevi . liek diagnozes pirms izpeta lietas butibu - VĀJAIS"

ja lietas buutiiba nav vai nu gariigs ne-nobriedums, vai arii iislaiciigs praata aptumsums, tad tas ir par sliktu tev nevis man vai trīs krustiem.
0
jo tādā gadījumā problēmas ir nopietnas :)
0
bobij tava lietas buutiiba kliedz aaraa no visaam tavaam virtuaalajaam poraam.

nee es domaaju ka peec pus gada iespeejams tu buusi jau anarhists kas noliegs rasismu nacismu totalitaarismu utt piemeeram :) ideaalisms jau saglabaajaas tikai uz citas tacinjas.
0
bobijsxxx, šodien, plkst. 13:14
"...praatinj naac maajas..." <-- izmanto šito kā savu mantru, kad meditē ;)
0
'bobijsxxx, šodien, plkst. 13:14 nu es to saucu par pilnveidoshanos.' <-- tava pilnveidoshanaas kaut kaapeec no manaam aciim izskataas peec stadijas, kad cilveeks saak zaudeet peedeejaas sapraata shuuninjas.

'nu es taisu teemas ne muzikas sadala.
kad tas beidzot kadam aizies?' - tu taisi nevienam nevajadziigas teemas sveshaa forumaa, kur neviens ar tevi negrib runaat un tu bojaa citiem gaisu ar flood'u. Kad tas liidz teviim aizies?

'par ko man kauneties vai par to ka esmu idealists?' - ieksh kam sleepjas vaards ideaalisms? kas tavupraat ir ideaali? bumbu meshana no helikopteriem uz MP ? vai arii tu tomeer gribeeji teikt 'idiotists', jo action'i tikai par to vien liecina??!
0
tris krusti ludzu izskaidro man anarhisma ideologiju.
neko daudz gan par vinju nezinu. tikai to ka Mao Dzeduns to piekopa jauniibaa vismaz taa vesta oficialie avoti :)

m2? kads vel sveshs forums muahahahaha?

ok es saprotu ir ta teikt dalina savejo kas izvedoja
so forumu bet visi parejie kas ir lielaka dala lasitaju nu gan nav savejie vinji pat nepazist lielako dalju no pirmajiem se. tapec nevajag muldet par kautkadiem savejiem. siten ieksha ir milzum daudz atseviskas grupinas un visi nav savejie :D

zini ja ar mani neviens negribetu runat tad neviens neko manas teemaas nepostotu. bet ka redzu ir taa ka tomer vai nu grib vai ari cilvekiem pavaji nervi :P

es nekad neko neesmu teicis par bumbu meshanu uz mp neesi idiots un neparspilee!!!

jaaa idealisms pret sev tuvu subkulturu tads ka pasham ir tuvi cilveki kas ir maza auguma respektivi ugunsgreka iespejamibas gadijuma vinjiem ari butu problemas ar evakuaciju. jo varu saderet ka krutie milzigie bifelji kas pie reizes apdzerushies skrietu kursh kurais nemaz neskatidamies kas celja.

jaa man tas ruup. tas ka nespej to novertet ta diemzhel ir tava problema. un es neliekuljoju man tiesham ruup.
0
"tris krusti ludzu izskaidro man anarhisma ideologiju."

lūdzu izskaidro visiem *bobijsxxx* ideoloģiju
0
bobij, tu toch esi stulbs! goda vārds.
0
nu ok zinoshais pastasti man ko vairak par anarhisma
idelogiju nemot talka nevienu mekletaju un nevienu gramatu.
0
nuja, tu jau arī visu, ko uzzini, nekur neatrodi/neizlasi :) pēkšņi ir "o! es visu zinu par anarhiju un kodolfiziku"
0
vecs un labs padoms nesalidzini sevi ar citiem ja vien tu kautkas esi.
0
Quorthon, kas gan mēs, vietējie mietpilsoņi, esam salīdzinājumā ar dižo Bobiju triple -x- ?!? :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
Viskas