dārgais ģitārist!
0
Tā kā šeit apgrozās arī metālisti-ģitāristi, tad man jums jauks piedāvājums! Pārdodu Line 6 Uber Metal distortion pedāli. 3 dažādi distortion veidi, Noise Gate(ļoti noderīga lieta, ja vēlaties atbrīvoties no fona trokšņa). Viens no labākajiem un poulārakajiem savā kategorijā. Pefektā stāvoklī. Veikala cena ir ~100Ls, tā kā piedāvajums ir diezgan lēts.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Cik lēts?
0
labs, pasaka veikala cenu, bet savu pa cik pārdod - nē... suprrrr
0
cik ir tava cena? >:)
0
115 + PVN ;)
0
+ piegāde Rīgas robežās ar limuzīnu 30 Ls/h
0
a to pedali var pie velosipeda likt? :O
0
var arī pirkstus skrūvspīlēs iespiest un vairs nerakstīt... >:)
0
tev skruvspiles uzdavinat?
mazahist
0
aizej un izlasi vēl, ko tev Deth uzrakstīja par bērnudārza līmeni "bik par sexu" diskusijā :D pārlasi vairākkārt, citādi tik spridzini vaļā 5gadnieku tekstus -
cilvēks X: "stulbenis"
bobijs: "esi tu! hā hā"
apmēram šitā izskatās
0
nu labi quorthon a ko man vajadzeja uz tik stulbiem tekstiem un piedavajumiem tavuprat atbildet? pienemot ka negribu palikt atbildi parada.
0
nē, bobij, tu biji pirmais, kurš uzrakstīja kaut ko ūber STULBU! un tev malējs attiecīgi atbildēja.

"a to pedali var pie velosipeda likt? :O" - ja nezini, kas ir ģitāras efektu pedālis, tad aizver jebalu, bļeģ. Nav ko trūmetālā smieties par metālmūziku.
0
jaa es nezinu kas ir gitaras pedalis bet nekaunos tapec. es nesmejos es baudu metalmuziku.
jus jau te neviens nepapulejaties paskaidrot kas tas tads. lielakaa dalja tak tik kruti un zinoshi..
0
nevienam tev nekas nav jāskaidro,- tev pašam jādomā, ko raksti, nevis jābrīnās, kāpēc tev brauc augumā.
0
bobi iisteniibaa es domaaju, ka ja sheit buutu tieshi 100 aktiivo lietotaaju ieskaitot tevi, aprobezhotais spameri, kuriem uzjautaatu kas ir distortion pedālis, tad 99% atbildeetu ka tas nav velosipedam piestiprinaams! Pienemot to, ka tu "negribi palikt atbildi paradaa", tad varbuut shajaa postaa (latvisko "post") tu vareetu pakluseet, jo JAUTAAJUMS UZ KO ATBILDEET tev NEMAZ NAV BIJIS UZDOTS! tas tikai paraada to,ka tu ielien jebkuraa teemaa (kaadaa no 20% ko pats neesi uztaisijis) un brutaali dirs pa lietaam, par kuraam tev nav nekaadas sajeegas.
0
bobijsxxx, šodien, plkst. 19:23
"jus jau te neviens nepapulejaties paskaidrot kas tas tads. lielakaa dalja tak tik kruti un zinoshi.."

vecīt, tu jau mums esi te tas, kurš zina to un zina šito un nu nāks te citus izglītot un apgaismot. "palasi to un palasi šito pirms muldi, pe pe pe umsi bumsi" u.t.t.
nevelk pēc taviem tekstiem, gudriniek?
0
tu nopietni gribi teikt, ka nezini, kas ir ģitāras pedālis...
0
...It's like I don't care about nothin' man
Role another blunt, Yeah cuz
(Yeah x 2)

I was gonna clean my room, until I got high
I was gonna get up and find the broom, But then I got high
My room is still messed up And I know why, (why man) 'cuz I got high
Because I got high
Because I got high

I was gonna go to class, before I got high
I coulda' cheated and I coulda passed, but I got high
I'm taking it next semester and I know why, (why man) 'cuz I got high
Because I got high
Because I got high

I was gonna go to work, but then I got high
I just got a new promotion, but I got high
Now I'm selling dope and I know why, (why man) 'cuz I got high
Because I got high
Because I got high

I was gonna go to court, before I got high
I was gonna pay my child support, but then I got high (No you weren't)
They took my whole pay check, and I know why, (why man) 'cuz I got high,
Because I got high
Because I got high

I wasn't gonna run from the cops but I was high, (I'm serious man)
I was gonna pull right over and stop, but I was high
Now I'm a paraplegic, and I know why, (why man) 'cuz I got high
Because I got high
Because I got high

I was gonna pay my car a note, until I got high
I wasn't gonna gamble on the boat, but then I got high
Now the tow truck's pulling away, and I know why, (why man) 'cuz I got high, because I got high, because I got high
Because I got high
Because I got high

I was gonna make love to you, but then I got high, I'm serious
I was gonna eat your pussy to, but then I got high
Now i'm jacking off and I know why, (turn this shit off) 'cuz I got high, because I got high, because I got high

I messed up my entire life, because I got high
I lost my kids and wife , because I got high
Now I'm sleeping on the sidewalk, and I know why, (why man) 'cuz I got high, because I got high, because I got high

I'm gonna stop singing this song, because I'm high
I'm singing this whole thing wrong, because I'm high
And if I don't sell one copy I know why, (why man) 'cuz I'm high,
because I'm high, because I'm high

(Are you really high man?) (he really is high man!) get jiggy with it
O bring it back (say what say what oh, Because I'm high
Because I'm high, because I'm high

Well my name is afroman and I'm from east palmdale,
All the 'Dale weed i be smokin, is mama's hell
I dont belive in Hitler thats what I say' (O my goodness)
So all of you skins, please give me more head
Mother fucker, afro mother fucker m-a-n

A-e-i-o-u and somtimes w
We aint going to sell any of these mother fucking albums cuz
Lets go back to marshal durbans and hang some more chickins cuz fuck it
Fuck the corporate world bitch
0
Hmm, bet jauki, no visiem iespēkjamajiem variantiem, kuros varētu tikt pielietots vārds 'pedālis', tu zini tikai par vienu - velosipēda pedāli.

Nu laikam jau jābrīnās. Tu, šķiet, esi specializējies kādā konkrētā jomā?
Laikam jau esi nedaudz aprobežots riteņbraucējs. Nu ko - tad jau lai vecas iekš nākamās Tour de France un sāc jau laicīgi trennēties uz jaunā sezonas velosipēda un beidz mīt to velotrenažieri paralēli rakstot forumos.
0
bobijs!.... arrghhhhhh

Jezus Marija, mī un žē, kas par cilvēku. Lai Dieviņš nogrābstās, bet nu kur tādi rodas?
Vēl ļaunāk par nefolku, khe.
0
Eu, bobij, bet tad, kad tu piparmētrā līdi, TIK dumjš tu vēl nebiji. Vai tiešām kāds nervozs neta iemītnieks būs ar tevi (vairākkārt?) "parunājis" aci pret aci dzīvē? Vai arī vienkārši nelāgs, smagi traumatisks nelaimes gadījums?
0
eu man liekas ka jebkura tēma truemetaalaa shobriid ir par bobiju... :D :D :D
0
ak jā, cena! :D pa 70ls pārdodu.
0
Runci ja tiesham es nezinu kas ir pedalis. es neesmu nevienu muzikas instrumentu macijies spelet. piem zinu ka daudzi to darija lai veidotu sev imidzju nejutu pec ta vajadzibu. lai nu kaa man patik klausities.
lai rada citi kam ta ir sirdslieta :)
man muzikala izglitiba aprobezhojas ar pamatskolas kursa lasito muzikas literaturu par vareno kopu etc.
0
ja kas pedālis jau pārdots:)
Bobij - pedāļi gičām ir tās lietiņas, kur slēpjas visi zāģi un efekti. Viņi ir noliekami uz zemes un ieslēdzami ar kāju piespiešot podziņu, tāpēc vinus laikam tā sauc.
0
tad tas ir elektriskas gjitaras riks kas uztaisa papildus skanas?
aa nu tagad klust nedaudz skaidraks.
nez bus kadreiz varbut japasparda lai redzetu ko vins dara.
0
Nav ļaunāk par nefolku-nefolks vienkārši spamoja. šitas retos gadijumos arī kaut ko prātīgu pasaka.
0
"Nav ļaunāk par nefolku-nefolks vienkārši spamoja. šitas retos gadijumos arī kaut ko prātīgu pasaka."

Nefolks bija sapraatiigs un smiekliigs dzeks. Bibijs ir pagriides nacists un ideaalistiski tendeets plaanpraatinsh, no kura spreegaa bezjeedziigi tekti.

Manupraat Nefolks tomeer bija daudz daudz jaukāks.
0
Bobija tēmās visulaiko notiek diršanās un bļ visādi sūdi...

Tur pat nav ko salīdzināt nefolku ar šito prātvēderi...
0
Es jau nedirshu. tie jau jus esat :P
ahh gribat spamu?
ok bus japarakajas = dabusiet :P
0
nē, bobi, nemaz necenties un nerakājies. spamu nevajag.
0
To RuncisRenars
(finger) ;)
0
Tā jau ir... Nefolks bija ļauns, kamēr nebija ar ko salīdzināt. :) Pēkšņi visiem tāda nostaļģija... ak, Nefolkucīti, manu bubucīti, kubucīti, sukubucīti.. mmm, ņammīte tu mana... ham ham... savos sapnīšos es tevi štaukāju iekšā kā debesmannā, bļeģ, tu, manu mazo čabuli!!!
0
nefolks bija sukkkubuss, kameer nekljuva par mazo miiljo suku-bucīti >:)
0
eu! nopērk kāds manu BOSS power driver pedāli, tāds kā profilbildē, lēti atdošu, rakstiet uz e pastu.
0
tiešām atdosi?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas