ZB
0
Tauta - vai vienreiz nepietiks šo forumu pārvērst par mēslu bedri? N-tās tēmas, bet visas tikai grozās ap vienu cilvēku ar bezjēdzīgām diskusijām. Lai nu kāds, bet šis bija domāts kā METĀLA forums. Salīzdiniet, cik tēmu tiek izveidoti zem sadaļas "mūzika" un cik ir postu... un cik par pārējām hui***.
Es saprotu, ka forums ir domāts dažādām diskusijām, bet nu jau mērs ir izsmelts.
Varat arī neviens neko nepiebilst, jo tas tāpat neko neizmainīs, manās acīs ši vieta zināmā mērā ir mirusi.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Varētu kaut kā vienoties neatbildēt uz jebkādiem B. izteikumiem. Bet sātans jau rausta aiz mēles.
0
Varbūt tomēr vienojamies? B. uzsāktajās tēmās nelienam. Uz viņa komentāriem neatbildam. Es varu apsolīties. Nav vairs jautri.
0
varētu pamēģināt, bet nez vai sanāks.
0
Vai nav vieglāk izdzest bezjedzīgas tēmas (diskusijas) kamēr nav uzsākts fleims. Ir taču moderatori šeit.
0
tiesam ir? :D:D
0
Sonnemensch, es tev pilnīgi piekrītu, bet kamēr šeit būs bobijsxxx, tikmēr būs huiņas.
0
Katram forumam reiz pienāk šāds laiks. Iekš Ankh mēs ilgi ar viņu auklējāmies, bet ar pēdējo banu žēlastība beidzās. :)
0
amen
0
Pēc kārtējās sūdainās dienas diršanās ar Bobiju sagādā dīvainu atslodzi.

Laikam tiešām kaut kāda anomāla bauda no tā, ka ir vēl stulbāki cilvēki par pašu.
0
muhahahahahahahahahaaaaaaa... Atkal tas pats. :D :D :D
0
Varbūt tomēr vienojamies? B. uzsāktajās tēmās nelienam. Uz viņa komentāriem neatbildam.
===
Man to ir ļoti viegli apsolīt.
Es pēc iespējas neskatos tēmas, kuru virsraksti nav kaut attāli saistīti ar mūziku.

0
nu es jau varu ari par muziku censties runat :)
0
--> Wrong Tale. Un kā ar šo tēmu?
0
ja diskusijas veidotos tikai par mūziku, tad par to diskutētu tikai daži cilvēki. Un vispār tas būtu diez gan garlaicīgi.
Man normāli iecepī katru dienu ienākt un apstīties kādu jaunu idiōtismu ir uzcepis bobijsxxxxxxxx. Labi vismaz ka ir viens tāds, kurš taisa šitādus mēslus, savādāk, te čista būtu ahūna garlaicīgi.
0
Pilnībā nepiekrītu. Agrāk te bija daudz interesantāk. Labāk iefanot par foršo, ne stulbo. Bet ir jau arī tādi metaļori, kas groza rāčiņu, meklē popsīgāko dziesmu un ierēc. Man tas liekas diezgan losīgi.
0
Es saprotu tavu domu, bet tam nav pilnīgi nekāds sakars ar rādžiņa grozīšanu un popa meklēšanu.
Piemēram, man kā parastam mirstīgajam interesē, lai es apsēžos pie kompja un apskatos, kas jauns netā, ieeju draugos, šur tur vēl, un šeit. Šeit skatos, ''ooo atkal kaut kas jauns'' značit ir ko lasīt.
Pasties cik ilgi nebij mainīts tas aptaujas jautājums. :D
0
Jelgab ir tada lieta ka visiem forumiem pienak reize
kad visas sakarigi interesantas temas tiek izrunatas. un tad gribot negribot javaras sava sula par to kas notiek savstarpeji. pasties par ankhu tur jau ar tas driz bus ja vien nav jau sacies.

sedeju visulatvijai.lv foruma tur ari pec gada apsika teksti.
0
Tomēr nekas vēl nebeigsies...
0
Starp citu, TAS IR PIZĢEC !!!! - >>>> www.tvnet.lv/men/funny/article.p...

(no sākuma gribēju uztisīt vienu bobijtēmu un šito iepostot, bet tad izdomāju, ka pietiks ar komentāru :) )
0
A varbūt aitai patika un viņa viņam pati adevās.
0
:DDDDDDDD tiešām pizĢeC.
baigais brīnums, ka visulatvijai.lv apsīka teksti?tur taču tādi viedie gari sēž, ka brīžiem var apdirsties no viņu spožajiem domugraudiem..
un kas tusē ankhā?? es ļoti ļoti atvainojos, bet man šķiet, ka marinēšanās savā čuru traukā tur notiek tāpēc, ka lielākā daļa no tā iemītniekiem ir realitāti no spēlītēm un otrādi neatšķiroši larPISTI.un tas pat ir oficiāls uzbrauciens dažiem debīliem intrigantiem!! (wow)
bobij, vai tu gadījumā neesi larpists??? >:DDD
0
surogāts, ja mēs sadraudzēsimies, es palīdzēšu tavai karjerai.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
M13
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas