Melodic Black Metal
0
Tātad iesakiet labākos kadrus iekš šī žanra, kā arī tā mazpazīstamākās grupas, bet kuri kārtīgi iespārda.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-1
google?
Wikipēdija?
MANA MAMMA???
0
vai tad black metal mēdz būt arī nemelodisks?
0
Man neintresē ko tajos lūžņos var atrast esmu jau pārcilājis entās grupas.

Vienkārši gribu dzirdēt jūsu ieteikums, damn!

Un tā wikipēdīja ir galīgs sūds tur tādi brīnumi sarakstīti, vaimanudieniņ vai un gūgle ar nekam neder un no tavas mammas es tik varētu palūgt kādu ievārījuma burciņu.
0
Jā mēdz un patpārāk bieži!
Šaubos vai pārākie True Black Metālisti šādas grupas vēlētos pieskaitīt pie Black Metal:
Catamenia [Finland]
Dark Faces [Germany]
Dornenreich [Austria]
Enslavement Of Beauty [Norway]
Graveworm [Italy]
Illnath [Denmark]
utt...
Tapēc tika radīts atsevišķs žanrs, tas apmēram kā Death un melodic death.

lol

0
Old man's child, Cryptic wintermoon, Agathodaimon(Pirmie albumi), Nocte Obducta ar laikam skaitās pie melodic Black.
0
Ashen Light
0
Alghazanth ir diezgan sakarīga manta.
0
www.metal-archives.com/ <--- tur viņiem tie side projekti, gan jau kaut kas līdzīgs.
0
grupai Alghazanth tb
0
Cryptic wintermoon tā iespārda, pirms dažām dienām uzgāju. Vienkārši dievīgi.
0
susperia
0
Abigor( albūms Supreme Immortal Art) Ragnarok un Taake, nez nu vai tie ir īsti melodic black metal, bet dziesmas vinjiem ir melodiski spēcīgākas par citiem BM.
0
Vienīgais melodiskais black akts, ko spēju paciest - Thy Serpent.
Kaut gan kas Tavā izpratnē vispār ir "melodiskais black"? Man personiski tā iemiesojums ir Rotting Christ un pedējais Dissection...
0
Ne gluži melodiskais bleks, bet vairāk hevī/bleks - I (jā tas ar grupas nosaukums tikai viens burts), bet varētu patikt, man gan personīgi nepatika īpaši.
0
Melodisks, nemelodisks... nav pie dirsas? Tur muzikalitāte ir nulle! Bleks ir bleks, viņš skan sūdīgi, bet tādam viņam arī ir jābūt.
0
tas ir diezgan dumji no tavas puses šitā pateikt.

kur tavuprāt muzikalitāte nav nulle?
0
"Bleks ir bleks, viņš skan sūdīgi,"

Galīgi saspiedies!!!
0
Nu vai tad tu saskati muzikalitāti tādā sviestā, kur pārsvarā ir noskaņots uz drop D vai uz kādu citu mistisku mēslu un tad 3 zemās stīgas uz vienas ladas pakrata mazliet, tad pa pustoni zemāk... utt utt... mēsls. Un bungas arī blast-bīts pārsvarā (tipiski pirmajiem Mayhem albūmiem).

Mazais2, kādreiz esi dzirdējis par tādu lietu kā klasiskā mūzika? Neesmu fanāts, bet ir spēcīgāka par black metal laikam jau :D
0
Ā, neaizmirsīsim par vokālu :D Arī mēsls, jo ja nevar pa īstam tā izķērkt, tad nevajag vispār... tas laikam attiecas vairāk uz jauno SATYRICON albūmu...
0
arī atradis salīdzinājumu! varbūt vēl pasaki, ka klausies džezu...
0
Es klausos pārsvarā metālu, roku, klasisko, operas u.c. Plaša man tā gaume, neaprobežojos tikai ar vienu ;) Lai gan metāls (tieši power) ir viens no maniem mīļākajiem mūzikas žanriem un veidiem, es nestaigāju apkārt zābjos, ādenē un gariem taukainiem matiem. ;) Klausīties un atbalstīt ir viens, bet ģērbties ir kkas cits... nesaprotu kāpēc lielākā daļa, kas klausās metālu ir nodzērušies pozeri, kas sauc sevi par true metainajiem. Ir atšķirība starp tādu imidžu un tādu dzīvesveidu...
0
psc baigais vecis.
Un ja pats matus nemazgā mēnešiem tas nenozīmē ka citi arī!
0
Paēd vēl, Schnizzel:

www.youtube.com/watch?v=l9T6en1FtUk...

Lai Tava dumpīgā, sašutusī nostāja pret Tavai gaumei pretēju mūzikas stilu un kultūru vēl nedaudz uzbriest. Jā, tas ir bezjēdzīgi. Klausies ''pārsvarā'' ko vēlies, domā kādu tas interesē? Tu staigā sen noietu taku.

Un vēl iesaku šo:

www.youtube.com/watch?v=rJHZvxioQgI...

Zini, Tu neesi viens! mCaA,,. PoZeRiIt :)*~

p.s. Jā, klasikai mūzikai nav ne vainas.

0
klasiskai*
0
Ba tā arī neviens neko sapratīgu nav ieteicis...
da būs vien pašam jārakājas...
0
Draugen, kurā vietā es esmu pozeris? Tu kādreiz esi mani redzējis?
0
P.S. to woods of infinity (nosaukums jau vien liecina par mēslu) negribēju gaidīt lai lādējas. Bet tas otrs links nu dien ir patiesība ;)
0
Šnicele, ja ir izvēle starp gej-metālu(poweru) un bleku, tad muzikalitātei nav teikšanas. Otrkārt, tie, kas staigā apdzērušies, diez vai, ka viņiem ir nets.
0
Nē, cerams arī neredzēšu. Pieļauju ka neko
interesantu zaudējis neesmu, bet nesatraucies, tas ir tikai pieņēmums, gan jau ka mirklī, kad ieraudzītu, es nodomātu:''Njā, nu lūk šis puisis ir krietns, nav nemaz tāds, kā tie garmatainie ībļi pie steidža.. Viņs noteikti klausās Demons&Wizards un imidž viņam ir pie krāna''. Man Tevi nav jāredz, Tavi vārdi jau daudz ko izsaka. Vēlmes iedziļināties, kas Tavā izpratnē nozīmē šis un tas(patiesība, pōzers, black metal) man arī nav. Ja Tu spried par grupu pēc nosaukuma, tas jau liecina par Tevi kā par mēslu(!).
0
Nets tagad ir pieejams arī pensionāriem. Un kāpēc poweru tu uzskati par geju metālu? Pavarotti arī dzied tik pat augstu cik kautkāds tur Tonijs no Sonata Arctica, tikai viņam savādāks tembrs. Tas nozīmē ka viņš ir gejs? Manuprāt gejiskāks ir black metal, jo tur vīrieši lieto kosmētiku :D Neglīti pumpaini vidusmēra cilvēki slēpjas aiz true 'n' evil CORPSE PAINT un vokālo spēju pasniedz truli ķērcos, ko māk jebkurš.... ;) Jā, es spriežu par grupu pēc nosaukuma, jo parasti pēc nosaukuma visbiežāk man paliek pirmais (un visbiežāk vienīgais) iespaids. Nav jābūt īpaši radošam, lai izdomātu tādu nosaukumu kā IMMORTAL, MAYHEM (ņemts no VENOM dziesmas)... Par tizlumu lieicna. A vot SATYROCON puikām cepuri nost, tomēr romānu SATYRICON ir lasījuši :D un arī BURZUM (Vargs to no Tolkiena paņēma)... un neaizmirsīsim par black metālistu nikiem :D - Shagrath, Count Grishnack, Necrobutcher, Natterfrost, Frost (re, atkārtojas :D), Abbath... ū biedējoši un ļauni :D Nē nu lab, ko ta es? Klausaties savu mello ļauno mūziciņu... bet BLACK METAL ir tiešām vienīgais no metāla, kuru smagi neatbalstu...
0
oriģināli ir arī Dragon Killer, Dragon Nuker, Dragon Slayer, Dragon Rider, Dragondragondragonblabla
jep, bleķinieki no kaut kā iespaidojas, no kaut kā paņem šo, to un arī to tur gluži tāpat, kā ar gadīties visiem pārējiem mirstīgajiem (protams, poweristi neskaitās, jo tie visi kā suga jau ir oriģinalitātes kalngals gan idejiski, gan mūzikāli ;)
0
Zipak paskaties tags.nnm.ru/melodic+black+metal...
varbūt būs kaut kas noderīgs
0
Neviens no metāla "mūziķiem" nav oriģināls, nepārspīlē, dēls. Bet mācījušies un centušies ir vairāk nekā daudzi citi ;)
0
Beidz gudri dirst. ;)
0
runā kā tāds jeņķu pulkvedis-Vjetnamas veterāns ar jauniesaucamo "netaisies man te par gudru, dēls"
:)
0
o punx04 thx par to lapelli kautkad būs šis tas jāpakalusas, laigan tā ātrumā pārskrēju un vairākums jau tur dzirdēts.
Un vispār laikam daži labi neatšķir melo no tīrā black. Tīrais bleks man riebjas.

Un vispār cik esmu runājies ar cilvēkiem uz cik esmu dzirdējis visi baigi tagat iefano pa Black, laikam baigi true. Bet tik tiešām bezmazvai katrs otrais matainais baigākais bekers... lai dievs dod viņiem gaismu rādīt.
0
Polubomu
0
"vai tad black metal mēdz būt arī nemelodisks?"

nu nez. laikam ļoti retos gadījumos mēdz.
bet...
bet.
+1
"Es klausos pārsvarā metālu, roku, klasisko, operas u.c. Plaša man tā gaume, neaprobežojos tikai ar vienu ;) Lai gan metāls (tieši power) ir viens no maniem mīļākajiem mūzikas žanriem un veidiem, es nestaigāju apkārt zābjos, ādenē un gariem taukainiem matiem. ;) Klausīties un atbalstīt ir viens, bet ģērbties ir kkas cits... nesaprotu kāpēc lielākā daļa, kas klausās metālu ir nodzērušies pozeri, kas sauc sevi par true metainajiem. Ir atšķirība starp tādu imidžu un tādu dzīvesveidu...
"

ou jē, kāds alternatīvais džeks tu esi - klausies power metālu, BET nestaigā apkārt zābjos un ādenē.

apsveicu tevi!
tu tik tiešām esi pirmais un, šķiet, pagaidām vienīgais cilvēks, kas klausās metālu un nestaigā apkārt zābjos un ādenēs!

klasiskā mūzika? wow, KAS TAS TĀDS? TU TĀDU KLAUSIES?
KRUTI!!!

skaties, ka neradi jaunu subkultūru, sukkuili tāds!
0
Man ar sen jau vairs nav gari mati, un visi Gorefest un Amorphis t-krekli un džemperi ir sena pagātne. Es ar klausos dažādu mūziku, bet pārsvarā jau smago. Un tādu cilvēku ir daudz, cienijamais Schnizzel, tā kā ar to tu nebūt neizcelies, kā tu varbūt esi iedomājies. Un ja viņam komfortu sagādā staigāt armijas biksēs un zābakos, tad lai viņš to dara, mani tas neuztrauc. cita lieta ir tad ja cilvēks ir netīrīgs un nodzēries. tas jau attiecas uz visiem cilvēkiem.
0
Var palūkot Naglfar un Watain, ja nav iznācis saskarties.
-1
Mana Black Metal Dzimtene...

RuncisRenars ir diezgan sūdīgs... Bet viņš dzīvē rubī.. Viņš ir ieprikolijis black metālu :D Vot jūs pārspējiet viņu šādā filozofijā, ko viņš te man uzrakstīja... un tas jau būs daudz. Tālāk vairs nav kur iet :)

Visi metālisti ir tā kā aktieri... Viņi zin kad.. nu kad var. Viņi māk izsisties, izcelties un viņi saprot kautko dzīvē. Viņi ir iemācījušies sasiet zābākus un no mājām aizbraukt uz brasu, vecrīgu vai melno piektdienu vai vēl sazin kur. Nu neskaitot tādus pienākumus kā aiziet pēc aliņa. Un tas jau arī ir daudz :D

RuncisRenars.. nu viņš.. nu viņam kautkas ir... Tāda kā rozīnīte, odziņa, spriežiet paši. Viņš domā, viņš māk analizēt un atcirst ar spēcīgiem filozofiskiem teikumiem :D Viņam ir mati... un utis tajos neiemetas. Nē nu patiesībā iemetas, bet tās ir black metal utis... tās ir īpašas utis. Nu bet runājot par viņu. Nu itkā intelektuāls cilvēks, nu savā ziņā kā filozofs, talantīgs. Viņš varētu ar kreisās kājas labo pirkstu varēs uzrakstīt visus black metal noteikumus :D
Mani priecē.

Vot black metal grupas. Teiksim, ļoti talantīgi komponisti, ļoti plašs vokāla diapozons. Ļoti radoši teksti dziesmām un ļoti sakopta bungu un ģitāru tehnika. Tu viņiem iedod kādu instrumentu un teiksim nu, viņi mācēs apieties pareiziun noskaņot. Nu Es domāju ka Bēthovens nobāl blackmetāla priešā... it īpaši melodiskā... mellloodiskāāāāāāā! :) Keep smiling! :*
0
www.tyrant.jp/images/tyrant01.jpg...

Šitā grupa baigi laba. Tyrant! No japānas. Tālo austrumu samuraji sakombinēti ar tālajiem ziemeļu ļaunajiem troļļiem, kas ir reizē vikingi, pagāni un antikristi :) Ļoti smuki izskatās :)
0
Ā un arī šitie ļaunie indivīdi www.suburbanshop.nl/suburblog/archives/...

Saucās Gallhammer :D Arī norvēģiski un ļauni :) Galvenais ka Corpse Paint :D
0
Ļoti talantīgi blek-mitāla mākslinieki savā laikā bija Аццкая Сотона ;) ru.wikipedia.org/wiki/Аццкая_
Pirms te kāds sāk dirst par black metal, iesaku labāk paskatīties, vai nedirš sev biksēs.

Izlasi grāmatu "Lords of Chaos", pirms ķeries klāt tastaturai un parādi savu fantastisko neinforētību un aizspriedumus par tēmu black metal.
0
Ča Thetrve, sen neesi redzēts :D
0
Dirst gribās pilnīgi... savā jomā manliekas RuncisRenars sevi ir izsmēlis.
0
" RuncisRenars.. nu viņš.. nu viņam kautkas ir... Tāda kā rozīnīte, odziņa, spriežiet paši. Viņš domā, viņš māk analizēt un atcirst ar spēcīgiem filozofiskiem teikumiem :D Viņam ir mati... un utis tajos neiemetas. Nē nu patiesībā iemetas, bet tās ir black metal utis... tās ir īpašas utis. Nu bet runājot par viņu. Nu itkā intelektuāls cilvēks, nu savā ziņā kā filozofs, talantīgs. Viņš varētu ar kreisās kājas labo pirkstu varēs uzrakstīt visus black metal noteikumus :D
Mani priecē."

...
0
šnizele jeb kā tevi jāsauc, tu esi kaut kāds šizofrēniķis jeb pilnīgs idiots?

viss, ko es tev vienā postā uzrakstīju bija ar domu, ka tu diemžēl neesi nekas jauns, neesi pirmais cilvēks, kas klausās metālu un nestaigā kerzās un, ka lielākā daļa cilvēku klausās dažādu stilu mūziku.

" RuncisRenars ir diezgan sūdīgs... Bet viņš dzīvē rubī.. Viņš ir ieprikolijis black metālu :D Vot jūs pārspējiet viņu šādā filozofijā, ko viņš te man uzrakstīja... un tas jau būs daudz. Tālāk vairs nav kur iet :)"

Domāju, ka dzīvē mēs neesam tikušies, tātad tev nav pilniiga nekada pamata spriest par mani dziivee. Ko noziimee teiciens - ieprikoliijis black metaalu? Es black metaalu iipasi daudz neklausos, no metāla vairāk patīks dūms, grinds un death, ja tas tevi interesē. Kādā filozofijā? Ko tu tur muldi?

Nevienā domā, ko es izteicu, nebija nekā filozofiska, bija tikai apspēlēti fakti. Viens no tiem - tu esi pastulbs. Tagad ir saprotams tas, ka tu esi pilnīgs idiots, kas vēl laikam cenšas būt smieklīgs un mani tipa baigi nolikt. Diemžēl tu neesi pat smieklīgs.

Tavi tipa ironiskie teksti ir sūda vērti un uztveres spējas nav īpaši labas. Tas, ko Tu izlobīji no mana teksta, man īsti nav saprotams.

Ko nozīmēs pēc pusstundas tapušais

"Dirst gribās pilnīgi... savā jomā manliekas RuncisRenars sevi ir izsmēlis."

man arī nav saprotams. Ja gribas dirst, tad nu... nu tad laikam arī aizej un padirs. Man tev bija šajā forumā pa to pusstundu kaut kas jāatbild? Es sevi nekādā ziņā neesmu izsmēlis, strādāju pie dažādiem projektiem, ar kuriem tev gan nav nekādas saistības, tātad tu to nevari novērtēt.

Galu galā jautājums. kas tu tāds esi?
kārtējais varonis, kurš ir ne tikai ārprātīgi gudrs, bet arī ironisks un smieklīgs?
bobijsxxx 2?
bļaģ, jūs esat kaut kāda sērga. savu sūdaino viedokli ka tik iespamot jebkurā tēmā.

cum on. padomaa, pirms raksti.
0
"Nu vai tad tu saskati muzikalitāti tādā sviestā, kur pārsvarā ir noskaņots uz drop D"

ahahaha.
drop D ģitāristi pārsvarā izmanto, lai būtu vieglāk spēlēt power čordus. pārsvarā tieši tie, kuri, bez čordiem spēlē arī, piem, soliņus, lai uzliekot taisnu pirkstu, būtu čords, kuram vēl var piespēlēt ko klāt ar pārējiem pirkstiem.

kāds vispār drop D sakars ar muzikalitaati? taa ir elementaara gjitaarspeeles tehnika, dauni!

tu grupas veertee peec taa, kaa vinji skanjo savus instrumentus? nu pilniigs shizo. skjiet, ka tu baigi lepojies ar to, ka klausies klasisko muuziku. nu baac, aizej izkal sev medalju un uztetovee uz muguras - bučojiet man kājas, jo es klausos klasisko mūziku, neinteleģentie pidarasi!

oo / fukkkk.
0
Yo, Desper, tā viņš ir :)
0
vispaar atmetis piipeeshanu taapat esmu, taa kaa uzrakstiisu nobeigumu.

nezinu, kaapeec stresoju par taadiem cilveekiem kaa tu, bet nu... juus kaut kaa atspoguljojat sevii visas pasaules idiotismu un cilveeku tizlaakaas iipashiibas kaa :

1) Citu cilveeku teiktaa idiotisku nesaprashanu.
2) Iecikleetiibu uz kaut kaadu konkreetu pastulbu viedokli.
3) Uzskatu, ka tas, ko juus domaajat un darat ir vieniigais pareizais / kaut kas labaaks par citu cilveeku darbiibu / uzskatiem.

Bet luuk, taa nav! Fukk you!

Ja es runaatu tavaa stilaa, tad es teiktu apmeeram : tad jau es labaak klausos black metaalu (ir jau arii paaris labas grupas) nekaa tavu gejisko poweru.

Bet es taa nesaku, meegjinu to ieskaidrot citaadi. Blja, nepatiik kaut kas - nelien! Tu arii veikalaa, pirms nopeerc to, kas tev garsho, no saakuma izsmej un anaali izvaro marineeto gurkju burkas, jo, luuk, marineeti gurkji ir pilniigs needams suuds?

Apdomaajies, ak jel, un Jeezus tevi apgaismos!
0
Man liekas vecīts aizrīsies ar šito. :DDD
0
es vienmēr esmu cilvēkos apbrīnojis spēju dirsties, jo man tādas nav, pacietība ātri izsīkst un labāk padaru kaut ko lietderīgāku. Nu, nemāku dirsties un viss.

Bet tas ir labi, ka ir kāds, kas noliek tos vīz-deguņus pie vietas :)
0
Nu i pizģēc! Laikam nāksies atvainoties par pāris pēdējiem komentiem. Tas bija zem smagu apreibinošo vielu iespaida. Bet nu lažu labu salaidu. Nu jebkurā gadījumā atvainojos :) Un power nav gejisks >:(
0
Lietojot apreibinošas vielas man personīgi pazeminās uztveres ātrums. Domāšana un viedoklis gan pārsvarā nemainās.
0
Hm, kā būtu, ja tu ietestētu veco labo Windir? Tas gan ir ar tādu kā folk piesitienu, bet nu visnotaļ savdabīga grupa (iesaku albumu Arntor).

Sworn ( www.sworn.no)...

Sigtyr (www.sigtyr.net/)...

ceru, ka kautkas no visa šī tev varētu iepatikties.
0
Runci, vai tiešām? Opā... Nu tad turpināšu dolbīties, bet turpmāk ar mēru :D
0
...btw ir arii "apreibinoshas" vielas kas palielina uztveres AATRUMU.
0
Cik labi , ka es šo diskusiju biju no sākuma palaidis garām.. man te būtu daudz ko piebilst.. :)
0
atgriežoties pir sākotnējās tēmas varu ieteikt Will Of The Ancients.
0
Hm, vēl ir vērts notestēt Gernotshagen.
0
Austrieši Dies Ater - "Through The Weird Woods",
čehi Sacrist - "Symphonies Of Ancient Empires" -
cool!...
+1
maza nostalgjija par laikiem, kad zale bija zaljaka, blekmetals labaks, patiesaks un nekadas komercijas...

Mjölnir - Hinweg Uber Die Tore Der Zeit - 1998
www.metal-archives.com/bands/Mj%C3%B6lnir/...

www.youtube.com/watch?v=hhx3pOUnZgM...
0
hz... pa manam vāciešiem ir trīs lietas kas padodas mūzikā - šlāgers, tanzmusik un industrija. Bleķis viņu izpildijumā vienmēr licies kautkas pagalam nebaudāms un šitas i klasisks pierādijums neskatoties uz episko nosaukumu :)
0
Pa manam tie ir pamuļķīgi stereotipi.
0
Tas nav stereotips, tas ir patīk/nepatīk jautājums.
+2
Kā saka: "Negrūd žīdus uz stereotipiem!"
+2
Protams, bet ja tu saki, ka vāciešiem tas padodas, un šitas atkal nē, tas gan ir stereotips.
0
apmēram tāds pats stereotips kā ja tev piem. negaršotu zināmas zortes alus, tad Latvijas aldariem brūvēšana nepadodas.
0
Hmmm, pamēģini paklausīties Endstilles vietā Coldworld - arī no Vācijas :D
0
^^ tieši tā.
0
Tas ir muļķīgs stereotips domāt ka tas ir stereotips.
0
un ka sastav ar shadu "vacu shlageri"?

www.youtube.com/watch?v=kHDfBawVHr4...
0
gaužām žēlīgs tas vokāls... nē nē, nesastāv :))
+1
un Thrash, un Power, un Gothic vāciešiem nepadodas ?!
0
arī alus, desiņas un jodelēšana ādas šortiņos viņiem padodas :D
0
A kas tur tāds vērā ņemams no gothic vāciešiem ir? (izņemot visādus tur darkwave, EMB utt). Man uz sitiena prātā nāk tikai End Of Green.
0
Labrit! Vacija ir gotiska roka /darkveiva etc bezmaz faterlande!
Tapat nevar darkwave mest viena chupa ar EBM, pilnigi 2 atshkjirigas lietas!
Tapat ari zem GOTHIC nevar mest visu kopa, jo tas ir ka ar "industrial" piedeklis tadiem ka Ministry utt - tas ir fufelis, kas radies no peleko masu muzikas stilu un saknju nezinashanas.

Tipiskakie vacu gotu scenas parstavji:
Girls Under Glass
Umbra Et Imago
Giants Causeway
Untoten
Angina Pectoris
Diary Of Dreams

un vel kadas 20!
0
Es parasti no gothic klausos to, ko īstā gothic klausītāji neauc par gothic, tāpēc no tevis pieminētām grupām zinu tikai Diary Of Dreams. Vienkāršāk jau ir visu mest vienā maisā - trackeros jau arī tā šķiro - zem gothic iet gan paradise lost, gan lacuna coil, gan sisters of mercy, bet zem industrial gan blutengel un tanzwut, gan merilins mensons un robs zombijs.

0
A kas pēc jūsu, znatoku, klasifikācijas skaitās Wumpscut?
0
Lacrimosa tak arī skaitās gothic un ir vāci?
0
Šveicieši
0
ā jā, Lacrimosa. Vēl arī Crematory. Vēl atcerējos Lacrimas Profundere, Evereve, Bloodflowerz un Lord Of The Lost
0
Vispār vokālists ir vācietis, bet taustiņniece / piedziedātāja ir somiete. Abi dzīvo Šveicē
0
Lacrimosa ir no Vācijas, bet dzīvo Šveicē.
0
Lacrimosa ir no Vācijas vēl daudz mazākā apmērā nekā Inquisition ir no Kolumbijas
0
+ ASP, Darkseed, Dreadful Shadows, Flowing Tears, Unheilig, Mantus, Love Like Blood, Secret Discovery, The Vision Bleak, Xandria
0
es visu laiku biju pārliecināts, ka Xandria ir no Somijas :D

Par Lacrimosa no vikipēdijas: Lacrimosa is a gothic duo led by German Tilo Wolff, the main composer, and Finn Anne Nurmi. They are currently based in Switzerland, but originally from Germany.
+1
UNANIMATED - In the Forest of the Dreaming Dead [1993] - www.metal-archives.com/bands/Unanimated/30...
www.youtube.com/watch?v=RdkGlOd1Dgg...

CARDINAL SIN - Spiteful Intents [1996, EP] - Dissection gičista projekts - www.metal-archives.com/bands/Cardinal_Sin/...
www.youtube.com/watch?v=EPkNLr1mCGA...
+1
Melodisks albums, kurā rifi un melodijas, atmosfēras — viss ir īstajās vietās. Turpretim teksti liek domāt, ka autors apraksta savu cīņu ar heroīna atkarību. Priekšpēdējā dziesma liek domāt par uzvaru, pēdējā — ka nevar zināt, kā tur viss beidzās.

www.youtube.com/watch?v=B7nYWGoJr5E...
+1
Es secināju - esmu kļuvis par Al-Namrood fanu! Svērīgi ugunīgs anti-islama bleķis no Sauda Arābijas.

www.youtube.com/watch?v=gtOYL4cqg2A...

0
Es šodien jūtūbā uzskrēju virsū tam Al-Namrood klipam Bat Al Tha ar Nar Muheja. Tagad klausos albumu
حين يظهر الغسق.

www.youtube.com/watch?v=Trlz9C9vpEM...
0
Aizmirsu pierakstīt, ka baigi labs. :D
0
vēl viens pamelodisks bleķīts — Thus Defiled.

www.youtube.com/watch?v=wdszlP75RLE...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
WrongTale
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas