zin ko,
0
es nevaru nekur atrast nevienu ravencult mp3. pat torrentos nav. vismaz ne torrent-finder.com. jūs nezināt kur varētu būt? m?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ehhh ...... fuck to torrent-finderu
ieksh www.kerrazy-torrents.net un dc++ IR !
pats speciaal paarbaudiju tiko
0
es kautkad sen iekš DC atradu k-kādu demo...
0
a man nav dc. būs jaskatās tajā kerrazy-torrentā.
0
nu tad izdari taa lai tev butu dc :D neredzu es te probleemu :)
0
eMuulii ir visi demo, albums gan nebija
0
0
awwwwwww, ravencult... ;)
0
cienījamajā grindcore.no-ip.org hubā dabūju demo un ep :) albūmu gan ne.
0
vai neredzēju postu, par no-dc
0
kapralis
ja vari, uzrakstii veel kaadus hubus luudzu jo hublistaa taada grindcore.no-ip nemaz nebija bet tur bija dazhas gruuti dabuunamas lietas.
jau ieprieksh paldies
0
hahahahahah pat es kas parasti neko nevar atrast to kraukļukultu atradu mierīgi. man ir ;)
0
grindcore.no-ip.org

ir viens no lielakajiem publiskajiem metala hubiem
0
Surogāt, kam ir jāpaguļas apakšā, lai dabūtu tādu e-pasta adresi? (Tīri teorētisks jautājums)
0
pēc lietotāju skaita grindcore ir diezgan maziņš hubiņš, bet pārsvarā visu, kas vajadzīgs esmu atradis tieši tur.
vēl labs ir metal warriors un metal/punk
0
Nezinu - par izmeriem, jo pats vinju vairak ka gadu jau nelietoju :) Jo esmu tikai privatajos hubos.

Bet runajot par jaunumiem, prieksh publiska huba, tur viss plus-minuss atri paradijas...
0
Sonnenmensch
Esmu dzirdeejis par privaatajiem hubiem bet nav gadijies taados tikt. Varbut vari iedot kadas adreses?
Es vienigi vienmeer gribu to loss kodeksu uz tiem 320, bet ne vienmeer paveicas. Katraa gadijumaa ja vari, iedod kaadas privaato hubu adreses.
0
Lai tiktu ieksha privataja huba, vajag ta ipashnieka atljauju... un tevi vinsh pieregjistre...

Adresi jau var iedot, tikai tu netiksi ieksha un viss...
0
hub.metal-gods.org:411
es tiku
0
Sonnenmensch paldies par atklaatiibu :D

hub.metal-gods.org:411 tiek visi
0
Vomitcum.no-ip.org:421
šārs gan mazāks nekā grindcore hubam, bet ir gadījies atrast šo to, kas augstāk minētajā nav.
0
hub.metal-gods.org:411

tas jau ari ir publiskais :)
0
Stonerosi:

Un kā tu domā? Bet apakšā gulties nav obligāti, var jau arī vnk sadzert.
0
pietiek vienkaarshi paluugt
0
lai varētu gulties apakšā? ;)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
krabathor
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas