NIGHTWISH Tallinā!
0
Sestdien, 22. septembrī Tallinā, klubā „Rock Cafe” uzstāsies NIGHTWISH!

No Rīgas uz šo koncertu tiek organizēts autobuss.
Brauciena cena turp un atpakaļ - Ls 15.

Katram braucējam tiks rezervēta koncerta biļete. Tās cena - 30 eiro.

Pieteikties pa tālr.: 29879475.

Lūdzam pieteikties savlaicīgi – vietu un biļešu skaits ierobežots!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Vot maitas, jau 2 reizi Tallinā....
0
un ne reizi Rīgā...
0
Domāju ka te viņi savāktu daudz vairāk publikas....
0
Padārgi sanāk. Un ja vēl sadomā spēlēt WOA2008 ...
0
kas te pa gļukiem?
0
ahujeķ! biļetes cena apmēram tādi pati kā pagājušo gad uz Metallica Tallinā....
0
NACHTWASSER PLAYS NIGHTWISH ROCK CAFE, Tallinn 22.09.07 21:00 - shitaadu es atradu
0
tā, esmu uz-SMS. Vēlāk vēl zvanīšu.
Šito nevar laist garām... par spīti tam, ka vienā mēnesī jāmaksā gan par Kūperu, gan par WASP, gan par Nightwish.
0
Nightwish' new album pre-listening party at Rock Cafe in Tallinn on the 22nd of september 2007. Live music by
the famous german Nightwish cover band Nachtwasser.

Kā lai saprot šo?
Kas tad tur būs - tribute grupa par 30 eiro?
0
apsveicu tos kuri ir jau nopirkuši biļetes:))
0
Kā lasi, tā arī saproti.
0
Pieteicos.
Piebildīšu, ka slavenas grupas nereti savus pirmo končus pēc jauna diska iznākšanas spēlē zem sveša vārda, zem tribjutgrupu nosaukumiem un tml. Metallica arī tā ir darījuši :)

saņēmu apliecinājumu, ka, ja - neticamajā gadījumā - tā tiešām būs vācu trbijutrgupa, nekur mēs nebrauksim :)
0
Oficiālajā mājaslapā (www.nightwish.com/en/band/tour...) nekādas uzstāšanās pirms oktobra nav paredzētas. Mums tuvākā būs: 12/04/2007 Arenan(Stockholm, Sweden).

Noklausījos jauno albumu, baigi labs, pat ar visiem voisoveriem. Jaunā vokāliste varbūt nav izcila (par tādām var varbūt kādas 10 beibes metālistes uzskatīt), bet dzied ļoti labi. Videoklips arī smuks Amaranth dziesmai.
0
Blah blah blah... NIGHTWISH sagribējuši... Kad tik ne arī...
Labi, ka mani nekad nav interesējušas bandas ar popsīgu skanējumu...
0
Nosaktijos to Amaranth. Nu vokaals jau labs bet manupraat galiigi neder priksh Nightwish. Ta vien gribas ielikt to vokaalisti kaadaa iiru poprock grupaa. Bik atsit clannad vokaalu manupraat. Un jaa, tas ka vinja soul un pop ir dziedaajusi arii ir atstaajis peedas... drausmiigi popsiigas kustiibas. Kas taam sievieteem ir ar to tizlo kusteeshanos (Batlllelore vokaaliste piemeeram arii).
0
Kā tad izpaužās tās popsīgās kustības ? Sharon den Adel teiksim patīk gan ar rociņām pavicināties, gan pačku pakratīt ...
0
atrodi klipu un paskaties kaa izpauzhas.
Jaa, vinjas roku vicinaashana ir "geniaala". Taa nu peec vinjas iegaajies ka tagad kur sievietes vokaals un gotika, tur uzreiz stila apziimeejumaa lieku "roku plaatiitaaji"
0
katrā ziņā roku kustības ir varen svarīgs moments, pēc kā vērtēt mūziku.
0
apziimeejumam ar veerteejumu nav nekaada sakara
0
tas jaunais klipiņš Amaranth normāls kandidāts rotācijai Eiropas Hitu Radio.
0
Deram, ja tu uztaisiitu klipu, noteikti paruupeetos, lai, pasarg dies, tas nekljuust par hitu paaraak plashaam masaam, ko?
0
nē nu popmūzika ir popmūzika, jo plašākas masas piesaista jo labāk
0
@funerallady: saprotams, jo, ja kaut kas kļūst mazliet zināms, tas uzreiz nav true.

Protams, mazliet dīvaini, ka Kūpers, kas no sākta gala bija viegliņš roķītis un tikai 80o gadu vidū sāka spēlēt kaut ko attāli līdzīgu hārdrokam, nav "popsa", bet NW gan ir.
0
nu bet kā gan citādāk sauc mūziku, kas tiek kruķīta pa radio un mūzikas kanāliem? Kūpers jau arī popmūzika bija, īpaši kad 80-ajos pievērsās populārajam hard rock/hair metal vilnim, Trash un Hey Stoopid-no šiem albumiem bija daudzi singli kas tajā laikā bija rotācijā. tas jau nav nekas slikts.
0
p.s. Kūpers ir forša popsa, kas var būt labāks par Trash un Hey Stoopid? a Nightwish man vispār krīt uz nerviem, ne jau tikai tāpēc, ka viņi ir populāri
0
nu bet kā gan citādāk sauc mūziku, kas tiek kruķīta pa radio un mūzikas kanāliem?
===
Cannibal Corpse arī ir skanējuši pa TV un radio :)
0
^^^
jā un arī citi monstri, bet tikai kaut kādos specializētos raidījumos, nevis aktīvajā rotācijā.
0
bet ko darīt ar tiem, kuri sēž gadiem undergraundā, un pēkšņi kaut kāda untuma vai cita iemesla dēļ attopas populāri?

Vai tos uzreiz vajag nīst par izpārdošanos?

konkrēti nāk prātā Danzig piemērs, kad pēkšņi vairākus gadus veca dziesma "Mother" kļuva slavena un tika bieži kruķīta...
0
jā, pirmoreiz to Mother dzirdēju tieši tajā live versijā, ko bieži rādīja pa Headbangers Ball, pirms tam to dziemsu nebiju dzirdējis, zaibiss dziesma.

man no Nightwish patīk tikai divas dziesmas Sleeping Sun un Nemo, bet visā kopumā nepatīk šī grupa. iekš metal-archives.com ir Nightwish, bet nav piemēram Kiss..manuprāt Kiss ir vairāk metal nekā Nightwish.bet tas tā tīri subjektīvi. diez Kiss tur nav ielikts tāpēc, ka ir par vieglu vai tāpēc ka pārāk populāri un popsīgi?

Bet tas tā, protams ka ir labi ja grupa kļūst populāra un sāk pelnīt naudu. gribējās vienkārši lieku reizi uzdirst uz Nightwish, acīmredzot kādu esmu ar to aizskāris:)
0
Nu ja ar popmūziku saprot populāru mūziku, tad popsa ir viss kas kādas valsts singlu / CD topā iekļuvis pirmajā 100. Nightwish un Within Temptation ir spilgtākie piemēri, bet pie popsas tad arī jāpieskaita Iron Maiden, Venom, Carcass, Kreator, Sodom, Death utt.
0
"kādas valsts"? Ja ņem par piemēru Somiju, tad teju vai viss metāls atbilstu popsas kategorijai :)
0
Somijā alternatīvā mūzika ir ABBA :))
0
Jebkuras. Teiksim AT WAR WITH SATAN (SWEDEN:48; UK: 64), ENEMY OF GOD (AUSTRIA: 45; FRANCE: 84; GERMANY: 19).

Somijas TOP jau vispār ir pilns ar Amorphis, Sentenced, Nightwish, Charon utt. reāls fenomens.
0
jā, somu tauta ir savādāka!:)

ok, ņemu savus vārdus atpakaļ! turpmāk vairs nenoniecināšu popmūziku:D
0
Officialjnaja infa ot estonskih organizatorov - 22 сентября в Таллинне состоится так называемый “секретный” концерт группы NIGHTWISH — весьма распостранённ... среди известных исполнителей трюк, позволяющий провести репетиционное выступление на публике без излишнего ажиотажа, когда группа играет под другим названием. Не упустите свой шанс увидеть ПЕРВОЕ в истории NIGHTWISH выступление с новой вокалисткой Anette Olzon, предваряющее Европейский и Американский туры!!!! Эксклюзивный концерт для фанатов из Прибалтики!
0
Nu un kam tagad ticēt???
0
pēc idejas, ja tur neuzstājas īstais Nightwish, tad tev ir visas tiesības sūdzēt tiesā organizētājus par maldināšanu. Cik nu reāli tas Latvijā ir izdarāms, tas cits jautājums.
0
Nebūs īsti korekti šito saukt par oficiālo informāciju; oficiālā informācija ir par Nachtwasser, tā kā drīzāk varētu sūdzēt tiesā par to, ja tur tiešām uzstāsies Nightwish :) organiztoriem esot aizliegts izplatīt infu par to, ka būs īstie Nightwish...

Labi, ka man par šo konci galva nesāp :)
0
nu pizdec, tātad, ja tur tiešām neuzstāsies Nightwish, tad tu savus samaksātos 30 euro atpakaļ nevari dabūt, jo reklāmā taču bija teikts, ka tur būs Nactwasser:D

neslikta doma kā kāst naudu...
0
Nu, ja būtu tipa "very, very last gig with Tarja", tad jau varētu noriskēt, bet šitajā sastāvā ganjau kādreiz vēl redzēsim ...
0
ja jau jums nepatīk un neinteresē - varbūt dodieties uz tām tām tēmām, kur apspriež jūs interesējošas lietas? Teiksim, gaidāmo igauņu anal/grind grupas Killer Kaka tūri pa Latvijas kultūršķūņiem?

@BladeOfDarkness
Vai ne? power grupas mums te pakaļ met, ik nedēļu iekš Depo uzstājas.
0
no power mums vesels viens Distant Light ir, ja pareizi saskaitīju...
0
Kādas 10 šogad esmu redzējis, tā ka nevaru sūdzēties. Bet ja grib Latvijā / Baltijā sagaidīt, tad protams ķeriet mirkli un brauciet, varbūt nospīd.
0
Atbilde no Nightwish menedžera (uzrakstīju viņam meilu)

"There is a NIGHTWISH release party with a German (fuckin great) NW-coverband NACHTWASSER !

A must go."

nezinu kā saprast, tipa nav Nightwish, bet ja pasākums ir slepens, tad, protams, menežeris neizpaudīs patiesību :)
0
Bļin, nu ko var te tēlot konspirātorus...
Smieklīgi jau paliek.
0
“секретный” концерт группы NIGHTWISH — весьма распостранённ... среди известных исполнителей трюк - man gan pirmā dzirdēšana, ka kāds tā darītu.

позволяющий провести репетиционное выступление на публике без излишнего ажиотажа - tad jau var uztaisīt privātu kunci pēc ielūgumiem pārsimt cilvēkiem ...

29.08.2007 - Amaranth is #1 in Finland!
Nightwish´s single "Amaranth" went straight to TOP on Finnish Official Single Chart! Congratulations, Nightwish!! TOP 3 on official single chart on this week is: Nightwish, Yö and HIM.
24.08.2007 - Amaranth has sold gold in Finland
Nightwish´s "Amaranth" -single has sold gold in Finland TWO DAYS after its release!

Somu TOPs rullē !
0
“секретный” концерт группы NIGHTWISH — весьма распостранённ... среди известных исполнителей трюк - man gan pirmā dzirdēšana, ka kāds tā darītu.

====

kaudzēm grupu tā ir darījušas. Metallicu ieskaitot.
Man gan tagad ir grūti nosaukt konkrētus piemērus, jo neesmu šādiem faktiem pievērsis uzmanību - kāda man darīšana, ja Megadeth savu pirmo konci pēc diska iznākšanas nospēlē kādā Sanfrancisko krodziņā zem nosaukuma "The Mechanix" vai kaut kā tā. Man ta kāds no tā labums :)
0
Somu TOPs rullē !
===
Jā, nebūtu slikti, ja arī pie mums topā iekļūtu tādas "pavieglākas" smagās grupas, vietējās vai importa.

Oi, pareizi! Mums tak nav topu. Tad tak VID un arī sponsori raus zināt, cik patiesībā kopiju tiek pārdots.
0
kaudzēm grupu tā ir darījušas. Metallicu ieskaitot.
Man gan tagad ir grūti nosaukt konkrētus piemērus, jo neesmu šādiem faktiem pievērsis uzmanību - kāda man darīšana, ja Megadeth savu pirmo konci pēc diska iznākšanas nospēlē kādā Sanfrancisko krodziņā zem nosaukuma "The Mechanix" vai kaut kā tā. Man ta kāds no tā labums :)

^^^
ja tu neesi tam pievērsis uzmaību, tad kā tu tik droši vari apgalvot, ka tur tiešām bija metallica vai megadeth un nevis kādi viltvārži?
0
nu, pirmkārt, šādas ziņas parasti noplūst. Nereti jau pēc koncerta notikšanas.
Otrkārt, šāds info vēlāk parādās pat oficiālās un pusoficiālās grupu biogrāfijās.

Es nepievēršu īpašu uzmanību, kuras grupas kad un kur un zem kādiem nosaukumiem ir spēlējušas. Tāpēc uz sitienu neatceros piemērus. Zinu tikai, ka tādi gadījumi nav liels retums.

Bet neviens jau nevienu nespiež braukt, ar varu nesēdina autobusā.
Ja tiksim piedirsti, esmu ar mieru šeit pat to atzīt.
0
This should be a concert by a Nightwish tribute band called Nachtwasser. But the real Nightwish might just show up. Or maybe there is no Nachtwasser at all and Nightwish has been scheduled to play the gig all along.

Age limit 18! Doors open at 9pm.
Tickets available at Piletilevi outlets. The first 400 tickets cost 450 EEK, the rest 550 EEK. (www.tourism.tallinn.ee/fpage/events/eventu...)

Skolnieciņi var nesspringt :)
0
"This should be a concert by a Nightwish tribute band called Nachtwasser. But the real Nightwish might just show up. Or maybe there is no Nachtwasser at all and Nightwish has been scheduled to play the gig all along."

Bahaha >:D
Varbūt tāds Nachtwasser nemaz neeksistē.
A moš tā ir kaut kāda gopņiku grupa Ivara, Ivana, Sašas un Marinas sastāvā, kas parodē Nightwish.

Kāda ultra-slepenība. Sviests.
0
Palasīju diskusiju forumā un nākas atzīt, ka jātic vien tagad ir, ka tomēr būs Nightwish.

Pirmkārt, viena no moderatorēm (somiete) uzrakstīja jau jūlijā, ka paši Nightwish ir iepriekš uzstājušies ar citu nosaukumu.
Otrkārt, ir parādījušās ziņas par release party Hamburgā, kurā uzstāsies...guess what!..japāņu kavergrupa Sushi Patrol.
Forumieši ir vairāk vai mazāk pārliecināti, ka tā ir muļķošana un gan Tallinā, gan Helsinkos uzstāsies Nightwish.

Sāku pārdomāt, ka vajadzētu braukt.
0
Ir jau vēl tāds moments, ka google saistībā ar Nachtwasser kā grupu atrod tikai un vienīgi ziņas un diskusijas par tieši šo pašu koncertu, tā kā "Live music by the famous german Nightwish cover band Nachtwasser" ir buļļsūds, jo nu vismaz famous tā banda nav un ir pat diezgan droši, ka tāda tiešām vispār neeksistē.
0
Tas pats ar Sushi Patrol un Natuvissyset.
Ja būtu minēts par itāļu kavergrupu, es ticētu, jo tāda tiešām eksistē.
0
Turklāt ē30 par koverīšiem būtu bišķi par daudz, ne ?
0
shkiet, ka taa arii buus, ka iistie NW uzstaasies, jo Helsinkos 26.09 Tavastiaa notiek albuma reliizes paartija, kuraa uzstaasies Natuvissyset (EST), somu forumos visiem sen jau skaidrs, ka tie ir NW:)

ps.biljetes uz Tavastiu izpaardotas

taads jauks paarsteigums faniem, jo parasti biljetes uz NW maksaa, saakot ar 40eur( 43eur koncerts Helsinkos ledus hallee 01.01.2008)
0
Tavastia savukaart maksaaja tikai 12eur
0
nu tātad - kāds brauc ar' vai ne? :)
0
nu kas bija uz šito? bij īstie NW?
0
Eu, a kas tā par igauņu anal/grind grupu Killer Kaka? Tev WT moš ir vairāk informācijas par šito?
0
dabīgi, ka bija īstie. Tur nebija nekādu šaubu.
Nospēlēja godam. Vecajās dziesmās vietām meitene nevarēja gan pavilkt Tarjas "augšas", un sanāca spalga spiegšana. Vienu Wishmaster noti viņa vispār neaizsniedza.
Skaņa arī bija pavisam sakarīga.

@Fauns. Sorry, tikai pairgājos. Nav tādas grupas.
0
pohuj...
0
@WT.. nevar būt, izklausās pārāk reāli..
0
nu - uzbliez sev tādu saidprodžektu ar fekāli futūristiskiem triller-killertekstiem, konceptuālo albumu par radījumu; Mr.Hanky-poo (no Southpark) and Chuck (to 80s horror lelli) krustojumu :)

Kopīraits man nav vajadzīgs :)
0
:DDDDDDDDDDDDDD

WT, patiesībā tu aizmiegtām acīm esi trāpījis desmitniekā :D
0
Nav problēmu, WT, tikai tev no tā kāds labums? Ja jau tev tas ir tik ļoti pie kājas, kāpēc nemitīgi piesauc visādas savas nekro analās vīzijas? ;) Varbūt tieši tev vajadzētu tādu projektu, kur atbrīvoties no saviem dēmoniem, kas tevi tik nenogurstoši vajā.
0
..un, atvaino, bet ir Chucky, nevis Chuck. Man tā lelle ir arī taustamā formā, ja kādreiz gribi kopā ar mani parotaļāties.
0
tikko atgriezos no Nightwish koncha Tavastiaa. Piekriitu, ka Anette nespeej pavilkt "augshas" vietaam, tachu nenjemshos teikt, ka vinja ir sliktaaka vai labaaka par Tarju, katrai ir dazhaadas balsis un atshkiriigs skaneejums, tikai mazliet maac shaubas vai vinja tieshaam bija labakaa kanditatuura no 2000 iesuutiitajiem demo? Visumaa koncis bija ok, pa vidu shiem pieshkiira platiina disku par jaunaako cd( somi rindaa staaveeja veichos iznaakshanas dienaa:).domaaju, ka shie 2 iesildiishanaas konchi bija diezgan noderiigi grupai, jo bija svariigi, lai somu publika pienjem jauno vokaalu,jo Nightwish ir viena no somu eksportpreceem, un vinji pienjeema pat ljoti labi, taatad noziimee-arii citi pienjems:)

ps. jaunaakais cd ir izmaksaajis ap 500 000EUR
0
kādā nozīmē izmaksājis 500 000 eur???
0
taa ierakstiishana, izdoshana, iespieshana utt, vaardu sakot visi ar cd saistiitie izdevumi ir bijushi ap 500 000eur, shis ir daargaakais cd Somijas muuzikas veesturee.
0
tādā gadījumā ne tikai Somijas vēsturē...
un dotais CD tad laikam ir apzeltīts un ar sudraba strīpiņu...
0
Gan jau ka Anetei kleita uz fočēšanos tāda padārgāka sanāca...
0
sonne: bet ja tas sviests ir izdots ~300k ekz. tad taa summa ir pat ljoti normaala ;))
0
viss var būt, viss...
drīz jau metāla albūmi sāks miljonos izmaksāt...
0
ja ir pieprasījums, kāpēc ne ? ))
0
Tā summa ir tik liela tāpēc, ka viņi Abbey Road studijā atstājuši krietnu žūksni par orķestri un kori. Tas, cik atceros, izmaksājis visvairāk.
0
ai, nu nav vairs NW bez Tarjas :( To jūtu, to tekstu... Ko var dabūt, to neapdzied :( Nezinu, vai kustināt pēcpusi uz Somiju ziemā, būtu vecais sastāvs ar Tarju, aizskrietu kaut kājām. Dark Passion Play, imho, ir NW visu laiku štruntīgākais albūms un ne koris, ne Anetes necilie spiedzieni tur nelīdzēs - nu nav viņa Tarja. Tuomas 2x vienā peļķē nevar iekāpt. Labie laiki pagājuši :((
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas