Beverina - radio paarraide!!
+1
Ja kaac veel nezin vai arii nekad nav zinaajis par taadu, tad katru ceturdienu (nu gandriiz katru) no plkst. 23:00-24:00 Radi Naba eeteraa, 91.3 MHz !!!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
mhh... jā,stipri izmainījies laiks,kad skan :D būs jāpaklausās šovakar.
+1
Kur tas laiks, kad viņu kalusījos. Bet ja jau speciāli atgādina tad vajadzēs šovakar paklausīties. :)
+1
Njā neliels paŗsteigusm bija vadītāju maiņa! Atliek kādu gadu neklausīties, lai viss būtu izmainījies.
Kur tad Saša palika??
+2
nu tad beidzot daudzmaz normāla mājaslapa izveidota, varēs arī iechekot un komentēt playlistes!

www.naba.lv/index.php?option=co...
0
Diemžēl man tur nav ko klausīties ...
0
Ko nu stāsti - tādus kā Sirenia un Arkona tu klausies aizgūtnēm.
0
Njā, bet tos es varu mierīgi mājās / darbā paklausīties labākā kvalitātē un pa starpām nemokot ausis ar kakublekiem ...
0
Tagad arī iekš twittera var dabūt rokā pārraidi :D
www.twitter.com/radiobeverina...
0
O nu laba ziņa tiem 20-30 cilvēkiem, kas klausās to :)
p.s. ja godīgi, gadus sešus, septiņus (moš vairāk) atpakaļ klausījos diezgan regulāri to raidījumu, bet kkā ātri piegriezās. Apnika klausīties tos monotonos pagrīdes blekerīšus un citus censoņus. Nosaukumi tik mainījās...bet nekas īpaši paliekošs.
Daži raidījumi gan bija interesanti.
Radiopārraide fanātiķiem un entuziastiem. Galugalā lielākā NABA`s raidījumu daļa tāda ir. Bet tāpēc jau tas ir nekomerciālais radio :)
0
6-7 gadus atpakaļ tur pamatā bija progresīvais treš un tehno deaths :):):):)
varbūt tu tomēr domā 10-12 gadus atpakaļ? :):):)

0
Ohh..nu varbūt, pasen tas bija...
12 gadi atpakaļ (resp. ap 1998 gadu) gan neklasusījos šo raidījumu, jo Rīgā vēl nedzīvoju tajā laikā. Un Naba (toreiz vēl KNZ laikam) ārpus Rīgas neraidīja, par internetu nemaz nerunājot.
A cik rādiusā Naba stiepjās vispār, zin kāds?
+1
Kadies dienas vispar ir sis raidijums?
japaklausas kadreiz.
0
aa, nevajaga but slinkam, pats samekleju, raidijums ir ceturtdienas no 23- 24 vakara.
+4
Šovakar būs Dehydrated Goat pirmatskaņojums viņu debijas albūmam "Genocīds Pret Smadzeņu Šūnām" .
-4
Vispār foršs raidijums. Vakar pirmo reizi klausijos.
Tik tas bleķis varēja būt mazāk vai vispār nemaz, bet nu visiem jau neizdabāsi.
+1
kāpēc lai blekis nebutu? tie jau vieni no metāla pirmssākumiem. grind varēja nebut. tam kaut kādā eiropas hītu radio jāskan.
-1
Kurā caurumā Bleķis ir Metāla pirmsākums ?!
0
vairākos :D
-5
Murgoni tu atkal pālī? :D

Jā, dāžādības vareja būt vairak nevis 1x melodesa, 3x grainds un bleķis, bleķis, bleķis bleķis... lab pietiek slēdzam winampu....! Kautkas viņiem ar to signālu arī nav īsti riktīgi, pamatīgi trauceja ka visulaiku mūzuika bija ta skaļāka ta klusaka, nevarēja pachillot kā biju to domajis darot beverīnu klausoties pirmoreiz.. bet gan ausis bija pamatīgi jaiesprindzina lai varetu uztvert visu tur sknošo un nesapisties.... bet cik dzirdejis no citiem esmu tad viņiem vislaik ir kkādi signalgļuki... Jebkurā gadijumā veiksmi un liels + beverinas raidijumum ka tāds vispār ir
+4
ko atkjal palii?? tu galigi debils neesi? cilveks, kurš dzērumā ir n-tās reizes padirsis maku, nepārtraukti dzer neko nedarot man dirs par dzersanu, ka man tas ir bļeģ noriebies. un bleķis radās pēc detuhas un šobrid ir viens no pamatžanriem metālā, tāpēc ari to nekorekti nodeeveeju. LOTI ATVAINOJOS B"ĻE"Ģ
0
^Pēc Detuhas ?! Par to vēl var pastrīdēties.
0
venom bija thrash, ja tu to domāji ta. :D
-3
Ja jau tā, tad nenoliegšu, ja dzeru tad dzeru ta lai neliekās maz... Vismaz es ikdiena neizskatos pēc kautkādas pabiras ko nevaretu teikt par tevi. Nelien manā dzīvē, sīkpirdi.
0
Un atkal tēma stūrē citā virzienā :D
0
nu wtf vnk? ko tu te muldi loh? tu jau lien manā dzīvē.
0
Neaizmirsti par Bathory ! :)
0
ups. (šausmīgistulbssmaidiņ
0
š)
0
^^^ nesaprotu, par ko vispār "bazārs" tagad panesās ...
0
Paļubomu pirmie bija Black Sabbath!
+1
Homo habilis tāpat bija agrāk.
0
Es gan piebildīšu, ka bleķis ir viens no 9-10 pamatžanriem.
0
tad nosauc 9-10 pamatžanrus.
0
Heavy
Power
Thrash/Speed
Doom
Death
Black
Progressive
Gothic
Folk
Viking/Pagan
Industrial

Thrash ar Sped sametu kopā, jo daudzas grupas pa pusei abus maukušas un tīru Speed metal šobrīd reti var sastapt.

Par Industrial ar īsti nav skaidrības, vai tas tāds apakžanrs vai tomēr patstāvīgs veidojums. Gothic ar tāds nekonkrēts veidojums tāpat kā Viking/Pagan, bet tos puslīdz pie atsevišķiem žanrien šobrīd var likt.
0
'sovakar busi naaklab? es tev izskaidros savu viedokli. (wait)`°
0
To ka Bleķis sūkā es tāpat jau zinu :))
0
Dainīša piestādītajā pamatžanru sarakstā pēdējie pieci nu nekādi nav pamatžanri. Par Power kā pamatžanru es arī maķenīt šaubos.
0
nu paļubomu ira banda, kas tiešām nekādi citādi neiet kā industrial metal. piem., Ministry.
0
nu paļubomu ira bandas, kas tiešām nekādi citādi neiet kā industrial metal. piem., Ministry.
0
piedošanu, izzi sūkā
0
Protams, tādas ir, taču tie tomēr ir atvasinājumi, kuru saknes rodamas kādā no citiem sarakstā minētajiem žanriem.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
skru
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas